زمان کنونی: ۰۲ خرداد ۱۴۰۳, ۰۸:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید

ارسال: #۶۱
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۷ ب.ظ، توسط alphax.)
دوستان گرامی خواهش میکنم یه جوری به سازمان سنجش حالی کنیم که تکلیف ما رو روشن کنه، اعلام رسمی کنن که شبکه و امنیت میره زیرمجموعه کامپیوتر یا نه؟ والا نمیدونم چیکار کنم
تو رو خدا اونایی که دسترسی دارن کمک کنن

راستی دوستان من میخواستم از بعد از عید شروع کنم ولی یکی از دوستام که شبکه بهشتی میخونه بهم گفت اگه زود شروع کنی، خسته میشی و میبری؟ نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟ در این مورد هم لطفا راهنماییم کنید
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۳ ق.ظ، توسط kingmax.)
دوستان من عکس نامه را که بچه های مانشت گذاشته بودن توی سایت دیدم که وزارت علوم به سنجش زده بود نوشته بود فقط امسال به روال قبل برگرده و تاکید کرده بود که ای تی برای سال بعد بره زیر گروه کامپبوتر و به موقع هم اطلاع رسانی بشه

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70 , shahab1
ارسال: #۶۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۱۶ ب.ظ
RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ق.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  دوستان من عکس نامه را که بچه های مانشت گذاشته بودن توی سایت دیدم که وزارت علوم به سنجش زده بود نوشته بود فقط امسال به روال قبل برگرده و تاکید کرده بود که ای تی برای سال بعد بره زیر گروه کامپبوتر و به موقع هم اطلاع رسانی بشه

واااااااااااااای چقد بد
اگ امسال قبول نشم رسما بدبخت میشمConfused

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال: #۶۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۳۹ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ق.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  دوستان من عکس نامه را که بچه های مانشت گذاشته بودن توی سایت دیدم که وزارت علوم به سنجش زده بود نوشته بود فقط امسال به روال قبل برگرده و تاکید کرده بود که ای تی برای سال بعد بره زیر گروه کامپبوتر و به موقع هم اطلاع رسانی بشه

واااااااااااااای چقد بد
علاوه بر اون نامه این مصاحبه هم هست که احتمال اینکه زیر رشته نرم افزار رو بشه زیادتر میکنه
خبر گذاری ایسنا تو تاریخ ۲۷ آبان ۹۳ تو خبرش گفته :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دیر کل دفتر گسترش وزارت علوم،‌ تحقیقات و فناوری از اعمال این تغییرات در دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد سال آینده خبرداد.
حسین حسینی در گفت و گو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: تغییرات اعمال شده در دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ۹۴ برای امسال محقق نخواهد شد و از سال آینده اعمال می‌شود.
----
البته خود من هم مطمئن نیستم که تا سال دیگه نزنن زیرش فقط چون مربوط به سوال بود لینک خبر گذاشتم باز اگر کسی هم خبر موثق و جدیدی فهمید بگه ممنون(البته خود منم تو سیستم پاسخ گویی سنجش سوال کردم به نظرم بچه ها هم باید فشار بیارن که زودتر جواب بدن تا تکلیف مشخص بشه)

The greatest pleasure in life is doing What people say you cannot do
Rolleyes

"Walter Bagehot "
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , behrad :)
ارسال: #۶۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ)armin.sheikh نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ق.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  دوستان من عکس نامه را که بچه های مانشت گذاشته بودن توی سایت دیدم که وزارت علوم به سنجش زده بود نوشته بود فقط امسال به روال قبل برگرده و تاکید کرده بود که ای تی برای سال بعد بره زیر گروه کامپبوتر و به موقع هم اطلاع رسانی بشه

واااااااااااااای چقد بد
علاوه بر اون نامه این مصاحبه هم هست که احتمال اینکه زیر رشته نرم افزار رو بشه زیادتر میکنه
خبر گذاری ایسنا تو تاریخ ۲۷ آبان ۹۳ تو خبرش گفته :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دیر کل دفتر گسترش وزارت علوم،‌ تحقیقات و فناوری از اعمال این تغییرات در دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد سال آینده خبرداد.
حسین حسینی در گفت و گو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: تغییرات اعمال شده در دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ۹۴ برای امسال محقق نخواهد شد و از سال آینده اعمال می‌شود.
----
البته خود من هم مطمئن نیستم که تا سال دیگه نزنن زیرش فقط چون مربوط به سوال بود لینک خبر گذاشتم باز اگر کسی هم خبر موثق و جدیدی فهمید بگه ممنون(البته خود منم تو سیستم پاسخ گویی سنجش سوال کردم به نظرم بچه ها هم باید فشار بیارن که زودتر جواب بدن تا تکلیف مشخص بشه)

دوست عزیز، من هم خواستم برم تو سیستم پاسخگویی سنجش سوال بپرسم، ثبت نام هم کردم اما متاسفانه تو موضوعات مربوط به سوال اصلا موضوعی مرتبط به کنکور ۹۵ نبود....!!!!!
اگه میشه راهنمایی کنید که کجا سوال بپرسم (یا بپرسیم)
ممنون
۰
۰
ارسال: #۶۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ب.ظ، توسط shamdooni.)
به نظرم اگه این قضیه تغییرات گرایشهای شبکه و امنیت پیگیری نشه، سنجش مثل پارسال موقع انتشار دفترچه تو آبان ۹۴ ! این تغییرات رو اعمال میکنه و ظاهرن هم قصد ندارن زودتر اطلاعیه ای منتشر کنن تا بچه ها تکلیفشون مشخص شه.

