زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید

ارسال: #۳۷۶
۰۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۰۷ ب.ظ
RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید
(۰۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۷ ب.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  منظورتون کنکوریه که بهمن ۹۴ برگزار میشه؟ یا بهمن ۹۵

سلام فکر کنم بهمن ۹۴ باشه
اخه برای سال ۹۵ که از الان نمیخونن
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۷۷
۰۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۶ ب.ظ، توسط arash691.)
منم کم و بیش شروع کردم یعنی دارم گرم میکنم :دی ... فقط موندم ریاضی بخونم یا اینکه کلا" قیدش رو بزنم و بیشتر روی مشترک و تخصصی تمرکز کنم ...
۰
۰
ارسال: #۳۷۸
۰۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۴۸ ب.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۷ ب.ظ)vahid_sh@hotmail.com نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۷ ب.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  منظورتون کنکوریه که بهمن ۹۴ برگزار میشه؟ یا بهمن ۹۵

سلام فکر کنم بهمن ۹۴ باشه
اخه برای سال ۹۵ که از الان نمیخونن

کنکور ارشدی که امسال برگزار میشه ، کنکور ارشد ۹۵ هستش مال سال ۹۵ میشه ارشد ۹۶

Winners... Are not those who never fall, but those who never QUIT
۰
۰
ارسال: #۳۷۹
۰۹ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۳ ب.ظ
مدار الکتریکی رو برای گرایش هوش از روی چه کتاب یا جزوه ای بخونم ؟ Confused
۰
۰
ارسال: #۳۸۰
۰۹ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹ ق.ظ، توسط d_felfelak.)
سوال من هم هست هیچی از مدار نمیدونم
فعلا کتاب اقای تقوی از انتشارات راهیان که مخصوص کامپبوتری هاست رو دیدم منتها نمیدونم خوبه یا نه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نمیدونم درس رو حذف کنم یا نه
۰
۰
ارسال: #۳۸۱
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۰ ق.ظ
سلام دوستان...نمیدونم مطرح کردن سوال و یا مشکلم در این تاپیک صحیح هست یا نه..راستش من ورودی ۹۰ رشته نرم افزار دانشگاه سراسری هستم اما ده ترمه تموم میکنم..بخاطر مشکلات انتقال و مهمان عقب افتادم..الان ترم ۸ رو تموم کردم..تابستون هم باید واحد بردارم ..ترم ۹ و ۱۰ هم باید ۱۹ واحد بردارم..با این وضعیت نمیدونم چطور برای ارشد بخونم ؟ مشکلی که اینجا وجود داره اینه که بعد کنکور بهمن ۹۴ , سر فصل ها و دروس امتحانی برای ارشد تغییر میکنه چون دروس تدریسی برای ورودی های بعد۹۱ (یعنی از ۹۲ تا ...) متفاوته...حالا من موندم اگر امسال نتونم خوب و کافی برای ارشد بخونم و یا اگر بخونم اما نتونم قبول شم اونوقت چطور ارشد بهمن ۹۵ شرکت کنم در حالی که دروس و سر فصل ها با چیزایی که ورودی های ۹۰ خوندن متفاوته ؟؟ ممنون میشم اطلاعات و راهنمایی هاتون رو در اختیارم بذارید..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۳۸۲
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۲ ق.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۰ ق.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  سلام دوستان...نمیدونم مطرح کردن سوال و یا مشکلم در این تاپیک صحیح هست یا نه..راستش من ورودی ۹۰ رشته نرم افزار دانشگاه سراسری هستم اما ده ترمه تموم میکنم..بخاطر مشکلات انتقال و مهمان عقب افتادم..الان ترم ۸ رو تموم کردم..تابستون هم باید واحد بردارم ..ترم ۹ و ۱۰ هم باید ۱۹ واحد بردارم..با این وضعیت نمیدونم چطور برای ارشد بخونم ؟ مشکلی که اینجا وجود داره اینه که بعد کنکور بهمن ۹۴ , سر فصل ها و دروس امتحانی برای ارشد تغییر میکنه چون دروس تدریسی برای ورودی های بعد۹۱ (یعنی از ۹۲ تا ...) متفاوته...حالا من موندم اگر امسال نتونم خوب و کافی برای ارشد بخونم و یا اگر بخونم اما نتونم قبول شم اونوقت چطور ارشد بهمن ۹۵ شرکت کنم در حالی که دروس و سر فصل ها با چیزایی که ورودی های ۹۰ خوندن متفاوته ؟؟ ممنون میشم اطلاعات و راهنمایی هاتون رو در اختیارم بذارید..
سلام
یعنی چی سرفصل ها عوض میشه؟
مگه میشه؟
مثلا چه تغییری کنه؟
بیشتر توضیح میدید؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۳۸۳
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۴ ق.ظ
تا اونجا که اطلاع دارم مثلا یه سری دروس جدید اضافه شده به چارتشون یا جای یه سری دروس اختیاری و اصلی و تخصصی تغییر کرده...به طور مثال ( خیلی مطمین نیستم) : درسی مثل مهندسی اینترنت از دروس اختیاری اومده تو دروس اصلی !
۰
۰
ارسال: #۳۸۴
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۲۴ ق.ظ
یک پیشنهاد
ای کاش هر شهری یک گروه تشکیل میداد و بچه های هر شهر میرفت در گروه شهر خودش و بعضی روزها برای رفع اشکال و ... دور هم جمع میشدن و مشکلاتشون رو رفع میکردن

