زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره برای کنکوری های کامپیوتر و آی تی

ارسال: #۳۱
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۱۷ ق.ظ
دوستان عزیز کم کم تاپیک داره از موضوعش دور میشه. در مورد منابع کنکوری تاپیک هایی از قبل ایجاد شده که فکر میکردم مطالعه اونها و پرسیدن سوالات مربوطه در اون تاپیک ها هم باعث حفظ نظم بشه و هم موضوعات و تاپیک ها رو با هم قاطی نکنه
۳
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۲۲ ق.ظ، توسط MSZ.)
Lightbulb شفاف سازی
دوستان عزیز مانشتی و غیر مانشتی، سلام مجدد
ظاهرا ابهاماتی برای برخی کاربران و مدیران سایت ایجاد شده که من چرا تصمیم به ارائه تجربیات خودم و اقدام به پاسخگویی به سوالات مشاوره ای دوستان گرفتم! و اینکه چرا گفتم پیام خصوصی بفرستید.
فکر نمیکنم خدمت کردن به دیگران جرم باشه یا کار عجیبی باشه. من تصمیم گرفتم تا جایی که وقت و انرژی ام اجازه میده، به عنوان پاسخگو به سوالات مشاوره ای دوستان، بصورت رایگان خدمت کنم. حالا اگر کسی دنبال مشاور اختصاصی و شخصی یا برنامه ریز اختصاصی تحصیلی یا معلم خصوصی یا چیز هایی از این قبیل هست، بنده دخالتی در تصمیمات افراد نداشته و ندارم و خود افراد هستن که تصمیم میگیرن به سراغ کدوم مشاور برن (یا نرن) و به سراغ کدوم استاد برای کلاسی برن (یا نرن) یا به سراغ چه موسسه ای برای کنکور آزمایش برن (یا نرن) یا چه کتابی رو بخونن (یا نخونن)! گفتم پیام برام بفرستید تا بتونم سوالات مشابه رو یکجا و بصورت منظم جواب بدم، نه اینکه هدفم این باشه که بخوام کار معلم خصوصی رو انجام بدم! و ضمنا ممکنه پاسخ به سوال فرد الف با پاسخ به همون سوال از فرد ب متفاوت باشه (چون شرایط درسی و ویژگی های شخصی افراد متفاوت از هم هست) که اگر بنده این تفکیک رو انجام ندم، کارم از دید منتقدان میشه "نسخه یکسان پیچیدن برای همه"!
فایل های صوتی جدیدی که قرار خواهم داد هم، صرفا پادکست هستند. و مثل یک رادیوی آفلاین هست که بنده با استفاده از این فایل ها میخوام جواب سوال بچه ها رو بدم. چرا که حتی اگر من اون صحبت نیم ساعته رو تایپ کنم (که ممکنه بشه بیشتر از ۱۰ صفحه) خیلی ها نه حوصله خوندنش رو دارن و نه انرژی اش رو دارن و نه حاضر هستن اون وقت رو صرف خوندن بکنن. ولی گوش کردن و شنیدن، سختی ای نداره و اگر منتقدی هم هست، میتونه به جای نقل قول متنی، بگه در دقیقه فلان از ثانیه فلان تا فلان شما حرفی رو زدید که به فلان دلایل من باهاش مخالفم. ما هم میگیم ممنون از گوشزدی که کردید، اگر حرف منطقی باشه می پذیریم و در غیر اینصورت، با ارائه دلیل و برهان، از گفته خودمون دفاع می کنیم. ضمنا شنیدن آهنگ کلام گوینده به خودی خود میتونه باعث ایجاد انرژی و انگیزه در افراد بشه که چنین چیزی رو نمیشه از متن تایپ شده انتظار داشت. چون آهنگ کلامی در صفحه کاغذ (یا مانیتور شما) وجود نداره!
بنده توی صحبت هام هیچ اسمی از شخص، یا موسسه ای نیاوردم و هدفم انتقال تجربیات خودم به دیگران و جواب دادن به سوالات (در حد توان و دانشم) هست و لاغیر.
برداشت شخصی افراد از گفته ها و نوشته های بنده به هیچ عنوان ربطی به بنده نداشته و نداره و هیچ مسئولیتی بابت برداشت های شخصی و اشتباه رو نپذیرفته و نمی پذیرم.
امیدوارم شرایط بگونه ای باشه که بتونم همچنان در خدمت همه دوستان باشم.
۱۰
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: EMAD.F , کوثر۱۳۹۳ , mrsh1372 , zahra 67 , همیلا , saber1366 , AmiriManesh , iwes , elhamgh , pooyaa , zorkide , mahya abbasian , amard
ارسال: #۳۳
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۴۲ ق.ظ
RE: مشاوره برای کنکوری های کامپیوتر و آی تی
(۰۷ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۱۸ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  دوستان عزیز مانشتی و غیر مانشتی، سلام مجدد
ظاهرا ابهاماتی برای برخی کاربران و مدیران سایت ایجاد شده که من چرا تصمیم به ارائه تجربیات خودم و اقدام به پاسخگویی به سوالات مشاوره ای دوستان گرفتم! و اینکه چرا گفتم پیام خصوصی بفرستید.
فکر نمیکنم خدمت کردن به دیگران جرم باشه یا کار عجیبی باشه. من تصمیم گرفتم تا جایی که وقت و انرژی ام اجازه میده، به عنوان پاسخگو به سوالات مشاوره ای دوستان، بصورت رایگان خدمت کنم. حالا اگر کسی دنبال مشاور اختصاصی و شخصی یا برنامه ریز اختصاصی تحصیلی یا معلم خصوصی یا چیز هایی از این قبیل هست، بنده دخالتی در تصمیمات افراد نداشته و ندارم و خود افراد هستن که تصمیم میگیرن به سراغ کدوم مشاور برن (یا نرن) و به سراغ کدوم استاد برای کلاسی برن (یا نرن) یا به سراغ چه موسسه ای برای کنکور آزمایش برن (یا نرن) یا چه کتابی رو بخونن (یا نخونن)! گفتم پیام برام بفرستید تا بتونم سوالات مشابه رو یکجا و بصورت منظم جواب بدم، نه اینکه هدفم این باشه که بخوام کار معلم خصوصی رو انجام بدم! و ضمنا ممکنه پاسخ به سوال فرد الف با پاسخ به همون سوال از فرد ب متفاوت باشه (چون شرایط درسی و ویژگی های شخصی افراد متفاوت از هم هست) که اگر بنده این تفکیک رو انجام ندم، کارم از دید منتقدان میشه "نسخه یکسان پیچیدن برای همه"!
فایل های صوتی جدیدی که قرار خواهم داد هم، صرفا پادکست هستند. و مثل یک رادیوی آفلاین هست که بنده با استفاده از این فایل ها میخوام جواب سوال بچه ها رو بدم. چرا که حتی اگر من اون صحبت نیم ساعته رو تایپ کنم (که ممکنه بشه بیشتر از ۱۰ صفحه) خیلی ها نه حوصله خوندنش رو دارن و نه انرژی اش رو دارن و نه حاضر هستن اون وقت رو صرف خوندن بکنن. ولی گوش کردن و شنیدن، سختی ای نداره و اگر منتقدی هم هست، میتونه به جای نقل قول متنی، بگه در دقیقه فلان از ثانیه فلان تا فلان شما حرفی رو زدید که به فلان دلایل من باهاش مخالفم. ما هم میگیم ممنون از گوشزدی که کردید، اگر حرف منطقی باشه می پذیریم و در غیر اینصورت، با ارائه دلیل و برهان، از گفته خودمون دفاع می کنیم. ضمنا شنیدن آهنگ کلام گوینده به خودی خود میتونه باعث ایجاد انرژی و انگیزه در افراد بشه که چنین چیزی رو نمیشه از متن تایپ شده انتظار داشت. چون آهنگ کلامی در صفحه کاغذ (یا مانیتور شما) وجود نداره!
بنده توی صحبت هام هیچ اسمی از شخص، یا موسسه ای نیاوردم و هدفم انتقال تجربیات خودم به دیگران و جواب دادن به سوالات (در حد توان و دانشم) هست و لاغیر.
برداشت شخصی افراد از گفته ها و نوشته های بنده به هیچ عنوان ربطی به بنده نداشته و نداره و هیچ مسئولیتی بابت برداشت های شخصی و اشتباه رو نپذیرفته و نمی پذیرم.
امیدوارم شرایط بگونه ای باشه که بتونم همچنان در خدمت همه دوستان باشم.
آقای MSZ مسئولیت حرفی که میزنن رو دارن نه مسئولیت برداشت های شخصی هر فرد رو...