البته حتما برای این اعلام نکردن ها هم دلایلی دارن و گرنه منطقیه که همچین تغییراتی اطلاع رسانی بشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۶۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۰۹ ق.ظ
اگه این تغییرات باشه که واقعا باید از الان بخونیم.
دوستان موافقین یه حرکت جمعی بکنیم؟ نامه ای، ایمیلی، تلفنی، ... من نمیدونم چطوری میشه ارتباط گرفت سامانه پاسخگویی که من اعتراض گذاشتم موقع ثبت نام ها جواب دادن با سازمان سنجش ارتباط بگیرید!!!
یه فکری بکنید لطفا تا همگی انجامش بدیم تا آبان سال بعد منتظر وایستادن حماقته محضه
۱
۰
ارسال: #۶۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۵۰ ق.ظ
با توجه به تغییرات سال بعد باید هرطور شده قبول شیم
شبانه یا هر چی
وگرنه میفتیم تو دردسر :|
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70
ارسال: #۶۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۵۰ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۵۳ ب.ظ)shamdooni نوشته شده توسط:  به نظرم اگه این قضیه تغییرات گرایشهای شبکه و امنیت پیگیری نشه، سنجش مثل پارسال موقع انتشار دفترچه تو آبان ۹۴ ! این تغییرات رو اعمال میکنه و ظاهرن هم قصد ندارن زودتر اطلاعیه ای منتشر کنن تا بچه ها تکلیفشون مشخص شه.

البته حتما برای این اعلام نکردن ها هم دلایلی دارن و گرنه منطقیه که همچین تغییراتی اطلاع رسانی بشه.

من هم موافقم
یه برنامه بریزید تا با هم یه اقدامی کنیم...... .... ...
۰
۰
ارسال: #۷۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ب.ظ، توسط fatemeh-kh.)
(۲۴ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ب.ظ)elahe alavi نوشته شده توسط:  سلام بچه ها کسی هست که بخواد از الان برای ارشد ۹۵ آماده بشه تا برنامه ریزی کنیم و با هم بخونیم.تا انگیزمون ثابت و پایدار باشه؟ من چون بچه دارم و وقتم کمه باید از الان برای ساله بعد شروع کنم.هرکی آمادست بگه یا علی تاشروع کنیم.[/php]

(۲۴ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ب.ظ)elahe alavi نوشته شده توسط:  سلام بچه ها کسی هست که بخواد از الان برای ارشد ۹۵ آماده بشه تا برنامه ریزی کنیم و با هم بخونیم.تا انگیزمون ثابت و پایدار باشه؟ من چون بچه دارم و وقتم کمه باید از الان برای ساله بعد شروع کنم.هرکی آمادست بگه یا علی تاشروع کنیم.[/php]

سلام
من هم میخوام از الان شروع کنم.

(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ق.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  دوستان من عکس نامه را که بچه های مانشت گذاشته بودن توی سایت دیدم که وزارت علوم به سنجش زده بود نوشته بود فقط امسال به روال قبل برگرده و تاکید کرده بود که ای تی برای سال بعد بره زیر گروه کامپبوتر و به موقع هم اطلاع رسانی بشه

اگه it بره زیر گروه کامپیوتر پس ما چکار کنیم؟؟؟؟Huh
۰
۰
ارسال: #۷۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ ب.ظ
سلام بر دوستان
من میگم تا فرصت داریم بیاید یه درخواست و اعتراض شدید برای سنجش بنویسیم و درخواست بدیم تا گرایش های ما رو بهمون برگردونن
چون این واقعا بی احترامی به رشته ما هست.الان حق انتخاب ما دوتاست ولی حق انتخاب کامپیوتریها شده ۶ تا
یعنی اینقدر برنامه ریزی ها کشکی هست که میان و دوتا گرایش رو از یه رشته میگیرن و میدن به یه رشته دیگه
اصلا واسه چی؟ دلیلشو نباید بدونیم؟؟
وقتی من اومدم واسه آیتی بخونم فقط به خاطر شبکه بود
حالا هم با یه اعتراض هماهنگ میتونیم پس بگیریم اگه با هم هماهنگ بشیم . . . البته هر چی زودتر، بهتر

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۰
ارسال: #۷۲
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۳۰ ب.ظ
دوستان من نامه ای به سازمان سنجش نوشتم و خواستم تکلیفمون رو مشخص کنند ولی خب ظاهرا اینها اصلا نمیدونن چه خبره

به من گفتند که : داوطلب گرامی: برای کسب اطلاعات لازم در خصوص (زیرمجموعه رشته ی مهندسی فناوری اطلاعات)با دانشگاه مورد نظر خود تماس حاصل فرمایید.

