زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

علوم تحقیقات تهران یا رازی کرمانشاه ؟

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۱۲ ب.ظ، توسط Hosein_2003.)
بچه‌ها بین علوم تحقیقات و رازی کرمانشاه(روزانه) کدوم رو انتخاب میکنید ؟
هر دو معماری کامپیوتر
ضمنا من ساکن تهران هستم

لطفا دلیل انتخابتون رو هم بگید ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۱۶ ب.ظ
اگر فاکتور پول رو در نظر نگیریم
با توجه به اینکه ساکن تهران هم هستید
همون علوم و تحقیقات رو انتخاب کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hosein_2003
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۲۶ ب.ظ
RE: علوم تحقیقات تهران یا رازی کرمانشاه ؟
اگه پولش مساله ای نیست علوم تحقیقات!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۳۷ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۶ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  اگه پولش مساله ای نیست علوم تحقیقات!

خیلی جالبه برام !

بار اوله که میبینم یک نفر آزاد تهران رو بر روزانه شهرستان ترجیح میده ‌، چونکه خیلیها تلاش میکنن دولتی قبول بشن‌، خیلی‌ها اصلا آزاد امتحان نمیدن و قبولش ندارند

لونا خانوم‌، میتونم بپرسم غیر از مساله اقامتی‌، بقیه استدلالهاتون چه بوده ؟!

با توجه با اینکه میگن مدرک دانشگاه آزاد رو خیلی جاها قبول ندارند‌، چرا شما آزاد تهران رو بجای روزانه کرمانشاه پیشنهاد کردید ؟!

یعنی تحمل نکردن دو سال سختی رفت و آمد و اقامت در شهرستان تا این حد مهمه به نظر شما ؟!

یا اینکه استدلال دیگه ای دارید ؟
۰
۲
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۳۷ ب.ظ
اگه مشکل مالی ندارین علوم تحقیقات Smile
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۴۲ ب.ظ
علوم تحقیقات یکی از بهترین واحدهای دانشگاه آزاد هست! یه سری از استادای شریف و بقیه دانشگاه های خوب در اون درس میدن! تهران هست و برای یک تهرانی گزینه خیلی خوبیه! اگه آدما تعصب بی خودی نداشته باشن نمیگن که دانشگاه بدیه! من خودم دانشگاه آزاد درس خوندم و به دلایل زیادی معتقدم که در شرایطی می تونه بهتر از دانشگاه های سراسری بعضی از شهرستان‌ها بشه! من قبول دارم که ضعف های زیادی دانشگاه آزاد داره ولی اگه دانشجو مستعد باشه می تونه اون ضعف‌ها رو به راحتی از بین ببره!
و در نهایتم این که من کلا معتقد نیستم این که یه دانشگاهی سراسری باشه به این معنیه که دانشگاه خوبیه!

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat , Hosein_2003 , alireza3742 , hsh88 , Maryam-X , popp , saria , Ravi
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۵۲ ب.ظ
حسین آقا دانشگاه علوم تحقیقات بهترین واحد دانشگاه آزاد هست و اساتید دانشگاه تهران‌، شهید بهشتی و ... اونجا تدریس میکنن و حتی خیلی از اساتید دانشگاههای سراسری هم فارغ التحصیل همین دانشگاه بودن.
به نظر من دانشگاه خوبیه و شک نکنید که علوم تحقیقات بهتره‌، هرچند که هنوزم میگم بیشتر دانشگاههای آزاد جو علمی پائینی دارن .
۰
۱
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ، توسط mosavat.)
نظرتون بسیار بسیار بسیار عجیب و جالب بود Smile

بعنوان کسی که ارشدش رو شریف میخونه به نظرم خیلی عجیبه همچین نظری داشته باشه

نظرتون در مورد آزاد قزوین چیه( هوش / نرم افزار )؟!

در مقایسه با سراسری( روزانه / شبانه )چطوریه ؟!

امکاناتش که بد نیست‌، ولی جو علمیش رو زیاد نمیدونم‌! یه چیزهایی شنیدم‌، بعضیها بد میگن
( دانشگاه آزاده‌، استاداش گیر میدن‌، اذیت میکنن ‌، حال گیری میکنن )

بعضیا خوب میگن( میگن کادرش خوبه‌، ممتازه )

حالا ما نمیدونیم کیا درست‌تر میگن ؟

نظر شما چیه ؟
۰
۱
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۰۶ ب.ظ
ممنون از نظراتتون واقعا دودلم‌، تا حالا هم از هرکسی پرسیدم ۹۵% گفتن علوم تحقیقات

@ daneshjooye arashad:
یعنی شما میگی رازی کرمانشاه صرفا چون سراسریه از علوم تحقیقات بهتره ؟ یعنی مدرک سراسری به این راه دور و ۲سال رفت و آمد و البته از دست دادن خیلی موقعیت های کاری تو این ۲ سال می ارزه ؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۰۹ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۳۷ ب.ظ)daneshju-arshad نوشته شده توسط:  نظرتون بسیار بسیار بسیار عجیب و جالب بود Smile

بعنوان کسی که ارشدش رو شریف میخونه به نظرم خیلی عجیبه همچین نظری داشته باشه

نظرتون در مورد آزاد قزوین چیه( هوش / نرم افزار )؟!