هیچگاه خودت را دست کم نگیر!!!
کشتی نوح را آماتور ها ساختند و کشتی تایتانیک را حرفه ای ها ساختند.
۳
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۴
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۵۹ ق.ظ، توسط Aurora.)
(۰۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۴۹ ق.ظ)EMAD.F نوشته شده توسط:  سلام، ممنون از راهنماهیتون
برای کتاب گرامر نظرتون درباره کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین چیه؟؟؟

به نظرم خوبه.
فقط ببینید هر کسی با توجه به اینکه حس می کنه زبانش چجوریه، اگر برید یک کتابفروشی کتابای مخصوص گرامری هست که خیلی کوتاه و مفیده.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: EMAD.F , کوثر۱۳۹۳
ارسال: #۳۵
۰۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۱۴ ب.ظ، توسط Faridfo.)
ببخشید آقای صمیمی که جسارت میکنم ولی چند تا انتقاد دارم:
اول اینکه اینجا سایت شخصی شما که نیست که جواب سوال خصوصی را با فایل صوتی بدین. خب عزیزمن یه سایت برای خودت بزن.

دوم اینکه اگه شما ده صفحه برای یه موضوعی حرف داری بهتر نیست یک کتاب یا جزوه بنویسی و بذارید داخل سایت. قبلا" هم دوستانی نوشته اند مثلا" راجع به رتبه یک اوردن در ارشد.

سوم اینکه پست اول شما اگه جنبه تبلیغاتی نداره معنای دیگرش چیه؟ اجازه دارم انتقاد کنم ؟شما در کنکور سراسری یادمه یه جا گفته بودین رتبه ۲۵۰۰ اوردین. اونوقت الآن مشاوره کنکور سراسری میدین؟؟/

چهارم اینکه مشاوران دیگیر هم در این سایت بودن که جوابها را تایپ کرده اند اگه سوال تکراری هم میشد آدرس جواب را میدادند.

پنجم اینکه بنظر شما مثلا" رتبه های کنکور ارشد میرن فایلهای صوتی شما ر گوش بدن و ایراداش را یادداشت کنن و بیان بگن؟؟؟؟
اصلا" فرض کنید همان کسی که سوال میکنه از پاسخ شما ایرادی بخواد بگیره دوباره باید پیام خصوصی بدهد و دوباره شما پاسخ صوتی بفرستید . معمولا" شخص سوال کننده منصرف میشه و چیزی نمیپرسه.

