زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)

ارسال: #۲۴۱۶
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۳۹ ب.ظ
RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
حالا که بحث داغه ماهم یه سوالی پرسیده باشیم! Big Grin
دوستان با کسی که فقط ادعا میکنه دوستون داره و بیشتر اوقات با خودخواهیش آزارتون میده و عشق و علاقتونُ نادیده میگیره و کافیه یبار نه بشنوه تا با حرف از رفتن اشکتونُ دربیاره ،ضمن اینکه رابطه با شمارو درحضور دوستای مشترکتون اعلام نمیکنه! چه باید کرد؟ آیا؟ Confused

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۲۴۱۷
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۲۹ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۳۹ ب.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط:  حالا که بحث داغه ماهم یه سوالی پرسیده باشیم! Big Grin
دوستان با کسی که فقط ادعا میکنه دوستون داره و بیشتر اوقات با خودخواهیش آزارتون میده و عشق و علاقتونُ نادیده میگیره و کافیه یبار نه بشنوه تا با حرف از رفتن اشکتونُ دربیاره ،ضمن اینکه رابطه با شمارو درحضور دوستای مشترکتون اعلام نمیکنه! چه باید کرد؟ آیا؟ Confused
بنظرم نشان از خودخواهی طرف هستش و اینکه مطمئنا آدم صبوری در آینده نیست و امکان داره منت محبت رو هم گاها بزاره

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , αɾια
ارسال: #۲۴۱۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۵۴ ب.ظ، توسط salam5.)
(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۱۶ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۲ ق.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  واسه من مهم نیست هیچ کدومش، حتی فیزیکی
مهم اینه در حال حاضر دیگه بهش فک نکنه و ذهنش و قلبش پیش کس دیگه نباشه
اصولا این حرف درست نیست یعنی این امکان پذیر نیست پسری یا دختری قبلا با کسی بوده و چندین و چند رابطه فیزیکی داشتن الان یهویی همه گذشته رو فراموش کنه و دیگه هم از این کارا نکنه ! مگه میشه مگه انسان رباته ؟ یا عین کامپیوتر shift+delete کنه گذشته رو ؟ حتی تو کامپیوتر هم میشه دوباره recovery کرد و تمام اطلاعات گذشته رو برگرداند چه برسه به ادم !.

درسته من حرف زدنام خیلی تنده ولی بهتره از فضای رویایی و فانتزی بیاییم بیرون چطور ممکنه پسر یا دختری چندین و چند بار قبلا رابطه داشته الان دیگه به یک نفر تعهد داشته باشه و دیگه وقتی مثلا یه دختر خوشگل یا پسر خوشگل می بینه سرشو بندازه پایین !؟؟

یه استادی داشتیم تو دانشگاه می گفت بین کار خلاف و شما فقط یه پرده ای هست اگه اون پرده بره کنار ( منظورش کافیه یکبار کار خلاف ( رابطه جنسی ) برقرار کنید دیگه براتون عادی میشه و تنوع طلب میشید و به این کار ادامه خواهید داد حتی بعد از ازدواج چون تنوع طلب شدید ! Exclamation

شما دارید درباره ی یه آدم مریض صحبت میکنید که به رابطه با آدمای مختلف معتاده، و میشه گفت مریضه و در واقع کارش همینه( از این واضح تر نمیتونم بگم) اون که تکلیف ش معلومه، با هر تفکر این آدم نمیتونه قابل احترام باشه
من دارم راجع به یک آدم معمولی صحبت میکنم که ممکنه تو زندگیش یه بار رابطه با جنس مخالف رو تجربه کرده باشه، این آدم از نظر من هیولا یا گناه کار نیست
منظور از فراموش کردن چیه؟آدم که آلزایمر نداره که گذشته رو یادش بره، منظورم اینه که علاقه و احساسی به آدم دیگه ای نداشته باشه در حال حاضر

من کلا یه اصلی دارم اونم اینکه ترجیح میدم از کسی نپرسم قبلا با کسی بوده یا نه، به نظرم سوال جالبی نمیاد، یه جورایی این مفهوم که باغچه ی هرکیو بهم بزنی بلخره چندتا کرم پیدا میکنی پس بهتره این کارو نکنی

(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۳۹ ب.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط:  حالا که بحث داغه ماهم یه سوالی پرسیده باشیم! Big Grin