در مقایسه با سراسری( روزانه / شبانه )چطوریه ؟!

امکاناتش که خوبه‌، ولی جو علمیش رو زیاد نمیدونم‌! یه چیزهایی شنیدم‌، بعضیها بد میگن
( دانشگاه آزاده‌، استاداش گیر میدن‌، اذیت میکنن ‌، حال گیری میکنن )

بعضیا خوب میگن( میگن کادرش خوبه‌، ممتازه )

حالا ما نمیدونیم کیا درست‌تر میگن ؟

نظر شما چیه ؟

من تعریف هوش قزوین رو زیاد شنیدم ولی واقعا خیلی در موردش چیزی نمی دونم!

۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۱۷ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۶ ب.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  ممنون از نظراتتون واقعا دودلم‌، تا حالا هم از هرکسی پرسیدم ۹۵% گفتن علوم تحقیقات

@ daneshjooye arashad:
یعنی شما میگی رازی کرمانشاه صرفا چون سراسریه از علوم تحقیقات بهتره ؟ یعنی مدرک سراسری به این راه دور و ۲سال رفت و آمد و البته از دست دادن خیلی موقعیت های کاری تو این ۲ سال می ارزه ؟

ببین حسین آقا . به نظر من تهرانیها برای زندگی به جز شهرهایی مثل اصفهان‌، مشهد‌، شیراز و تا حدودی تبریز و یزد نمیتونن جای دیگه دووم بیارن . مگه شهرهایی مثل قزوین باشه که بتونی از تهران خارج نشی . در ضمن اساتید دانشگاههای تهران اکثرا بهتر از شهرستان هستن.
۳
۳
ارسال: #۱۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۳۸ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۷ ب.ظ)alireza3742 نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۶ ب.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  ممنون از نظراتتون واقعا دودلم‌، تا حالا هم از هرکسی پرسیدم ۹۵% گفتن علوم تحقیقات

@ daneshjooye arashad:

ببین حسین آقا . به نظر من تهرانیها برای زندگی به جز شهرهایی مثل اصفهان‌، مشهد‌، شیراز و تا حدودی تبریز و یزد نمیتونن جای دیگه دووم بیارن . مگه شهرهایی مثل قزوین باشه که بتونی از تهران خارج نشی . در ضمن اساتید دانشگاههای تهران اکثرا بهتر از شهرستان هستن.

ببین‌! شما بستگی به خودت داره‌، به نظر من اسم دانشگاه زیاد نباید شما رو ذوق زده یا ناامید کنه‌، ممکنه یک دانشگاه اسم و آوازه خیلی قشنگ و خوبی داشته باشه ولی وقتی دقیق میشی همچین جالب هم نباشه

خودم در مورد ارشد دانشگاه آزاد خیلی مردد هستم( خیلی‌ها بد میگن‌: دانشگاه آزاده‌، هیچ جا قبولش ندارند‌، بعدا کار گیرت نمیاد ... )و شنیدم که خیلیها تلاش میکنن که حتما سراسری قبول بشن( حتی چند سال کنکور میدن بلکه سراسری( روزانه / شبانه )قبول بشن )

( حتی غیر انتفاهی یا مجازی دولتی رو به دانشگاه آزاد ترجیح میدن‌! )

این خیلی بستگی به خودتون داره !!! آیا بعد از ارشد میخواید حتما دکترای دولتی بخونید ؟! آیا میخواید خارج از کشور برید ؟! آیا میخواید داخل کشور بمونید و تدریس کنید ؟!
آیا کارهای دیگه مد نظرتون هست ؟!
آیا فقط میخواید دولتی تدریس کنید یا اگر دانشکده های کوچک غیر دولتی هم شد براتون مساله ای نیست ؟!
آیا از نظر پرداخت هزینه‌، مشکلی ندارید ؟! آیا اقامت دو ساله در کرمانشاه ضمن احتساب زمان و هزینه های لازم برای رفت و آمد و اسکان‌، براتون امری قابل حل هست ؟!
آیا از کادر علمی یا سطح آموزشی و پژوهشی دانشگاه کرمانشاه خبر دارید ؟!
پاسخ به مجموعه ای از تمام این سوالات میتونه در تصمیم گیری نهایی شما موثر باشه

