زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتشار نسخه ۰.۳ کتاب الکترونیکی «پرسش و پاسخ داده‌ساختارها»

ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۱۷ ب.ظ
برای اطلاع در مورد کلیات کتاب به
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه کنید.

تغییرات نسبت به نگارش ۰.۲
* اضافه شدن فصل سوم با عنوان «لیست»
* اصلاح تعدای از غلطهای املایی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , pooyaa , احسان مومنی , farhud , balghoor , Milestone , atefe222 , RangiRangi , arefeh.hp , iCanDoIt , aida! , kader , sharif95 , sss , viase , EGALE , danial_atash , StudentSE , jaber23 , misagh961 , Sadra.T
ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۹۴, ۰۶:۵۲ ب.ظ
سلام
ضمن سپاس از محبت و تلاش شما دوست عزیز؛
دیگه ادامه پیدا نمیکنه؟!
ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ
فعلا سربازم و وقت کافی برای کار روی تنها فصل باقی مونده از کتاب (فصل مربوط به صف و پشته) رو ندارم. تا آخر سال فصل باقی مونده رو می‌نویسم و نسخه ۱.۰ کتاب رو منتشر می‌کنم.

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۹۴, ۰۹:۳۹ ب.ظ
RE: انتشار نسخه ۰.۳ کتاب الکترونیکی «پرسش و پاسخ داده‌ساختارها»
(۰۷ آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۳۵ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  فعلا سربازم و وقت کافی برای کار روی تنها فصل باقی مونده از کتاب (فصل مربوط به صف و پشته) رو ندارم. تا آخر سال فصل باقی مونده رو می‌نویسم و نسخه ۱.۰ کتاب رو منتشر می‌کنم.

آقا دستت درد نکنه
خیلی زحمت کشیدی
من هم سربازم Big Grin و البته در حال مطالعه برای کنکور (البته سال پیش کاملا مطالعه کردم و امسال ریویو میکنم)

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
ارسال:
۱۳ آبان ۱۳۹۴, ۰۲:۰۰ ب.ظ
(۰۷ آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۳۵ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  فعلا سربازم و وقت کافی برای کار روی تنها فصل باقی مونده از کتاب (فصل مربوط به صف و پشته) رو ندارم. تا آخر سال فصل باقی مونده رو می‌نویسم و نسخه ۱.۰ کتاب رو منتشر می‌کنم.
خدا خیرت بده آقا...
اشالا تا آخر امسال نسخه نهایی بیاد بیرون و اگر تصمیمی داشتی، من در زمینه طرح جلد و کارای گرافیکی، کمی تا قسمتی ابری دستی بر آتش دارم! کاری ازم بر بیاد در زمینه صفحه آرایی و طرح جلد و این حرفا با کمال میل انجام میدم...
اجرت با خدا.
ارسال:
۱۳ آبان ۱۳۹۴, ۰۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۰۵ ب.ظ، توسط neghab01.)
خوبه . . .

حیف دانلود نمیشه . . .Smile

اگر میخواهید خوشبخت باشید زندگی را به یک هدف گره بزنید
نه به آدم ها و اشیاء

*انیشتین*
ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۱۰ ب.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۰۳ ب.ظ)neghab01 نوشته شده توسط:  خوبه . . .

حیف دانلود نمیشه . . .Smile

با مرورگرهای کروم و فایرفاکس چک کردم. فایل دانلود شد و مشکلی وجود نداشت.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۴۳ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۱۵ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته سیلبرشاتس shahryar711 ۲ ۵,۸۱۰ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۵۶۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  تهیه کتاب یادگیری الکترونیکی هادی اسماعیلی lotuss ۰ ۱,۷۳۸ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۲۲۶ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۴,۰۰۳ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۳۸۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تفکیک سوالات پاسخ درست بر اساس هر درس Distance ۰ ۲,۶۹۵ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close