ششم اینکه شما چجوری مشاوره میدیدبه بچه های مهندسی در صورتیکه کنکور آی تی را گذروندید . و چجوری مشاوره میدین به ای تی های شبکه و امنیت که سال دیگه طبق روندی که به دانشگاهها ابلاغ شده زیرمجموعه مهندس میشوند؟؟؟/

باز هم میگم من نه مشاورم و نه قصد جسارت دارم فقط آنچه بنظرم منطقی است گفتم.

مکتوبش کنید خیلی بهتره که بشه راجع بهش بحث کرد. ممنون از زحمات شما
۲۱
۱۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , shayesteNEY , javad94
ارسال: #۳۶
۰۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ
سلام جناب آقای صمیمی
خیلی خوشحال شدم دوباره فایلهای صوتی شما را میبینم، من هنوز ۶ فایل دو سال پیشتون را دارم خیلی ازشون استفاده کردم.
البته متاسفانه به دلایلی اون سال رتبه ام زیاد خوب نشد و اونجا که میخواستم قبول نشدم و دانشگاه نرفتم.
اما دوباره تصمیم گرفتم امسال برای کنکور ۹۵ بخونم. لطفا بازم فایلهای صوتی را تولید کنید و اینجا بگذارید استفاده بکنیم.
راستش من اون سال ابتدا که فایلهای صوتی شما را شنیدم زیاد خوشم نیامد و فکر کردم شما آدم مغروری هستید و ازتون انتقاد کردم اما بعد از شنیدن کامل صحبتهاتون و اینکه چند بار پیام خصوصی بهتون دادم و شما خیلی با حوصله جواب میدادین فهمیدم شخصی هستید که برای رضای خدا کار میکنید و بعدشم ازتون عذرخواهی کردم.
خلاصه کلام: لطفا با قدرت ادامه بدین...

منم آن مرغ، آن مرغی که دیری ست به سر اندیشه پرواز دارم.
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93
ارسال: #۳۷
۰۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ ق.ظ، توسط iwes.)
کار شما بسیار مفیده و قابل تحسین و انشااله که هدفتون خیر هست و نتیجش رو خواهید دید.
ولی اقای صمیمی شما جوری توی پادکست حرف میزنید که من کنکور سراسری و ارشد و .... مشاوره میدم که حتی بچه های تک رقمی کنکور هم اینجوری صحبت نمیکنند در تایید گفته های دوستمون faridfo شمایی که که خودتون کارشناسی توی دانشگاه درجه ۳ دولتی درس خوندید(به هر علتی که خود شما میگید )بعد اینطوری افراد رو به "خرخون"و .. اینجور صحبت کردن به نظر من یه خورده اشتباهه اون شخصی که روزی ۱۱ ساعت درس خونده و مثلا رتبه ی ۱۰ کنکور ریاضی شده و مثلا شریف درس میخونده خرخونی نیست دلیلش رقابت سنگین هست و بس.
پ.ن:۱۰۰ درصد کار شما مفید هست حتی اگر یه نفر با راهنمایی ها شما نتیجه بگیره شما مزدتون رو گرفتید .امیدوارم که از نوشته ی من ناراحت نشده باشید.

یا علی
۱۲
۸
 سپاس‌گزاری شده توسط: javad94
ارسال: #۳۸
۰۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۱۹ ب.ظ، توسط flowerirani.)
(۰۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(07 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۳۱ ق.ظ)EMAD.F نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوست عریز آقای MSZ
۱- میشه درباره درس زبان که اکثریت بچه ها در مورد منبع این درس مشکل دارن توضیح بدین؟؟؟
۲- درباره درس انتقال داده ها چه منبع ای خوب است و حالا که درس انتقال داده ها در کنار درس شبکه اومده امکانش هست که برای درس شبکه از لایه های دیگه سوال بیاد؟؟؟
با تشکر
سلام
۱) متاسفانه زبان در کنکور منبع مشخصی نداره و هرچی خونده بشه ممکنه کم باشه. حتما لغات ۵۰۴ و تافل رو بخونید و English Grammar in use هم خونده بشه
۲) کتاب لئون گارسیا و کتاب دکتر فروزان رو در کنار هم پیشنهاد میکنم.

