زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه

ارسال: #۶۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ب.ظ، توسط mk69online.)
RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ب.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  دوستان شهریه پردیس علوم تحقیقات با علوم تحقیقات فرق میکنه؟؟؟؟

پردیس علوم تحقیقات وابسته به دانشگاه علوم تحقیقات همون شهر هست ، هم شهریه و هم مدرکش با علوم تحقیقات یکی هست
اگه شک دارین میتونین از دانشگاه مورد نظرتون سوال کنین.....
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789 , Boo , amir-m89 , neda_Network , hnarghani , m.mosallaei
ارسال: #۶۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۵ ب.ظ
کارنامه من هم خیلی خوب نیست ولی خوب برام س‍پاس بزنید، روحیم یکم تقویت شهBig Grin

[تصویر:  MSc%20Software%20Engineering%20Enterance%20Exam.JPG]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mk69online , negar.v , Pegasus , mm123456789 , amir-m89 , neda_Network , nazanin_sh , m.mosallaei , maryam1991 , mohsen.rn , hnarghani , fatima1356 , ladymj , lafille
ارسال: #۶۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ب.ظ، توسط mk69online.)
مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام که سایت علوم تحقیقات گیلان اعلام کرده:

قابل توجه دانشجویان ورودی ۱۳۹۳ جهت تشکیل پرونده ارائه مدارک ذیل جهت ثبت نام و تشکیل پرونده الزامی است:

۱- اصل شناسنامه به همراه ۲ سری کپی از همه صفحات(مشمولین ۳ سری کپی).

۲- اصل کارت ملی به همراه ۲ سری کپی (مشمولین ۳ سری کپی).

۳- عکس ۶ قطعه (۳ در ۴ پشت نویسی شده)

۴- کارت پایان خدمت به همراه ۲ سری کپی.

۵- اصل دانشنامه مقطع کارشناسی به همراه ۲ سری کپی(مشمولین ۳ سری کپی)، لازم به ذکر است، دانشجویانی که اصل دانشنامه را ندارند باید اصل گواهی موقت را به همراه ۲ سری کپی(مشمولین ۳ سری کپی) ارائه دهنداین دانشجویان باید چک یا سفته نیز بابت ضمانت ارائه نمایند.

اصل ریزنمرات تائید شده دوره کارشناسی به همراه ۲ سری کپی از آن،(دانشجویانی که کارشناسی آنان ناپیوسته می باشد باید ریزنمرات تائید شده دوره کاردانی خود را نیز به همراه ۲ سری کپی ارائه دهند.

اطلاعیه مالی جهت اطلاع دانشجویان جدیدالورود

آن دسته از عزیزانی که اصل دانشنامه مقطع قبلی خود را دریافت ننموده اند و در حال حاضر گواهی موقت به همراه دارند، می بایست یک فقره چک یا سفته معادل ۳۰۰۰۰۰۰۰ ریال به واحد خود تسلیم دارند.

آن دسته از دانشجویانیکه بعد از گذشت یک یا چند ترم به منظور ثبت نام مراجعه می کنند می بایست مبلغ ۱۰۰۰۰۰ ریال بابت تاخیر در ثبت نام را بنام سازمان مرکزی واریز نمایند و فیش واریز را به همراه سایر مدارک تحویل نمایند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789 , Pegasus , neda_Network
ارسال: #۶۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ب.ظ، توسط npour.)
چرا ورودی بهمن!!!!!! IAPP
اونم با این تراز عالی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۶۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ب.ظ، توسط ۸۷۰۱۸۳۲۹۵.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mk69online , Pegasus , amir-m89 , neda_Network , hnarghani
ارسال: #۶۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۴ ب.ظ
همین جوری بریم دانشگاه ریز نمرات رو بهمون میدن؟؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mk69online , Pegasus , amir-m89 , neda_Network , hnarghani
ارسال: #۶۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ب.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  همین جوری بریم دانشگاه ریز نمرات رو بهمون میدن؟؟؟

بله باید برید اموزش .بهتون میدن
بعد باید چند نفر زیرشو امضا کنن .مثل مسئول اداره اموزش دانشگاه و ...
ریزنمرات بدون امضا یعنی تایید نشده و برای ثبت نام قبول نمیکنن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mk69online , mm123456789 , Pegasus , amir-m89 , neda_Network , hnarghani
ارسال: #۶۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ب.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  همین جوری بریم دانشگاه ریز نمرات رو بهمون میدن؟؟؟

باید بدن دیگه ، باید به مسئول آموزش مراجعه کنین ، گرفتن ریز نمرات نصف ماجراست Smile
مهم جمع کردن امضاهای زیرشه که دمار از روزگار آدم درمیاره......... Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789 , Pegasus , amir-m89 , neda_Network , nazanin_sh , hnarghani
ارسال: #۶۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۳۵ ب.ظ
منم که ناپیوسته بودم
دوتا دانشگاه باید برمUndecided
همون مدرک کافیه دیگه بعد خودشون نامه بدن براشون بفرستن
این جوری کارمنداش اینقدر ناز میکنن تا امضا بزنن
اکثرا که توی اتاقاشون نیستنConfused
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , amir-m89 , mk69online , neda_Network , hnarghani
ارسال: #۷۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۳ ب.ظ، توسط Pegasus.)
بچه ها خسته نباشین اگر واحد قزوین قبول شدین بیاین اینجا :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ ب.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  منم که ناپیوسته بودم

