زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید

ارسال: #۱۸۱
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۵۱ ب.ظ
RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید
(۰۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۵۴ ق.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  [b]
(07 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۷ ق.ظ)kader نوشته شده توسط:  کاش میشد به یه جمع بندی کلی در مورد دروس ریاضی برای بچه هایی که آی تی خوندن و الان میخوان کامپیوتر شرکت کنند می رسیدیم.

بهترین راه حل مشکلریاضی برای بچه هایی که میحوان امثال ارشد شبکه و امنیت بدن اینه که طی یک نامه از سنجش بخوایین که ضریب درس ریاضی رو برای این ۲ گرایش صفر کنه تازه جق هم با شماست چون باید حداقل از ۳ سال دیگه ارشد شبکه وامنیت زیر مجموعه کامپیوتر میشد یکم پیگیری کنید سنجش قبول میکنه سنجش ۲ سال پیش با در خواست بچه برای برگشتن itبه شریف موافقت کرد سال پیش دوباره با درخواست بچه ها برای ندادن گرایش امنیت وشبکه به کامپیوتر موافقت کرد انشا... امثالم با در خواست شما موافقت میکنه تازه هنوز کلی وقت دارین سغی کنید تامه به ستجش رو جدی بگیرید چون نمی تونین توی رقابت ارشد درس ریاضی رو بهتر از بچه های کامپیوتر بزنین جدی میگم
لطفا برای موضوعی که باید بهش عادت کنید اینقدر بحث نکنید.
این حرفو من نمیگم همه دارن میگن که امنیت و شبکه بدون ریاضی نمیشه.
این متن رو پشت جلد کتاب گسسته گیرمالدی نوشته که هر علمی که درونش ریاضی بوده سرعت پیشرفتش بیشتر بوده.

هیچگاه خودت را دست کم نگیر!!!
کشتی نوح را آماتور ها ساختند و کشتی تایتانیک را حرفه ای ها ساختند.
۱
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP
ارسال: #۱۸۲
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۱۴ ب.ظ
(۰۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۵۱ ب.ظ)EMAD.F نوشته شده توسط:  
(07 فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۵۴ ق.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  [b]
(07 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۷ ق.ظ)kader نوشته شده توسط:  کاش میشد به یه جمع بندی کلی در مورد دروس ریاضی برای بچه هایی که آی تی خوندن و الان میخوان کامپیوتر شرکت کنند می رسیدیم.

بهترین راه حل مشکلریاضی برای بچه هایی که میحوان امثال ارشد شبکه و امنیت بدن اینه که طی یک نامه از سنجش بخوایین که ضریب درس ریاضی رو برای این ۲ گرایش صفر کنه تازه جق هم با شماست چون باید حداقل از ۳ سال دیگه ارشد شبکه وامنیت زیر مجموعه کامپیوتر میشد یکم پیگیری کنید سنجش قبول میکنه سنجش ۲ سال پیش با در خواست بچه برای برگشتن itبه شریف موافقت کرد سال پیش دوباره با درخواست بچه ها برای ندادن گرایش امنیت وشبکه به کامپیوتر موافقت کرد انشا... امثالم با در خواست شما موافقت میکنه تازه هنوز کلی وقت دارین سغی کنید تامه به ستجش رو جدی بگیرید چون نمی تونین توی رقابت ارشد درس ریاضی رو بهتر از بچه های کامپیوتر بزنین جدی میگم
این متن رو پشت جلد کتاب گسسته گیرمالدی نوشته که هر علمی که درونش ریاضی بوده سرعت پیشرفتش بیشتر بوده.

منم موافقم ، ترس از خوندن درس که نداریم ، فقط چون تجربه این راه برای دروس ریاضی رو نداریم ، من میگم به یه جمع بندی کلی برسیم در مورد منابع و نحوه مطالعشون که راه رو اشتبا نریم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸۳
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۰۸ ب.ظ
(۰۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۱۴ ب.ظ)kader نوشته شده توسط:  
(07 فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۵۱ ب.ظ)EMAD.F نوشته شده توسط:  

منم موافقم ، ترس از خوندن درس که نداریم ، فقط چون تجربه این راه برای دروس ریاضی رو نداریم ، من میگم به یه جمع بندی کلی برسیم در مورد منابع و نحوه مطالعشون که راه رو اشتبا نریم
آمار و احتمالات : پارسه
محاسبات عددی : راهیان ارشد و پوران
ریاضی مهندسی : کتاب کریمی
گسسته : گیرمالدی و پوران.
در ضمن مشاوره های آقای صمیمی رو گوش کنید یه قسمتش درباره منابع هستش.
بعدشم اگر باز مشکل داشتین درباره این موضوع برین تاپیک هر درس، مطمئنن منابع مورد نظر خودتون رو پیدا می کنید.
Aurora، در تاریخ ۰۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

منابع لطفا در قسمت خودش بحث بشه.