======================
درسته که زبان منبع درست وحسابی نداره واز امسال بخاطر ضریب ۲شدن درس زبان (باکم شدن ضرائب تخصصی و مشترک) کمی سطح زبان بالاتر وسخت تر شد حال چیکار باید بکنیم. به نظر من با تجربه و راهنمایی هایی که از اساتید برجسته زبان گرفتم شما بهتره ابتدا از هروقتی که میخواین شروع کنین نصف زمان اولتونو بزارید واسه گنجینه لغوی خودتونو تقویت کنین سپس مرور تست تکرار تکرا تکرار ...
درضمن ازاونجایی که طراح زبان اصلا هم رشته ایی ما نیست اصولا زبان تخصصی معناومفهوم دقیقی نداره بلکه شما گنجینه لغوی تونو قوی میکنین سپس تکنیکهای تست ردینگ رو باید اصولی و با استادی متبحر یاد بگیرین بعدش اقدام کنین به تست زدن تخصصی. اصلا زبان عمومی باتجربه من بشدت سخت تر هست وقتی گنجینه شما قوی بشه وتکنیک تست زنی رو یاد بگیرین شما بخش اعظم نمره تخصصی رو بدست میارین. اگر هم کسی خواست واقعا زبان بزنه به من پیام بده تا نحوه تهیه ۲کتاب خوب رو که حداقل متوسط نمره زبان رو بهتون بگم. در ضمن فرق این کتابها با همه کتابها در قرار گرفتن حروف اضافه لغات کنارشون هست چوت تقریبا توی هیچ کتابی چه لاتین وفارسی حرف اضافه لغات کنار کلمات نیست. این مزیت اصلی کتاب هست. واسه نمونه یه صفحشو توی عنوان جزوات کنکوری گذاشتم صفحه دومش برید ببین بعدش قضاوت کنید.
ضمنا منم از دوست عزیزمون کمال سپاسگذاری رو دار م بابت کار نیکشون (msz)
راستی تکنیک بهترو کارا تر از جعبه لایتنر و فلش کارت حاشیه نویسی و تکرار با استفاده از صدای خودتون یا استاد هست.
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: EMAD.F
ارسال: #۳۹
۰۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۴۰ ب.ظ
جناب صمیمی گرامی ؛ نقدی که رفقا به کار جنابعالی دارن باعث دلسردیتون نشه. قطعا هر کاری هم بکنید باز یه عده ناراضی هستند که البته ممکنه بعضی جاها حق داشته باشن و این هنر شماست که نقد اصولی رو تشخیص بدین و بدون تعصب معایب کار رو برطرف کنید و یا اگه فکر میکنید کسی بجای نقد ، غرض ورزی میکنه لبخند بزنید و رد شید.حتی اگه یک نفر با کمک شما به نتیجه برسه شما موفق بودید. مهم اینه که به درستی کارتون ایمان داشته باشید. به نوبه خودم از زحماتتون سپاسگذارم.
واما سوال من : من یکی دوسال قبل که واسه کنکور آماده میشدم مبحث بازگشتی ها و توابع مولد رو از کتاب گریمالدی و پوران خوندم اما اونطور که باید نتونستم تسلط پیدا کنم.کلا توی درک این دو مبحث مشکل دارم.به نظرتون چه باید کرد؟
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: flowerirani
ارسال: #۴۰
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ ب.ظ، توسط MSZ.)
(۰۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ ب.ظ)Faridfo نوشته شده توسط:  ببخشید آقای صمیمی که جسارت میکنم ولی چند تا انتقاد دارم:
اول اینکه اینجا سایت شخصی شما که نیست که جواب سوال خصوصی را با فایل صوتی بدین. خب عزیزمن یه سایت برای خودت بزن.

دوم اینکه اگه شما ده صفحه برای یه موضوعی حرف داری بهتر نیست یک کتاب یا جزوه بنویسی و بذارید داخل سایت. قبلا" هم دوستانی نوشته اند مثلا" راجع به رتبه یک اوردن در ارشد.

سوم اینکه پست اول شما اگه جنبه تبلیغاتی نداره معنای دیگرش چیه؟ اجازه دارم انتقاد کنم ؟شما در کنکور سراسری یادمه یه جا گفته بودین رتبه ۲۵۰۰ اوردین. اونوقت الآن مشاوره کنکور سراسری میدین؟؟/

چهارم اینکه مشاوران دیگیر هم در این سایت بودن که جوابها را تایپ کرده اند اگه سوال تکراری هم میشد آدرس جواب را میدادند.

پنجم اینکه بنظر شما مثلا" رتبه های کنکور ارشد میرن فایلهای صوتی شما ر گوش بدن و ایراداش را یادداشت کنن و بیان بگن؟؟؟؟
اصلا" فرض کنید همان کسی که سوال میکنه از پاسخ شما ایرادی بخواد بگیره دوباره باید پیام خصوصی بدهد و دوباره شما پاسخ صوتی بفرستید . معمولا" شخص سوال کننده منصرف میشه و چیزی نمیپرسه.

ششم اینکه شما چجوری مشاوره میدیدبه بچه های مهندسی در صورتیکه کنکور آی تی را گذروندید . و چجوری مشاوره میدین به ای تی های شبکه و امنیت که سال دیگه طبق روندی که به دانشگاهها ابلاغ شده زیرمجموعه مهندس میشوند؟؟؟/

باز هم میگم من نه مشاورم و نه قصد جسارت دارم فقط آنچه بنظرم منطقی است گفتم.