برای اطلاع دوستانی میگم که مثل من ریزنمرات رو میخوان از دانشگاه کارشناسیشون بگیرن، من پیام نور بودم امروز رفتم برای گرفتن ریزنمرات،گفتن ما الان فقط ریزنمرات خام(یعنی بدون مهر و امضا مسئولین مربوطه) رو میتونیم بهت بدیم تا بری ثبت نام کنی بعد برای ما از قزوین نامه بیاری تا ریزنمرات مهر و امضادار بهت بدیم ، منم شک کردم و کمی قبل با شماره داخلی " کارشناس گروه کامپیوتر و پایه (ارشد-دکترا)" واحد قزوین تماس گرفتم و پرسیدم که گفتن شما میاین ثبت نام میکنین بعد ما نامه میدیم و شما مدارک مهر و امضادار میارین.
در ضمن پرسیدم که ثبت نام وروردیهای جدید کی شروع میشه که گفتن میزنیم توسایت.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789 , amir-m89 , mk69online , neda_Network , lafille
ارسال: #۷۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۴ ب.ظ
اقا بچه هایی که مشمول هستند که ریز نمرات همین طوری بهشون نمیدن
میگه مدرک بیار که در مقطع بالا مشغول به تحصیل هستی
بعد دانشگاه تا ریز نمرات نبری و ثبت نام نکنی که مدرک مبتنی بر اشتغال به تحصیل بهمون نمیده
چجویه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , amir-m89 , mk69online , neda_Network , hnarghani
ارسال: #۷۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ب.ظ)n268 نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ب.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  همین جوری بریم دانشگاه ریز نمرات رو بهمون میدن؟؟؟

بله باید برید اموزش .بهتون میدن
بعد باید چند نفر زیرشو امضا کنن .مثل مسئول اداره اموزش دانشگاه و ...
ریزنمرات بدون امضا یعنی تایید نشده و برای ثبت نام قبول نمیکنن

متاسفانه نمیدن فقط خامش رو ارئه میدن البته منم شک کردم و کمی قبل با شماره داخلی " کارشناس گروه کامپیوتر و پایه (ارشد-دکترا)" واحد قزوین تماس گرفتم و پرسیدم که گفتن شما میاین ثبت نام میکنین بعد ما نامه میدیم و شما مدارک مهر و امضادار میارین.

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789 , mk69online , amir-m89 , neda_Network , hnarghani
ارسال: #۷۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۳ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  بچه ها خسته نباشین اگر واحد قزوین قبول شدین بیاین اینجا :

برای اطلاع دوستانی میگم که مثل من ریزنمرات رو میخوان از دانشگاه کارشناسیشون بگیرن، من پیام نور بودم امروز رفتم برای گرفتن ریزنمرات،گفتن ما الان فقط ریزنمرات خام(یعنی بدون مهر و امضا مسئولین مربوطه) رو میتونیم بهت بدیم تا بری ثبت نام کنی بعد برای ما از قزوین نامه بیاری تا ریزنمرات مهر و امضادار بهت بدیم ، منم شک کردم و کمی قبل با شماره داخلی " کارشناس گروه کامپیوتر و پایه (ارشد-دکترا)" واحد قزوین تماس گرفتم و پرسیدم که گفتن شما میاین ثبت نام میکنین بعد ما نامه میدیم و شما مدارک مهر و امضادار میارین.

بعد دوست عزیز
ما که مشمول هستیم . هیچی بهمون نمیدن موقع اتمام فارغ التحصیلی جز یک برگه برای نظام وظبفه و این حرفا
خوب دانشگاه جدید رو چه حساب ما رو ثبت نام کنه؟ اصلا از کجا بفهمه واقعا ما تمام شدیم؟
ریز نمرات هم بعد از ثبت نام ظاهرا میدن واحد کارشناسی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , amir-m89 , neda_Network
ارسال: #۷۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۸ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  منم به سختی قبول شدم...ولی شدممممم..
کارنامم آبرو ببره..Big Grin
ولی میذارم شاید به درد کسی خورد..Blush

شبکه - علوم تحقیقات قزوین

دوست من هم پردس علوم تحقیقات قزوین قبول شده، با علوم تحقیقات فرقی داره؟پردیس ها شهریه بیشتری دارن؟Huh
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , mk69online , amir-m89
ارسال: #۷۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۹ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۵ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۳ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  بچه ها خسته نباشین اگر واحد قزوین قبول شدین بیاین اینجا :

بعد دوست عزیز
ما که مشمول هستیم . هیچی بهمون نمیدن موقع اتمام فارغ التحصیلی جز یک برگه برای نظام وظبفه و این حرفا
خوب دانشگاه جدید رو چه حساب ما رو ثبت نام کنه؟ اصلا از کجا بفهمه واقعا ما تمام شدیم؟
ریز نمرات هم بعد از ثبت نام ظاهرا میدن واحد کارشناسی

والا منم مشمولم و ریزنمره خام میدن و قزوین که ظاهرا گفت میاین ثبت نام بعد ما نامه میدیم بعد ریزنمره مهر و امضادار میارین برامون

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H-Arshad , khashayar2 , neda_Network , mk69online , amir-m89 , hnarghani

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۹۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۳۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۵۲۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۷۱ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۱۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۵۹ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۷۲ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۹۱ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close