اگه دایمی هست این رفتارا و زیاد تکرار میشه به نظر من باید پی یه زندگی پر از تنش و به تنت بمالی و توقع درست شدن اوضاع بعد از ازدواج و نداشته باشی

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , codin , Iranian Wizard , αɾια , Saman
ارسال: #۲۴۱۹
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۲۹ ب.ظ
ولش میکنم

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Iranian Wizard , αɾια , Saman
ارسال: #۲۴۲۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۵۹ ب.ظ

من شخصا ول میکنم کسی را که بخواد بهم استرس وارد کنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard , αɾια , Saman , big cloud , ele
ارسال: #۲۴۲۱
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۹ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۹ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  یه بار
فرق بین یه بار و هیچ وقت یه دنیاست
آره اینجوریاست

(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۹ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  این آدم از نظر من هیولا یا گناه کار نیست
ببین من خیلی احترام واسه نظر افراد قایلم ولی خیلی مراقب باش
داری از کسی و چیزی میگذری که خیلی فرق داره با کسی که هیچ وقت فلان کارو نکرده
بازم میگم خیلی مراقب افکارت باش

...Let it Go
ارسال: #۲۴۲۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۰۹ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۳۹ ب.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط:  دوستان با کسی که فقط ادعا میکنه دوستون داره و بیشتر اوقات با خودخواهیش آزارتون میده و عشق و علاقتونُ نادیده میگیره و کافیه یبار نه بشنوه تا با حرف از رفتن اشکتونُ دربیاره ،ضمن اینکه رابطه با شمارو درحضور دوستای مشترکتون اعلام نمیکنه! چه باید کرد؟ آیا؟
همچین آدمی رو من با یک سیلی آبدار راهیش می کنم به دست خدا Smile)))
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard
ارسال: #۲۴۲۳
۱۷ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۱۰ ب.ظ
میگن گذشته مهم نیست آینده اش مهمه برام الآنش مهمه
ولی فراموش میکنن این گذشته ست که الآن طرف رو ساخته

بیخیال گذشته نباید شد

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۲۴۲۴
۱۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۳۶ ق.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۹ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  واسه من مهم نیست هیچ کدومش، حتی فیزیکی
مهم اینه در حال حاضر دیگه بهش فک نکنه و ذهنش و قلبش پیش کس دیگه نباشه

شما دارید درباره ی یه آدم مریض صحبت میکنید که به رابطه با آدمای مختلف .....
من واقعا کاری به تفکر و دیدگاه شما ندارم و همه انسان ها آزاد هستن هر طوری که دوست دارن فکر کنند، انتخاب کنند و عمل کنند ولی خدایش این حرفتون یعنی چی با این حرفتون یه چراغ سبزی می دید به پسرا برن حداقل یکبار رابطه جنسی برقرار کنند ( اونی هم که یکبار این کار رو بکنه بازم ادامه میده مطمئن باش ) شما گفتین حالا بر اساس شرایطی یکبار این کار رو کرده باشه گناهکار نیست ! چه شرایطی مثلا شرایطش این بوده نیاز جنسیش فوران کرده و نمی تونسته جلوی خودش رو بگیره ! یا چی مثلا !

ما هم برین یکبار قتلی چیزی انجام بدیم بگیم اشکال نداره یبار بود !
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , salam5
ارسال: #۲۴۲۵
۱۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۱۴ ب.ظ
من فک نمیکنم تو جایگاهی باشم که حرف م روی کسی تاثیر بذاره، اینجا همه توی یک رنج سنی هستیم و فقط داریم درباره ی نظرات شخصی مون صحبت میکنیم که قرار نیست لزوما به نظر بقیه درست م باشه، من فقط گفتم واسه من این مسئله مهم نیست، چیزای مهم تری هست که برام ارزش بیشتری داره

