زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید

ارسال: #۷۶
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ ق.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۴۶ ب.ظ)رتبه۱سال۹۴ نوشته شده توسط:  کاش میشد به سنجش محترم این توضیحات رو میدادی.بلکه قانع میشد.Big Grin
آخه ظرفیت های آیتی نصف میشهConfused

امیدی به سنجش ندارم
اهل قناعت نیست اصلا Big Grin

همین امسال کی فکر میکرد زبان بشه ۴ متن و از دفترچه اول ۱۰ دقیقه کم بشه.. و به دفترچه تخصصی ۲۰ دقیقه اضافه بشه؟
یعنی میمرد اینو اطلاع بده از قبل؟ Big Grin

ظرفیت آی تی نصف میشه.. اما بدتر از اون ظرفیت های گرایش های دیگه کامپیوتر کم میشه تا این دو تا گرایش هم اضافه بشه به کامپیوتری ها. (من بعید میدونم ظرفیت کل کامپیوتر رو خیلی افزایش بدن !)
و برعکس بقیه من فکر میکنم بیشترین ضربه رو بچه های گرایش هوش میخورن از این جریان
اکثر بچه های هوش، مدار رو حذف میکنن پس میمونه دو تا درس الگوریتم و هوش واسه گرایش هوس. نرم افزار و شبکه به سوالای هم میتونن جواب بدن. امــــا هر دوی این گرایش های به سوال های هوش هم میتونن جواب بدن. یعنی شانسشون چن برابر میشه.
اما گرایش هوش نه به نرم افزار میتونه جواب بده نه به شبکه.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: gunnersregister
ارسال: #۷۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ ب.ظ
بچه ها کاش یه اعتراضی یا کاری میکردیم تا تکلیف معلوم شه خیلییییی بده این وضعیت
۰
۰
ارسال: #۷۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ق.ظ
RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید
دوستان داوطلب کنکور۹۵ تغییرات انجام شده از سوی وزارت علوم و شورای عالی انقلاب فرهنگی می باشد.اعتراض به این مورد کاملا بی فایده هست خودتان را خسته نکنید و با امید شروع به خواندن دروس در گرایش موردنظر خود کنید.
مثل اینکه شما بخواهید اعتراض کنید که رئیس جمهور یک مملکت عوض بشه کار نشدی هست!!!
۳
۱
ارسال: #۷۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۳ ق.ظ، توسط sixsixsix.)
اعتراض به این چیزها در صورتی که به درستی و با هماهنگی همه باشه، موفق میشید دوستان
در مورد دوستمون هم که دانشجوی دکتری هستند خیلی قیاس جالبی نکردند و ما از یه دانشجوی دکتری بیش ار اینها انتظار داریم (بحث سیاسی نکنیم Big Grin)

تا حالا دو تا از اعتراضاتون رو مجبور به قبول کردنش، شدند. دقت کنید که رکن موارد مربوط به اجتماع، ، مردم (که در اینجا دانشجویان هستند) میباشد.
اگر با هم هستید اعتراض کنید و مثل دوبار قبلی جواب میگیرید وگرنه زحمت زیادی نکشید و بشینید دروس جدید ر مطالعه کنید (خدا رو شکر وقتتون هم زیاده)

راستی منظورم از دوبار قبلی
۱) مربوط به عدم پذیرش دانشگاه شریف در سال گذشته هست و دیگری
۲) کنکور امسال که شبکه و امنیت زیر مجموعه کامپیوتر شد و پسش گرفتید