این یعنی چی ؟؟؟؟!!!!!!! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
۰
۰
ارسال: #۷۳
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۴۰ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  یعنی اینقدر برنامه ریزی ها کشکی هست که میان و دوتا گرایش رو از یه رشته میگیرن و میدن به یه رشته دیگه
دلیلش اینه
تو هر جای دنیا آی تی فقط یک گرایش از رشته مهندسی کامپیوتره و اصلا امنیت و شبکه رشته مهندسی کامپیوتره
اما تو ایران خشت اول رو معماران کج می نهند ! بعد هم همین معماران میگن تا ثریا این دیوار کج رفته بکوبید از اول بسازید!!

سنجش دلیل دیگه ای هم داره برای کارش
از امسال تو کنکور ورود به دانشگاه ها دیگه رشته فناوری اطلاعات وجود نداشت ..بلکه الان همه مهندس کامپیوترن با گرایش های سخت افزار، نرم افزار و آی تی.
اما امسال که تغییر داد اشتباه کرد. برای کنکور سال بعد هم اگر بخواد گرایش ها رو تغییر بده باز هم کارش درست نیست.
چون کنکوری های الان همه مهندسی فناوری اطلاعات هستن نه مهندسان کامپیوتر گرایش فناوری اطلاعات! مهندسان کامپیوتر گرایش it هنوز ترم دو هستن!!
امیدوارم سنجش به این توجه کنه که این تغییرات رو باید از کنکور ۹۷ به بعد باید اعمال کنه نه ۹۴ و ۹۵/
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴ , gunnersregister
ارسال: #۷۴
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۴۶ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۴۰ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  یعنی اینقدر برنامه ریزی ها کشکی هست که میان و دوتا گرایش رو از یه رشته میگیرن و میدن به یه رشته دیگه
دلیلش اینه
تو هر جای دنیا آی تی فقط یک گرایش از رشته مهندسی کامپیوتره و اصلا امنیت و شبکه رشته مهندسی کامپیوتره
اما تو ایران خشت اول رو معماران کج می نهند ! بعد هم همین معماران میگن تا ثریا این دیوار کج رفته بکوبید از اول بسازید!!

سنجش دلیل دیگه ای هم داره برای کارش
از امسال تو کنکور ورود به دانشگاه ها دیگه رشته فناوری اطلاعات وجود نداشت ..بلکه الان همه مهندس کامپیوترن با گرایش های سخت افزار، نرم افزار و آی تی.
اما امسال که تغییر داد اشتباه کرد. برای کنکور سال بعد هم اگر بخواد گرایش ها رو تغییر بده باز هم کارش درست نیست.
چون کنکوری های الان همه مهندسی فناوری اطلاعات هستن نه مهندسان کامپیوتر گرایش فناوری اطلاعات! مهندسان کامپیوتر گرایش it هنوز ترم دو هستن!!
امیدوارم سنجش به این توجه کنه که این تغییرات رو باید از کنکور ۹۷ به بعد باید اعمال کنه نه ۹۴ و ۹۵/
کاش میشد به سنجش محترم این توضیحات رو میدادی.بلکه قانع میشد.Big Grin
آخه ظرفیت های آیتی نصف میشهConfused

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای مانشتی ها خصوصا برای عزیزترین شخص زندگیم.Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۷۵
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۴ ب.ظ، توسط MarziehR.)
دوستان من درخواستی برای سازمان سنجش نوشتم و پاسخ منو به صورت زیر دادند:

پاسخ سازمان سنجش آموزش کشور به درخواست شما
عنوان درخواست:عمومی | کارشناسی ارشد - گرایش های رشته فناوری اطلاعات در ازمون ۹۵
تاریخ ارسال جواب:١٣٩٣/١١/٢٥-٠٨:٤٩

عنوان درخواست:سلام.با توجه به تغییرات موقتی که امسال در دفترچه ثبت نام رشته فناوری اطلاعات ایجاد و مجددا اصلاح شد، ایا در دفترچه سال اینده انتظار چنین تغییراتی را داشته باشیم؟ درخواست میکنم تغییرات مورد نظر سازمان سنجش در یک زمان مناسب اطلاع رسانی شود تا داوطلب دچار سردرگمی نشود.

پاسخ: با سلام
اطلاعات لازم در این خصوص متعاقبا و از طریق سایت سازمان و هفته نامه پیک سنجش اعلام خواهد شد.
با سپاس

پیشنهاد میکنم به جای اینکه با این سردرگمی خودمون رو آزار بدیم، یه نامه دسته جمعی بنویسیم و درخواستمون رو در مورد گرایشهای آیتی مطرح کنیم. مطمئن باشین با این روال اداری و وضعیت آخر سال تا میان بررسی کنن چند ماه بعد از نوروز خواهد بود ولی حتما یه جوابی میدند.
یه نفر که دست به قلمش خوبه متنو تنظیم کنه تا یه فکری بابت امضاش بکنیم. لطفاً
۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۵۷۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۴۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۴۲ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۲۶ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۶۱ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۹۴۵ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۲۸ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۲,۰۱۷ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۶,۰۵۹ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۴۹ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close