زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)

ارسال: #۲۰۴۱
۲۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۱۲ ب.ظ
داداش کوچیکم اومده پیشم این تاپیکو دیده میگه ارورا چی شده بچه ها درسشون تموم شده حالا می خوان ازدواج کنن؟ Smile)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , samaneh@90 , diligent
ارسال: #۲۰۴۲
۲۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۱۹ ق.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  داداش کوچیکم اومده پیشم این تاپیکو دیده میگه ارورا چی شده بچه ها درسشون تموم شده حالا می خوان ازدواج کنن؟ Smile)
خخخخخخ بهش بگو بلی آقا داداش Big Grin Big Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۲۰۴۳
۲۵ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۷ ب.ظ
RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
(۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۹ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  تو این دوره ازدواج بی معنیِ..
متاسفانه فکر کنم اینطوری شده ! دیشب با یکی از دوستام که ارشد مکانیک از دانشگاه خواجه نصیر گرفته بهش گفتم تو که سنت الان ۳۰ هست چرا ازدواج نمی کنی جمله ای که برام فرستاد این بود که " من می خوام خودم را فدای آینده کنم " این حرف رو زد ناراحت شدم گفتم یعنی چی این حرفا چیه گفت می خوام از ایران برم ! بهش گفتم فکر کنم منم دو سه سال دیگه همین حرف رو بزنم !

این یعنی کلا ازدواج تعطیل ....
ارسال: #۲۰۴۴
۲۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۵ ب.ظ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  متاسفانه فکر کنم اینطوری شده ! دیشب با یکی از دوستام که ارشد مکانیک از دانشگاه خواجه نصیر گرفته بهش گفتم تو که سنت الان ۳۰ هست چرا ازدواج نمی کنی جمله ای که برام فرستاد این بود که " من می خوام خودم را فدای آینده کنم " این حرف رو زد ناراحت شدم گفتم یعنی چی این حرفا چیه گفت می خوام از ایران برم ! بهش گفتم فکر کنم منم دو سه سال دیگه همین حرف رو بزنم !

خیلی مادی شده همه چیز
پسرا دنبال دختر پولدار یا شاغل و دخترا هم همینطور..
با کوچکترین مشکلی دعوا راه میندازن و میخوان دیگری رو مقصر جلوه بدن و در آخر طلاق و ...
ازدواج های این دوره آرامش که به همراه نداره هیچ همش جنگ و جدل و بازی با اعصاب

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۲۰۴۵
۲۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ب.ظ، توسط Innocence.)
(۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۲ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  یکی خودش یه شرکت زده..مثلا ساختمونی یا کامپیوتر یا واردات لوله یا تو کار سنگ و گرانیته :|
من با دسته اول شدییییییدا موافقم Big Grin Big Grin Big Grin
پول به تنهایی خوشبختی نمیاره DodgySleepy
مثلا: چند وقت پیش دیدم که توی یک جایی یکی از آشناهای دورمون بچه های جاری ش رو هم آورده، ولی مامان و باباشون نبودن. بعد خب عجیب بود خیلی. بعد متوجه شدیم که دارند جدا میشن از هم و بچه ها فعلا پیش عموشون هستن. آقاهه به شددددت پولدار هست و چندین تا خونه و زمین و ماشین و ... داره، منتهی از سر پولدار بودن زیر سرش بلند شده، اونم نه یه بار... کلا رد داده :| . خانومش هم زیباست، هم تحصیل کرده و موجه. اینو خودشم قبول دارهDodgy ولی پشیمون هم نیست.
این پول الان چه ارزشی داره؟ البته خب همه ی پولدارا بی قید و بی جنبه نیستن.
ببخشید اما به نظر من این که طرف زیر سرش بلند شده ربطی به اینکه خیلی پولدار بوده نداره.. بعضیا هستن آه در بساط هم ندارن ولی ماشالا دست ب خیانتشون ملسه.. پس کلا این مساله خیانت و زیر سر بلند شدن و تنوع طلبی بیش از حد به نظر من یه چیز ذاتیه ک توی وجود طرفه.. البته نظر شما هم محترمه
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , stateless , Pure Liveliness
ارسال: #۲۰۴۶
۲۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۱ ب.ظ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  ببخشید اما به نظر من این که طرف زیر سرش بلند شده ربطی به اینکه خیلی پولدار بوده نداره.. بعضیا هستن آه در بساط هم ندارن ولی ماشالا دست ب خیانتشون ملسه.. پس کلا این مساله خیانت و زیر سر بلند شدن و تنوع طلبی بیش از حد به نظر من یه چیز ذاتیه ک توی وجود طرفه.. البته نظر شما هم محترمه
درسته خیلیا با شرایط مالی بد هم ممکنه خیانت کنن. اما در مورد اون فرد خاص اون چیزی که بهش اجازه میده که همچین کاری کنه قطعا پول هست. طرف مقابلش با چه هدفی میاد سراغ یه مرد زن و بچه دار؟
توی این قضیه قطعا پول قدرت منفی بیشتری میده.
من میخواستم این رو بگم که لزوما پول خوشبختی و زندگی و آرامش نمیاره.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , stateless , diligent , غضنفری
ارسال: #۲۰۴۷
۲۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۷ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(25 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  متاسفانه فکر کنم اینطوری شده ! دیشب با یکی از دوستام که ارشد مکانیک از دانشگاه خواجه نصیر گرفته بهش گفتم تو که سنت الان ۳۰ هست چرا ازدواج نمی کنی جمله ای که برام فرستاد این بود که " من می خوام خودم را فدای آینده کنم " این حرف رو زد ناراحت شدم گفتم یعنی چی این حرفا چیه گفت می خوام از ایران برم ! بهش گفتم فکر کنم منم دو سه سال دیگه همین حرف رو بزنم !