در کل اتحاد داشته باشید، موفقید

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۰
ارسال: #۸۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۱۰ ق.ظ
همین که آی تی شناوره کافی نیست؟ظرفیتش محدوده .رتبه بالاتری برا قبولی نیاز داره .هرکی از راه میرسه واسه تنوع آی تی هم آمتحان میده. سوالات د رس گسستش نسبت به مهندسی کامپیوتر خیلی سخت تره حالا دو تا از گرایش هاش رو هم بردارن.اونم بدون اینکه بدونیم اعمال میشه یا نه.اگر بلای آسمانی هم قراره نازل بشه باید احتمالا رو سر این رشته نازل بشه.خواهشا دوستان یه اعتراض دسته جمعی داشته باشید .لاقل تکلیفمونو بدونیم که لازمه کامپیوتر هم امتحان بدیم یا نه.عجب متزلزله وضع تحصیل تو این کشور.نامرررررررررردا
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴ , abji22
ارسال: #۸۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۴۱ ق.ظ
ولی دوستان منم موافقم مگه ما گناهمون چیه که رشته ی تحصیلی مون واقعا خوب و در دنیا حرف اول رو میزنه بجای اینکه هر ساله اینقدر بودجه واسه رشته های چرت و پرت اختصاص میدن ای کاش به ای تی هم اهمیت بدن اصلا قبول به اندازه ی بقیه ی رشته ها ظرفیت پذیرش داشته باشه دوما ای کاش میشد رفت وزارت اعتراض کنیم تکلیفمون روشن شه بهتر از اینه ابان بشینیم گریه کنیم
۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۸۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۵ ق.ظ
سلام دوستان بالاخره چیکار کنیم من شبکه میخوام واسه سال ۹۵ چند تا درس هست که من تا حالا نخوندم اخرش چی شد نرم افزار بخونیم یا ای تی
۰
۰
ارسال: #۸۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۵۹ ب.ظ
دوستان بیاید یه نامه بنویسیم و بریم واسه اعتراض، کسایی که تو مانشت هستند لطف کنند به دوستای غیرمانشتیشون هم بگن که تعدادمون زیاد باشه که یه اعتراض کنیم که گرایشهامون رو بهمون برگردونن

یا حداقل برنمیگردونن تکلیفمون روشن میشه که بشینیم دروس ریاضی و ... رو بخونیم. نه اینکه حالا بشینیم یه سری دروس رو بخونیم و بعدش بدردمون نخوره یا اینکه یه سری دروس رو نخونیم و بعدا به مشکل بخوریم
۱
۰
ارسال: #۸۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۲۵ ب.ظ
چیکار میکنیم دوستان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من رام دوره نمیتونم برم تهران ولی اگه شماره تماس باشه پیگیری کنیم خوب میشه چه بد
۱
۱
ارسال: #۸۵
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۳۴ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  دوستان یه کاری کنیم

بااین شرایط اگه سال دیگه مثله امسال بشه و شبکه و امنتی بره واسه کامپیوتر

من میرم خودمو جلوی وزارت اتیش میزنم SmileSmileSmileSmileHeart

دقیقا بگید کی میخواید این کارو کنید؟؟؟؟؟؟؟؟ تا ما بیایم فیلم بگیریم تا بندازیم تو شبکه های اجتماعی WinkWinkBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
۲
۱
ارسال: #۸۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۳۵ ق.ظ
سلام بچه ها
خوبید؟؟؟
منم هستم برای کنکور ارشد
منابعی که استفاده میکنید چیه؟؟؟
و آیا وقتی برای ریاضیات تخصیص میدید یا که خیر؟؟؟

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۱
۲
ارسال: #۸۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ب.ظ، توسط gunnersregister.)
(۲۴ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ب.ظ)elahe alavi نوشته شده توسط:  سلام بچه ها کسی هست که بخواد از الان برای ارشد ۹۵ آماده بشه تا برنامه ریزی کنیم و با هم بخونیم.تا انگیزمون ثابت و پایدار باشه؟ من چون بچه دارم و وقتم کمه باید از الان برای ساله بعد شروع کنم.هرکی آمادست بگه یا علی تاشروع کنیم.[/php]

