زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارت ورود به جلسه اومد

ارسال: #۷۶
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۱ ق.ظ، توسط mjzarrin.)
RE: کارت ورود به جلسه اومد
درود دوستان
امیدوارم همگی موفق باشید.
وقتی موضوع کارت ورود به جلسه رو دیدم، احساس کردم که دیگه واقعا به رویدادی که مسیر زندگیتونو تا حدی دست خوش تاثیرات و تغییراتی قرار میده نزدیک شدید. به همین خاطر دوست داشتم بعد از اینکه برای همتون آرزوی موفقیت کنم، نکاتی رو بگم که در کنکور من ازش استفاده بردم و برام موثر بودند و یادم آمد که من قبلا پستی با همین عنوان داخل سایت مانشت منتشر کرده بودم. امیدوارم روش هایی که اونجا عرض کردم به موفقیتتون کمک کنه.
با سپاس

لینک پست :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شاد باشید . بدرووود
۹
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: r3za , nazanin2020 , Mahsash , Pure Liveliness , mahyamk , پوونه , artmiss , pooyaa , nargesITgirl , hnarghani , Hamed_H8 , Good! , Elena_71 , نارین , shahin_cr7
ارسال: #۷۷
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۵۹ ق.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۰ ق.ظ)mjzarrin نوشته شده توسط:  درود دوستان
وقتی موضوع کارت ورود به جلسه رو دیدم، احساس کردم که دیگه واقعا به رویدادی که مسیر زندگیتونو تا حدی دست خوش تاثیرات و تغییراتی قرار میده نزدیک شدید. به همین خاطر دوست داشتم بعد از اینکه برای همتون آرزوی موفقیت کنم، نکاتی رو بگم که در کنکور من ازش استفاده بردم و برام موثر بودند و یادم آمد که من قبلا پستی با همین عنوان داخل سایت مانشت منتشر کرده بودم. امیدوارم روش هایی که اونجا عرض کردم به موفقیتتون کمک کنه.
با سپاس

لینک پست :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

عااالی بود, مرسی Rolleyes

Mind is Might Cool
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjzarrin , hosein70
ارسال: #۷۸
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ق.ظ، توسط IT93.)
کارت ورود به جلسه اومد
فقط خدا کنه ک سوالات درست حسابی باشه ک کسی ک خونده و نخونده رو یکی نکنه
البته تجربه میگه هر سال ی درسی اینطوری میشه
پارسال تخصصی ها خوب بود اما طراحی الگوریتم و ساختمان داغون بود امسال به نظرم سیستم عامل رو بزن تو فضا ولی ساختمون و الگوریتم بهتر شه

خلاصه هر سال ی جا ... میزنن ! یعنی نمیتونن مثل ادم سوال بدم ک Big Grin
۰
۰
ارسال: #۷۹
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۵۱ ق.ظ
بچه ها یعنی چی اضافه شده؟ فقط مثل محاسبات ۹۱ نزنن که کلشون کندس Smile)

خواستم نوح شوم موج غمت غرقم کرد
۰
۰
ارسال: #۸۰
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ق.ظ)kefsan نوشته شده توسط:  بچه ها یعنی چی اضافه شده؟ فقط مثل محاسبات ۹۱ نزنن که کلشون کندس Smile)

