زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

علوم کامپیوتری ها بیان اینجا!

ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۲۲ ب.ظ
سلام
روزهای گرم و تابستونی تون بخیر

دنبال اطلاعات کنکوری درباره علوم کامپیوتر و مهندسی دانش بودم که اومدم اینجا ولی مثل اینکه تعداد مانشتیای علوم کامپیوتری انگشت شماره! واسه همین تعداد پستاشونم به شدت کمه. حتی مصاحبه هم ۲تا بیشتر نبود!!... بهرحال اگه کسی هست که داره واسه کنکور بهمن امسال میخونه بیاد اینجا اعلام کنه تا ان شاالله بتونیم به همدیگه کمک کنیم و ...

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: arefeh.hp , angellife
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۴۷ ق.ظ
RE: علوم کامپیوتری ها بیان اینجا!
سلام

منم امسال میخوام کنکور علوم کامپیوتر بدم.البته هنوز شروع نکردم به خوندنUndecided
۰
۰
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۳۴ ب.ظ
خوبه خداروشکر شدیم ۲ نفر!! دیگه کسی نیست؟؟؟

صورتم را
دوست دارم...
۰
۰
ارسال:
۲۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۱۹ ب.ظ
منم امروز قصد کردم شروع کنم بخونم ولی هیچ نظری راجع به منابع ندارم و اینکه به نظرتون چطوری برنامه‌ریزی کنیم برای خوندن؟ کسی برنامه‌ای داره؟ آیا؟
۰
۰
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۰ ق.ظ
سلام
من پارسال کنکور دادم و ایشالا قبولم ولی دوست دارم کنارتون باشم
آخه پارسال هم که ما درس می خوندیم هیچکی به جز آقای mehrdad-cs علوم کامپیوتری نبود
خلاصه اومدم غریب نباشید
سوالی هم بود در خدمتم

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: poldasht , fimen , SepidehP
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۲ ب.ظ
سلام دوستان منم هستمSmile

گـــــر تـخـم مــرغـی بــا نـیـروی بـیـرونــی بـشـکـنـد ، پــایـان زنــدگـی‌ اســت .
ولــی اگــر بــا نـیـروی داخـــلی بـشـکـنـد ، آغـــاز زنــدگــی‌ اســت .
بــهـتـریـن چــیـزهــا (و بــزرگـتـریــن تـغـیـیـرات) هـمـیـشـه از درون آغــاز مــی‌شـــونـد .
۰
۰
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۲۸ ق.ظ، توسط SepidehP.)
(۲۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ق.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط:  سلام
من پارسال کنکور دادم و ایشالا قبولم ولی دوست دارم کنارتون باشم
آخه پارسال هم که ما درس می خوندیم هیچکی به جز آقای mehrdad-cs علوم کامپیوتری نبود
خلاصه اومدم غریب نباشید
سوالی هم بود در خدمتم

خیلی خوشحالم که تعدادمون بیشتر شدAngelAngel
فاطمه خانم اگه لطف کنید درباره تجربه هاتون تو این کنکور برامون بگید ممنون میشم (برنامه درس خوندنتون چطور بود،چندماه خوندید،از چه کتابایی استفاده کردید و..) البته لطفا قبلش بگید وضعیت درسی تون چطور بوده تا هرکس بتونه خودش رو بسنجه و اینکه رتبه تون چند شده و فکر می کنید چه گرایشی و کجا قبول می شیدHuh

بچه ها موافقید برنامه درس خوندن و رفع اشکال گروهی داشته باشیم؟؟

با عرض معذرت حواسم نبود که مصاحبه fatemeh69 تو سایت هست!

فقط یه سوال از fatemeh69: من دوست دارم دانش قبول شم.. درباره اینکه چی بخونم اطلاع دارید؟

صورتم را
دوست دارم...
۰
۰
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۲۹ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۸ ق.ظ)urania نوشته شده توسط:  فقط یه سوال از fatemeh69: من دوست دارم دانش قبول شم.. درباره اینکه چی بخونم اطلاع دارید؟
دروس مهندسسی دانش همگی همان دروس گرایش علوم کامپیوتر هستند (به جز تحقیق در عملیات و مبانی کامپیوتر) مبانی کامپیوتر به نظرم اگه ساختمان داده بلد باشید هیچ مشکلی ندارید و نیاز به خوندن کتاب مجزا ندارید اما تحقیق در عملیات رو نمی دونم
در مورد بقیه دروس تو مصاحبه توضیح داده ام
کلا روی دروس ضریب ۴ ای تون خیلی سرمایه گذاری کنید تحقیق در عملیات هم حتما بخونید چون یه درس ضریب ۴ ای است که بقیه زیاد نمی خونن ولی فوق العاده راحته پس به عبارت بهتر یه درس رتبه بیار است.

تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط topology.)
RE:سلام.من درس نظریه زبان رو نگذروندم.بین استاد شاپوری و کارگهی کدوم رو شرکت کنم؟
(۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۲۹ ب.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۸ ق.ظ)urania نوشته شده توسط:  فقط یه سوال از fatemeh69: من دوست دارم دانش قبول شم.. درباره اینکه چی بخونم اطلاع دارید؟
دروس مهندسسی دانش همگی همان دروس گرایش علوم کامپیوتر هستند (به جز تحقیق در عملیات و مبانی کامپیوتر) مبانی کامپیوتر به نظرم اگه ساختمان داده بلد باشید هیچ مشکلی ندارید و نیاز به خوندن کتاب مجزا ندارید اما تحقیق در عملیات رو نمی دونم
کلا روی دروس ضریب ۴ ای تون خیلی سرمایه گذاری کنید تحقیق در عملیات هم حتما بخونید چون یه درس ضریب ۴ ای است که بقیه زیاد نمی خونن ولی فوق العاده راحته پس به عبارت بهتر یه درس رتبه بیار است.

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ب.ظ)topology نوشته شده توسط:  3']
فقط یه سوال از fatemeh69: من دوست دارم دانش قبول شم.. درباره اینکه چی بخونم اطلاع دارید؟
[/quote]
[/quote]
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ ق.ظ
من این تاپیک رو تازه دیدم، فقط خواستم بگم همواره در کنار دوستان علوم کامپیوتری (و حتی غیر علوم کامپیوتری) هستم.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ ق.ظ
سلام به دوستان.بین استاد شاپوری و کارگهی کدومو واسه نظریه محاسبه انتخاب می کنید؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ق.ظ)topology نوشته شده توسط:  سلام به دوستان.بین استاد شاپوری و کارگهی کدومو واسه نظریه محاسبه انتخاب می کنید؟
سلام
من خیلی تدریس دکتر کارگهی رو می پسندیدم ولی بعضضی از بچه ها حرفشونو نمی فهمیدن
پیشنهاد می کنم یکی دو جلسه از ویس های دکتر کارگهی رو دانلود کرده و گوش کنید اگر دیدی مشکلی با بیان دکتر کارگهی ندارید کلاس های ایشونو برید چون واقعا سواد بالایی دارند

ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ق.ظ
منم هم سر کلاسای شاپوری رفتم هم کارگهی ۱۰۰ درصد کارگهی باسواد تر وقویتره شاپوری ضعیفتره ولی با کارگهی کسی میخواد کلاس برداره اولا باید ی زمینه ریاضی و ی پایه ۵۰ درصدی داشته باشی تاسر کلاس متوجه شی چی میگه ولی تو شاپوری فقط با کلاس پیش بری خوبه من خودم کارگهی ترجیح میدم ولی شما باید وضعیت خودتونو بسنجین

الهی افریدی مارا رایگان; وروزی دادی ما را رایگان; بیامرز مارا رایگان که تو خدایی نه بازارگان (خواجه عبداله انصاری)
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ ب.ظ
بچه ها خیلی خوشحالم این تاپیک فعال شدهSmile
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ ق.ظ
ممنونم به خاطر راهنمایی هاتون.موفق باشید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۹۵۶ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۶۴ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  میخوام خدمات کامپیوتری بزنم... maryam... ۹ ۱۰,۸۹۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  درآمد فروشگاه کامپیوتری چطوره چقدر سرمایه می خواد؟ friends ۶ ۱۷,۹۲۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۸۲۰ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۹۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۶,۱۶۱ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۲۳۰ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Lightbulb کتاب شبکه های کامپیوتری دکتر حقیقت marvelous ۴ ۵,۲۲۴ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سربازها بیان تو !!! yasemi ۲۴ ۳۱,۵۹۱ ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: عباس ...

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close