اگه ای تی هستید و دروس نظریه و منطقی رو تا حالا نخوندید براساس اتفاقی که تمسال افتاد و قراره در مجموعه ارشد آی تی زیرمجموعه کامپیوتر بشه حتما این دو درس رو بخونید. نگاهی هم به دروس تخصصیتوون بندازید گویا انتقال داده به اونها اضافه شده.
چون نمیتونید در هر روز زمان زیادی رو صرف مطالعه بکنید از همین الان بخونید ولی نه به صورت فشرده.
زبان رو حتما بخونید و اگه گوشی smart دارید از اپ هایی که مرتبط با این فلش کارتها هستن استفاده کنید و اگه این مورد براتوون مقدور نیست از کارتهایی که تو کتابفروشی ها هم پیدا میشه استفاده کنید. با این کار دایره لغاتتون بالا میره و خسته کننده هم نیست.
من خودم کامپیوتر بودم و از مجموعه ریاضی فقط ریاضی مهندسی و آمار رو خوندم و البته براساس زمان بندی جدید میشه حدس زد که خوندن تمام کتابها اجباری نیست و حتی اگه خونده باشی ممکنه نرسی جواب بدی.
از دروس مشترک هم اگه نمیرسی که بخونی به دلخواه یکی رو حذف کن مثلا اونی که حجمش زیاده یه اونی که سنگینتره یا اونی که درس جذابی براتوون نیست.
کلیه دروس تخصصی رو هم باید خوند.
برنامه ریزی پارسه رو میپسندم و خودم براساس اوون جلو رفتم.
با این نظر هم کاملا موافقم
(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ)arman1993 نوشته شده توسط:  مثلا در پرونده ی رشته ی مهندسی کامپیوتر برای ورودی های ۹۲ و بعد ، درس محاسبات عددی حذف شده اما در عوض درس هایی مثل سیگنال و سیستم اضافه شده . یا عنوان درس هوش مصنوعی به هوش مصنوعی و سیستم های خبره تغییر کرده.
میتونید یا اصلا محاسبات عددی رو نخونید و یا پرس و جو کنید تا مطمئن تر بشید.واسه سرفصلهای هوش مصنوعی هم به صفحه دروس اونها در دانشگاه شریف یا تهران مراجعه کنید تا از تغییرات احتمالی باخبر بشید.
بچه های آی تی میتونن از الان پایگاه ، ساختمان داده و الگوریتم ها ، شبکه ، زبان و گسسته رو بخونن. البته حواستون به نظریه زبانها و منطقی ریاضی مهندسی و احتمال باشه.
(۲۹ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۰۰ ب.ظ)dpaniz1 نوشته شده توسط:  یه سوال داشتم ممنون می شم راهنماییم کنید . من خیلی در مانشت دنبال سرفصل های clrs که برای ارشد باید خوند گشتم ولی هیچی پیدا نکردم ممنون می شم کمکم کنید
سرفصلهای مدنظر توون رو میتونید براساس مباحث کتب کنکوری ساختمان داده و الگوریتم تطبیق بدید.
تمام تمرینهای اوون فصلها رو بخونید و بیشتر از اوون هم ۶۰۰ مسئله قدسی یادتوون نره.
(۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ ب.ظ)LunaM نوشته شده توسط:  هر طوری می خوای بخونی بخون فقط از من میشنوی سه چیز یادت نره:
۱ - همه ریاضیات رو بخون و اصلاً هیچ کدوم حذف نکن.
۲ - کتاب داده ساختار دکتر قدسی حتماً و دقیق همراه با تمریناتش بخون.
۳ - تست زیاد بخون.
دوست عزیز براساس تغییرات امسال و تغییرات احتمالی سال آینده واقعا خوندن تمام کتابهای ریاضی اصلا لازم نیست و ضمنا خیلی هم سنگین هستن. میتونی بجای یکی یا دوتای اونها بیشتر رو زبان تمرکز کنی.
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  من دودلم نمی دونم شرکت کنم یا نه؟
میترسم شروع کنم کلی پیش برم باز مشکلی پیش بیاد نتونم ادامه بدم خیلی میترسم نمیدونم چیکار کنم.
نمیدونم این یکسالی قرار باشه توی خونه بمونم بخونم میتونم حرف بقیه را تحمل کنم؟
و اینکه میخواستم دلایل تون را برای تلاش بدونم یعنی بعد اینکه رشته دلخواه و دانشگاه دلخواهتون قبول شدید بعدش چی؟چیکار میخواهید بکنید؟
ممنون میشم نظراتتون را بگید شاید به تصمیم گیری من کمکی کنه
