زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)

ارسال: #۲۴۰۱
۱۶ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۰۰ ب.ظ
دوستان ممنون میشم نظر صادقانتونو بگید. اگر بفهمید خواستگارتون قبل شما چند دوست دختر داشته و باهاشون رابطه فیزیکی و عاشقانه داشته نظرتون نسبت بهش عوض میشه یا کلا توی دیدتون تاثیری داره نسبت به اون فرد؟

آقایونم میتونن برعکس این سوالو جواب بدن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard
ارسال: #۲۴۰۲
۱۶ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۰۵ ب.ظ
RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
(۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  دوستان ممنون میشم نظر صادقانتونو بگید. اگر بفهمید خواستگارتون قبل شما چند دوست دختر داشته و باهاشون رابطه فیزیکی و عاشقانه داشته نظرتون نسبت بهش عوض میشه یا کلا توی دیدتون تاثیری داره نسبت به اون فرد؟

من نظر شخصی خودم رو میدم از دید پسر .

الان تقریبا میشه گفت همه یه جورایی با جنس مخالف رابطه داشتند یا دارند این رابطه می تونه در حد یه چت کردن ساده باشه تا تلفن صحبت کردن و بیرون رفتن و ارتباط فیزیکی !
اما وقتی داستان خواستگاری و ازدواج باشه وسط من در هر مرحله ای بفهمم که دختره قبلا با کسی رابطه فیزیکی هر چند کوتاه داشته بیخیالش میشم
از نظر من اگر قبلا ارتباط مجازی ( چت و تلفنی ) داشته موردی نداره .
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Iranian Wizard
ارسال: #۲۴۰۳
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۱ ق.ظ، توسط Happiness.72.)
(۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  دوستان ممنون میشم نظر صادقانتونو بگید. اگر بفهمید خواستگارتون قبل شما چند دوست دختر داشته و باهاشون رابطه فیزیکی و عاشقانه داشته نظرتون نسبت بهش عوض میشه یا کلا توی دیدتون تاثیری داره نسبت به اون فرد؟
آدمه اون طرف آخه ...
چطوری براتون سوال هست این مساله واقعا
تعجب میکنم

طرف با هر کی بوده گرفته باهاش خوابیده و بعدش NEXT

وات د هل

نظر صادقانم بود

شانس بیاریم با جنس دخترش تو آینده از این مدل برخورد نکنیم

الهی آمین

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: James Sullivan , codin , Iranian Wizard
ارسال: #۲۴۰۴
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۴۲ ق.ظ
کاربر codin ،برای همیشه بی خیال میشم .
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۲۴۰۵
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۲۴ ق.ظ

نمیتونم بهش فکر کنم. هر چقدرم جنبه های خوب دیگه داشته باشه ولی از نظر من میتونه بعدا به راحتی خیانت کنه. حالا این که چطوری تو دوره آشنایی بشه فهمید خدا عالمه Confused.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Iranian Wizard
ارسال: #۲۴۰۶
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۴۶ ق.ظ
یه معضل اجتماعی رو همه دوستان اشاره کردن و اینکه پسر یا دختری که قبلا رابطه داشته ( جنسی ) رو برای ازدواج قبول نداریم !
تا حالا فکر کردین که چرا اصلا این رابطه جنسی صورت می گیره قبل از ازدواج ! مشخصه اتفاق می افته ! چطوری یه پسری که ۳۰ و خورده ای سالشه تا این سن نه با دختری در ارتباط باشه و نه صیغه کرده باشه و .... مگه پیامبره ؟

پس بخشی از این مشکلات و معضلات هم باعث و بانیش خودمونیم ، خب تو سن مناسب ازدواج کنید تا بعدنا به این مشکلات نخورید هم پسرا و هم دخترا کمتر سخت بگیرید وقتی سن بره بالا سختگیری بیشتر و اعتماد کمتر و کمتر میشه و ازدواج میشه تقریبا یه معامله .
فقط به خاطر درس نذارید خیلی چیزا از ما گرفته بشه .
ارسال: #۲۴۰۷
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۰ ق.ظ، توسط codin.)
(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۴ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  دوستان ممنون میشم نظر صادقانتونو بگید. اگر بفهمید خواستگارتون قبل شما چند دوست دختر داشته و باهاشون رابطه فیزیکی و عاشقانه داشته نظرتون نسبت بهش عوض میشه یا کلا توی دیدتون تاثیری داره نسبت به اون فرد؟

نمیتونم بهش فکر کنم. هر چقدرم جنبه های خوب دیگه داشته باشه ولی از نظر من میتونه بعدا به راحتی خیانت کنه. حالا این که چطوری تو دوره آشنایی بشه فهمید خدا عالمه Confused.
ازش باید بپرسید. اگر دروغگو هم باشه که دیگه فاجعس!!

