زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!!

ارسال: #۱۲۳۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ب.ظ، توسط bermoda14.)
RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!!
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ب.ظ)narjesk نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ب.ظ)bermoda14 نوشته شده توسط:  کسی میدونه ثبت نام آی تی دانشگاه شهید بهشتی دقیقآ کیه؟؟؟Huh

رتبت و اولویتاتو میشه بگی؟
۹۰
۱/تهران
۲/مدرس
۳/شهید بهشتی

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  تبریک میگم
ممنون
من هم نیز تبریک می گم

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ ب.ظ)taha_k نوشته شده توسط:  تبریک میگم
شما بهشتی رو قبل از علم و صنعت زده بودید؟چرا؟

سپاس
قبل از هر چیز از اسمش خوشم نمی اومد بعد شهید بهشتی جای خیلی بهتری از شهره و برا ما که می خوایم خوابگاهی شیم بهتره

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ب.ظ)bermoda14 نوشته شده توسط:  کسی میدونه ثبت نام آی تی دانشگاه شهید بهشتی دقیقآ کیه؟؟؟Huh
ننوشته
ولی شروع کلاسا رو زده ۱۵ شهریورHuh

کدوم بخشش رفتین شما که تاریخ شروع کلاسا رو زده؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۲۳۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ب.ظ)bermoda14 نوشته شده توسط:  کدوم بخشش رفتین شما که تاریخ شروع کلاسا رو زده؟
اینجا یه لینک پیدا کردم ولی الان که دقت کردم وشته آموزش های الکترونیکی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Ayyy ya ya ya
۱
۰
ارسال: #۱۲۳۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ق.ظ)hamid1989 نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  اگه اشتباه نکنم سر ایستگاه مترو حقانی مستقیم یه کورس میاد تا شهید رجایی! آخه من هر موقع رفتم لویزان از مینی سیتی رفتم Tongue

اگه اینجوری باشه خیلی برام خوب میشه.Smile
خدا دوست داره! Wink
۵ دقیقه بیا سر حقانی از اونجا هم یه کورس بیا شهید رجایی، یعنی شما برو حالشو ببر Big Grin

عزیزم دانشگاه کارشناسی من قبول شدی تبریک
از مترو فدک ون داره تا دم دانشگاه خیلی راحت و بی دردسرتر از حقانی
[/quote]

متروی فدک کجاست؟من محل کارم ونکه
۰
۰
ارسال: #۱۲۳۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ق.ظ)mphoenix نوشته شده توسط:  دیشب وقتی بیدار مونده بودم تا آخرین وعده شیر پسر کوچولوم رو بدم، یهو به ذهنم رسید شاید نتایج رو زده باشن تا صفحه رفت باز بشه دستای کوچولوش رو تو دستم گرفتم و ازش خواستم واسه دفعه آخر برای مامانش دعا کنه
من تو انتخاب اولم یعنی تنها جایی که میتونستم برم قبول شدم تجارت روزانه اصفهان خداجون ممنون
اینا رو نوشتم که اونایی که امیدشون نا امید شده بدونن اگه من تو یه بارداری سخت خدا کمکم کرد تا موفق بشم پس اونها هم میتونن. البته امیدوارم با درخواست مرخصی یه نیمسال موافقت کنن چون پسرم آخر شهریور تازه سه ماهش تموم میشه و کسی رو هم ندارم که بچه رو پیشش بگذارم باید حداقل ۶ ماهش باشه که بتونم. بذارمش مهد. دوستایی که این دانشگاه هستن میشه بگن اونجا مهد داره

بله دانشگاه اصفهان مهد داره ، اما نمیدونم گل پسر سه ماهه قبول میکنن یا نه Big Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , zahra2012 , olom tahghighat , p.beyzaie , mphoenix
ارسال: #۱۲۳۵
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۰۰ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ب.ظ)bermoda14 نوشته شده توسط:  کدوم بخشش رفتین شما که تاریخ شروع کلاسا رو زده؟
اینجا یه لینک پیدا کردم ولی الان که دقت کردم وشته آموزش های الکترونیکی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پیداش کردم دقیقا نوشته ۱۵ هم

Ayyy ya ya ya
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , bermoda14
ارسال: #۱۲۳۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۰۰ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ق.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۶ ق.ظ)mardani2888 نوشته شده توسط:  منم شد روزانه زنجان

تبریک
رتبه اتون چند بود؟

سلام همکلاسی
نمیدونی چند روز در هفته کلاس دارن؟
چه گرایشی هستی؟
۰
۰
ارسال: #۱۲۳۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۸ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ب.ظ)mardani2888 نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ق.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۶ ق.ظ)mardani2888 نوشته شده توسط:  منم شد روزانه زنجان

تبریک
رتبه اتون چند بود؟

سلام همکلاسی
نمیدونی چند روز در هفته کلاس دارن؟
چه گرایشی هستی؟

نه توی سایتش هم هیچی نزده...
نرم افزار
شما چی؟ نگفتین رتبه اتون چند شده؟

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
۰
۰
ارسال: #۱۲۳۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۳۳ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۷ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  آقا جان هرکی دوست دارین دیگه مانشت رو اینقدر رفرش نکنید! بابا دیگه بزارین مانشت که بیاد بالا! Big Grin
کجا قبول شدین ای بابا هیچکی نمیگه سراسری کجا قبول شده ها عجبا....عمو بگو کجاقبول شدی بالاخره میری سربازی یامیری دانشگاه..

