زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آی تی یا تجارت؟؟

ارسال: #۱۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ق.ظ
آی تی یا تجارت؟؟
محیط های چند رسانه ایی کرمانشاه چطوره ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ق.ظ
RE: آی تی یا تجارت؟؟
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ق.ظ)shivap69 نوشته شده توسط:  محیط های چند رسانه ایی کرمانشاه چطوره ؟
والا دوستم که اونجاست می گفت استاداش بد نیستن!
در مورد چند رسانه ای بودنش هم باید بگم که میگفت استادا میگن پروژه پردازش صوت یا تصویر بردارید اما انگار این دوستم پروژه رو امنیتی برداشته و قبول کردن!
۱
۰
ارسال: #۱۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ ب.ظ
آی تی یا تجارت؟؟
هر دو رشته "گلابی" حساب می شن و اینی که می گید حفظیه کاملا صحیحه. شما نمی تونید رشته های آی تی رو با هوش مصنوعی مقایسه کنید. کلا به نظر من بحث معماری، شبکه و هوش با آی تی و تجارت و نرم افزار کامل جداست. یکی از دلایلی که من انتخاب رشته به جای هوش آی تی کردم همین بود چون علاقه ی زیادی به درس خوندن ندارم.

جدای از این مباحث شما به علاقت باید نگاه کنی. البته این هم هست که بعضا آی تی دانشگاه ها زمین تا اسمون با هم فرق دارند شما باید هر دانشگاه بری ببینی چارت درسیش چی هست. ممکنه دانشگاهی آی تیش شبیه شبکه باشه(شریف) ممکنه دانشگاهی آی تیش مخلوط باشه(تهران) یا مدیریتی باشه مثل امیرکبیر. هر دانشگاهی یک تعریفی از آی تی داره چون آی تی مثل علوم کامپیوتر یا مهندسی کامپیوتر یک رشته ی شناخته شده ی بین المللی نیست پس برداشت هر دانشگاهی ازش متفاوته
۲
۱۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ ب.ظ
آی تی یا تجارت؟؟
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ب.ظ)Phoenix48 نوشته شده توسط:  کلا به نظر من بحث معماری، شبکه و هوش با آی تی و تجارت و نرم افزار کامل جداست.
نرم افزار متفاوت هست! با دوتا رشته گل باقالی جمع نبندید لطفا!

[تصویر:  balloons.gif]
۰
۹
ارسال: #۲۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۵۹ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ب.ظ)Phoenix48 نوشته شده توسط:  کلا به نظر من بحث معماری، شبکه و هوش با آی تی و تجارت و نرم افزار کامل جداست.
نرم افزار متفاوت هست! با دوتا رشته گل باقالی جمع نبندید لطفا!

لطفا راجع به چیزی که نسبت بهش هیچ علمی ندارید نظر ندید ... جای تاسف داره واقعا. ناراحت میشم وقتی میبینم قشر تحصیلکرده ی جامعه ی ما اینجوری فک میکنن و بدتر اینکه این طرز حرف زدنشونه!
مواظب کارهاتون باشید لطفا و همین طور حرف هاتون.
۷
۰
ارسال: #۲۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۶ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  بچه ها تو دوره ارشد (؛تجارت الکترونیک) هم باید با پروژه عملی دفاع داشته باشیم؟ تز داریم یا پایان نامه یا پروژه؟ فرقشون چیه؟

سلام. راستش من خیلی اطلاعی ندارم فقط تا اونجایی که میدونم اینطوریه که به خود دانشگاه بستگی داره و اکثرا عملی هست. مثلا من دانشگاه قم قبول شدم و تا اونجایی که پرسیدم اپلیکیشن های روی موبایل رو کار میکنن و خیلی چیزای دیگه که اینجا مجال گفتن نیست.
تز فک میکنم مربوط به دکترا هست و پروژه پایانی مربوط به کارشناسی و پایان نامه مربوط به کارشناسی ارشد

[b]چارلی چاپلین به دخترش:

انسان باش، پاکدل و یکدل؛ زیرا که گرسنه بودن، صدقه گرفتن و در فقر مردن، هزار بار قابل تحمل تر از پست و بی عاطفه بودن است.
[/b]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۲۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ ب.ظ
آی تی یا تجارت؟؟
سلام
مگه تجارت یه گرایش از IT نیست؟
موضوع این تاپیک شبکه یا تجارت و یا اینکه امنیت یا تجارت هست؟
ببخشید که من همچین سوالی می پرسم.چون واقعا متوجه نشدم.
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۰ ب.ظ
آی تی یا تجارت؟؟
سلام دوستان عزیز خوب هستید؟۱ سول داشتم ی بنده تراز دانشگاه آزادم شده ۵۹۷۰ به نظر شما گرایش تجارت الکترونیکی دانشگاه آزاد در تکمیل ظرفیت کجا بزنم قبول میشم!گرایش تجارت الکترونیکی میخام فقط!از بین مرکز.شمال.علوم تحقیقات و جنوب کدوم قبول میشم؟و کدوم واحد قویته؟توروخدا کمکم کنید خیلی استرس دارم!
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ ق.ظ
آی تی یا تجارت؟؟
سلام
دوستان میشه یه مقایسه ای هم بین گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی و گرایش تجازت الکترونیک داشته باشن؟
از لجاظ اینکه هر کدوم دقیقا تو چه حوزه هایی کار میشن و اطلاعات به دانشجو میدن؟ و مثلا آینده شغلیشون تو چه زمنیه هاییه؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۵۲ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۲ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۴۵ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  معماری سازمانی بهشتی یا تجارت علم و صنعت ؟ amir1371 ۱ ۲,۶۳۸ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ysh
  معماری سازمانی بهشتی یا تجارت علم و صنعت؟ moein7tl ۳ ۳,۲۸۸ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ysh
  تجارت ، هوش یا معماری ؟ msna ۱ ۲,۱۹۲ ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  زمینه های کاری تجارت الکترونیک Miladanty ۱ ۲,۹۶۳ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  مصاحبه رتبه ۶۵ آی تی و تجارت کنکور ارشد ۹۶ erfan.el ۰ ۳,۰۲۸ ۰۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: erfan.el
  کارنامه اولیه ۶۵ آی تی و تجارت erfan.el ۰ ۱,۵۹۱ ۰۲ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: erfan.el

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close