زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چیکار کنم ظهر خوابم نبره؟ میخوام درس بخونم نمیشه.

ارسال: #۳۱
۲۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۳۸ ب.ظ، توسط A V A.)
RE: چیکار کنم ظهر خوابم نبره؟ میخوام درس بخونم نمیشه.
(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۶ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  فارماتون هم ویتامینه، دکترم به کسی که ضعیف باشه تجویز میکنه
سر خود نخورید، مصرفش باید اندازه داشته باشه یا کسی که مشکل کلیوی داره نباید بخوره

البته توو باشگاه بیشتر تجویز میشه که من اینطوری باهاش اشنا شدمSmile
ولی جریان کلیه رو نشنیده بودم الان یکم راجع بهش سرچ میکنم، مرسی که گفتی
اینم سایتش
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۳۲
۲۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۵۴ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۳۰ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۶ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  فارماتون هم ویتامینه، دکترم به کسی که ضعیف باشه تجویز میکنه
سر خود نخورید، مصرفش باید اندازه داشته باشه یا کسی که مشکل کلیوی داره نباید بخوره

البته توو باشگاه بیشتر تجویز میشه که من اینطوری باهاش اشنا شدمSmile
ولی جریان کلیه رو نشنیده بودم الان یکم راجع بهش سرچ میکنم، مرسی که گفتی
اینم سایتش
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
جالبه دارویی رو که تو باشگاه تجویز میشه رو میخورید
من دکتر دارو مینویسه اول میام سرچ میکنم میبینم این دارو ربطی به بیماری که تشخیص داده داره یا نه و بعدش عوارضش رو میبینم
مامان رو برده بودم دکتر، یکسری دارو داده، سرچ کردم و اجازه ندادم مامان بخوره، دکترشم متخصص و بود و خوب مثلا، دفعه دیگه رفتم پیشش بهش گفتم اینا چیه و نگذاشتم مامان بخوره، بهش برخوردTongue و میگفت اینا تو اروپا تجویز میشه و ...، البته خداروشکر اصلا نگذاشتم بخوره چون لازم نبوده بعد که دکترش رو تغییر دادم متوجه شدم بقیه داروهایی هم که داده بود مضر بود البته مشکل از دارو نبود، تشخیصش اشتباه بود و به جای بهبود وضعیت داشت بدتر میکرد
خلاصه بگم عزیزانم، سرخود ویتامین هم نخورید Smile

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , kingmax
ارسال: #۳۳
۲۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ، توسط IR.Sina.)
(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۱ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  هایپ و رد بول رو شبای امتحان و روزایی که صب تا شب کلاس دارم میخورمBig Grin ردبول بنظرم بهترهBig Grin آره تستارو ۱۰۰ میزنیدTongue

صد زدن تست ها توی خونه که فایده نداره! مهم روز کنکوره! یعنی صبح کنکور بجای چایی بریم نوشابه بخوریم؟ Big Grin

(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۱ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  یه کپسول قهوه ای نسبتا بزرگه، مولتی ویتامینه اما خیلی انرژی خوبی میده، ترجیحا خارجیشو بخرین، بسته های ۶۰ تایی و بیشتر داره، اما دونه ای هم میدن، دونه ای ۱۸۰۰ Big Grin آمار دقیق دادم