برای شروع شیرازی ها پیشگام باشید.
[/quote]
با این پیشنهادتون خیلی موافقم
هر کی اینجا بگه شهرش کجاست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: setarehfb
ارسال: #۳۸۵
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۸ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۹ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  گروهایی که تشکیل شده یکیش مربوط به منبع ارشده..یکی چت کنکوریها..یک گروه هم پرسش و پاسخ درسی است...

میشه لطف کنید لینکاشونو بذارید ؟!
۰
۰
ارسال: #۳۸۶
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۲ ب.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۲ ق.ظ)vahid_sh@hotmail.com نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۰ ق.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  سلام دوستان...نمیدونم مطرح کردن سوال و یا مشکلم در این تاپیک صحیح هست یا نه..راستش من ورودی ۹۰ رشته نرم افزار دانشگاه سراسری هستم اما ده ترمه تموم میکنم..بخاطر مشکلات انتقال و مهمان عقب افتادم..الان ترم ۸ رو تموم کردم..تابستون هم باید واحد بردارم ..ترم ۹ و ۱۰ هم باید ۱۹ واحد بردارم..با این وضعیت نمیدونم چطور برای ارشد بخونم ؟ مشکلی که اینجا وجود داره اینه که بعد کنکور بهمن ۹۴ , سر فصل ها و دروس امتحانی برای ارشد تغییر میکنه چون دروس تدریسی برای ورودی های بعد۹۱ (یعنی از ۹۲ تا ...) متفاوته...حالا من موندم اگر امسال نتونم خوب و کافی برای ارشد بخونم و یا اگر بخونم اما نتونم قبول شم اونوقت چطور ارشد بهمن ۹۵ شرکت کنم در حالی که دروس و سر فصل ها با چیزایی که ورودی های ۹۰ خوندن متفاوته ؟؟ ممنون میشم اطلاعات و راهنمایی هاتون رو در اختیارم بذارید..
سلام
مگه میشه؟
مثلا چه تغییری کنه؟
بیشتر توضیح میدید؟
اره منم شنیدم، چارت جدید تو دانشکده مون زده بودن، الان رفتم سایت دانشگاه اونجا نبود که بزارم اینجا ببینید.
۰
۰
ارسال: #۳۸۷
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۶ ب.ظ، توسط meba.)
به نظر شخصی من حذف نکردنش بهتر از حذف کردنشه ولی هر چی می گردم تموام کتابها برای رشته برقه ... یعنی همونها به درد ما هم میخوره یا اینکه خیلی پیشرفته تره و وقت آدمو می گیره ؟
منم پارسه رو دارم ولی مال رشته برق
۰
۰
ارسال: #۳۸۸
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۵۲ ب.ظ، توسط کوثر۱۳۹۳.)
(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ ب.ظ)meba نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۹ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  
به نظر شخصی من حذف نکردنش بهتر از حذف کردنشه ولی هر چی می گردم تموام کتابها برای رشته برقه ... یعنی همونها به درد ما هم میخوره یا اینکه خیلی پیشرفته تره و وقت آدمو می گیره ؟
منم پارسه رو دارم ولی مال رشته برق
