زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۱۲:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟

ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۸, ۰۲:۳۵ ق.ظ
سلام ... وقت همگی بخیر ... ببخشید من واقعا بین این دوتا دانشگاه گیر کردم ... تو بعضی انجمن ها نوشتن هوش امیرکبیر حرف اول رو میزنه و بهتره ، درسته آیا ؟؟ مخصوصا اگه تمایل به قسمت های نرم افزاری بیشتر داشته باشی تا سخت افزار ... ممنون میشم راهنمایی کنید .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۸, ۰۴:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۷ ق.ظ، توسط ph0en1x.)
RE: هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟
(۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ)asmagh نوشته شده توسط:  سلام ... وقت همگی بخیر ... ببخشید من واقعا بین این دوتا دانشگاه گیر کردم ... تو بعضی انجمن ها نوشتن هوش امیرکبیر حرف اول رو میزنه و بهتره ، درسته آیا ؟؟ مخصوصا اگه تمایل به قسمت های نرم افزاری بیشتر داشته باشی تا سخت افزار ... ممنون میشم راهنمایی کنید .

طبق تحقیقاتی که انجام دادم هوش تهران بهتر از هوش امیرکبیره. هم جو دانشگاه، هم سطح علمی اساتید، هم سخت‌گیری اساتید و هم نمره دهیشون. اصلا شک نکنید که دانشگاه تهران تو تمام گرایش‌های مجموعه کامپیوتر بهتر از امیرکبیره (به جز شاید شبکه و امنیت که اطلاعاتی ازشون ندارم).
۰
۰
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۸, ۰۸:۵۴ ق.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۴۷ ق.ظ)ph0en1x نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ)asmagh نوشته شده توسط:  سلام ... وقت همگی بخیر ... ببخشید من واقعا بین این دوتا دانشگاه گیر کردم ... تو بعضی انجمن ها نوشتن هوش امیرکبیر حرف اول رو میزنه و بهتره ، درسته آیا ؟؟ مخصوصا اگه تمایل به قسمت های نرم افزاری بیشتر داشته باشی تا سخت افزار ... ممنون میشم راهنمایی کنید .

طبق تحقیقاتی که انجام دادم هوش تهران بهتر از هوش امیرکبیره. هم جو دانشگاه، هم سطح علمی اساتید، هم سخت‌گیری اساتید و هم نمره دهیشون. اصلا شک نکنید که دانشگاه تهران تو تمام گرایش‌های مجموعه کامپیوتر بهتر از امیرکبیره (به جز شاید شبکه و امنیت که اطلاعاتی ازشون ندارم).

اینکه میگن اگه علاقت به درس های نرم افزاری هوش باشه امیرکبیر بهتره و تهران بیشتر سخت افزاری کار میکنه و استاداش هم بیشتر سخت افزاری ان چی ؟ درست نیست ؟ ..... خیلیی ممنون که پاسخ دادید .
۰
۰
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۸, ۰۹:۰۱ ق.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ)asmagh نوشته شده توسط:  اینکه میگن اگه علاقت به درس های نرم افزاری هوش باشه امیرکبیر بهتره و تهران بیشتر سخت افزاری کار میکنه و استاداش هم بیشتر سخت افزاری ان چی ؟ درست نیست ؟ ..... خیلیی ممنون که پاسخ دادید .
منم این حرفو زیاد شنیدم ولی هیچ کدوم منبع موثقی نبودن متاسفانه! اینو باید دانشجوهای هوش دانشگاه تهران جواب بدن که گویا هیچکدوم مانشت نمیان!
۰
۰
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۸, ۰۹:۲۶ ق.ظ
لطفا اگه کسی از دوستان اطلاعی درمورد سخت افزاری بودن هوش دانشگاه تهران داره راهنمایی کنه ... خیلی ممنون .
۰
۰
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۸, ۱۱:۰۴ ق.ظ
سلام
پیشنهاد میکنم دانشگاه محور انتخاب کنید.
تهران اولویت داره به نظرم
۰
۰
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۸, ۱۱:۳۴ ق.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۴ ق.ظ)imatin نوشته شده توسط:  سلام
پیشنهاد میکنم دانشگاه محور انتخاب کنید.
تهران اولویت داره به نظرم

خیلی ممنون ... ببخشید در مورد سخت افزاری بودن هوش تهران چی‌؟ اطلاعاتی دارید ؟؟ راهنمایی کنید ممنون میشم .
۰
۰
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۲۷ ق.ظ
سلام من هم یه سری سوال داشتم توی این لینک مطرح کردم میشه اگر اطلاعی دارین پاسخ بدین؟
ممنون و ببخشید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۸, ۰۳:۰۹ ب.ظ
ببخشید در راستای مقایسه دو دانشگاه ُ چارت هاشون رو ندارین؟میشه ارسال کنین؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۹ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۱۵ ب.ظ
قبلنا که میگفتن هوش امیرکبیر بهتره ولی چون سخت گیریشون زیاده برید تهران تا آزاد تر باشید!
الانو نمیدونم

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۸۰۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۶۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۳۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۲۶۱ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۰۵۱ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۳۸۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۲۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۰۹۷ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۸۰۱ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close