چه خبره مگه بابا؟ با دفترچه هم که عمرا ۱۸۰۰ بشه ۱۷۹۰!
آخه این چه رقابت نابرابریه؟! چرا بعضی ها باید قوطی قوطی فارماتون اروجینال بخورن و بعضی ها با سیلی و استامینوفن صورت خودشون رو سرخ نگه دارن؟ حالا که اینطور شد من همتون رو به آقای توکلی لو میدم، میگم دوپینگ کردین سر کنکور! Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , vesta , kingmax
ارسال: #۳۴
۲۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۳۰ ب.ظ
دارو های مولتی ویتامین داروهایی نیستن که دکتر بخواد تجویز کنه . من خودم روزی یه دونه همراه صبحانه میخورم خیلی هم خوبه . من با دکترم مشورت کردم گفتش که این قرصا به صورت روزانه مصرف میشه . هیچ مشکلی هم نداره . من خودم یه مارک آلمانی هست که اسمش vita fet multivitamin هست و قیمتش هم دونه ای ۶۵۰ تومنه که بسته ۳۰ تاییش رو ۱۹۵۰۰ خریدم . خیلی خیلی خوبه . راضیم ازش
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۵ ب.ظ، توسط vesta.)
والا من ماه رمضون یدفعه حدود ۸ کیلو لاغر شدم و بعدش مشکل پیدا کردم و آزمایش که دادم سطح ویتامینام همه پایین بود، دکتر بهم قرص نمیداد، میگفت باید با غذا جبران کنی، مثلا شیر بخوری، دیگه فهمید شیر نمیخورم، مجبور شد و بهم یه چندتا ویتامین داد و گفت فقط سه ماه بخور، هر چند اونم نخوردم

حالا هر کی هر طور راضیه، فقط مواظب جوونیتون و سلامتیتون باشید( دوستم بود میگفت باشه مادر بزرگ Smile )

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال: #۳۶
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ ق.ظ، توسط fatemeh69.)
سلام
من هم ارسال این مشکل رو داشتم ساعت بین ۳ تا ۵ به شدت انرژی م افت پیدا می کرد وخیلی احستاس خواب آلودگی می کردم اوایل می رفتم یه گوشه کتابخونه می خوابیدم دو ساعت بعد پا می شدم ادامه می دادم ولی بعد که وارد مهر شدیم دیدم نه بقیسه خیلی دارن جدی درس می خونن و اگه برم بخوایم عقب می افتم به زور خودمو بیدار نگه می داشتم ولی بازدهی پایینی داشتم و مجبور بودم درسای آسون مثل زبان رو بخونم
بعدا اما با خوراکی های مختلف تونستم راه حلشو پیدا کنم
هر روز یه چیزی می بردم امتحان می کردم لواشک پاستیل کاکائو آجیل میوه نسکافه چایی هر روز یه ترکیبی رو متحان یم کردم تا اینکه بالاخره یافتم!
نسکافه با نبات رو من خیلی خوب جواب می داد
یعنی از بعد نهار می خوردم که دیگهخ تا ۳ اثر خودشو بکنه
البته ربطی نداره که روی شما هم جواب بده شما هم به نظرم باید ترکیبات مختلفو امتحان کنید

البته چندتا کشفیات به درد بخور دیگه هم داشتم :دی
مثلا من با مسواک زدن خوابم می پره مخصوصا از این خمیر دندونای خنک کننده می بردم کتابخونه مسواک می زدم

یا آدامس نعنایی- قرص نعنا- بو کردن پوست نارنگی و آب پوست نارنگی رو در آوردن- یه ۵ دقیقه بیرون رفتن و یه بادی به صورت خوردن- زنگ زدن به یه کسی و در حد ۵- ۶ دقیقه با حرف زدن حال و هوا رو عوض کردن - سبک تر خوردن نهار و خوردن ویتامین ث طبیعی مثل پرتقال ونارنگی به همراه غذا برای راحت تر هضم شدنش و خوردن یکی دو میوه چند ساعت بعدش
اینا همگی تا حدودی برای رفع خواب آلودگی موثرند

یه کم هم اگه حواستون به طبع سرد و گرم غذاها باشه بهرت می تونید تصمیم بگیردید که چه چیزهایی بخورید
اصولا غذاهای با طبع سرد خواب آور و غذاهای با طبع گرم کمی نشاط آورند

غذاهای با طبع سرد مثلا آب- ماست- برنج- سیب زمینی (شدیدا) - خیار
غذاهای با طبع گرم اکثر سبزیجات- خرما- عسل