خوندن ارشد یه چیزه بحث کار و پیدا کردن اوون یه چیز دیگه ست. واقع بین باشیم با خوندن ارشد حتی در شریف چیزی به معلومات فنی ما اضافه نمیشه و شرایط کار در بازار امروز هم چیزه دیگه ای رو از طرف مقابل میخوان. اکثر اونهایی که ارشد میخونن به امید رفتن به اون ور آب اینکار رو میکنن حتی اگه خودشوون هم ندونن البته تعداد دیگه ای هم هستن که میخوان همینجا ادامه بدن و البته با تمام احترامی که برای خانوما دارم قصدشوون اینکه موقعیت خودشوون رو در بین فامیل بالاتر ببرن البته از طریق تحصیلات. البته هستن آقایوونی هم که قصدشوون وقت تلف کردنه و میخوان بالاخره یه کاری کرده باشن(واقعا و انصافا از خونده موندن که بهتره ربطی هم به جنسیت نداره) من خودم الان کار میکنم و واسه کنکور هم خوندم ، شرایط بازار کل با اوون چیزی که تو دانشگاه میگذره زمین تا آسمووون متفاوته. پس اهدافتون رو از همین الان مشخص کنید.
اگه میخواید تو ایران کار کنید بجای خوندن ۳ سال ارشد سنگین و جان فرسا به جاش چند تا دوره شبکه برنامه نویسی و یا ... برید . با این کار حتی میتونید تو کشورهای دیگه شانس پیدا کردن کار رو داشته باشید اووون هم با درامد خوبش.
به حرف مردم هم اهمیتی ندید. ما باید برای خودموون زندگی کنیم نه برای فامیل و همسایه.
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۹ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  حالا بریم سر کنکوردادن و پشت کنکور موندن من با تجربه شخصی که از پشت کنکور بودن دارم توصیه میکنم اگه امکانش دارین که دانشگاه آزاد برید حتما امسال برید چون سال به سال سوالها رو سختتر میدن و البته چون ممکن تغییراتی ایجاد کنن این کار آدم رو سخت تر میکنه.
با این جمله از دوستموون موافقم;واقعا کنکور سراسری خیلی سخت شده. سطح دروس ارشد رو واقعا بالا بردن.
البته باید بدونیم برای چی داریم ارشد میخونیم و چه فرقی بین ارشد آزاد و ارشد دولتی هست.
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۲۰ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  آقا من تصمیم گرفتم شروع کنم با روزی یک دو ساعت شروع میکنم دانشگاه آزادم ثبت نام کردم تا بهمن ۹۴ میخونم و بعد کنکور از ترم بهمن میرم ازاد اگر قبول شدم تابستون از ازاد انصراف میدم اگرم که خدایی نکرده نشد فقط یه ترم عقب افتادم که به ریسکش می ارزه
با شما اصلا موافق نیستم در طول یکشالی که در دانشگاه آزاد میخواید برای ارشد بخونید اگه روی پروپوزال و تز کار کنید میدونید چقدر در پیشرفتتون تاثیر داره. اگه ارشد قبول نشید در واقع آزاد رو هم یه طورایی از دست میدید.
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  بسته هیچ موسسه ای خوب نیست باید از بسته ها و سایر کتاب گلچین کنی و دیگه اینکه آزمونم مهم نیست چه موسسه ای باشی چون سوالات هیچ کدوم در حد کنکور نیست و فقط برای برنامه ریزی و نظم دادن به مطالعاتت هست
واقعا سطح سوالات پارسه با کنکور تفاوت داره. میشه گفت مزیتهاش منظم کردن داوطلب و دادن انگیزه ست .سوالات پارسه تو بعضی از دروس مثل الگوریتم در حد شلغم هست.
(۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ ق.ظ)lolofar نوشته شده توسط:  از یک کتاب مرجع و تست استفاده کردن بهتر از خواندن چند جزوه و وقت تلف کردن با گوش دادن به کلاسای درسی نیست؟
برای مشاوره و برنامه ریزی درسی کجا برم؟Huh
شاید بهترین مشاوره مصاحبه بچه های مانشت (بعد از اومدن نتایج) باشه به اضافه خود شخص.
منبع بستگی به درس داره. نظریه رو باید از روی منبع خوند، زبان تخصصی رو از روی پارسه + ویس اوون ، درسی مثل آمار رو هم از روی پارسه و معماری حل تمارین کتابهای پترسن و استالینگز خیلی در پیشرفتتون تاثیر گذاره.بهترین منابع برای هر درس تقریبا مشخص هستن.
(۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ب.ظ)elahe alavi نوشته شده توسط:  سلام.من الان منطقی و طراحی پیاده سازی و گسسته رو شروع کردم.تا این سه درسو توی یک ماه تموم کنم.و هر ماه سه درس که یکی تخصصی و یکی ریاضی و یکی مشترک باشه.
