زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)

ارسال: #۲۰۵۶
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۱۰ ب.ظ
ازدواج دوست نداشت :/

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumn.Folio
ارسال: #۲۰۵۷
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۴۵ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۲ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۸ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  
نقل قول:
نقل قول:
[تصویر:  biggrin.gif] من با پذیرش یه خواستگار سنتی حرفمو پس میگیرم ازدواج فقط مدرن [تصویر:  biggrin.gif] [تصویر:  biggrin.gif]
بعضیاشون خوبن!...حالا تو همه رو با یه چوب نرون!!![تصویر:  biggrin.gif]
نگو نگو سه روز عین گندم برشته پریدم بالا پریدم پایین Big Grin Big Grin ازدواج سنتی یعنی کالا پنداشتن دختر

چرا آخه؟؟؟!!!.. استرس نداره که.. من که همیشه جلسات اول رو خیلی ریلکس میرم می شینم اونجاBig Grin... ولی اگه به جلسه چهارم پنجم برسه کم کم استرسام شروع میشه!!!!

پ.ن: کالا پنداشتن یا نپداشتن دختر تو خواستگاری سنتی خیلی خیلی بستگی داره به این که این جلسه چطور برگزار میشه، قبول دارم یه وقتایی تو و خونواده ت خیلی خوب برگزارش می کنید ولی ممکنه اون طرف خیلی خوب رفتار نکنن... این دیگه برمی گرده به اینکه مثلا سطح دو تا خونواده چقد باهم تفاوت داره... ولی کلا روش سنتی یه خوبیایی داره و روش غیرسنتی یه مزیتایی. مسلما یه چیزی بین این دوتا روش بهتر از صرفا این یا صرفا اونه!...Blush

پ.ن: برای من تاحالا پیش نیومده که تو روند خواستگاریای سنتی احساس کالا بودن کنم!!!!!!!Big Grin
ازدواج سنتی عروسک جیگر در کلاه قرمزی است Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۲۰۵۸
۲۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۴ ب.ظ، توسط blx.)
سلام دوستان
ضمن تبریک به همه اونایی که Heartمزدوج شدنHeart یا Heartدارن میشنHeart
همه یار دارند و بی یار ماییم Sad
لباس کهنه ی بازار ماییم Confused
همه دارند لباس کدخدایی Sleepy
نمد پوش قلندر وار ماییم Dodgy
بی یار ماییم Undecided
بی یار ماییم Exclamation
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , sss
ارسال: #۲۰۵۹
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ، توسط sss.)
(۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  در مورد این مورد باید بگم خوبه که طرف مقابل انسانیت داشته باشه...اون جا که میگیم ایمان، ایمان، ایمان...برای همینه.چون ایمان و اعتقادات باعث میشه از خیلی از اینچنین اتفاقاتی جلوگیری بشه..کسی که متعهد و معتقد باشه پول زندگیشو نه تنها خراب نمیکنه بلکه باعث میشه خیلی ها هم امید به زندگی داشته باشند[تصویر:  cool.gif]
درد اینه که خب کو ایمان؟؟
یه جایی که کار می کنم با مدیریت خانوادگی یه خانواده ریاکار، واقعا یه مدت بهم ریخته بودم؛ کلی رو خودم کار کردم از اون حال اومدم بیرون. ولی خیلی از جوون ها رو هم دیدم که از دیدن این جور ریاکاری ها از دین زده شدن.خدا همه این ریاکار ارو به راه راست هدایت کنه
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
نه این که آدم مومن نیست ولی خب کیمیا شدن
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , SepidehP , kamaladdin
ارسال: #۲۰۶۰
۳۰ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۲ ق.ظ
RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
این تایپیک برای بحث ازدواج هست و جای تبلیغ کانال نیست جوگیر نشوید AngryAngryAngryAngry

با حضرت شیطان سرمان گرم گناه است
ما بهر ملاقات خدا وقت نداریم
چون فرد مهمی شده نفس دغل ما
اندازه ی یک قبله دعا وقت نداریم
(مردم این جور نباشید)