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kader
ارسال: #۱۸۴
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۰۶ ب.ظ
(۰۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۰۸ ب.ظ)EMAD.F نوشته شده توسط:  
(07 فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۱۴ ب.ظ)kader نوشته شده توسط:  
(07 فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۵۱ ب.ظ)EMAD.F نوشته شده توسط:  

آمار و احتمالات : پارسه
محاسبات عددی : راهیان ارشد و پوران
ریاضی مهندسی : کتاب کریمی
گسسته : گیرمالدی و پوران.
در ضمن مشاوره های آقای صمیمی رو گوش کنید یه قسمتش درباره منابع هستش.
بعدشم اگر باز مشکل داشتین درباره این موضوع برین تاپیک هر درس، مطمئنن منابع مورد نظر خودتون رو پیدا می کنید.

ببخشید شما که فرمودین تو فایل های صوتی ایشون قسمی مربوط به منابع هست ، این فقط مختص رشته آی تی هست یا برای بچه های کامپیوتر هم ایشون منابع معرفی کردن ؟
۰
۰
ارسال: #۱۸۵
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۲۲ ب.ظ
(۰۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۰۶ ب.ظ)kader نوشته شده توسط:  ببخشید شما که فرمودین تو فایل های صوتی ایشون قسمی مربوط به منابع هست ، این فقط مختص رشته آی تی هست یا برای بچه های کامپیوتر هم ایشون منابع معرفی کردن ؟
درسته که مدیر بخش نیستم ولی لطفا فقط اون قسمتی که مد نظرتون هست را نقل قول کنید و بقیه اش را پاک کنید. پنج تا نقل قول توی هم آوردید. برای سایرین که می خوان اینارو بخونن گیج کننده و شلوغ جلوه می کنه. با تشکر.

اونجور که از فایل های صوتی ایشون به یاد دارم درمورد منابع ریاضیات صحبتی نکردند. برای درس گسسته پیشنهاد من اینه که گریمالدی را حتما مطالعه بفرمائین. چون گریمالدی بسیار کتاب خوبیه و قدرت تحلیل بالائی به آدم میده. گریمالدی سه بخش عمده داره:
بخش اول شامل هفت فصل: مربوط به مسائل پایه ای
بخش دوم شامل سه فصل شامل تابع مولد و بازگشتی
بخش سوم شامل سه فصل که مربوط به درخت و گراف می شه

با خوندن گریمالدی علاوه بر تسلط کامل به گسسته، به مباحث اساسی ساختمان داده و الگوریتم تسلط پیدا می کنید. مثل بازگشتی و تابع مولد و درخت و گراف. این را از من بشنوید که بدون گسسته، خوندن ساختمان داده و الگوریتم مثل قدم زدن توی یک جنگل تاریکه که هیچی توش پیدا نیست. با خوندن گسسته هم درصد ریاضیتون را ببرید بالا، هم ساختمان و الگوریتم را خوب یاد بگیرید.
اینم به شما بگم، داوطلبای رشته کامپیوتر (کدرشته ۱۲۷۷) هم ریاضیاتو خوب نمی زنن. کارنامه های سال پیششون را ببینید. ولی به هرحال پیگیر باشین.
۲
۰
ارسال: #۱۸۶
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۰۹ ب.ظ
دوستان عزیز
تا الان چه درسایی رو خوندید و به چه اندازه؟؟؟
من خودم مدار منطقی ۴ فصل از کتاب مقسمی خوندم واقعا قشنگ توضیح داده
معماری هم فصل اول یوسفی رو خوندم بد نیس

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۰
۰
ارسال: #۱۸۷
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۴۳ ب.ظ، توسط nanajoon.)
(۰۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۵۱ ب.ظ)EMAD.F نوشته شده توسط:  

