زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید

ارسال: #۴۶
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۵۳ ب.ظ
RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید
گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می شود.....................
این حال الان منه.یعنی میشه خداااااااااااااااااا

امید به رحمت خدا یعنی دلمون قرص باشه بابت آرزوهایی که در ِ گوشش فریاد زدیم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۸ ب.ظ، توسط ehsansjs.)
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  من دودلم نمی دونم شرکت کنم یا نه؟
میترسم شروع کنم کلی پیش برم باز مشکلی پیش بیاد نتونم ادامه بدم خیلی میترسم نمیدونم چیکار کنم.
نمیدونم این یکسالی قرار باشه توی خونه بمونم بخونم میتونم حرف بقیه را تحمل کنم؟
و اینکه میخواستم دلایل تون را برای تلاش بدونم یعنی بعد اینکه رشته دلخواه و دانشگاه دلخواهتون قبول شدید بعدش چی؟چیکار میخواهید بکنید؟
ممنون میشم نظراتتون را بگید شاید به تصمیم گیری من کمکی کنه

نظر من :
پروانه پشت پیله اش حس کرد راهی هست و رفت ، شاید به راه بسته هم، باید امیدی بست و رفت
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال: #۴۸
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۲۹ ب.ظ
سلام به همگی.
منم میخوام کنکور سال بعد شرکت کنم و فکر میکنم اونایی که مثل من پایه درسی قوی‌ای ندارن(دروس ارشدی رو در فقط برای پاسی خوندن و درک نکردن)باید از همین الان شروع کنن.خودم این ترم ریاضی مهندسی و آمار و پایگاه داده رو گرفتم .پس تا آخر این ترم این سه تا درسو ارشدی میخونم که هم پاسشون کنم و هم کاملا درکشون کرده باشم.تابستون هم این درسارو مرور میکنم و ۵ الی ۶ تا درس دیگرو میخونم.از مهر سال بعد هم مرور درسای قبل و شروع دروس جدید.البته این برنامه ریزی شاید استاندارد نباشه و من هم تا به حال از کسی مشاوره نگرفتم.نظر شما در مورد برنامه ریزی من چیه؟؟؟

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
۰
۰
ارسال: #۴۹
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ب.ظ، توسط lolofar.)
(۲۴ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ب.ظ)elahe alavi نوشته شده توسط:  سلام بچه ها کسی
هست که بخواد از الان برای ارشد ۹۵ آماده بشه تا برنامه ریزی کنیم و با هم بخونیم.تا انگیزمون ثابت و پایدار باشه؟ من چون بچه دارم و وقتم کمه باید از الان برای ساله بعد شروع کنم.هرکی آمادست بگه یا علی تاشروع کنیم.[/php]

من هستم،کی شروع کنیم

راستی به نظرتون بسته ها و ازمونای پارسه بهتره یا مدرسان،متنای قبلو خوندم ولی باز نمیتونم تصمیم بگیرم بچه هایی که تجربه دارن بگن
۰
۰
ارسال: #۵۰
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۵۱ ب.ظ
بسته هیچ موسسه ای خوب نیست باید از بسته ها و سایر کتاب گلچین کنی و دیگه اینکه آزمونم مهم نیست چه موسسه ای باشی چون سوالات هیچ کدوم در حد کنکور نیست و فقط برای برنامه ریزی و نظم دادن به مطالعاتت هست

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gunnersregister
ارسال: #۵۱
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ق.ظ
.
.
.
..
.
..
.
.
.
.
.
.
..
.
..
********************************************************************************​****
بچه ها، بترسید ولی اقدام کنید...
( دکتر معظمی )
********************************************************************************​****
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

خود را بشکن تا شکنی قلب جهان را
این فتح میسر به شکست دگری نیست...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: im.r3za , Atiyeh/ : )
ارسال: #۵۲
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ ق.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۳ ق.ظ)lolofar نوشته شده توسط:  خب حالا من چیکار کنم؟؟؟؟
من که از شما نقل قول نگرفتم. منظورم به اون رفیقمون بود همش پست تبلیغاتی میزنن.
،
چی رو چیکار کنید؟
۰
۰
ارسال: #۵۳
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۴۴ ق.ظ
میگم سال دیگه امنیت و شبکه زیر شاخه مهندسی کامپیوتره؟ کسی اطلاع دقیق داره؟!
۰
۰
ارسال: #۵۴
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۵۰ ق.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۴۴ ق.ظ)Majid.. نوشته شده توسط:  میگم سال دیگه امنیت و شبکه زیر شاخه مهندسی کامپیوتره؟ کسی اطلاع دقیق داره؟!