خیلی مادی شده همه چیز
پسرا دنبال دختر پولدار یا شاغل و دخترا هم همینطور..
با کوچکترین مشکلی دعوا راه میندازن و میخوان دیگری رو مقصر جلوه بدن و در آخر طلاق و ...
ازدواج های این دوره آرامش که به همراه نداره هیچ همش جنگ و جدل و بازی با اعصاب

کاملا موافقم البته همه اینطوری نیستن ولی اونایی که اینطوری نیستن تحت تاثیر قرار گرفتن و اقلیت هم داره از بین می ره !

(۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۱ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  طرف مقابلش با چه هدفی میاد سراغ یه مرد زن و بچه دار؟

عدم خودشناسی و خداشناسی و از دست دادن شخصیت انسانی خودش را و در نهایت زندگی کردن برای مردم ! برو از هر مشاوری هم می خوای بپرس آخر به حرف من می رسید !!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۰۴۸
۲۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۷ ب.ظ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۱ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(25 مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  ببخشید اما به نظر من این که طرف زیر سرش بلند شده ربطی به اینکه خیلی پولدار بوده نداره.. بعضیا هستن آه در بساط هم ندارن ولی ماشالا دست ب خیانتشون ملسه.. پس کلا این مساله خیانت و زیر سر بلند شدن و تنوع طلبی بیش از حد به نظر من یه چیز ذاتیه ک توی وجود طرفه.. البته نظر شما هم محترمه
درسته خیلیا با شرایط مالی بد هم ممکنه خیانت کنن. اما در مورد اون فرد خاص اون چیزی که بهش اجازه میده که همچین کاری کنه قطعا پول هست. طرف مقابلش با چه هدفی میاد سراغ یه مرد زن و بچه دار؟
توی این قضیه قطعا پول قدرت منفی بیشتری میده.
من میخواستم این رو بگم که لزوما پول خوشبختی و زندگی و آرامش نمیاره.
درسته از این لحاظ بهش نگاه نکرده بودم.. خب پول و موقعیت بهتر اطراف بیشتری رو سمت طرف جذب میکنن که شاید اگه وضع مالیش معمولی بود اونا اصن نگاهشم نمیکردن.. اینو قبول دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , Pure Liveliness
ارسال: #۲۰۴۹
۲۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۹ ب.ظ، توسط SepidehP.)
(۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  کاملا موافقم البته همه اینطوری نیستن ولی اونایی که اینطوری نیستن تحت تاثیر قرار گرفتن و اقلیت هم داره از بین می ره !

تو همه تاریخ این اقلیت از بین نرفت...حالا هم از بین نمیرهRolleyes ولی خب فعلا امیدی هم به حداکثر شدنش نیست!Blush