مکتوبش کنید خیلی بهتره که بشه راجع بهش بحث کرد. ممنون از زحمات شما
بنده تصمیم نداشتم پاسخی به مواردی که شما فرمودید بدم (چون همون طور که جلوتر خواهم گفت، اینها انتقاد به شخص من هست و نه به صحبت ها و موارد علمی بیان شده از طرف من) ولی به رسم رعایت ادب، چشم، جوابگو خواهم بود.
اول از همه عرض کنم که شما و سایر عزیزان منتقد، ایراد و انتقادی به مغز و اصل گفته های بنده وارد نکردید و ایراداتی که ذکر کردید مربوط به شخص من یا ویژگی های شخصیتی و گفتاری من بوده که فکر نمی کنم مطرح کردن این نوع مسائل بصورت عمومی صحیح باشه چون باعث ایجاد جبهه های موافق و مخالف و جبهه گیری افراد میشه و اینکه این تیپ ایرادات، اصلا انتقاد به محتوای حرف های من نیست و انتقاد به خود من هست! من فقط بازگو کننده یک سری اصول و دانسته ها هستم که خود این مطالب معتبر هستن. حالا اینکه دوستی بنده رو نامعتبر میدونه و در نتیجه گفته های من رو زیر سوال میبره، به نظرم نظر شخصی خودش هست و این نظر برای خودش معتبر هست.
به هر حال...
۱/ بنده ادعایی بابت شخصی بودن سایت یا تالار گفتگو نکردم. دلیل درخواستم در مورد پیام های خصوصی رو ذکر کردم که ظاهرا برای شخص شما قابل قبول نیست و نظر شما هم محترم هست. هر چند که جواب سوالات خیلی از دوستان رو هم بصورت عمومی دادم و قصد شخصی سازی رو نداشتم و ندارم. ممنونم ولی انتقاد شما رو وارد نمی بینم.
۲/ بنده همین کار رو ۲ سال پیش کردم، منتها بصورت صوتی. دلیلش هم این هست که به نظر من، محتوای گفتار و مغز صحبت ها مهم هست، حالا اینکه نوشته شده باشه، صوتی باشه، تصویری باشه، به خط بریل برای نابینایان باشه یا هر طور دیگه ای باشه، مهم این هست که مطلب منتقل بشه. به نظر من شنیدن راحت تر از خوندن متن بوده و به همین خاطر هم بصورت صوتی مطالبم رو بیان کردم. اگر گوش کردن صحبت ها برای کسی سخت باشه، طبیعتا خوندن همه اون صحبت ها هم براش سخت خواهد بود! هر چند که البته یکی از دوستان مانشتی زحمت کشیدن و صحبت های بنده رو مکتوب کردن و در اینجا قرار دادن تا افرادی که مثل شما علاقه به خوندن دارن هم بتونن استفاده کنن. این انتقاد شما رو هم وارد نمی بینم.
۳/ اینجا دو تا انتقاد کردین! :
۳/۱: نخیر تبلیغ نیست، معرفی خودم هست... تبلیغ میشه برخی کارهایی که قبلا در این سایت انجام شده و جنجال های زیادی به پا کرده. تبلیغ میشه اسم آوردن از موسسات و محل هایی که کسی در اونجا کار میکنه! پس این انتقاد هم وارد نیست!
۳/۲: بنده قبل از کنکور کارشناسی دانش آموزی ممتاز و المپیادی بودم (المپیاد انفورماتیک یا همون کامپیوتر که جزو هزار نفر اول کشور شده بودم). ولی مشکلی برای من پیش اومد که باعث شد نتونم درسم رو به خوبی ادامه بدم و طبعا این مشکل و ضربه ای که به من وارد کرده بود، باعث شد کنکورم رو هم تقریبا بیخیال شم (۴۵ دقیقه آخر کنکور سراسری رو ول کردم) و همین طور با اینکه با همون رتبه بد، میتونستم در دانشگاه های درجه ۱ پذیرفته بشم، مجبور شدم در شهر خودم و پیش خونواده بمونم. قبل از این رتبه و بعد از این رتبه در دانشگاه و همچنین در کنکور ارشد و همچنین در خود مقطع ارشد، ممتاز و نخبه بودنم رو ثابت کردم. و اگر توان و دانش مشاوره برای بچه های دبیرستانی رو نداشتم، ۷ سال رو در ۲ موسسه بسیار معظم نمیتونستم دوام بیارم. و ضمنا بنده الان به عنوان کسی که در مقطع ارشد میخواد کمکی به دوستاش بکنه در خدمت شما هستم و مسائل دبیرستانی و انتقاد های اون وارد نیست.
۴/ بیان جواب بدن! مگه من گفتم جواب ندن!!! این که دیگه انتقاد نبود! Big Grin . من هم هر موقع جواب یک سوال تکراری رو داشته باشم، آدرسش رو میدم و خودم رو خسته نمی کنم که دوباره جواب بدم. ولی برخی سوالات مشابه پاسخ های متفاوتی دارند که تشخیص این موضوع به عهده من نوعی هست.
۵/ کسی که رتبه برتر هست، لزوما مشاور نیست. بنده دوره های متعددی رو گذروندم و امروز میتونم ادعا کنم که ذره ای از دانش مشاوره و برنامه ریزی رو میدونم. ثانیا، همون افرادی که صاحب سبک هستن و انتقادی سازنده دارن، چه بصورت صوتی و چه بصورت متنی باید وقتی رو صرف کنن تا بتونن ایرادات کار رو ببینن. چه خصوصی چه عمومی چه نیمه خصوصی (!) هم میتونن ایرادات من رو گوشزد کنن. من استقبال میکنم و اگر کسی حوصله این کار و وقتش رو نداره، فکر نمیکنم ایراد از طرف من باشه! این انتقاد رو هم رد می کنم.
۶/ این انتقاد تا حدی وارد هست و ممنونم که مطرحش کردید. خب اولا من در دانشگاه همین درسهایی که تو کنکور کامپیوتر بچه های شبکه و امنیت باید بدن رو گذروندم. همچنین مصاحبه های دوستان موفق و ناموفق رو همیشه میخونم و از این صحبت ها نت برداری میکنم. با توجه به جمیع این اطلاعات، میتونم در مورد منابع مناسب، بچه ها رو تو اون چند تا درسی که تو کنکور خودم نبوده، راهنمایی کنم. و این مساله در مورد کنکور های علوم کامپیوتر و سایر گرایش های مهندسی کامپیوتر هم صادق هست. از طرفی برنامه ریزی یک سری اصولی داره که همه بچه ها حتی تو رشته های مختلف و غیر فنی باید از این اصول استفاده کنن تا نتیجه بهتر بگیرن و صحبت من هم بیشتر روی همین اصول هست. به هر حال ممنونم که این مساله رو ذکر کردید.

