زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۸:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات روانشناسی که در مصاحبه پرسیده میشه

ارسال:
۰۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۶:۴۸ ب.ظ
Question سوالات روانشناسی که در مصاحبه پرسیده میشه
سلام دوستان
من قراره یه مصاحبه برای یه سازمان دولتی شرکت کنم از طرفی اولین مصاحبه ای هست که شرکت میکنم میخواستم از دوستان کمک بگیرم که در جواب سوالات روانشناسی زیر چی بگم بهتره که هم کلیشه ای نباشه و هم مورد قبول باشه؟؟ Huh

شغل قبولی --> کارشناس شبکه ، رشته تحصیلی --> مهندسی نرم افزار

۱/ آیا ادم مسولیت پذیری هستی؟مسولیت پذیری یعنی چی؟
۲/ اگه قبول نشی چیکار میکنی؟
۳/ اگه مافوقت کار غیر قانونی انجام بده چکار میکنی؟
۴/ اگه ارباب رجوع عصبانی باشه و بد برخورد کنه تو چکار میکنی؟
۵/ اگه قبول بشی حاضری هر پستی که خالی بود بری؟حتی خیلی پایین تر ازین ؟
۶/ قصد تغییر شغل یا ادامه تحصیل نداری؟ در آینده
۷/ تعریف این شغل(کارشناس شبکه) و وظایفش؟
۸/ چرا می خوای این کاری که داری (شرکت خصوصی که درحال حاضر مشغول به کارم) رو رها کنی؟
۰
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۲۸ ب.ظ
سوالات روانشناسی که در مصاحبه پرسیده میشه
سلام
براساس تجربم اگه بخام بگم که قبلا واسه یه جای دولتی رفتم و قبول شدم اینجوریه که در کل سعی کنید شخصیت مثبتی خودتونو نشون بدید ینی متوجه بشن که آدم با برنامه و اهل یادگیری‌ای هستید و وقتتونو به بطالت نمی‌گذرونید در مورد ادامه تحصیل بگید که نه فعلا میخوام در کار
عملی خودمو قوی کنم چون تو رشته ما این مساله خیلی مهمه. در مورد شغلتون اطلاعی ندارم باید سرچ کنید. و اینکه کار خصوصی رو میخواید رها کنید دلیلش مثلا اینکه جو شرکت‌های خصوصی رو نمیپسندید و دوست دارید رسمی باشه.

۱
۰
ارسال:
۰۶ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۰۰ ب.ظ
RE: سوالات روانشناسی که در مصاحبه پرسیده میشه
(۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۸ ب.ظ)amin_msd نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من قراره یه مصاحبه برای یه سازمان دولتی شرکت کنم از طرفی اولین مصاحبه ای هست که شرکت میکنم میخواستم از دوستان کمک بگیرم که در جواب سوالات روانشناسی زیر چی بگم بهتره که هم کلیشه ای نباشه و هم مورد قبول باشه؟؟ Huh

۸/ چرا می خوای این کاری که داری (شرکت خصوصی که درحال حاضر مشغول به کارم) رو رها کنی؟
۰
از کجا میدونید قراره این سوالات رو بپرسن؟ فرمی بهتون دادن که پر کنید و این سوالات توش بوده؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۰۷ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۴ ق.ظ، توسط amin_msd.)
RE: سوالات روانشناسی که در مصاحبه پرسیده میشه
(۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۸ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  سلام
براساس تجربم اگه بخام بگم که قبلا واسه یه جای دولتی رفتم و قبول شدم اینجوریه که در کل سعی کنید شخصیت مثبتی خودتونو نشون بدید ینی متوجه بشن که آدم با برنامه و اهل یادگیری‌ای هستید و وقتتونو به بطالت نمی‌گذرونید در مورد ادامه تحصیل بگید که نه فعلا میخوام در کار
عملی خودمو قوی کنم چون تو رشته ما این مساله خیلی مهمه. در مورد شغلتون اطلاعی ندارم باید سرچ کنید. و اینکه کار خصوصی رو میخواید رها کنید دلیلش مثلا اینکه جو شرکت‌های خصوصی رو نمیپسندید و دوست دارید رسمی باشه.
سلام ممنون بابت راهنماییتون خیلی خوب بود. اگه میشه در مورد سوالات ۱-۵ هم یه توضیحی بدید. ممنون

(۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۸ ب.ظ)amin_msd نوشته شده توسط:  سلام دوستان

۰
از کجا میدونید قراره این سوالات رو بپرسن؟ فرمی بهتون دادن که پر کنید و این سوالات توش بوده؟

نه فرمی ندادن براساس تجربه افرادی که رفتن مصاحبه اینارو شنیدم. هر مصاحبه یکی دوتا از اینا میپرسن
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۱۹۸ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۸۹۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۱۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۵۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۴۷۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۱۷۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۱۵ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۱۰۷ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۴۳ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  مصاحبه جذب مدرس دانشگاه علمی و کاربردی shakiba.70 ۰ ۲,۱۶۰ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shakiba.70

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close