البته این نظر و تجربه منه. واقعا منطقی باشیم حتی اگه تمام دروس رو خونده باشی سرجلسه اصلا وقت نداری که جواب بدی. با ۱۴۰ دقیقه وقت باید ۳۰ سوال زبان ۱۶ سوال ریاضی و ۲۷ سوال مشترک جواب بدی.حالا شما خودتوون بگید سر جلسه برای هر سوال چند دقیقه وقت میگذارید؟
خوندن زبان هم اگه مقدوره براتون از روی فلش کارتها بتهرین روشه.
برای انگیزه دادن به خودتوون برنامه ریزی کنید و ساعات مطالعتون رو تویه یه فایل اکسل وارد کنید تا از روند مطالعتوون اطلاع داشته باشید. من خودم این کار رو کردم و البته خوب هم بود(هنوز جواب نیومده پس با قطعیت اینو نمیگم)
اینرو هم بگم که اگه دوره نکرید یعنی اینکه با احتمال زیاد نمیتونید یه درس رو سر جلسه کنکور جواب بدید. پس از همین الان حواستوون به مطالعتوون و برنامه ریزیتوون باشه که عاقبت گرفتار نشید و استرستوون بالا نره. من نرسیدم معماری رو دوره کنم و تبعاتش رو هم سرجلسه دیدم.
منابع رو اینجا کلی میگم(خودم اینا رو خوندم و فک کنم همین ها هم کافی باشه)
زبان عمومی: فلش کارتهای ۵۰۴ و ۴۵۰ و ۴۰۰
زبان تخصصی: پارسه + ویس
ریاضی مهندسی: کریمی
آمار: پارسه
گسسته و محاسبات نرسیدیم ولی اگه وقت داشتم پوران میخوندم(منابع بهتری هم دارن)
داده و الگوریتم: پوران + ۶۰۰ مسئله قدسی + CLRS
سیستم عامل : پارسه
منطقی: پوران
نظریه:کتاب مرجع لینز
معماری(ناقص خوندم اما اینها رو کامل بخونید) تمارین پترسن + استالینگز+ جزوه و ویس اجلالی+ یه کتاب تستی
مدار الکتریکی : جزوه پارسه + پوران
هوش : راهیان ارشد
(قصد معرفی کردن منابع رو اینجا نداشتم. اگه بگردید اونها رو پیدا میکنید)
با نظر
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
کاملا موافقم. (خودم واسه هوش خوندم)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  امیدی به سنجش ندارم
اهل قناعت نیست اصلا Big Grin
همین امسال کی فکر میکرد زبان بشه ۴ متن و از دفترچه اول ۱۰ دقیقه کم بشه.. و به دفترچه تخصصی ۲۰ دقیقه اضافه بشه؟
یعنی میمرد اینو اطلاع بده از قبل؟ Big Grin
تغییرات هم طبق نظر دوستموون از طرف
(۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ق.ظ)ebrahim.alaee نوشته شده توسط:  وزارت علوم و شورای عالی انقلاب فرهنگی می باشد.اعتراض به این مورد کاملا بی فایده هست .
(۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ق.ظ)bandehkhoda نوشته شده توسط:  همین که آی تی شناوره کافی نیست؟ظرفیتش محدوده .رتبه بالاتری برا قبولی نیاز داره .هرکی از راه میرسه واسه تنوع آی تی هم آمتحان میده. سوالات د رس گسستش نسبت به مهندسی کامپیوتر خیلی سخت تره حالا دو تا از گرایش هاش رو هم بردارن.اونم بدون اینکه بدونیم اعمال میشه یا نه.
درسته که گسستش قویتره ولی محاسبات و ریاضی مهندسی و آمار و منطقی و نظریه نداره.
سطح زبان امسالش هم از کامپیوتر پایینتر بود. ساختمان داده و الگوریتمش هم از کامپیوتر پایینتره.
تو تخصصیها هم نه مدار الکتریکی داره و نه کامپایلر و طراحی و پیاده سازی.هر رشته ای در جای خودش مشکله.قضاوت با خودتوون.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: armin.sheikh , dr.a_AI
ارسال: #۸۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵ ق.ظ، توسط Aurora.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ب.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  درسته که گسستش قویتره ولی محاسبات و ریاضی مهندسی و آمار و منطقی و نظریه نداره.
سطح زبان امسالش هم از کامپیوتر پایینتر بود. ساختمان داده و الگوریتمش هم از کامپیوتر پایینتره.
تو تخصصیها هم نه مدار الکتریکی داره و نه کامپایلر و طراحی و پیاده سازی.هر رشته ای در جای خودش مشکله.قضاوت با خودتوون.

