زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد

ارسال: #۶۰۱
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۲۴ ب.ظ
بچه ها شماره پروندتونو حفظید؟ConfusedConfused

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza
ارسال: #۶۰۲
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
حالا فرض کنید هی اطلاعاتتونو وارد می کنید هی میگه "داوطلب مورد نظر موجود نمی باشد". چه لحظه پر اضطرابیه. به به.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , A V A , khordad.girl , پوونه , NP-Cσмρℓєтє , donyajoon24 , Nesyan , sahar salehi , ریحان
ارسال: #۶۰۳
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۲۷ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۱۷ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  دار
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۱ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  واااقعا انقد شریف خواستنیه ؟! :دی
اوهوم
عشق منه Big Grin حالا ببینم سال بعد قسمته به عشقمون برسیم یا نه باید عشقم رو تا آخر عمرم تو دلم نگه دارم Big Grin

+بچه ها اینایی که تو تاپیک های دیگه دارن سر امیرکبیرو تهران و شریف و غیره چونه میزنن یعنی از نتایج خبر دارن؟
یعنی میشه کسی اشنایی داشته باشه تو سنجش از حالا خبر داشته باشه که قبوله یا نه؟
چون یه جوری جدی بحث میکنن من شک کردم نکنه سنجش نتایج رو داده من خبر ندارم ! :/
ایشالا که به عشقت برسی Big Grin
هیچی اینجا بعید نیس! کاش یکی هم رتبه ما رو بهمون میگف Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۶۰۴
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۲۸ ب.ظ
RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۴ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  بچه ها شماره پروندتونو حفظید؟ConfusedConfused

نه باابااااااااا
دیگه کی شماره پرونده شو حفظ میکنه!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب هروقت نتایج اومد میری پرینتشو میاری دیگه!!!.......
واااااااااااااااااااای شماها دیگ زیادی دارین فضا رو برای خودتون سنگین می کنینTongue

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , A V A
ارسال: #۶۰۵
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۲۸ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حالا فرض کنید هی اطلاعاتتونو وارد می کنید هی میگه "داوطلب مورد نظر موجود نمی باشد". چه لحظه پر اضطرابیه. به به.

اون "به به" آخری کشت منووووووووو اصن Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongue

[تصویر:  11.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , blackhalo1989 , khordad.girl , atish69 , sahar salehi
ارسال: #۶۰۶
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۲۹ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  +بچه ها اینایی که تو تاپیک های دیگه دارن سر امیرکبیرو تهران و شریف و غیره چونه میزنن یعنی از نتایج خبر دارن؟
اونارو به حال خودشون بزارید Big Grin
تاپیک ما استرسیا بهتره Big Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl , پوونه , nima88 , atish69 , so@ , sahar salehi
ارسال: #۶۰۷
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۰ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۴ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  بچه ها شماره پروندتونو حفظید؟ConfusedConfused
چه انتظاراتی Big Grin
برچسب صندلیمون هس دیگه :دی
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۶۰۸
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۳ ب.ظ، توسط Sadi_gh.)
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  خب هروقت نتایج اومد میری پرینتشو میاری دیگه!!!.......

ووووووووووووااای کدوم پرینت؟؟؟ ConfusedConfusedConfused مگه باید پرینت میزدیم چیزی؟؟؟ چرا من نمیدوونستم ConfusedConfusedConfusedConfused
الان چیکار کنم؟؟؟ ای خدااااااااااااااا ConfusedConfusedConfusedHuh TongueBig Grin

ارسال: #۶۰۹
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۲ ب.ظ
بچه ها ماهایی که ۲ تا گرایش امتحان دادیم! فرض کنین رتبمون تو اون یکی گرایشه اونقدی خوب شه که روزانه تهران بیاریم ولی گرایش خودمونو خراب کردیم :|
چه حسی بهتون دس میده؟ خوشحال یا ناراحت؟!
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70
ارسال: #۶۱۰
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۶ ب.ظ، توسط shamim_70.)
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حالا فرض کنید هی اطلاعاتتونو وارد می کنید هی میگه "داوطلب مورد نظر موجود نمی باشد". چه لحظه پر اضطرابیه. به به.

