زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجارت ، هوش یا معماری ؟

ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۵۵ ب.ظ
تجارت ، هوش یا معماری ؟
سلام دوستان . انتخاب و اولویت قرار دادن بین این سه تا گرایش کاملا گیجم کرده . به هر ۳ تاشون به یک اندازه علاقه دارم ولی نمیدونم بازار کار کدوم بهتره تو ایران ؟؟ کارشناسیم نرم افزار بودم .

ممنون میشم اگر کمکم کنید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۶:۲۱ ب.ظ
RE: تجارت ، هوش یا معماری ؟
(۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۵۵ ب.ظ)msna نوشته شده توسط:  سلام دوستان . انتخاب و اولویت قرار دادن بین این سه تا گرایش کاملا گیجم کرده . به هر ۳ تاشون به یک اندازه علاقه دارم ولی نمیدونم بازار کار کدوم بهتره تو ایران ؟؟ کارشناسیم نرم افزار بودم .

ممنون میشم اگر کمکم کنید

اگه منظورتون بازار کار استخدام دولتی است که هوش و معماری به یک اندازه و بالاتر از تجارتن در حال حاضر، شاید در آینده فرق کند.
بازار کار شرکت‌های خصوصی اکثرا برنامه نویس می‌خوان و ربطی به رشته نداره.
ولی برای اینکه خودتون بتونید آزاد کار کنید بهترین انتخاب به نظر من تجارت است چون دید کلی‌تری به مسائل دارد و فقط فنی نیست و به کارآفرینی نزدیک‌تر است.

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۰ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۵ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۵۹۳ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۱ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۶۰ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  بازار کار گرایش هوش و معماری babakaria1366 ۶ ۴,۵۴۸ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۳۷۳ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  در کارشناسی دو رشته ای بودم,درارشدالکترونیک یا کامپیوتر(معماری یا هوش مصنوعی)؟؟ z72902 ۷ ۵,۵۸۰ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: masoudfn
  هوش مصنوعی یا معماری کامپیوتر؟ sabra94 ۴ ۴,۷۸۸ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: naser0123

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close