خیلی زود و یک طرفه و همه جانبه در مورد همه چیز صحبت کردید و پاسخ همه چیز رو مثل یک کنکور مستر هایپر حرفه ای دادید و در آخر هم گفتید کنکور آیتی سطح پایینتری داره نسبت به کامپیوترExclamationExclamationExclamationExclamation
در مورد الگوریتم و ساختمان یه نگاه به سوالای کامپیوتر و آیتی پارسال بندازید. همیشه سوالات تحلیلی سخت تر بوده از سوالات ریاضی وار حل کردنی

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۱
۰
ارسال: #۸۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۱۲ ب.ظ
ولی بچه ها من فکر نمیکنم شبکه و امنیت بره زیر شاخه ی کامپیوتر اگه رفت بازم اعتراض میکنیم چون من با یکی از اساتید دانشگاه صنعتی امیرکبیر صحبت کردم گفتش احتمالش خیلی کمه چون ۶ سال پیش هم مثل اینکه واسه ی یکی از رشته های فنی این تغییرات اساسی رو دادن ولی اعتراض شد برگردوندن به حالت قبلی چنین تغییرات اساسی غیر ممکنه حالا تغییرات جزعی مثل تغیر ضریب و اینا ممکنه ولی نه اینجور تغییرات
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۹۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ ب.ظ، توسط gunnersregister.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  خیلی زود و یک طرفه و همه جانبه در مورد همه چیز صحبت کردید و پاسخ همه چیز رو مثل یک کنکور مستر هایپر حرفه ای دادید و در آخر هم گفتید کنکور آیتی سطح پایینتری داره نسبت به کامپیوترExclamationExclamationExclamationExclamation
در مورد الگوریتم و ساختمان یه نگاه به سوالای کامپیوتر و آیتی پارسال بندازید. همیشه سوالات تحلیلی سخت تر بوده از سوالات ریاضی وار حل کردنی
یادمه در جمله آخر اینو نوشتم "هر رشته ای در جای خودش مشکله.قضاوت با خودتوون."
من تجربیاتم زیاده و نه چیزه دیگه ای. میتونستم بجای نوشتمن اسن متن طویل که بیشتر از یک ساعت وقت گرفت یه کار دیگه ای انجام بدم ولی خوب بهتر دیدم که تجربیاتم رو بگم. قصد بی احترامی به رشته دیگه ار رو ندارم و اگه برای هوش نخونده بودم قطعا برای امنیت میخوندم و به این گرایش هم علاقه دارم. بچه های هوش ۱۴ عنوان درسی بچه های نرم و سخت ۱۵ عنوان درسی ولی تمام گرایشهای آی تی روی همرفته ۱۲ عنوان درسی دارند. امیدوارم اینرو به حساب "کل کل" نذارید. قصد اعلام نظر شخصی است نه چیزی دیگر.ما هم سوالات تحلیلی داریم و شما هم دروس حفظی دارید مثل مهندسی نرم افزار و مدیریت.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , dr.a_AI

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۰۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۱۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۲۱ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۶ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۲۴ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۹۲ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۹۳ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۷۲۴ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۳۳ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close