دوست عزیزم شما لیسانس کامپیوتر داری این مباحث رو برای لیسانس یکبار خوندی حالا تکرارش میکنی برای کنکور ارشد اما اگر این راه رو یک دانشجوی itبخواد برای بار اول طی کنه(یعنی اولین بارش باشه که ریاضی مهندسی و......رو می خونه)بعد هدفش از خوندتش هم کنکور باش قطعا وسط راه جا میزنه اخرش هم حس میکنه کم اورده من خودم سال پیش ازمون ارشد رو شرکت کردم شما هم سعی کن مصلحت جمع رو ببینی نه فقط مصلحت خودت رو چون شما کامپیوتر می خونی ۲ تا گرایش به رشته شما اضافه شده یعنی کلی ظرفیت اضافی خوب حق داری از این وضع دفاع کنی اگه که ضریب ریاضی صفرنشه شما از کلی ار بچه هایitجلو میفتی پس قطعا از این وضعیت دفاع می کنی ولی بدون حق خیلی از بچه هایit ضایع میشه بهتر به نفع جمع فکر کنی تا نفع شخص-سال پیش هم کهامنیت و شبکه رو دادن کامپیوتر بچه های کامپیوتر همش حرفایی میزدن که به نفع خودشون باشه ولی ما باید با عدالت به قضیه نگاه کنیم نه منفعت شخصی /درضمن من خودم در جریان هستم امسال هم بچه ها دارن پیگیری میکنن ضریب این درس ریاضی صفر بشه خبر دارم از شکایت بچه های it به سنجش ولی سنجش منتظره یک اعتراض جدی هست//بهت قول میدم که امسال هم سنجش مثل ۲ سال گذشته ا خواسته بچه ها موافقت میکنه

درضمن اقایemad.fمنم قبول دارم هر علمی که درونش ریاضی باشه پیشرفت میکنه اما سنجش باید به این قضیه قبلا فک میکرد نه الان که یه عده لیسانس itگرفتن عاشق امنیت و شبکه هستن حالا که اومدن ارشد بدن تازه سنجش یادش اومده اگه ریاضی هم بخونن خوبه!! میدونی حق خیلی ها ضایع میشه/منم موافق اضافه شدن ریاضی هستم اما به وقتش وقتش حداقل از سال دیگس نه از امسال
۲
۰
ارسال: #۱۸۸
۰۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۰۷ ق.ظ
درضمن من خودم در جریان هستم امسال هم بچه ها دارن پیگیری میکنن ضریب این درس ریاضی صفر بشه خبر دارم از شکایت بچه های it به سنجش ولی سنجش منتظره یک درونش ریاضی باشه پیشرفت میکنه

خب شما از کجا خبر دارین ؟ بچه ها کی و کجا اعتراض کردن ؟ اگه با اعتراض جدی حل میشه پس چرا اقدام نمیکنیم ؟ تکلیف این موضوع باید نهایتش تا اوایل اردیبهشت معلوم بشه .
۰
۰
ارسال: #۱۸۹
۰۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۰۳ ق.ظ، توسط EMAD.F.)
(۰۷ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰ ب.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  دوست عزیزم شما لیسانس کامپیوتر داری این مباحث رو برای لیسانس یکبار خوندی حالا تکرارش میکنی برای کنکور ارشد اما اگر این راه رو یک دانشجوی itبخواد برای بار اول طی کنه(یعنی اولین بارش باشه که ریاضی مهندسی و......رو می خونه)بعد هدفش از خوندتش هم کنکور باش قطعا وسط راه جا میزنه اخرش هم حس میکنه کم اورده من خودم سال پیش ازمون ارشد رو شرکت کردم شما هم سعی کن مصلحت جمع رو ببینی نه فقط مصلحت خودت رو چون شما کامپیوتر می خونی ۲ تا گرایش به رشته شما اضافه شده یعنی کلی ظرفیت اضافی خوب حق داری از این وضع دفاع کنی اگه که ضریب ریاضی صفرنشه شما از کلی ار بچه هایitجلو میفتی پس قطعا از این وضعیت دفاع می کنی ولی بدون حق خیلی از بچه هایit ضایع میشه بهتر به نفع جمع فکر کنی تا نفع شخص-سال پیش هم کهامنیت و شبکه رو دادن کامپیوتر بچه های کامپیوتر همش حرفایی میزدن که به نفع خودشون باشه ولی ما باید با عدالت به قضیه نگاه کنیم نه منفعت شخصی /درضمن من خودم در جریان هستم امسال هم بچه ها دارن پیگیری میکنن ضریب این درس ریاضی صفر بشه خبر دارم از شکایت بچه های it به سنجش ولی سنجش منتظره یک اعتراض جدی هست//بهت قول میدم که امسال هم سنجش مثل ۲ سال گذشته ا خواسته بچه ها موافقت میکنه