ایشالا ۵تا مشترکو اضافه کنن (یعنی به نظریه و سیستم عامل بدبختWink
۰
۰
ارسال: #۸۱
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۳۶ ب.ظ
کارت ورود به جلسه اومد
سلام دوستان کسی اطلاعاتشو ویرایش کرده؟ تو راهنما که نوشته باید واحد های اخذ شده رو هم اونایی که ترم اخرن وارد کنن یعنی وقتی معدل رو ویرایش کنن ولی این قسمت در ویرایش نبود و یکی هم من ویرایش کردم معدل و تاریخ فارغ التحصیلی رو نوشت باید بررسی بشه بعد تایید بشه حالا همون اطلاعات قبلی هست باید همین کارت رو پرینت بگیرم یا بعد تایید اصلاح می کنن اونوقت باید پرینت بگیرم؟
۰
۰
ارسال: #۸۲
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۵۵ ب.ظ
کارت ورود به جلسه اومد
چه تاییدی کردن که جوابا رو بیرون نیاریم؟!!!چرا>> Big Grin :O
ینی میخوان چطور صحیح کنن؟یا میخوان جوری نشه که اعتراض به کلید ها بر وفق مراد هر کس باشه؟
۰
۰
ارسال: #۸۳
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۴۵ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۳۶ ب.ظ)sanamsayna نوشته شده توسط:  سلام دوستان کسی اطلاعاتشو ویرایش کرده؟ تو راهنما که نوشته باید واحد های اخذ شده رو هم اونایی که ترم اخرن وارد کنن یعنی وقتی معدل رو ویرایش کنن ولی این قسمت در ویرایش نبود و یکی هم من ویرایش کردم معدل و تاریخ فارغ التحصیلی رو نوشت باید بررسی بشه بعد تایید بشه حالا همون اطلاعات قبلی هست باید همین کارت رو پرینت بگیرم یا بعد تایید اصلاح می کنن اونوقت باید پرینت بگیرم؟
در سایت فقط ویرایش میکنی و بعد اون فرمو میدی آموزش تا وقت قبولی که اون موقع ازت میخوان اون فرمو
همین کارت با مشخصات قبلی رو باید پرینت بگیری فعلا اون ویرایشو بعدا اعمال میکنن
چه فارغ التحصیل میشن تا ۳۰/۱۱/۹۳ چه تا ۳۱/۶/۹۴ تمام مبکنن باید معدل را تا ۳۰/۱۱/۹۳ ویرایش کنند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sanamsayna
ارسال: #۸۴
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۰۶ ب.ظ
سلام بچه ها
آرزوی موفقیت دارم واسه همگیتوووون و خودم Big Grin
دانشگاه علم و صنعت مترو داره؟ Big Grin
۱
۰
ارسال: #۸۵
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۱۴ ب.ظ، توسط IT93.)
(۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۰۶ ب.ظ)it.man نوشته شده توسط:  سلام بچه ها

اره ی ۱۵ مین هم پیاده روی
سربالایی هم هستBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: it.man
ارسال: #۸۶
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۲۰ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۰۹ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۰۶ ب.ظ)it.man نوشته شده توسط:  سلام بچه ها

سربالایی هم هستBig Grin

وایسین من پیاده میشم آقا Big Grin یعنی چی ۱۵ مین سربالایی؟ گرممون میکنن واسه کنکور؟ Tongue
۰
۰
ارسال: #۸۷
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۵۴ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۲۰ ب.ظ)it.man نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۰۹ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۰۶ ب.ظ)it.man نوشته شده توسط:  سلام بچه ها

سربالایی هم هستBig Grin

وایسین من پیاده میشم آقا Big Grin یعنی چی ۱۵ مین سربالایی؟ گرممون میکنن واسه کنکور؟ Tongue
گفتم بدانید غافل گیر نشیدBig Grin:
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: it.man
ارسال: #۸۸
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۵۱ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۰ ق.ظ)mjzarrin نوشته شده توسط:  درود دوستان
ok
با سپاس

لینک پست :

۰
۰
ارسال: #۸۹
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۱۸ ب.ظ
هرچی باشه برای همه هستش پس نگران نباش
۰
۰
ارسال: #۹۰
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۵۲ ب.ظ
کارت ورود به جلسه اومد
۵شنبه باروننننننننننننننننننهههههههههههه

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  شعرهایی که وقتی خوندید خوشتون اومد aamitis ۱۹۸ ۶۰,۱۱۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ورود به سایت سامانه همگام – hamgam.medu.ir edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۵۱۰ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  استاندارد های کارت ویزیت zohreeee ۰ ۱,۶۱۵ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: zohreeee
Brick میتینگ رایگان شروع دوره آنلاین برنامه نویسی تجاری با #C ویژه ورود به بازار کار one hacker alone ۰ ۲,۱۵۵ ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کارت گواهینامه پایان دوره آموزش بسیج sorkheh20 ۳ ۱۸,۰۸۰ ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  کمک فوری برای حل مشکل کارت گرافیک لپتاپ dell Iran2014 ۰ ۱,۵۷۶ ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iran2014
  رد شدن پایان نامه در جلسه دفاع mahdi_60 ۱۱ ۲۱,۰۱۳ ۰۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kobra2017
Shocked مدیریت روانی و استرس جلسه کنکور و ازمون ازمایشی d_felfelak ۳ ۲,۳۳۹ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: یه نفر

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close