-----------------------

بقیه انتقاد ها رو کلی جواب میدم و نقل قول نمی کنم تا طولانی نشه.
دوستی که گفتن چرا اینطوری حرف میزنی و رتبه های برتر هم اینطور حرف نمیزنن! مشاوره ربطی به رتبه ۱ یا ۲ نداره! من یک سری اصولی که دانشش و تجربه عملی و علمی اش رو دارم، ارائه می کنم و صراحت لهجه و آهنگ گفتار من ربطی به محتوا و مغز مطلب نداره، مجددا ایراد به شخص من هست و به محتوای گفته ها نیست.
ضمنا نگفتم اونی که روزی ۱۱ ساعت خونده و رفته شریف، خرخون هست!!! لطفا با حفظ اصالت و صحت گفته، صحبتی رو نقل کنین تا اینطوری تحریف نشه. گفتم اونی که با ۱۵ ساعت خوندن رفته دانشگاه X در صورتی که با برنامه ریزی درست میتونست با روزی ۶-۷ ساعت همون نتیجه رو بگیره، پس در حالت اول به زور زیاد خونی و حجیم خونی نتیجه گرفته و میتونسته با همون تلاش ولی با برنامه ریزی صحیح نتیجه خیلی بهتری رو بگیره. هر سال دانش آموزان و دانشجو های زیادی رو داریم که برای بار دوم که کنکور میدن و اصول خاصی رو در دفعه دوم رعایت می کنن، جهش بسیار بزرگی در نتیجه شون صورت میگیره.

یه خانومی هم گفته بودم که من برای دوست دختر پیدا کردن اومدم مشاوره میدم!!! والا دیگه نمیدونم چه response ای باید نشون بدم!!!! به هر حال سخت در اشتباه هستن!

امیدوارم تونسته باشم با رعایت ادب و با جواب های قانع کننده ای پاسخگو بوده باشم.

نهایتا این رو هم بگم که اینها گفته های من نیستن! من سازنده این گفته ها نیستم و از خودم در نیاوردم!!! اینها یک سری اصول هستن که من بازگو کردم، حالا با کلمات و آهنگ بیان خودم. اگر شنونده ای نسبت به من دیدگاه منفی داره، معنی اش غلط بودن این اصول و گفته ها نیست و چقدر بهتر خواهد بود که سعی کنه از مطالب قابل استفاده ای که در این صحبت ها وجود داره استفاده کنه نه اینکه به نقل کننده یا آورنده پیام ایراد بگیره.

موفق باشید.
------------------
پ.ن: فراموش کردم بگم که اگر از این به بعد تصمیم گرفتم که مطلبی رو ارائه کنم، حتما بصورت مکتوب ارائه خواهم کرد تا این تیپ انتقاداتی که مربوط به مکتوب بودن یا نبودن هست دیگه مطرح نشه و بیخودی جنجال و ناراحتی ایجاد نشه.
از کاربرای فهیم سایت هم تشکر میکنم، چه اونهایی که حمایتی کردن از کار بی غرض بنده، چه اونهایی که انتقاداتی کردن و من رو متوجه ویژگی های منفی شخصی خودم و کارم کردن، چه کسانی که با لحن های نامناسب تری سعی کردن حرف شون رو بیان کنن. حالا چه مدیر، چه کاربر عادی. تشکر می کنم از همه
۱۲
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: website.expert , saber1366 , alim93
ارسال: #۴۱
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ب.ظ، توسط Faridfo.)
سلام آقای صمیمی
ممنون که جواب دادین اگرچه من قانع نشدم .
نمیخواهم باهاتون بحث کنم چون بنظر میرسه زیاد اهل بحث نیستید و دوست دارید یه چیزی بگید و بقیه هم بشنوند مثل رادیو. از ارتباطات دو طرفه زنده خیلی استقبال نمیکنید.
من از جایی شروع میکنم که راجع به دوسال پیش گفتید اگه یادتون باشه اونموقع هم مدیر مانشت اجازه نداد فیلهای صوتی تون از طریق مانشت منتشر بشه ولی چون بحثش در مانشت بود از طریق ایمیل برای بچه ها فرستادین.
نمیدونم شما چرا فکر میکنید کسانیکه در مورد مشاوره شما میتونن نظر بدهند وقتشان اینقدر زیاده که بروند بشینند فایل صوتی شما را گوش بدهند و بعد بیایند بگویند اشکالش چیه؟/
اگر متن باشه باتوجه باینکه متن علمی نیست معمولا" میشه ظرف چند دقیقه اول و آخر پاراگرافها را نگاه کرد و در موردش اظهار نظر کرد.
همزمان دهها نفر دیگه هم دارند نگاه میکنن.
فکر میکنم همه ما که اینجا حداقل کارشناسی داریم در یک متن مکتوب میتونیم زودتر مرور کنیم تا یه فایل صوتی!
بعلاوه مانشت انجمن هست و همانطور که گفتم نظر شما محترمه ولی ممکنه ایراداتی داشته باشه یا نظر کاملتر یا راه بهتری برای یه سوال وجود داشته باشه . اینکه شما بگید و بقیه گوش کنن حالت شخصی پیدا میکنه. شما میتونید یه رادیو یا کانال ماهواره اجاره کنید و یکطرفه پاسخ به سوالات داشته باشید. اگرچه که اونها هم یکطرفه نیست و سوال کننده معمولا" با پاسخ دهنده وارد یک دیالوگ میشه. حتی ممکنه پاسخ دهنده سوالاتی را از سوال کننده بپرسه.
پس اینکه گفتم شما خصوصی سایت بزنید حرف بی ربطی نبود. شما هم از مراجعین مانشت استفاده میکنید و هم روشی متفاوت از انچه فلسفه یک انجمنه را میخواهید بکار بگیرید. واقعا" اگه شما یه سایت بزنید چند نفر در روز نگاهش میکننن؟

راجه باینکه کنکور اتفاقاتی رخ داده و شما رفتید دانشگاه شهرستان و یادمه در نوار صوتی دو سال پیشتون چقدر از بی در و پیکر بودن و کیفیت نازل آموزشی اونجا گفته بودین حرف زیاد هست. معمولا" در کنکور یه عده بدلایلی رتبه شان بد میشه. یا درس نخوندن یا پایه شان خوب نیست یا مشکلات شخصی دم کنکور دارند و البته معمولا" همه میگن مشکلات شخصی داشتیم.
اینکه شما در یه همچین دانشگاهی بقول خودتون افتضاح (در نوار صوتی دو سال پیش) شاگرد اول بودین فکر نمیکنم امتیازی باشه.
در مورد اینکه شما مشاور کنکور هستید هم من زیاد توضیحی نمیدم . مشاور کنکور از پشتیبان درسی داریم ببالا.