درضمن اقایemad.fمنم قبول دارم هر علمی که درونش ریاضی باشه پیشرفت میکنه اما سنجش باید به این قضیه قبلا فک میکرد نه الان که یه عده لیسانس itگرفتن عاشق امنیت و شبکه هستن حالا که اومدن ارشد بدن تازه سنجش یادش اومده اگه ریاضی هم بخونن خوبه!! میدونی حق خیلی ها ضایع میشه/منم موافق اضافه شدن ریاضی هستم اما به وقتش وقتش حداقل از سال دیگس نه از امسال
سلام دوست عزیز nanajoon
اولا: من حرف شما رو قبول دارم ولی بیشتر بچه های کامپیوتر دروس ریاضی رو درحد نمره قبولی پاس میکنن و من خودم هم از همین افراد هستم.
دوما: من لیسانس کامپیوتر هستم و میخوام برای رشته امنیت بخونم و اگه بخوام به این اعتراض ها تکیه کنم باید درس انتقال و درس شبکه رو برای بچه های کامپیوتر که میخوان امنیت بخونن هم صفر بشه.
سوما: اگر هم بخوان این اعتراض رو بکنن من از خدام هست که دروس کمتری رو بخونم و زمانی که میخوام برای دروس ریاضیات بذارم رو برای دروس تخصصی بذارم بهتره.به خاطر علاقه ی خودم از اول میخواستم بیام رشته امنیت رو بخونم به همین خاطر به دروس ریاضیات زیاد توجه نکردم.
چهارما: من به صورت کامل برای مصلحت جمع صحبت میکنم نه شخص خودم، حتما سنجش دیده که بچه های ارشد بخاطر دروس ریاضیات هست که پیشرفتی ندارن، برای همین هست که این تصمیم رو گرفته.
به هر حال دوستان امیدوارم به هدفتون برسین، من هم خوش حال میشم ولی اگر میخواین به این بحث ادامه بدین لطفا برین در داخل تاپیک موضوع مورد نظر بحث کنید و این تاپیک رو حفظ کنید. البته درون اون تاپیک افرادی بیشتر میبینید که هم فکر شما هستن.
موفق باشید.

(۰۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۰۶ ب.ظ)kader نوشته شده توسط:  ببخشید شما که فرمودین تو فایل های صوتی ایشون قسمی مربوط به منابع هست ، این فقط مختص رشته آی تی هست یا برای بچه های کامپیوتر هم ایشون منابع معرفی کردن ؟
درسته گسسته رو گفتن، بقیه دروس ریاضیات رو هم من بهتون گفتم.
اگه مطمئن نیستید برین داخل تاپیک های مخصوص هر درس.

۰
۰
ارسال: #۱۹۰
۰۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۴۷ ق.ظ، توسط nanajoon.)
(۰۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۷ ق.ظ)kader نوشته شده توسط:  درضمن من خودم در جریان هستم امسال هم بچه ها دارن پیگیری میکنن ضریب این درس ریاضی صفر بشه خبر دارم از شکایت بچه های it به سنجش ولی سنجش منتظره یک درونش ریاضی باشه پیشرفت میکنه

خب شما از کجا خبر دارین ؟ بچه ها کی و کجا اعتراض کردن ؟ اگه با اعتراض جدی حل میشه پس چرا اقدام نمیکنیم ؟ تکلیف این موضوع باید نهایتش تا اوایل اردیبهشت معلوم بشه .
چون ۲ تا از دوستای خودم بودن از شهرستان اومده بودن سنجش صحبت کرده بودن سنجش هم مثل سال قبل باشون خوب برخورد کرده بود ولی گفته بود ۲ نفر برای ایجادهمچین تغییری کم هستن یادم سال پیش ۱۲ نفر رفتن به سنجش اعتراض کردن سنجش هم موافقت کرد قطعا هرچی به کنکور نزدیک تر شیم تعداد معترضان بیشتر میشه
۱
۰
ارسال: #۱۹۱
۰۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۱۰ ق.ظ
(۰۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۰۲ ق.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط:  
(08 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۵۳ ق.ظ)EMAD.F نوشته شده توسط:  دوما: من لیسانس کامپیوتر هستم و میخوام برای رشته امنیت بخونم و اگه بخوام به این اعتراض ها تکیه کنم باید درس انتقال و درس شبکه رو برای بچه های کامپیوتر که میخوان امنیت بخونن هم صفر بشه.