(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۰ ق.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  دوستان ممنون میشم نظر صادقانتونو بگید. اگر بفهمید خواستگارتون قبل شما چند دوست دختر داشته و باهاشون رابطه فیزیکی و عاشقانه داشته نظرتون نسبت بهش عوض میشه یا کلا توی دیدتون تاثیری داره نسبت به اون فرد؟
آدمه اون طرف آخه ...
چطوری براتون سوال هست این مساله واقعا
تعجب میکنم

طرف با هر کی بوده گرفته باهاش خوابیده و بعدش NEXT

وات د هل

نظر صادقانم بود

شانس بیاریم با جنس دخترش تو آینده از این مدل برخورد نکنیم

الهی آمین
مرسی بابت نظرتون. فقط به نظرم در نهایت ما میتونیم بگیم به هم نمیخوریم و هرکی راه خودشو بره. ادم بودنش را به نظرم خودش میدونه و خداش.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Iranian Wizard , Saman
ارسال: #۲۴۰۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۱۲ ق.ظ
واسه من مهم نیست هیچ کدومش، حتی فیزیکی
مهم اینه در حال حاضر دیگه بهش فک نکنه و ذهنش و قلبش پیش کس دیگه نباشه

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , khayyam , Iranian Wizard , Saman , Behnam‌
ارسال: #۲۴۰۹
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
......................

ارسال: #۲۴۱۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۱۶ ق.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۲ ق.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  واسه من مهم نیست هیچ کدومش، حتی فیزیکی
مهم اینه در حال حاضر دیگه بهش فک نکنه و ذهنش و قلبش پیش کس دیگه نباشه
اصولا این حرف درست نیست یعنی این امکان پذیر نیست پسری یا دختری قبلا با کسی بوده و چندین و چند رابطه فیزیکی داشتن الان یهویی همه گذشته رو فراموش کنه و دیگه هم از این کارا نکنه ! مگه میشه مگه انسان رباته ؟ یا عین کامپیوتر shift+delete کنه گذشته رو ؟ حتی تو کامپیوتر هم میشه دوباره recovery کرد و تمام اطلاعات گذشته رو برگرداند چه برسه به ادم !.

درسته من حرف زدنام خیلی تنده ولی بهتره از فضای رویایی و فانتزی بیاییم بیرون چطور ممکنه پسر یا دختری چندین و چند بار قبلا رابطه داشته الان دیگه به یک نفر تعهد داشته باشه و دیگه وقتی مثلا یه دختر خوشگل یا پسر خوشگل می بینه سرشو بندازه پایین !؟؟

یه استادی داشتیم تو دانشگاه می گفت بین کار خلاف و شما فقط یه پرده ای هست اگه اون پرده بره کنار ( منظورش کافیه یکبار کار خلاف ( رابطه جنسی ) برقرار کنید دیگه براتون عادی میشه و تنوع طلب میشید و به این کار ادامه خواهید داد حتی بعد از ازدواج چون تنوع طلب شدید ! Exclamation
ارسال: #۲۴۱۱
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۹ ق.ظ، توسط αɾια.)
من با چند مورد اینچنینی روبه رو بودم! و مشکلی نداشتم(شایدم از روی علاقه چشم پوشی میکردم)
درعین حال هم ممکنه الان یکی بیاد و بگه اینکارارو کرده و چشم بسته ردش کنم!(بستگی داره واقعا)
و همونطور که دوستان گفتن مهم از الان به بعد و تعهد داشتنشه.

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , codin , Iranian Wizard , Saman
ارسال: #۲۴۱۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۰۴ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۱۶ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اصولا این حرف درست نیست یعنی این امکان پذیر نیست
امکان پذیره
ارسال: #۲۴۱۳
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۵۷ ب.ظ
مسیله ای که هست اینه که همه چی بستگی به فرد مقابل داره. اینکه توی سن ۲۹ و۳۰ سالگی دنبال دختری باشین که ۲۵ و۲۶ ساله هست و هیچ رابطه ای (از هر نوعی) نداشته و سلامت کامل روحی هم داشته باشه کمی سخته.

نمیگم فردی که رابطه نداشته سلامت روحی نداشته. حتی نمیگم کلا این رابطه بده یا خوبه. اما میگم بیاین واقع بین باشین.
من هر وقت به دوستای مجرد خودم (پسر) نیگا میکنم تقریبا بالای ۹۰ درصدشون رابطه جنسی داشتن! در مورد دخترا هم کم و بیش همینه.
حالا مسیله ای که پیش میاد اینه که دونستن این قضیه کلا چیزی رو بهتر میکنه؟ مسلما نه. پس that's why ملت میرن با دوست دخترای بقیه ازدواج میکنن و بالعکس Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , codin , Iranian Wizard , Saman
ارسال: #۲۴۱۴
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۱۰ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  در نهایت
نهایتش اینه واقعا ؟
چقدر مهربون

...Let it Go
ارسال: #۲۴۱۵
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۳۶ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۰۴ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۱۶ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اصولا این حرف درست نیست یعنی این امکان پذیر نیست
امکان پذیره

شما ثابت کن ما استفاده کنیم !

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۰ ۱۲,۸۵۶,۸۸۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۷۴۰ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۳۴ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۸۸۶ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۶۸۸ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۸۰۱ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  آنچه مردان در مورد ازدواج و مهریه باید بدانند H-Arshad ۰ ۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  بررسی یال و دور منفی در فلوید Amir V ۱۶ ۱۷,۲۶۳ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taha_h

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close