زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۵۰۷ ایتی و تجارت کمکککک

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۳۶ ق.ظ
۵۰۷ ایتی و تجارت کمکککک
شدم ۵۰۷ ایتی و تحارت و ۸۸۷ شبکه و امنیت
من خونمون قشمه .. پول و کار هم ندارم
گفتم شاید پیام نور قشم یا بندر داشته باشه مثل ایکه اونم نداره
مجازی هم مثل ایکه تو شیرازه، گفتم شاید یک کاری گیر بیاد پولش جور شه
حالا نمیدونم چی کار کنم، به نظر شما با ای رتبه و با ای شرایط بهترین کار چیه؟
ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

اعْمَلُوا آلَ دَاوُدَ شُکراً وَقَلِیلٌ مِنْ عِبَادِی الشَّکورُ.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۳۱ ق.ظ
۵۰۷ ایتی و تجارت کمکککک
سلام
بابت ارشد پول دانشگاه غیرانتفاعی دادن یا شبانه دادن به نظر پول حروم کردن.
شما بابت دو ترم اوّل باید چیزی حدود حداقل چهار و خردی میلیون تومن خرج کنید! در صورتی که با این همه خرج پیدا کردن کار قطعی نیست چون باید دکتری هم بخونید و با گرفتن دکتری هم هیئت علمی شدن شاید قطعی نباشه!
بنابراین شما اگه این چهار و خردی میلیون تومن رو بایت مثلاً گرفتن مدارک سیسکو کنین، به نظرم احتمال کار پیدا کردنتون خیلی بیشتر تا اینکه پول یه سال ارشد رو بدین.
۹
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: amirrrrrrr , ali139084 , RASPINA , bazardeh , nina69 , samieh , flowerirani , احسان مومنی , elhamgh , Parisa-SH
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۳ ب.ظ
RE: 507 ایتی و تجارت کمکککک
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۱ ق.ظ)mr.ramezani نوشته شده توسط:  سلام
شما بابت دو ترم اوّل باید چیزی حدود حداقل چهار و خردی میلیون تومن خرج کنید! در صورتی که با این همه خرج پیدا کردن کار قطعی نیست چون باید دکتری هم بخونید و با گرفتن دکتری هم هیئت علمی شدن شاید قطعی نباشه!
بنابراین شما اگه این چهار و خردی میلیون تومن رو بایت مثلاً گرفتن مدارک سیسکو کنین، به نظرم احتمال کار پیدا کردنتون خیلی بیشتر تا اینکه پول یه سال ارشد رو بدین.
یعنی بی خیال

اعْمَلُوا آلَ دَاوُدَ شُکراً وَقَلِیلٌ مِنْ عِبَادِی الشَّکورُ.
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۲۸ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ ب.ظ)ali139084 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۱ ق.ظ)mr.ramezani نوشته شده توسط:  سلام
یعنی بی خیال
سلام
منم مشکل ایشونو دارم با۶۰۰تجارت نمیشه روزانه یا شبا نه قبول شد؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ، توسط kingmax.)
۵۰۷ ایتی و تجارت کمکککک
دوستان طبق گقته دوستمون این هزینه یکسالش بود و کل ارشد حدود ده تومن کم و بیش در میاد که تقریبا میشه حقوق یکسال
به نظر من دو تا راه دارین یا بمونید برای سال دیگه که یکسال عقب میفتید که عوضش پولی ندادین و ریسکی نکردین چون ممکنه حتی بعد فارغ التحصیلی هم کار گیرتون نیاد یا برید دوره های شبکه توی موسسات که اینم اگه بخواهین تا آخرش برین فکر کنم دو سال نیم طول میکشه

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۱
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۰۷ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۲۸ ب.ظ)mariy نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ ب.ظ)ali139084 نوشته شده توسط:  
یعنی بی خیال
سلام
منم مشکل ایشونو دارم با۶۰۰تجارت نمیشه روزانه یا شبا نه قبول شد؟