عزم من بشکافد اقیانوس را
تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۲۰۶۱
۰۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۰۶ ب.ظ
به نظر من یکمی شلوغش کردیم ....یعنی اینکه الان همش دارن میگن دخترا زیر بار مهریه کم نمیرن و حتما باید طرف خونه و ماشین داشته باشه و...از این چیزا
قبول دارم که الان خیلی سخت تر از قبل شده....اما بازم کم نیستن خانواده هایی که بالا بالا نمیپرن.....یعنی زیادن
قرار نیست وقتی یه آقایی میاد خواستگاری تکمیل و فول اچ دی باش Smile
اینکه زندگی رو باهم بسازن این قشنگه...اینکه جفتشون واسه حفظ کردن و بهتر شدن زندگی تلاش کنن......(البته بعضی اقایون این جنبه رو ندارنا.......متاسفانه)
اقا یه حداقل هایی رو داشته باشه....اون ویژگی های شخصیتی و ک میخوای داشته باشه بنظرم بقیشو خدا اوکی میکنه........
کلا دوستان تو زندگی هیچی قشنگتر از سادگی و ساده زیستی نیست....

ایشالا که هممون خوشبخت و عاقبت بخیر بشیم
Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , stateless , SepidehP , kamaladdin
ارسال: #۲۰۶۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۱۱ ق.ظ
من انقد سااااااااااااادم که نگو ولی هیشکی تا حالا کشفم نکرده
ارسال: #۲۰۶۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۰۰ ب.ظ
یه چیزی خانم هایی که معتقدند زن نباید کار کنه نظرشون چیه یک آماری بگیریم که واقعا چند درصد زن ها دوست دارند کار کنند و به همون نسبت سهمیه دانشگاه بهشون بدیم. و الا چه دلیلی داره این همه هزینه بشه زیست شناس، مهندس، فیزیک دان و ... خانم تربیت کنیم و تهش این ها نخواهند که از این علمشون استفاده کنند. هزینه تراشی الکی برای کشور نیست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Milestone , kamaladdin , clint , Skyrim , Innocence
ارسال: #۲۰۶۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۳۴ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  یه چیزی خانم هایی که معتقدند زن نباید کار کنه نظرشون چیه یک آماری بگیریم که واقعا چند درصد زن ها دوست دارند کار کنند و به همون نسبت سهمیه دانشگاه بهشون بدیم. و الا چه دلیلی داره این همه هزینه بشه زیست شناس، مهندس، فیزیک دان و ... خانم تربیت کنیم و تهش این ها نخواهند که از این علمشون استفاده کنند. هزینه تراشی الکی برای کشور نیست؟
Big Grin عجب

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۲۰۶۵
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۳۱ ب.ظ
والا
اخرشم برن بشینن خونه اشپزی کنن
ارسال: #۲۰۶۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۵۱ ب.ظ، توسط codin.)
(۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۳۴ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  یه چیزی خانم هایی که معتقدند زن نباید کار کنه نظرشون چیه یک آماری بگیریم که واقعا چند درصد زن ها دوست دارند کار کنند و به همون نسبت سهمیه دانشگاه بهشون بدیم. و الا چه دلیلی داره این همه هزینه بشه زیست شناس، مهندس، فیزیک دان و ... خانم تربیت کنیم و تهش این ها نخواهند که از این علمشون استفاده کنند. هزینه تراشی الکی برای کشور نیست؟
Big Grin عجب
نه جدی خانمی که میگه دوست ندارم کار کنم بهتر نیست به جای ریاضی مهندسی و برنامه نویسی بره خانه داری و همسر داری و اینجور چیزا بخونه؟ یا مثلا رشته هایی مثل علوم تربیتی و روانشناسی کودک که فکر کنم زیرمجموعه انسانی میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Skyrim , Innocence
ارسال: #۲۰۶۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۵۴ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  یه چیزی خانم هایی که معتقدند زن نباید کار کنه نظرشون چیه یک آماری بگیریم که واقعا چند درصد زن ها دوست دارند کار کنند و به همون نسبت سهمیه دانشگاه بهشون بدیم. و الا چه دلیلی داره این همه هزینه بشه زیست شناس، مهندس، فیزیک دان و ... خانم تربیت کنیم و تهش این ها نخواهند که از این علمشون استفاده کنند. هزینه تراشی الکی برای کشور نیست؟
من با شما موافقم.. دختری که واقعا قصد نداره بعد از پایان تحصیلاتش بره سرکار و از علمش استفاده کنه هم انرژی خودشو در طول تحصیل هدر داده چون کار مفیدی هم ک بعدا انجام نمیده برای بالا بردن سطح علمی جامعه و کشورش دیگه چه کاریه این همه درس بخونه و خودشو اذیت کنه با استرس امتحانات و اینجور چیزا.. فکر کنم بیشتر برای چشم و هم چشمی و پز دادن و به رخ کشیدن مدرک باشه اینجور تحصیلات بی حاصل..
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , mahyamk
ارسال: #۲۰۶۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۲۴ ب.ظ
البته دانشگاه میتونه فضایی برای آشنایی باشه. فکر کنم اینو در نظر نگرفتین. بقول یکی از دخترهای کلاسمون که ترم اخر با یکی از پسرهای گروهمون ازدواج کرد: مگه دانشگاه جای درس خوندنه! جای عاشق شدن و ازدواج کردنه Big Grin