ما می گیم شبکه و امنیت گرایش آی تیه و به ناحق رقته توی کدرشته کامپیوتر. حالا یا باید دوباره برگرده به کدرشته ما یا ضریب ریاضی صفر بشه. ما چه گناهی کردیم که شما لیسانس کامپیوتر هستین و به گرایش یه رشته دیگه علاقه دارید؟
شما درست میگین، اگه بخواد رشته برگرده به شاخه IT یا هر چیزه دیگه ای... برای من موردی نداره.
دوست عزیز Behzad TP من منظورم نبود که باید به اعتراض منم موافقت کنن، این بود که اگه همینطوری بخوان ریاضیات رو صفر کنن و ادامه بدن چیزی نمیمونه. به هر حال هر چی خدا بخواد.
درضمن خودتون دارین به بقیه توصیه میکنین که نظم تاپیک رو حفظ کنید، بعد موضوعی که ربطی نداره به این تاپیک رو اینقدر کش میدین.
موفق باشید.

۰
۲
ارسال: #۱۹۲
۰۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۰۲ ق.ظ
چون ۲ تا از دوستای خودم بودن از شهرستان اومده بودن سنجش صحبت کرده بودن سنجش هم مثل سال قبل باشون خوب برخورد کرده بود ولی گفته بود ۲ نفر برای ایجادهمچین تغییری کم هستن یادم سال پیش ۱۲ نفر رفتن به سنجش اعتراض کردن سنجش هم موافقت کرد قطعا هرچی به کنکور نزدیک تر شیم تعداد معترضان بیشتر میشه
[/quote]

من نمیخام اتو این تاپیک زیاد رو این موضوع بحث بشه اما لازم دونستم این موضوع رو بگم.
اینکه فرمودین نزدیک کنکور اعتراض ها بیشتر میشه ، درست هست ، اما این به نفع هیچ کس نیست .
اگه قراره تغییری اعمال بشه ، حالا هر تغییری که باشه ، صفر شدن ضریب ریاضی یا ... بهتره تا اردیبهشت اعلام بشه.
چون بلاتکلیفی و تغییر های مکرر برای کسی که با برنامه درس میخونه یه آفت حساب میشه.
بهتره تمرکز رو این گذاشته بشه که سنجش هرچه زودتر هر تصمیمی که گرفته خواهد شد رو اعلام کنه .
هرچند تو اعتراض های سال پیش هم گفته بودن که موقتا تغییر اعمال شده ، لغو میشه .
۰
۰
ارسال: #۱۹۳
۰۸ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۳۸ ب.ظ
سلام به همه دوستان.
من می خواستم یه موضوعی رو بگم.امیدوارم تاپیک رو درست انتخاب کرده باشم.
می خواستم بگم که تو سال کنکور یکی از مهم ترین مسایل اینه که تو هر درس بفهمید چه بخش هایی مهم هست و چه بخش هایی فقط الکی خسته تون می کنه.
به این مورد حتما توجه کنید و از کسایی که اطرافتون کنکور دادن حتما بپرسید.
امیدوارم موفق باشید.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP , Faridfo , EMAD.F , mostafa122 , targol
ارسال: #۱۹۴
۰۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۰۹ ب.ظ
با سلام خدمت دوستان مانشتی Smile
دوستان من قصد دارم بخونم واسه ارشد ایشالله! پایه درسام بد نبود ولی مطالبو اکثرا یادم رفته الان دو سالیه که ارشد دادم ولی نخونده رفتم سر جلسه امتحان.
اما..... د مین پرابلم!!!!!!!!->
اساسی ترین مشکل من بی برنامگیه اصلا نمیدونم اصلا باید از کجا شروع کنم واسه خوندن از بس استرس این رو دارم که الان دارم درست می خونم یا نه ! یا این روش جواب میده یا نه ! تمرکزم به هم می خوره Sad
اولین مشکلی که واسه کنکور سالهای پیش داشتم بی هدفی بودش! که به لطف خدا تقریبا مشخصش کردم ولی تو قسمت برنامه ریزی صفر صفرم اینم موجب استرس و نگرانیم میشه Sad
لطفا من رو راهنمایی کنید اصلا چه شکلی باید شروع کنم به برنامه ریزی!! (در این حد تو برنامه ریختن ضعیفم متاسفانه!Sad)
۰
۰
ارسال: #۱۹۵
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۱۰ ق.ظ
واقعا کنکور بعدی کنکور ۹۵ هست! چه زود زمان میگذره!!!!

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۰۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۷ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۵ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۱۸ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۸۰ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۷ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۵۴۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۲۷ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close