البته تمام این چیزهایی که گفتم خیلی به بددن خودتون ربط داره مثلا من اگه الویه بخورم بدون رد خور دو ساعت بعدش خوابم
برای همین مواقعی که نیاز دارم بیدار بمونم یا الویه نمی خورم یا با فلفل و سبزی خوردن فراوون می خورم

البته داشتن یه هدف خوب و فکر کردن به اون هدفتون در مواقعی که خواب آلود یا بی حوصله می شید هم بهتون کمک می کنه
من از ۳ تا ۵ خوابالو می شدم بای همین دو تا آلارم گذاشته بودم یکی ۳ یکی ۵ هر روز گوشیم تو این دو ساعت دو تا جمله رو برام نمایش می داد و من و یاد هدفم می انداخت جمله های قشنگ و مثبتی انتخاب کرده بودم و با خوندنشون کلی ازشون انرژی می گرفتم

ببخشید انقدر طولانی شد آخه من ید طولایی در خوابیدن دارم از کلاس دوم دبستان تا سال آخر دانشگاه همش سر کلاسا می خوابیدم:دی ولی پارسال خیلی با خودم مبارزه کردم

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , mazyar123 , pooyaa , ریحان , Mänu , happy07 , n268
ارسال: #۳۷
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۱۹ ب.ظ
من بعد از ظهرا یه ساعت استراحت میکنم بدون خواب بعدش چایی خرما میخورم مشکلی ندارم.شاید خوابتون کمه اصلا از خواب کافی واسه درس نزنید روزی هفت هشت ساعت لازمه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۳۸
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۲۴ ب.ظ
یک عدد اهنگ شاد+ حرکات موزون رو امتحان کن ببین برات جواب می ده Big Grin

ورزش رو امتحان کن در حد یه ربع بیست دقیقه با اهنگ Smile

دوش اب سرد

جالبه من اگه ظهرا بخوابم بدن درد می گیرم کسل می شم زورم میاد حتی حزف بزنم
و اینکه وقتی بیدار می شم به شدت احساس ضعف می کنم و هرچی چیزی می خورم بازم نمی ره ،فک کنم بعد خواب عصر اندازه چند وعده غذا می خورم Big Grin
اصن خواب عصر برا من یکی سمه Sad

برای مدت نا معلومی دسترسی به نت ندارم Big Grin
۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۱۷ ب.ظ
Re: چیکار کنم ظهر خوابم نبره؟ میخوام درس بخونم نمیشه.
شما مگه چند ساعت درس میخونید که یکی دو ساعت کم کردن خواب براتون انقدر مهمه؟

Accusing the times is but excusing ourselves...

مجبور به تلاش نیستید؛
مجبور به ستیز نیستید؛
مجبور به کشف راه پیروزی نیستید؛
تنها باید آگاه باشید...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: k_111
ارسال: #۴۰
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۸ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ق.ظ)jamshidi نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ ق.ظ)Mänu نوشته شده توسط:  من ظهرا خوابم میاد
این مشکل منو حل کنید لطفا
بعد ناهار گیج میشم

به نظر من ناهار نخور.صد در صد مشکلت حل میشهBig GrinBig Grin

خوب حالا مشکل گشنگیمو حل کن لطفا Big Grin

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , ریحان
ارسال: #۴۱
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۸ ق.ظ
نقل قول: خوب حالا مشکل گشنگیمو حل کن لطفا Big Grin
Big GrinBig GrinBig Grin

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۹ ب.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ب.ظ)Mänu نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ق.ظ)jamshidi نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ ق.ظ)Mänu نوشته شده توسط:  من ظهرا خوابم میاد
این مشکل منو حل کنید لطفا
بعد ناهار گیج میشم

به نظر من ناهار نخور.صد در صد مشکلت حل میشهBig GrinBig Grin

خوب حالا مشکل گشنگیمو حل کن لطفا Big Grin

خوب اونم راه حل داره فقط باید از این آقا به پرسی: "پالا جانی"

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
یک مرتاض هندی مدعی است از ۷۰ سال پیش تا کنون هیچ چیز نخورده است.