Sent from my galaxy note 4 using Tapatalk
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۲۰۶۹
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۰۱ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۵۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۳۴ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  یه چیزی خانم هایی که معتقدند زن نباید کار کنه نظرشون چیه یک آماری بگیریم که واقعا چند درصد زن ها دوست دارند کار کنند و به همون نسبت سهمیه دانشگاه بهشون بدیم. و الا چه دلیلی داره این همه هزینه بشه زیست شناس، مهندس، فیزیک دان و ... خانم تربیت کنیم و تهش این ها نخواهند که از این علمشون استفاده کنند. هزینه تراشی الکی برای کشور نیست؟
Big Grin عجب
نه جدی خانمی که میگه دوست ندارم کار کنم بهتر نیست به جای ریاضی مهندسی و برنامه نویسی بره خانه داری و همسر داری و اینجور چیزا بخونه؟ یا مثلا رشته هایی مثل علوم تربیتی و روانشناسی کودک که فکر کنم زیرمجموعه انسانی میشه.

یعنی افرادی که رشته‌هایی که مثال زدین رو میخونن، باید برن خانه‌داری و اینجور چیزا؟؟؟؟
میشه اول تعریفِ دقیقی از شغل ارائه بدین؟

(۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۲۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  البته دانشگاه میتونه فضایی برای آشنایی باشه. فکر کنم اینو در نظر نگرفتین. بقول یکی از دخترهای کلاسمون که ترم اخر با یکی از پسرهای گروهمون ازدواج کرد: مگه دانشگاه جای درس خوندنه! جای عاشق شدن و ازدواج کردنه Big Grin

ای امان از این نوع تفکرات...
کتابِ "موانع رشدِ علمی ایران" رو چند سالِ پیش استادی دلسوز بهمون معرفی کردن. پیشنهاد میکنم حتما نگاهی بهش بندازید.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , tabassomesayna
ارسال: #۲۰۷۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۴۳ ب.ظ، توسط Innocence.)
(۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۲۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  البته دانشگاه میتونه فضایی برای آشنایی باشه. فکر کنم اینو در نظر نگرفتین. بقول یکی از دخترهای کلاسمون که ترم اخر با یکی از پسرهای گروهمون ازدواج کرد: مگه دانشگاه جای درس خوندنه! جای عاشق شدن و ازدواج کردنه Big Grin

Sent from my galaxy note 4 using Tapatalk
آره واقعا این مورد هم هست
:-D
البته جزء اقلیت ها هستن خانومایی که طرز تفکرشون اینجوریه چون من شخصا خیلی خیلی کم دیدم دختری که ۴ سال درس بخونه و زحمت بکشه بعد بخواد بشینه خونه و هیچوقت وارد بازار کار نشه و از مدرکش و علمی که داره استفاده نکنه..
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۰ ۱۲,۸۸۰,۱۷۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۸۶۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۵۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۴۰ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۹۱۰ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۶۹۶ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۸۰۵ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  آنچه مردان در مورد ازدواج و مهریه باید بدانند H-Arshad ۰ ۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  بررسی یال و دور منفی در فلوید Amir V ۱۶ ۱۷,۲۶۵ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taha_h

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close