زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظرسنجی در مورد کتاب معماری مدرسان

ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ ب.ظ
نظرسنجی در مورد کتاب معماری مدرسان
کسانی که معماری مدرسان دارند نظرشان چیه؟خوبه؟من پوران دارم ولی باهاش حال نمیکنم همش نکته و فرمول!!!
با معماری مشکل دارم.بهتر نیست مرجع پترسون بخونم؟؟؟؟Huh

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۲ ب.ظ
RE: نظرسنجی در مورد کتاب معماری مدرسان
(۱۵ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  کسانی که معماری مدرسان دارند نظرشان چیه؟خوبه؟من پوران دارم ولی باهاش حال نمیکنم همش نکته و فرمول!!!
با معماری مشکل دارم.بهتر نیست مرجع پترسون بخونم؟؟؟؟Huh
الان وقته مرجع نیست.
معماری مدرسان خوبه به نظر من بهتر از پورانه
بشین بخون منتها جاهایی رو که بلدی روی اونها بیشتر تمرکز کن.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۸ ب.ظ
منم معماری پوران رو اصلا نمی فهمیدم. الان مدرسان میخونم. به نظر خوب میاد. کسی در مورد معماری مدرسان نظری نداره؟؟
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۱ ب.ظ، توسط dr.a_AI.)
Rainbow RE: نظرسنجی در مورد کتاب معماری مدرسان
من از رو مدرسان خوندم. خوب بود ولی به نظرم بخش حافظه رو خوب نگفته بود. اواخر پوران رو هم یه نگاهی انداختم جاهایی که مشکل داشتم توشون. اونطوری که من برداشت کردم تستاشو کامل تر از مدرسان جواب داده بود
در حالت کلی (بازم به نظر من) مدرسان برای درسنامه خوب بود به جز همون فصل حافظه که گفتم.
معماری برای اکثر بچه ها سخته. اگه میبینید مشکل دارید و متوجه نمیشید همیشه ایراد رو به کتاب نگیرید. شاید شما هم جزو همین اکثریت باشید و نیازه که زمان زیادی رو صرفش کنید. اگه میتونید مدرسان رو هم نگاه بندازید، اگه دیدید بازم متوجه نمیشید یکی از همینا رو انتخاب کنید و چند بار خوب بخونید تا مطالب بیاد دستتون

اینو هم اضافه کنم فیلمای معماری دکتر گودرزی که توی مکتب خونه هست رو هم ببینید. اگه نمیتونید همه رو ببینید همون بخش هایی رو که براتون مشکل هستن رو ببینید میتونه کمکتون کنه

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۰ ق.ظ
مدرسان چاپ سوم دارم (۹۱)پر از اشتباه!!!! ظاهرا اشتباهات چاپی هست ایا در چاپ های بعدی هم این مدل اشتباهات تکرار شده؟؟

اینقدر اشتباه که کل کتاب رو زیر سوال برده
اخرین چاپش هم اگه کسی میدونه اعلام کنه ،تو سایت مدرسان برا سال ۹۲ هست چاپ چهارم !!!

پایان ماجرای دل و عشق روشن است ای قایق شکسته،به دریا خوش امدی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadra.T
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۰۴ ب.ظ
Rainbow RE: نظرسنجی در مورد کتاب معماری مدرسان
(۰۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ق.ظ)محمد رعیت نوشته شده توسط:  مدرسان چاپ سوم دارم (۹۱)پر از اشتباه!!!! ظاهرا اشتباهات چاپی هست ایا در چاپ های بعدی هم این مدل اشتباهات تکرار شده؟؟

اینقدر اشتباه که کل کتاب رو زیر سوال برده
اخرین چاپش هم اگه کسی میدونه اعلام کنه ،تو سایت مدرسان برا سال ۹۲ هست چاپ چهارم !!!

یادم رفته بود این موضوع رو. من سه تا کتاب (یکیش دو جلدی) از مدرسان داشتم. یکی مدار الکتریکی که ازش هیچی نمیدونستم و ازش کم خوندم و بعد گذاشتم کنار. اگر اشتباهی داشته باشه من متوجه نمیشدم. ولی معماری و مجموعه سوالات کنکور (دو جلدی) توی تستاشون مخصوصا، چند تا اشتباه دیدم. گاهی که به جواب مدرسان شک داشتم بقیه منابع رو میدیدم که جوابشون فرق داشت با ذکر جواب تشریحی ولی مدرسان خیلی از سوالات مشکل رو میدیدم که جواب تشریحی درست و حسابی نداشت و یه جورایی فقط اینکه فلان گزینه صحیح است رو به گونه ای دیگر بیان میکرد . حتی گاهی خود صورت سوال اشتباه داشت و کلی مشغول حل کردنش میشدم و میدیدم نمیتونم به جواب برسم. توی منابع دیگه درستشو میدیدم

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadra.T
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۵ ق.ظ
معماری مدرسان ظاهرا ناقص گفته. مثلا حرفی از فلگ ها تو درس و تست هاش نیست.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۲۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۸۹۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۲۱ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۵۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کتاب vlsi صاحب الزمانی یا مدرسان شریف ؟؟؟ Mehran jam ۱۲ ۷,۴۳۰ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۱۹ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  کتاب معماری کامپیوتر دکتر کتیرایی marvelous ۷ ۷,۷۱۶ ۱۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انتقال آزمون های مدرسان شریف با تخفیف amir.azizi1@yahoo.com ۰ ۲,۳۲۳ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.azizi1@yahoo.com
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۸ عزیز دادخواه ۸ ۶,۶۰۲ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marykh
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۱۴ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close