ی سر اینجا بزن
ی پی دی اف دارم تو همون پست اول با رنگ آبی مشخص شده امیدوارم به دردت بخوره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali139084
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۱۴ ب.ظ، توسط shamim_70.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۱ ق.ظ)mr.ramezani نوشته شده توسط:  سلام

نه اینطوریا هم نیس!!!!!!!!!
بستگی داره شما هدفتون از ارشد گرفتن چی باشه!!
شما اگ دانشجوی فعالی باشید هر دانشگاهی درس بخونید مطمئن باشید ن تنها چیزی رو از دست نمیدین بلکه به خیلی چیزای دیگه هم می رسین.
برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا و همچنین عضو هیئت علمی شده به سوابق شما نگاه میکنن!!اینکه شما چقدر پژوهش داشتین،چندتا مقاله دادین،مخصوصا اگر تلاش کنی مقاله ISIبدین شک نکنید به شما بچشم یک دانشجو موفق ارشد نگاه میشه!!..

من خیلیا رو میشناسم شبانه یا غیرانتفاعی خوندن و الان خیلی موفق هستن!!!
مثالش پسرخاله خودم دانشگاه ازاد خوند ارشدشو الان دانشجو روزانه دکترا هست..دختر خالم هم ارشد شبانه در یک دانشگاه پایین خوند الان دانشجو دکترا روزانه هست و خیلی هم موفقه!

پس کاملا به خودتون و تلاشتون بستگی داره!!
درضمن اگه میخوای به حرف این و اون زندگی کنی بدون حتی اگ سال دیگ بهترین جا هم قبول شی هیچ وقت به موفقیت نمیرسی!!!
مردم حرف زیاد میزنن مهم عمل شماست ن حرف دیگرون!
موفق باشید

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: amirrrrrrr , ali139084
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۱۲ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  

نه اینطوریا هم نیس!!!!!!!!!
بستگی داره شما هدفتون از ارشد گرفتن چی باشه!!
شما اگ دانشجوی فعالی باشید هر دانشگاهی درس بخونید مطمئن باشید ن تنها چیزی رو از دست نمیدین بلکه به خیلی چیزای دیگه هم می رسین.
برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا و همچنین عضو هیئت علمی شده به سوابق شما نگاه میکنن!!اینکه شما چقدر پژوهش داشتین،چندتا مقاله دادین،مخصوصا اگر تلاش کنی مقاله ISIبدین شک نکنید به شما بچشم یک دانشجو موفق ارشد نگاه میشه!!..

من خیلیا رو میشناسم شبانه یا غیرانتفاعی خوندن و الان خیلی موفق هستن!!!
مثالش پسرخاله خودم دانشگاه ازاد خوند ارشدشو الان دانشجو روزانه دکترا هست..دختر خالم هم ارشد شبانه در یک دانشگاه پایین خوند الان دانشجو دکترا روزانه هست و خیلی هم موفقه!

پس کاملا به خودتون و تلاشتون بستگی داره!!
درضمن اگه میخوای به حرف این و اون زندگی کنی بدون حتی اگ سال دیگ بهترین جا هم قبول شی هیچ وقت به موفقیت نمیرسی!!!
مردم حرف زیاد میزنن مهم عمل شماست ن حرف دیگرون!
موفق باشید