شما بایستی با توجه به اطلاعات و شرایط شخصی خودتون تصمیم بگیرید

من اگر جای شما بودم با توجه به شرایط خودم‌، علوم و تحقیقات رو انتخاب میکردم
۱
۴
ارسال: #۱۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۵۷ ب.ظ
من خودم به شخصه دانشگاه آزاد رو قبول ندارم. متاسفانه اساتیدی که از شریف میرن اونجا تدریس می‌کنند کیفیت تدریسشون متفاوته. یعنی یه استاد تو شریف همه توانش رو می‌گذاره ولی تو دانشگاه آزاد هیچی. این از دانشگاه آزاد.
اما دانشگاه رازی هم دانشگاه نوپایی هست. چند تا از هیات علمی‌هاش رفیقم هستند. جو هیات علمیش خیلی جوونه و طبیعتاً برخی چیزها تا توی اون جا بیافته طول می‌کشه.
اما یه واقعیت کاملاً تلخ رو خدمتتون عرض می‌کنم: اگه فوق رفتید آزاد دیگه به هیچ عنوان به دکتری دولتی فکر نکنید. تو شریف و خیلی از دانشگاه‌های دیگه اولین کاری که می‌کنند حذف بچه‌های آزاد هست. ضمناً یه واقعیت تلخ دیگه هم وجود داره: در صورتی که دکتری از دانشگاه آزاد گرفتید خیلی به هیات علمی شدن تو دانشگاه‌های خوب دولتی امیدوار نباشید. من بخش‌نامه‌ای رو دیدم که توی اون جذب هیات علمی از دانشگاه‌ آزاد رو یه خرده با مشکل مواجهه کرده بود.
از لحاظ هزینه‌ای هم خوب دانشگاه آزاد یه هزینه اضافی بهتون تحمیل می‌شه. ولی تو رازی این‌طوری نیست. و البته اینجا رفت و آمد ندارید و تو رازی رفت و آمد خواهید داشت و هزینه‌ اضافی اون.
من جای شما نیستم که تصمیم‌گیری کنم، هیچگاه هم توی کنکور‌های دانشگاه آزاد (برای هیچ مقطعی) شرکت نکرده‌ام که مجبور باشم بین این دو تا انتخاب کنم.
در ضمن کرمانشاه و محیط خوابگاه خودش می‌تونه تجربه جالبی باشه (هر چند که خوابگاه‌های دانشگاه رازی خیلی دلچسب نیستند و تغییر کاربری یافته زندان‌های رژیم سابق هستند!)

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hosein_2003 , Ofogh , sina_bhh , Morteza_s , arshad91 , -Ali- , latifi , Muhamad , Mahtab_m , normal , Aurora
ارسال: #۱۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط Hosein_2003.)
من یه بار واسه کارشناسی هم همچین دو راهی داشتم‌، بین سخت افزار بابلسر و تهران جنوب‌، که تهران جنوب رو انتخاب کردم از بعضی چیزا راضی‌ام و از بعضی چیزا ناراضی‌، هنوزم مطمئن نیستم کدوم بهتر بوده !

رو راست بهتون بگم ،مشکل من اینه:
به کسی برنخوره‌، من خودم آزاد خوندم ولی فکر میکنم فارغ التحصیل های آزاد ،در نظر مردم و به خصوص تو محافل علمی به نظر درس نخون یا کم هوش میان !
قبول دارید ؟
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , narges_r , R.SH
ارسال: #۱۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ، توسط mosavat.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ب.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  من یه بار واسه کارشناسی هم همچین دو راهی داشتم‌، بین سخت افزار بابلسر و تهران جنوب‌، که تهران جنوب رو انتخاب کردم از بعضی چیزا راضی‌ام و از بعضی چیزا ناراضی‌، هنوزم مطمئن نیستم کدوم بوده !

رو راست بهتون بگم ،مشکل من اینه:
به کسی برنخوره‌، من خودم آزاد خوندم ولی فکر میکنم فارغ التحصیل های آزاد ،در نظر مردم و به خصوص تو محافل علمی به نظر درس نخون یا کم هوش میان !
قبول دارید ؟

بله

۱۰۰%

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۰ ب.ظ)Ofogh نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ ب.ظ)daneshju-arshad نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ)Ofogh نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۸ ب.ظ)daneshju-arshad نوشته شده توسط:  من اگر جای شما بودم با توجه به شرایط خودم‌، علوم و تحقیقات رو انتخاب میکردم

جالبه !

شما که در پست اولتون تعجب کردین که چرا میخواد بره آزاد!

خب که چی ؟!

منظور بدی نداشتم حالا چرا میخوای بزنی Sad

فقط خواستم بدونم چطورشد نظرتون عوض شد همین. که دیگه سوالمو پس میگیرم نمیخواد جواب بدین
نه‌، اونو اشتباهی تو سایت زده بودم‌، توی ورد داشتم یک متن دیگه تایپ میکردم که قاطی شد متن اونو اینور نوشتم ‌، متن اینو اونور نوشتم( آخه من عادت دارم همیشه کنار دستم یک فایل ورد باز میکنم )

بعدشم متوجه شدم پاکش کردم‌، منتها شما آنلاین بودی فوری دیدی به خودت گرفتی

صبر کن تا اینجا بیارم
۰
۶

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۲۲ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۷۵ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۶۸۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۴۸۴ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۸۵۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ asmagh ۹ ۶,۳۴۹ ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close