در هر صورت من ایرادم بشما اینه که شما اگه روش تازه ای برای مشاوره دارید و فکر میکنید در سطحی خیلی بالاتر از بقیه مشاوران این سایت مشاوره میدین اگه یه سایت یا پادکست بزنید خیلی زود افراد پیداتون میکنن . بعد از سال اول هم چون رتبه های کنکور میگن ما با مشاوره آقای صمیمی رتبه خوب آوردیم سرتون خیلی زود شلوغ میشه.

ولی اگه قراره بقیه هم نظر بدهند مکتوب بنویسید و کمی وقت بذارید . اینجوری بیشتر بنفع بچه هاست . شاید من اون مطلب یا جوابی که شما بسوالی دادین به چشمم خورد و گفتم فلان راه را هم من از خودم یا از کسی یادگرفته ام که بهتر جواب میده و مطرحش کردم.
مطمئن باشید اگه سوال و جواب مکتوب باشه هم پیدا کردن سوالات راحت تره و هم بهتر تو نظرها هستید. و هم پاسخ منتقدین را میدین.
در مورد پاسخ مورد چهارم هم انگار شما متوجه عرض بنده نشدین. بنده منظورم این بود که اگه سوال تکراری باشه میشه لینک جواب قبلی را گذاشت.
در مورد پاسخ مورد آخر هم ظاهرا" وقتی مواد آزمون عوض میشه شما مثلا" نظریه زبانها خوندین که بخواهید بگید این درس را چجوری میخونن. یا اینکه کدام درس برای فلان شخص بهتره حذف بشه. وقتی نمیتونید بگید مشاوره چی میدین؟ من متوجه نمیشم.
با اینحال من هم نظرم را گفتم. اگرچه باز هم خیلی حرف در مورد پست شما دارم ولی وقت بقیه را نمیگیرم و میترسم حرفی بزنم که ناراحت بشید .

یه مورد دیگه ای هم هست که باید بگم معمولا" اینجا وقتی کسی میگه من دانشجوی شریفم خیلیها که میخوان ارشد بدهند فکر میکنن یه اتفاق خیلی عجیبی افتاده . حتی در مورد من که پلی تکینک هستم هم همینه. واقعیتش اینه که دوستان پشت کنکوری واقعا" کسی ازکره ماه نیومده. کنکور ارشد هم آزمون استانداردی نیست که نفر اول کنکور واقعا" از نفر صدم خیلی باهوشتر بوده باشه.دور از ذهن نیست که شما هم نفر اول بشید.. خصوصا" تو مهندسی که رقابت خیلی شدیدتره و تعداد بیشتره تا آی تی. واقعیت اینه که باید بخونید و بفهمید . کنکور اینجوری نیس که پایت را در جای پای نفر اول بذاری و نفر اول بشی. اولین نکته اش اینه که اینقدر هوشمند باشی که بتونی متوجه بشی لم خودت چیه .

این پاراگراف اخر واسه اوناییه که هی منفی میدن و فکر میکنن اگه مثلا" بکسی ایراد بگیریم مانع شاگرد اول شدن پشت کنکوریها شدیم. یا هر کس فکر کرد کمک میکنه دیگه بقیه نباید ایرادی ازش بگیرند.
۱۲
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY
ارسال: #۴۲
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۰۳ ب.ظ
ممنونم از توجه شما.
ایراداتی که ذکر کرده بودید رو کامل و بدون جبهه گیری پاسخ دادم و شما هستید که قانع نمیشید و کاملا واضح هست که مشکل شما با صحبت های بنده نیست بلکه با شخص من هست! این از لطف شماست!
اگر شما صحبت های بنده رو غیر علمی میدونید میتونید به سراغ افرادی که صحبت های علمی می کنن برید و بعدا مقایسه کنید که با گفته های من آیا تفاوتی داشته و چقدر بوده این تفاوت.
۲ سال پیش هم بعد از اردیبهشت ماه اجازه انتشار فایل های صوتی از طرف جناب علیخانی (مدیر کل در اون زمان) به بنده داده شد . مشکلی هم وجود نداشت.
با همه اینها بنده بی غرض خواستم اطلاعاتم رو در اختیار دوستانم بزارم که اگر شما مخالف هستید، یا باید به گفته های من ایراد بگیرید (که هنوز نتونستید این کار رو بکنید و نخواهید تونست!) یا اینکه جنجال بابت مخالفت با شخص من به پا نکنید. نه شما بنده رو میشناسید و نه من شما رو. جای این اختلاف نظر ها که ربطی به مغز کلام بنده نداره هم اینجا نیست به نظرم.