صد در صد میره زیرشاخه کامپیوتر.شک نکن

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۰
۰
ارسال: #۵۵
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ب.ظ
سلام.من الان منطقی و طراحی پیاده سازی و گسسته رو شروع کردم.تا این سه درسو توی یک ماه تموم کنم.و هر ماه سه درس که یکی تخصصی و یکی ریاضی و یکی مشترک باشه.اینطوری تقریبا توی ۴ ماه و نیم همه درسها تموم میشه و بعد بقیه وقت باشه برای دوره و تست و مرور.زبان هم دارم روزانه لغات رو از کتابه ارشد زیره ذره بین حفظ میکنم.تا بعد که قویتر شدم برم سره تخصصی و تکنیک هاش.پرسیده بودین چطور شروع کنیم من این برنامه رو ریختم.امیدوارم تا آخرش همینطوری مصمم بمونم.توکل به خدا ایشاله تا بهمن ساله بعد پیوسته پیش بریم.برای همه آرزوی موفقیت میکنم.به خصوص اونهایی که امسال کنکور دادن.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93
ارسال: #۵۶
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۳۴ ب.ظ
اول از همه اونایی که امسال کنکور دادن خسته نباشن.
اینکه از حالا شروع کنید یا بعدا به وضعیت خود شما برمیگرده که با بقیه متفاوته. اگه قراره پشت کنکور بمونید باید واسه سال بعد زحمت بکشید. اگه خوب تلاش کنید و دانشگاه خوب قبول شید که ارزش یه سال رو داره. اما اگه بخواید خودتونو گول بزنید که درس میخونید اما نخونید، هم یه سال از عمرتون رفته هم خاطره بدی ازش بجا میمونه که اذیتتون میکنه. پس حتما بشینید منطقی فکر کنید. بنظرم اوناییم که کنکور دادن... حالا اگه میخوان آزاد بخونن که هیچی، اگه میخوان سال بعد شرکت کنن فعلا تا عید استراحت کنن. بعد از اونم بهتر و منطقی تر میتونن واسه سال بعد تصمیم بگیرن. نهایتا تو این مدت یه زبان بخونن که یه درس تدریجیه و جدا از کنکور کلا به درد دنیا و آخرتشون میخوره.
اونایی که میخوان تازه شروع کنن اگه درس و دانشگاه دارن بنظرم قبل عید رو بیشتر وقت بذارن چون هر چی به امتحانا نزدیکتر میشیم کم کم ارشدم میره کنار. اگه دانشگاه ندارن دیگه با خودشون که از کی شروع کنن.
معمولا برنامه ریزیایی که ما میکنیم خیلی فراتر از اون چیزیه که انجام میدیم.Angel پس خیلی سنگین برنامه نریزید و خیلی زودتر از اون زمانی که مد نظرتونه شروع کنید. و حتی ممکنه از حالا هم جاهایی رو حذف کنید. خصوصا که ممکنه اتفاقاتی هم بیفته که شما رو عقب بندازه. انتظار تعطیلات آخر تابستون، مهمون، سرماخوردگی و هزار تا چیزای دیگه رو داشته باشید و از زمانتون کم کنید.
دوستی که گفتن حواسشون پرت میشه دلیلش اینه که اول راهن. یکم سخته ولی اگه شروع کنن به درس خوندن منظم و سر ساعتای خاص، به یه روال ثابت میرسن و کم کم مشکل حل میشه. برعکسشم هست اگه مدتی درس نخونین به تدریج برمیگردین سر خونه اول و دوباره همون مشکل.
اولین کاری که میکنید بنظرم یه تصمیم جدی و منطقیه که اصلا ارشد بخونید یا نه. بعدشم با توجه به ظرفیتا، علاقه، شهرهایی که پذیرش دارن و... گرایشتون رو مشخص کنید. بعدش به دنبال منابع خوب باشید. تو این سایت پر از تاپیکای مختلفه. تجارب سالای قبل، مصاحبه نفرات برتر، آمادگی برای کنکور(سالای قبل)، تاپیکایی مثل این:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

که درس به درس جدا کرده و یک قسمت در مورد منابع بحث شده. اینم تاپیک خوبیه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این واقعیت رو مد نظر داشته باشید که منابع زیاده و شما نمیرسید همه رو بخونید. پس از انتظار رو از خودتون بالا نبرید تا بعدا ناامید بشید. پک کلی گرفتن کاملا اشتباهه. باید گلچین کنید. ضمنا یه منبع ممکنه برای کسی عالی باشه برای یکی دیگه نه. پس سعی کنید اول منابع مناسب با خودتون رو انتخاب کنید و حتی اولویت بدین که اگه وقت کردین میرین سراغ یه کتاب دیگه. برای منابع زیاد بگردین، خیلی زیاد، اینقدر بگردین تا نظرات مختلف رو جمع کنید و به حرف هر کسی نرید. ولی وقتی تموم شد دیگه وسواس به خرج ندین و همون کتابا رو بخونید. هیچ تغییری ایجاد نکنید.
به طور کلی باید هر درس رو سه بار بخونید((به طور کلی)) و بار اول جاهای اضافه، تستای خیلی ساده و بیخود رو حذف کنید تا دفعات بعد فقط جاهای مهم رو دوره کنید.
در مورد برنامه ریزی سالای قبل تاپیکهای زیادی ایجاد شده. خصوصا تاپیکهای آقای جهانی خیلی عالی هستن:

روشی که خیلی عالیه واسه درس خوندن اینه که سه چهار درس بیارین، یه فصل ازشون بخونید بعد برید سراغ چهار درس دیگه و همین کار... تو تاپیکا کامل توضیح داده شده.
مشکلی که امسال وجود داره تغییراتیه که معلوم نیست سال بعد اعمال بشه یا نهUndecided. فکر نمیکنم کسی جواب دقیقی بتونه بده ولی حداقل تو سایت سازمان سنجش سوال بپرسید، زنگ بزنید، حتی برید حضوری سازمان سنجش شاید جواب بهتری دادن. اگه مشخص نشد فعلا درسای مشترک رو بخونید.
یه نکته دیگه هم هست و شاید خیلی از کسایی که امسال کنکور دادن متوجه شدن باشن. اکثر بچه ها وقت و منابع خوب دارن ولی نداشتن روحیه و نداشتن انگیزه باعث میشه که تا آخر نتونن ادامه بدن. پس فکر اینم باشید که وقتایی مناسبی رو در نظر بگیرید برای تفریح، ورزش، TV Cool و شاید مهمتر از همه کتابای غیر درسی.... اگه امکانش هست کنکور آزمایشی و سر زدن به دانشگاهها یا هر چیزی دیگه ای که روحیه شما رو حفظ کنه.

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

۱۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrsh1372 , kingmax , Marjan Gerdoo , Behzad TP , tabassomesayna , Pure Liveliness , رتبه۱سال۹۴ , A V A , elahe-comp , sharifIT , im.r3za , behrad :) , zahra_ce87 , hajilari , alim93 , armin.sheikh , بنفشه , mahniya , ghazal dl , zorkide , fmpr , d_felfelak
ارسال: #۵۷
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۴۵ ب.ظ، توسط lolofar.)
اون پکیج گلچیتو باید چطوری تهیه کنم بگید کدوم درسارو چه کتابی بگیرم لطفا و چه ازمونی کجا شرکت کنم

من میخوام از الان با روزی ۳ تا ۴ ساعت شروع کنم لطفا کمکم کنید واسه کتاب گرفتن و داشتن منبع درست
۰
۰
ارسال: #۵۸
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۱۴ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۴۱ ب.ظ)lolofar نوشته شده توسط:  اون پکیج گلچیتو باید چطوری تهیه کنم بگید کدوم درسارو چه کتابی بگیرم لطفا و چه ازمونی کجا شرکت کنم

من میخوام از الان با روزی ۳ تا ۴ ساعت شروع کنم لطفا کمکم کنید واسه کتاب گرفتن و داشتن منبع درست
هر کسی یه جوریه شما مصاحبه رتبه های برتر سال ها ی قبل رشته مورد نظرتون را بخونید دستتون میاد چه کتابی بگیرید و همین طور منبع مناسب در تایپیک مخصوص هر درس
در ضمن اینم بگم اینجا بحث منابع را باز نکنید توی منابع هر درس جدا میتونید بپرسید

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۰
۰
ارسال: #۵۹
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۴۱ ب.ظ
سلام
منم قصد خوندن دارم، ولی امنیت میخواستم!
نمی دونم چیکار کنم؟! آخه این چه تصمیمی بود که گرفتن؟ کاش میشد بازم با اعتراض حلش کرد. . .

........
۱
۰
ارسال: #۶۰
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۵۴ ب.ظ
(۲۹ دى ۱۳۹۳ ۰۶:۲۵ ب.ظ)yamahdi نوشته شده توسط:  سلام من هم هستم فقط سر دوراهی انتخاب گرایش موندم
به گرایش تجارت علاقه دارم ولی متاسفانه پذیرش دکتراش خیلی پایینه
به خاطر همین شاید گرایش نرم افزار رو شرکت کنم نمی دونم
لطفا راهنمایی کنید

منتظر راهنماییتون هستمRolleyes
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۵۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۲۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۲۹ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۱۱ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۳۸ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۹۰۹ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۵ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۲,۰۰۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۸۵۴ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۳۷ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close