بچها تاثیر رتبه شاگرد اول های دانشگاها کجا اعمال میشه؟تو انتخاب رشته ؟کسی اطلاعی داره ممنون میشم کمک کنه.حتی یه جمله ام از شماها که تجربه دارین براماها خیلیه.خواهش میکنم لطف کنید کمک کنید؟
من اصلا پیام نورو...شرکت نکردم با ۶۰۰ تجارت روزانه یا شبانه امکان داره قبول شم.بنظرتون مدرک پیام نورو ...ارزششو داره ؟دوستمون میگه اره ولی من موندم کمککککککککککککککککککککککککم کنید.
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۸ ب.ظ
۵۰۷ ایتی و تجارت کمکککک
سلام
آخر دفترچه انتخاب رشته یه فرمی هست باید ببرید دانشگاهی که فارغ التحصیل شدید تا تأیید کنن که شاگرد اول هستین و بعدش دانشگاهتون شما رو به عنوان شاگرد اول به سایت سنجش معرفی می کنه (در تاریخ مقرر)
وقتی که قراره انتخاب های شما بررسی بشه سهمیه شاگرد اولی روی اون اعمال میشه (علاوه بر معدل)
و اینکه چقدر تأثیر داره
تا اونجایی که من میدونم
رتبه های ۲۵۰۰ هم شبانه خوارزمی و یا الزهرا رو آوردن
الیته اون سال ظرفیت ها فرق می کرد
ولیییییی حتما استفاده کنید چون هم حق شماست و هم اینکه فوق العاده تأثیر داره و علاوه بر اون حق کس دیگری هم ضایع نمیشه چون یه ظرفیت مازاد بر ظرفیت اعلام شده تو دفترچه است
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
۵۰۷ ایتی و تجارت کمکککک
زیاد خودتوت رو درگیر رتبه نکنید دانشگاه هم طبق گفته دوستان چندان ملاک نیست.حضور در یک دانشگاه معمولی همراه با تحقیق و پژوهش بر حضور دانشگاه شریف و امثاله بدون فعالیت علمی شرف دارد.
باید ببینید هدف شما چیست ؟ طبق آن پیش بروید

...Let it Go
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali139084
ارسال: #۱۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۱ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ ب.ظ)it.eng نوشته شده توسط:  سلام
آخر دفترچه انتخاب رشته یه فرمی هست باید ببرید دانشگاهی که فارغ التحصیل شدید تا تأیید کنن که شاگرد اول هستین و بعدش دانشگاهتون شما رو به عنوان شاگرد اول به سایت سنجش معرفی می کنه (در تاریخ مقرر)
وقتی که قراره انتخاب های شما بررسی بشه سهمیه شاگرد اولی روی اون اعمال میشه (علاوه بر معدل)
و اینکه چقدر تأثیر داره
تا اونجایی که من میدونم
ولیییییی حتما استفاده کنید چون هم حق شماست و هم اینکه فوق العاده تأثیر داره و علاوه بر اون حق کس دیگری هم ضایع نمیشه چون یه ظرفیت مازاد بر ظرفیت اعلام شده تو دفترچه است

سلام این رتبه ای که فرمودین شبانه قبول شدن فقط برای شاگرد اول ها بود؟
یعنی کسی که بدون سهمیه ی شاگرد اولی رتبه ی حدود ۲۵۰۰ آورده باشه هم شانس قبولی شبانه داره یا نه ؟
ممنونم
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۹ ق.ظ
۵۰۷ ایتی و تجارت کمکککک
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ق.ظ)simorgh نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ ب.ظ)it.eng نوشته شده توسط:  

سلام این رتبه ای که فرمودین شبانه قبول شدن فقط برای شاگرد اول ها بود؟
یعنی کسی که بدون سهمیه ی شاگرد اولی رتبه ی حدود ۲۵۰۰ آورده باشه هم شانس قبولی شبانه داره یا نه ؟
ممنونم
نه فقط برای شاگرد اول ها بود
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: simorgh
ارسال: #۱۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۹ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ ب.ظ)it.eng نوشته شده توسط:  سلام
و اینکه چقدر تأثیر داره
تا اونجایی که من میدونم

ممنون دوست عزیز.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: it.eng

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۲۳۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۹۴ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۵۰ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۱۰ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  معماری سازمانی شهید بهشتی و ایتی پزشکی تهران IT93 ۲ ۳,۱۹۲ ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  معماری سازمانی بهشتی یا تجارت علم و صنعت ؟ amir1371 ۱ ۲,۶۴۶ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ysh
  معماری سازمانی بهشتی یا تجارت علم و صنعت؟ moein7tl ۳ ۳,۳۰۵ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ysh
  مصاحبه با رتبه ایتی sali_h ۲ ۳,۴۸۲ ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamad0057
  تجارت ، هوش یا معماری ؟ msna ۱ ۲,۲۰۶ ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  زمینه های کاری تجارت الکترونیک Miladanty ۱ ۲,۹۷۸ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close