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , blackhalo1989 , stateless , diligent , Pure Liveliness , karbar , sss
ارسال: #۲۰۵۰
۲۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۵ ق.ظ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۴ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  تو همه تاریخ این اقلیت از بین نرفت...حالا هم از بین نمیره
صرف نظر از مابقیِ بحث، این استدلال اشتباه به نظر میرسه.
اولاً که "همه‌ی تاریخ" نشده هنوز. دوماً آیا این گروه مد نظر شما، صد سال پیش هم اقلیت بود که الان هم اقلیت مونده؟ یا نه، از اکثریت به اقلیت و یا از اقلیت به "اقلیت‌تر" تقلیل پیدا کرده و به سمت از بین رفتن هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , SepidehP
ارسال: #۲۰۵۱
۲۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۸ ب.ظ، توسط viase.)
(۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۷ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  گفت نه اصلا خنده دار نیست!!! قرار نیست سرنوشت همه به یک شکل باشه! ممکنه یکی نیمه اشو تو یه خواستگاری ساده (منظورش همون سنتی بود) پیدا کنه یکی نیمه اش رو تو عشق قبل از ازدواج پیدا کنه!!!! اینکه با اون نیمه ات خوشبخت شی مهمه!
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۲۰۵۲
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۴ ق.ظ
Big Grin من با پذیرش یه خواستگار سنتی حرفمو پس میگیرم ازدواج فقط مدرن Big Grin Big Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۰۵۳
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۹ ب.ظ، توسط SepidehP.)
(۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(25 مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۴ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  تو همه تاریخ این اقلیت از بین نرفت...حالا هم از بین نمیره
صرف نظر از مابقیِ بحث، این استدلال اشتباه به نظر میرسه.
اولاً که "همه‌ی تاریخ" نشده هنوز. دوماً آیا این گروه مد نظر شما، صد سال پیش هم اقلیت بود که الان هم اقلیت مونده؟ یا نه، از اکثریت به اقلیت و یا از اقلیت به "اقلیت‌تر" تقلیل پیدا کرده و به سمت از بین رفتن هست؟
من نگفتم "همه ی تاریخ" شده که! از جمله معلومه که منظورم "از اول تا امروز" بوده!!! (فقط امیدوارم نخواید روی کلمه "اول" حساسیت نشون بدید!Big Grin )
و در جواب دوما هم باید گفت که نه! صدسال پیش اقلیت نبوده.. قبول دارم... ولی حرف من روی "از بین رفتن" بود (جمله دومم این منظور رو می رسونه)...من مطمئنم و ایمان دارم این اقلیت هیچ وقت از بین نمیرن!!!... و دلیلش هم اینکه تو هر مقوله و موضوعی تو تمام طول زندگی انسان تا امروز همیشه "خوب ها" بودن و موندن! حتی اگر شده در حالت اقلیت...مثال نقض با کمال میل پذیرفته می شودBlushSmile
و اینکه از بین رفتن خوب ها از نظر عقلی قابل قبول نیست و با هدف آفرینش تناقض داره!... Dodgy بحث داره تخصصی فلسفی میشهBlush.... ولی کلا مطمئنم خود شما هم نمی تونید قبول کنید یه جهان داشته باشیم که همه آدما توش بین خوب و بد، مثلا بد رو انتخاب کرده باشن (حالا اصلا کار ندارم که خوب چیه بد چیه، به طور کلی امکان نداره همه صفر باشن یا همه یک!!!)

(۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۴ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(26 مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۰ ب.ظ)viase نوشته شده توسط:  
Big Grin من با پذیرش یه خواستگار سنتی حرفمو پس میگیرم ازدواج فقط مدرن Big Grin Big Grin

بعضیاشون خوبن!...حالا تو همه رو با یه چوب نرون!!!Big GrinBig Grin

صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: morweb
ارسال: #۲۰۵۴
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۸ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  
نقل قول:
نقل قول:
[تصویر:  biggrin.gif] من با پذیرش یه خواستگار سنتی حرفمو پس میگیرم ازدواج فقط مدرن [تصویر:  biggrin.gif] [تصویر:  biggrin.gif]
بعضیاشون خوبن!...حالا تو همه رو با یه چوب نرون!!![تصویر:  biggrin.gif]
نگو نگو سه روز عین گندم برشته پریدم بالا پریدم پایین Big Grin Big Grin ازدواج سنتی یعنی کالا پنداشتن دختر

سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , morweb
ارسال: #۲۰۵۵
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۲ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۸ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  
نقل قول:
نقل قول:
[تصویر:  biggrin.gif] من با پذیرش یه خواستگار سنتی حرفمو پس میگیرم ازدواج فقط مدرن [تصویر:  biggrin.gif] [تصویر:  biggrin.gif]
بعضیاشون خوبن!...حالا تو همه رو با یه چوب نرون!!![تصویر:  biggrin.gif]
نگو نگو سه روز عین گندم برشته پریدم بالا پریدم پایین Big Grin Big Grin ازدواج سنتی یعنی کالا پنداشتن دختر

چرا آخه؟؟؟!!!.. استرس نداره که.. من که همیشه جلسات اول رو خیلی ریلکس میرم می شینم اونجاBig Grin... ولی اگه به جلسه چهارم پنجم برسه کم کم استرسام شروع میشه!!!!

پ.ن: کالا پنداشتن یا نپداشتن دختر تو خواستگاری سنتی خیلی خیلی بستگی داره به این که این جلسه چطور برگزار میشه، قبول دارم یه وقتایی تو و خونواده ت خیلی خوب برگزارش می کنید ولی ممکنه اون طرف خیلی خوب رفتار نکنن... این دیگه برمی گرده به اینکه مثلا سطح دو تا خونواده چقد باهم تفاوت داره... ولی کلا روش سنتی یه خوبیایی داره و روش غیرسنتی یه مزیتایی. مسلما یه چیزی بین این دوتا روش بهتر از صرفا این یا صرفا اونه!...Blush

پ.ن: برای من تاحالا پیش نیومده که تو روند خواستگاریای سنتی احساس کالا بودن کنم!!!!!!!Big Grin

صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: morweb , blx , salam5

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۱ ۱۲,۹۴۶,۷۰۵ دیروز ۱۰:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۹۵۲ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۷۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۴۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۹۶۲ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۷۱۷ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۸۴۲ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  آنچه مردان در مورد ازدواج و مهریه باید بدانند H-Arshad ۰ ۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  بررسی یال و دور منفی در فلوید Amir V ۱۶ ۱۷,۲۹۴ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taha_h

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close