در هر صورت، ادامه دادن این صحبت ها فایده ای نداره و جز تشکر کردن از شما، عرض دیگه ای ندارم.
۸
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: website.expert
ارسال: #۴۳
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۴۴ ب.ظ
اگه قانع نمیشم دلایلشم زیرش نوشته ام.جبهه گیری کدامه . داریم مثل دو تا آدم معقول با هم صحبت میکنیم.
اگه فایلهاتون در مانشت هست لطفا" لینکشان در مانشت بگذارید.
(شما در بدیهیات هم میخوایهد بپیچونیدBig Grin
اگه یادتون باشه مدیر قبلی حذف کردند و خواستند شما مکتوبش کنید. مکتوب نکردید خودشان دادند مکتوب کردند و البته یه جاهاییش را هم حذف کردند و گذاشتند.
من سابقه اشنایی با شما ندارم که بخوام باهاتون دوستی یا دشمنی کنم.
گفته هاتون هم اگه مثل فایلهای قبلی است با عرض پوزش باید بگم خیلی شخصی بودند و علمی هم نبودند . بیشتر یه تجربه شخصی بود . در حد حرف علمی نبود.
فایلها جدیدتان را هم گوش نکرده ام . چون اولا" وقتش را ندارم که بخوام صرف تصحیح یا ویرایش فایلهای شما کنم.وقت با ارزش است. ثانیا" اگه خواستید برایم بفرستید هزینه اش را میگم چقدر میشه براتون ویرایش میکنم و اشکالاتش را میگم.
ثالثا" بحث محتوا بحث بعدی میتونه باشه فعلا" ایراد اینه که شما دارید میپیچونید میخواهید یه کار خصوصی را از طریق اینجا انجام بدین.
مثل اینکه شما از روزنامه بجای رادیو استفاده کنید . هر مدیایی استفاده خودش را داره. لطفا" نپیچونید جناب صمیمی من بیست دقیقه وقت گذاشتم یه پست مفصل نوشتم. منطقی هم نوشته ام. شما چرا سر جنگ دارید؟؟؟. منطقی بگید کجاش را اشتباه نوشتم.

اگه نظر شخصی ام در مورد خودتون خارج از بحث منطقی مون را میخواهید بدانید نظر شخصی ام را خصوصی میتونم براتون بفرستم که باز ننویسید : متهم و محکوم".و مظلوم نمایی کنید.
لطفا" به درک بالای مخاطبان احترام بگذارید. با سپاس
پ.ن: اگه جواب منطقی ندارین یا نمیخواهید بدین بهتره بحث تمام بشه. مخاطبین قضاوت میکنن.
۴
۸
ارسال: #۴۴
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۳۷ ب.ظ، توسط MSZ.)
(۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۴۴ ب.ظ)Faridfo نوشته شده توسط:  اگه قانع نمیشم دلایلشم زیرش نوشته ام.جبهه گیری کدامه . داریم مثل دو تا آدم معقول با هم صحبت میکنیم.
اگه فایلهاتون در مانشت هست لطفا" لینکشان در مانشت بگذارید.
(شما در بدیهیات هم میخوایهد بپیچونیدBig Grin
اگه یادتون باشه مدیر قبلی حذف کردند و خواستند شما مکتوبش کنید. مکتوب نکردید خودشان دادند مکتوب کردند و البته یه جاهاییش را هم حذف کردند و گذاشتند.
من سابقه اشنایی با شما ندارم که بخوام باهاتون دوستی یا دشمنی کنم.
گفته هاتون هم اگه مثل فایلهای قبلی است با عرض پوزش باید بگم خیلی شخصی بودند و علمی هم نبودند . بیشتر یه تجربه شخصی بود . در حد حرف علمی نبود.
فایلها جدیدتان را هم گوش نکرده ام . چون اولا" وقتش را ندارم که بخوام صرف تصحیح یا ویرایش فایلهای شما کنم.وقت با ارزش است. ثانیا" اگه خواستید برایم بفرستید هزینه اش را میگم چقدر میشه براتون ویرایش میکنم و اشکالاتش را میگم.
ثالثا" بحث محتوا بحث بعدی میتونه باشه فعلا" ایراد اینه که شما دارید میپیچونید میخواهید یه کار خصوصی را از طریق اینجا انجام بدین.
مثل اینکه شما از روزنامه بجای رادیو استفاده کنید . هر مدیایی استفاده خودش را داره. لطفا" نپیچونید جناب صمیمی من بیست دقیقه وقت گذاشتم یه پست مفصل نوشتم. منطقی هم نوشته ام. شما چرا سر جنگ دارید؟؟؟. منطقی بگید کجاش را اشتباه نوشتم.

اگه نظر شخصی ام در مورد خودتون خارج از بحث منطقی مون را میخواهید بدانید نظر شخصی ام را خصوصی میتونم براتون بفرستم که باز ننویسید : متهم و محکوم".و مظلوم نمایی کنید.
لطفا" به درک بالای مخاطبان احترام بگذارید. با سپاس
پ.ن: اگه جواب منطقی ندارین یا نمیخواهید بدین بهتره بحث تمام بشه. مخاطبین قضاوت میکنن.

شما کاملا درست میفرمایید Smile
۵
۴
ارسال: #۴۵
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۲۶ ب.ظ
البته نمیدونم چرا دوستان اینقدر با فایل صوتی مخالف هستن!فایل صوتی که خیلی راحتتره و اینکه ارتباط با مخاطب قویتر میشه اینجوری به نظر من فایل صوتی خیلی بهتر از text هستش.اینکه ازاد هستی هر جوری که دوست داری با مخاطب حرف برنی و قابل هضم تر هستش .
۶
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۹۸ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۵ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۲۹ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بازارکار مشاوره فناوری اطلاعات saeedtech ۰ ۱,۹۰۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedtech
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۸۹۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۳۵۹ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  مشاوره روش تحقیق و تحلیل آماری sirvan.t ۰ ۱,۹۵۷ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۳۱۱ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۲۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close