برای مدار الکتریکی به نظرم پوران برای اقای برزگر خبه ...من یه جا شنیدم بیشتر از فصل های اول میاد مثلا ۴فصل البته(البته این ۴فصل از مدرسان گفتم برای پوران نمیدونم په فصل های هستش)...من از یه کسی که رشته اش برق پرسیدم گفتم برزگر برای کامپیوتری ها خبه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: meba
ارسال: #۳۸۹
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۴۶ ب.ظ
بچه ها اگر کسی لینکهای تلگرام رو داره اینجا بذاره ممنون میشم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ernika
ارسال: #۳۹۰
۱۱ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۱۵ ب.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۲ ب.ظ)Nina777 نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۲ ق.ظ)vahid_sh@hotmail.com نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۰ ق.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  سلام دوستان...نمیدونم مطرح کردن سوال و یا مشکلم در این تاپیک صحیح هست یا نه..راستش من ورودی ۹۰ رشته نرم افزار دانشگاه سراسری هستم اما ده ترمه تموم میکنم..بخاطر مشکلات انتقال و مهمان عقب افتادم..الان ترم ۸ رو تموم کردم..تابستون هم باید واحد بردارم ..ترم ۹ و ۱۰ هم باید ۱۹ واحد بردارم..با این وضعیت نمیدونم چطور برای ارشد بخونم ؟ مشکلی که اینجا وجود داره اینه که بعد کنکور بهمن ۹۴ , سر فصل ها و دروس امتحانی برای ارشد تغییر میکنه چون دروس تدریسی برای ورودی های بعد۹۱ (یعنی از ۹۲ تا ...) متفاوته...حالا من موندم اگر امسال نتونم خوب و کافی برای ارشد بخونم و یا اگر بخونم اما نتونم قبول شم اونوقت چطور ارشد بهمن ۹۵ شرکت کنم در حالی که دروس و سر فصل ها با چیزایی که ورودی های ۹۰ خوندن متفاوته ؟؟ ممنون میشم اطلاعات و راهنمایی هاتون رو در اختیارم بذارید..
سلام
مگه میشه؟
مثلا چه تغییری کنه؟
بیشتر توضیح میدید؟
اره منم شنیدم، چارت جدید تو دانشکده مون زده بودن، الان رفتم سایت دانشگاه اونجا نبود که بزارم اینجا ببینید.
سلام
یا دانشگاه شما داره اشتباه میکنه و خودسر تغییرات رو داده یا دانشگاه برادر من خیلی از دنیا عقبه که هنوز هیچ تغییری نداده
به هر حال مهم نیست ما که همه سال دیگه در بهترین دانشگاه های ایران دانشجوی کارشناسی ارشد هستیم داوطلب های سال دیگه خودشون با مشکلشون کنار میایم

دانشجوهای کارشناسی ارشد سال دیگه دستهاشون بالاااااااااااااااا
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: meba , d_felfelak , RASPINA , setarehfb , Ms. Saba

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۷ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۸ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۰۸ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۷۶ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۳ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۰ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۵۰۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۲۴ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close