اینو گفتین یاد پارسال افتادم!!
پارسال نتایج رو عصر اعلام کرده بودن من اصلا نت نداشتم(البته پارسال من نخونده بودم الکی امتحان دادم منتظر نتایجم نبودم)!واسه همین صب روز بعد توو دانشگاه میخواستم نیگا کنم!!...فقطم شماره داوطلبی برداشته بودم!!Big Grin
اقا من هرچی این شماره داوطلبی رو میزدممممم میگفت داوطلب موجود نیست!!!!!!!!!!!!Tongueهم خندم گرفته بود هم یکمم دلم شور میزد!!..هزار تا فکر اومد توو سرم گفتم نکنه منو محروم کرده باشنBig Grin

خلاصه یکی اونجا بود میدید من مرتب شماره میزنم و اون پیغام میده گفت:با شماره پرونده باز میشه...خلاصه به ی بدبختی زنگ زدم خونه هزار جا ادرس دادم تا شماره پرونده رو پیدا کردنBig Grin

خلاصه خواستم بگم با شماره داوطلب اصولا جواب نمیده!!یبار هول نکنینBig Grin

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  خب هروقت نتایج اومد میری پرینتشو میاری دیگه!!!.......

ووووووووووووااای کدوم پرینت؟؟؟ ConfusedConfusedConfused مگه باید پرینت میزدیم چیزی؟؟؟ چرا من نمیدوونستم ConfusedConfusedConfusedConfused
الان چیکار کنم؟؟؟ ای خدااااااااااااااا ConfusedConfusedConfusedHuh

اووووخ اوووخ دیگگه هیچیییییییییی اقا سعدی...باید بری سال دیگه بیای امتحان بدی!!Confused..

اگ پرینت نباشه اصلا نمیتونی نتایجو ببینییییییییییییییییییییی....چطور تو پرینت ندارییییییییییییییییHuh................................................................................​................................................................................​.............................Big Grin

Big Grin

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh
ارسال: #۶۱۱
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۷ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  وووووووووووااای کدوم پرینت؟؟؟ ConfusedConfusedConfused مگه باید پرینت میزدیم چیزی؟؟؟ چرا من نمیدوونستم ConfusedConfusedConfusedConfused
الان چیکار کنم؟؟؟ ای خدااااااااااااااا ConfusedConfusedConfused
نگران نباشید
با نام و نام خانوادگی وشماره ملی هم میتونید نتایج رو ببینید. : )
ارسال: #۶۱۲
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۷ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  خب هروقت نتایج اومد میری پرینتشو میاری دیگه!!!.......

الان چیکار کنم؟؟؟ ای خدااااااااااااااا ConfusedConfusedConfusedHuh
یا شماره پرونده یا داوطلبی یه چیزی باید باشه دیگه! برچسب صندلیتون مثلا!
ارسال: #۶۱۳
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۹ ب.ظ
من طفلک شماره پرونده نمیدونم دارم یا نه,Huh,اصلا یادم نیست موقع ثبت نام ذخیره کردم یا نه؟Undecided
ارسال: #۶۱۴
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ
نمیدونم چرا یک حسی بهم میگه که من امسال آی تی ارومیه قبول میشم Big Grin Big Grin Big Grin
حس خوبی نیست اما باور کنید چند مــــــــاه شده که این حس در من ریشه دوانده Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

خدایا خودت هوای مارو داشته باش که وقت دیدن نتیجه شاد باشیم

فکر کنم این روزا و شبا خدا حسابی سرش شلوغه با دعاهای این همه کنکوری Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: str93 , nlp@2015
ارسال: #۶۱۵
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ
دوووووووستان شوخی کردم بخندیم TongueTongueBig GrinBig GrinBig Grin
آخه میدونی قبلا امتحان دادنی همیشه یکی یه چیزی یادش میرفت،الکی بهش میگفتیم وای به حالت شد TongueTongueBig GrinBig Grin
اینم از اون مدل ها بووووود Shy

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۵ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۸۳۸ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۰۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۵۲۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۶۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۶۶۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۲۰۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۵۱۶ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۶۷ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) edward71 ۲۵ ۱۷,۶۷۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close