واحد مرکزی خبر به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره انگلیسی گزارش داد، این مرتاض هندی می گوید در ۷۰ سال گذشته هیچ ماده غذایی یا نوشیدنی مصرف نکرده است.

دانشمندان در حال بررسی ادعای "پالا جانی" هستند؛ "پالا جانی" می گوید: از سن هشت سالگی گردش در جنگل های هند را آغاز کرد و از آن زمان تاکنون هیچ چیز نخورده است.

یک گروه از پزشکان در بیمارستانی خصوصی در ایالت گجرات در غرب هند این مرتاض را زیرنظر گرفته اند تا به بررسی وضع او بپردازند؛ پزشکان می گویند در مدتی که این مرتاض هندی را زیرنظر داشته اند وی هیچ چیزی نخورده و نیاشامیده است. در این تحقیقات، نتایج شگفت آوری به دست امده است؛ تصاویر اسکن مغزی از مغز این مرتاض نشان می دهد که مغز او همانند مغز یک جوان ۲۵ است.

بررسی ها نشان می دهد تمرینات یوگا که این پیرمرد هندی در طول سال های گذشته انجام داده، سبب شده است بدن او و کارکردهایش تغییر کند. بررسی وضع این مرتاض هندی می تواند به پژوهشگران کمک کند که متوجه شوند چگونه می توان بدون دریافت غذا و مواد آشامیدنی برای مدت طولانی به حیات ادامه داد. این مرتاض هندی مدعی است که می تواند با شهدی که در سرش وجود دارد به حیاتش ادامه بدهد.

۱۵ روز زیرنظرداشتن این مرتاض هندی ادامه خواهد یافت و احتمالا پس از آن یافته های جالبتری به دست خواهد آمد.

یه خورده سخته.Big Grin خوب کار کنید حرکت دومیه هم تضمینیهBig GrinBig Grin
۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۶ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۵ ب.ظ
بابا بیخیال....به نظرم باید همه چیز به جاش باشه هم خواب هم تفریح هم درس
من تقریبا روزی هفت هشت ساعت میخونم با خواب بعدازظهر با یه عالم کار دیگ......
۰
۰
ارسال: #۴۴
۰۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۴۳ ق.ظ
فارماتون سوییس الان دونه ای ۱۸۰۰ تومنه !
چی می گید شما واسه خودتون !!!!
ملت که سر گنج قارون ننشستن !

بخوای حسابش رو کنی اگه از امروز شروع کنی تا روز کنکور فقط به اندازه شهریه ی یه ترم دانشگاه آزاد باید پول فارماتون بدی !

بابا میخوای نظر بدی , بد نیست قبلش یه کم روش فکر کنی !

۰
۰
ارسال: #۴۵
۰۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۲۸ ب.ظ
خیلی افراد زیادی تو جامعه هستن که فارماتون می خورن ! روزی ۱۸۰۰ تومن واسه تامین بخشی از سلامتی خیلی خیلی خیلی خیلی ناچیزه !

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۵۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  زبان چی و چه جوری بخونم؟ maedehgh3 ۱۷ ۱۶,۵۱۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۴۴ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۸۴ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  میخوام خدمات کامپیوتری بزنم... maryam... ۹ ۱۰,۸۹۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  میخوام ارشد آی تی بخونم راهنمایی میخوام hadeeee ۱ ۲,۲۰۲ ۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چطوری کتاب مرجع (به انگلیسی) رو بخونم؟ sajadg ۷ ۶,۴۹۴ ۳۰ دى ۱۳۹۷ ۰۷:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sajadg
  برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟ sahar bano ۵ ۳,۶۵۴ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar bano
  برای درس شبکه و امنیت از رو چی بخونم؟؟؟ shahryar711 ۲ ۳,۳۰۵ ۰۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  چگونه داده (دیتاست) پیدا کنم؟ fo-eng ۴ ۷,۳۰۹ ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: کیوان نامدار

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close