زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۱۰:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته سیلبرشاتس

ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۵۳ ب.ظ
درخواست حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته سیلبرشاتس
با عرض سلام
من دنبال حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته سیلبرشاتس هستم یک حل پیدا کردم که تنها از هر فصل حدود ۵۰ درصد سوالا رو حل کرده من همه سوال ها رو می خواهم حل کرده باشه ؟
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ترانه مرندی
ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۹, ۱۲:۰۱ ق.ظ
حل مسائل المصری
سلام این فایل حل مسائل پایگاه داده المصری میشه برام بفرستیم چون نتونستم از اینجا دانلود کنمtaraneh.rezanavaz@gmail.comHeart
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۹, ۰۱:۲۷ ب.ظ
حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته.
(۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۳ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  با عرض سلام
من دنبال حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته سیلبرشاتس هستم یک حل پیدا کردم که تنها از هر فصل حدود ۵۰ درصد سوالا رو حل کرده من همه سوال ها رو می خواهم حل کرده باشه ؟
با تشکر

منم دنبالشم ولی پیدا نکردم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۵,۴۲۹ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۴۳۸ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۵۶ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۶۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۷۰ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۱۴۴ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۲,۹۳۸ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۸۵۰ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۱۹۷ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۷۵۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close