خوشبختی داشتن دوست داشتنی ها نیست

بلکه دوست داشتن داشتنی هاست
۰
۰
ارسال: #۱۲۳۹
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ ب.ظ
نتیجه ها هم که آمد
من با ۹۲۰ مجازی خواجه نصیر گرایش تجارت قبول شدم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: olom tahghighat , npour , Engineer
ارسال: #۱۲۴۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ب.ظ، توسط olom tahghighat.)
ریمان شما کجا قبول شدی ؟؟؟؟؟؟؟؟خب بگید کجا قبول شدین...

(۰۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  ﯾﻪ ﻏﺮﻭﺭ ﯾﺨﯽ ﯾﻪ ﺳﺘﺎﺭﻩ ﺳﺮﺩ
ﯾﻪ ﺷﺐ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﭼﯽ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﮔﻠﻪ ﮐﺮﺩ
ﯾﻪ ﺩﻓﻌﻪ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﻫﻤﻪ ﭼﯽ ﺭﻭ ﺳﭙﺮﺩ
ﺩﯾﮕﻪ ﮔﺮﯾﻪ ﻧﮑﺮﺩ ﻓﻘﻂ ﺣﻮﺻﻠﻪ ﮐﺮﺩ
خیلی قشنگه من همیشه گوش میدم کجا قبول شدین؟؟؟؟؟؟؟

خوشبختی داشتن دوست داشتنی ها نیست

بلکه دوست داشتن داشتنی هاست
۰
۰
ارسال: #۱۲۴۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ب.ظ، توسط آرمانا.)
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ق.ظ)mphoenix نوشته شده توسط:  دیشب وقتی بیدار مونده بودم تا آخرین وعده شیر پسر کوچولوم رو بدم، یهو به ذهنم رسید شاید نتایج رو زده باشن تا صفحه رفت باز بشه دستای کوچولوش رو تو دستم گرفتم و ازش خواستم واسه دفعه آخر برای مامانش دعا کنه
من تو انتخاب اولم یعنی تنها جایی که میتونستم برم قبول شدم تجارت روزانه اصفهان خداجون ممنون
اینا رو نوشتم که اونایی که امیدشون نا امید شده بدونن اگه من تو یه بارداری سخت خدا کمکم کرد تا موفق بشم پس اونها هم میتونن. البته امیدوارم با درخواست مرخصی یه نیمسال موافقت کنن چون پسرم آخر شهریور تازه سه ماهش تموم میشه و کسی رو هم ندارم که بچه رو پیشش بگذارم باید حداقل ۶ ماهش باشه که بتونم. بذارمش مهد. دوستایی که این دانشگاه هستن میشه بگن اونجا مهد داره
تبریک !! واقعا تحسینتون می کنم ... لیاقتتون بیش از اینهاست .ما رو هم دعا کنید که پشتکار و اراده مون قوی شه ! تا واسه کنکور بعد ، تمام تلاشمون رو بکنیم .کوچولو رو ببوسید Smile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴ , olom tahghighat , npour , behnam.m , Good! , mphoenix
ارسال: #۱۲۴۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ ب.ظ
بچه ها یی که روزانه نرم افزار اصفهان یا صنعتی اصفهان قبول شدن بگن رتبه شون چند بوده؟ خیلی برام مهمه، مرگ و زندگیه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: olom tahghighat , npour
ارسال: #۱۲۴۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۴۸ ب.ظ

ای جانم عزیزم، چه با مزه با نی نی سه ماهه ارشدی می شی شما، آفرین به اون همه تلاشتون، تبریک به این موفقیت شیرینتون Smile Heart ایشالا که درست می‌شه و یه جای خوب برای نی نی جونتون هم پیدا کنید تا بازم، هم به درس برسید هم به شازده شکر شیرنتون Big GrinTongue

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: olom tahghighat , npour , rahil-moshiri
ارسال: #۱۲۴۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۳ ب.ظ
با عرض سلام خدمت دوستان
با رتبه ۱۱۷ شبکه فردوسی مشهد قبول شدم
اولین انتخابم بود و خدارو شکر میکنم
برای همه آروزی موفقیت دارم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: olom tahghighat , npour , Engineer , Amoojan
ارسال: #۱۲۴۵
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۴ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۷ ب.ظ)mahshidq نوشته شده توسط:  بچه ها یی که روزانه نرم افزار اصفهان یا صنعتی اصفهان قبول شدن بگن رتبه شون چند بوده؟ خیلی برام مهمه، مرگ و زندگیه
۱۲۴ نرم صنعتی اصفهان
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: olom tahghighat , npour , Engineer , Amoojan , mahshidq

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۸۱ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۷۳ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۵۱۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  با ۵۱۰ آیتی کجا میشه قبول شد؟! samaneh ordoni ۳ ۴,۰۷۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  خطای نتیجه در متلب The BesT ۶ ۴,۲۸۸ ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Question سوالات روانشناسی که در مصاحبه پرسیده میشه amin_msd ۳ ۵,۰۸۸ ۰۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: amin_msd
  سهمیه ایثارگری و نتیجه مصاحبه tabestan ۱ ۳,۶۱۴ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۹۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۹۰ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
  آیا با مدرک لیسانسی که آنلاین گرفتیم میشه برای ارشد اپلای کرد؟ saeid4x ۴ ۳,۷۸۵ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close