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۲۴۲۶
۱۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۱۶ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
(۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۱۴ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  من فک نمیکنم تو جایگاهی باشم که حرف م روی کسی تاثیر بذاره، اینجا همه توی یک رنج سنی هستیم و فقط داریم درباره ی نظرات شخصی مون صحبت میکنیم که قرار نیست لزوما به نظر بقیه درست م باشه، من فقط گفتم واسه من این مسئله مهم نیست، چیزای مهم تری هست که برام ارزش بیشتری داره
میدونین مساله چیه
اینکه ما چون بالاخره بچه مسلمان هستیم، این بحث ارتباط جنسی خارج از قاعده واسمون چندش آور و غیرقابل و پذیرشه چون شاید علاقه نداریم بی ناموس باشیم
چیزی که باعث میشه از نوع تفکرتون تعجب کنیم اینه که از مساله ای مانند هوسرانی و شهوترانی یه آدمی گذر می کنید و چیز دیگه ای رو مهمتر می دونید در حالی که چه چیزی مهمتر از عفت و پاکدامنی هست؟ واقعا چه چیزی ؟
برای من به شخضه خیلی غیر قابل تحمل است
بقیه دوستان هم نظرشون قالبا موید همین مساله است
در هر صورت پیروز باشید

...Let it Go
ارسال: #۲۴۲۷
۱۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۵۲ ب.ظ
(۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۱۴ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  من فک نمیکنم تو جایگاهی باشم که حرف م روی کسی تاثیر بذاره، اینجا همه توی یک رنج سنی هستیم و فقط داریم درباره ی نظرات شخصی مون صحبت میکنیم که قرار نیست لزوما به نظر بقیه درست م باشه، من فقط گفتم واسه من این مسئله مهم نیست، چیزای مهم تری هست که برام ارزش بیشتری داره
مجددا عرض می کنم که نظر و اعتقاد هر کسی برای خودش قابل احترام هست و اصلا همین دیدگاه های متفاوت هست که زندگی دنیوی رو زیبا ساخته !
و من با اینکه کلا با دیدگاه شما مخالفم ولی به نظرتون احترام می زارم .

ولی به قول دوستمون چه چیزی پاک تر از عفت و پاکدامنی ! نمی دونم شاید مثلا برای یه دختری پول مهم تر باشه برای یکی دیگه همین سالم بودن پسر ( البته که شما افرادی که یکبار رابطه جنسی داشتن و شاید بیشتر رو ادم های سالم و بی گناهی می بینید ) ، ما نگفتیم که نظرات شما تاثیر می زاره روی بقیه و برخلاف سابقم که سعی می کردم نظرات خودم رو بیشتر بولد کنم ولی الان می گم هر کسی هر طوری دوست داره زندگی کنه کاش ایران هم مثل اروپا آزاد بود تا مسلمان واقعی از بی دین و مسلمان نما آشکار میشد .
ارسال: #۲۴۲۸
۱۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۲۷ ب.ظ، توسط Masoud05.)

اگر بیش از ۶ ماه از شروع رابطه میگذرد و رسمی نکرده، یعنی از اول هم قصد رسمی کردنش نداشته!! خودتون پیش دستی کنید بهش بگید همه چیز تمام هست و رابطه رو باهاش ادامه ندید. اگر اصرار زیاد کرد شماره پدرتون بهش بدید هماهنگ کنه برای رسمی شدن!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , khayyam , αɾια , crevice , Saman , big cloud , anne.shirley
ارسال: #۲۴۲۹
۱۹ مرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۴۸ ق.ظ
من فکر میکنم اشتباهی که بعضی دوستان میکنن اینه که فکر میکنن هرچی برای اون ها (ارزش) به حساب میاد لزوما برای بقیه ادم ها هم مهمه یا ارزش به حساب میاد یا اصلا اهمیتی داره. این فرض بزرگ و اشتباهیه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: James Sullivan , khayyam , salam5 , Behnam‌ , Saman , sanaz777 , Iranian Wizard
ارسال: #۲۴۳۰
۱۹ مرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۱۰ ق.ظ
خدا رحمت کنه غیرت رو
غیرت داشتن و نداشتن ارزش فردی نیست که در سطح نظر باشه، ارزش انسانی هست که باعث میشه از کثافت فیزیکی بی قاعده و قانون فاصله بگیریم و یه گناه زشت رو عادی ندونیم.

این کامنت در جواب هیچ کاربری نیست سو تفاهم نشه

...Let it Go

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۰ ۱۲,۸۰۱,۵۱۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۵۳۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۸۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۰۰ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۷۸۵ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۶۳۶ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۷۲۵ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  آنچه مردان در مورد ازدواج و مهریه باید بدانند H-Arshad ۰ ۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  بررسی یال و دور منفی در فلوید Amir V ۱۶ ۱۷,۱۸۱ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taha_h

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close