زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳

ارسال: #۳۱
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۵۷ ب.ظ
RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  سلام داخل فهرست pdf اول فهرست الگوریتم هم زده
مباحث الگوریتم هم پوشش میده ؟
جزوه کاملی هست ؟

صد در صد تضمینیBig Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , f2000
ارسال: #۳۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ ق.ظ
دوستان من ده روزی نبودم...سوال دارم...ایا ویسها قرار داده شد یا نه؟ دوم اینکه بچها ایا شماها که جزوه را خوندین با کتابشون فرق داره؟ یعنی جزوه را حتما بخونم؟ سوم اینکه جزوه ی ۲ سال قبلشون را دارم ایا فرق داره با امسال؟ ازنو برینت بگیرم امسال رو؟

لطفا راهنمایی کنین.فکر کنم دارم وسواس بیدا میکنم...اما میخوام چیزی از دست ندم.البته وقتشه کار را جمع کرد رفت سراغ تست...خب ماهم دلمون صدای استاد را میخواد که تستها را حل میکنن....نمیدونم جزوه ای که دارم ریز مباحثو نوشته مثه امسال شماها یا نه...

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۳۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ ق.ظ
سلام.ویس ها اپلود نشده.اینکه کتاب بخونید یا جزوه بستگی به نظر خودتون داره.من نمیگم حتما جزوه بخونید جزوات استاد یوسفی همیشه مفید بوده.به نظر من پرینت هم لازم نیست.جاهایی که تو جزوه دو سال پیششون نبوده اضافه کنید.کتاب هم همیشه همراه جزوه خوبه جایی کم بوده یا درک نکردید از کتاب بخونید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahman2000
ارسال: #۳۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۳۰ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  سلام.ویس ها اپلود نشده.اینکه کتاب بخونید یا جزوه بستگی به نظر خودتون داره.من نمیگم حتما جزوه بخونید جزوات استاد یوسفی همیشه مفید بوده.به نظر من پرینت هم لازم نیست.جاهایی که تو جزوه دو سال پیششون نبوده اضافه کنید.کتاب هم همیشه همراه جزوه خوبه جایی کم بوده یا درک نکردید از کتاب بخونید.

مرسی اما بفرمایید ایا نکاتی در جزوه هست که در کتاب نباشه؟ ایا جزوه خونده شه؟ یا کتابشون کافیه؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۳۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۳۳ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۳۰ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  سلام.ویس ها اپلود نشده.اینکه کتاب بخونید یا جزوه بستگی به نظر خودتون داره.من نمیگم حتما جزوه بخونید جزوات استاد یوسفی همیشه مفید بوده.به نظر من پرینت هم لازم نیست.جاهایی که تو جزوه دو سال پیششون نبوده اضافه کنید.کتاب هم همیشه همراه جزوه خوبه جایی کم بوده یا درک نکردید از کتاب بخونید.

مرسی اما بفرمایید ایا نکاتی در جزوه هست که در کتاب نباشه؟ ایا جزوه خونده شه؟ یا کتابشون کافیه؟
خب ۱۰۰% جزوه هاشون خوبه کلی نکته توش هست به هرحال کتابشون هم خوبه.من نمیتونم بگم کدومو بخونید من خودم جزوه شونو میخونم فقط یه جاهایی کتاب نیازه
ارسال: #۳۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۱۷ ب.ظ
جلسه هشتم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , software94 , pooyaa , saeidkhan , happy07
ارسال: #۳۷
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ ب.ظ
دوستان مبحث treaps از فصل درخت از کتاب دکتر یوسفی منو دیوونه کرده...مثال اخرش مشکل داره...نمیدونم چرا...دیدم در جزوه ی ۲ سال قبلشونم چنین مبحثی نگفتند...راهنمایی میفرمایید؟
یکی دیگم درخت قرمز سیاهه که در کتابشون هست اما نمیدونم امسال گفتند یا نه در جزوشون؟ بخونیمش؟ من درست متوجه نشدم...

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۳۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۳ ب.ظ
سلام خدمت دوستانی که لطف میکنن و جزوه رو در اختیار بقیه میذارن
میخواستم یه خواهش داشته باشم که

این جزوه به این زیبایی حیفه voice نداشته باشه
خواهشا دوستان لطف کنن و ویس رو هم بذارن

ممنونم
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahman2000 , happy07 , pezhman.m-AI , software94
ارسال: #۳۹
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴ ب.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۳ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستانی که لطف میکنن و جزوه رو در اختیار بقیه میذارن
میخواستم یه خواهش داشته باشم که

این جزوه به این زیبایی حیفه voice نداشته باشه
خواهشا دوستان لطف کنن و ویس رو هم بذارن

ممنونم

آره واقعا................................ اگه ویسش هم باشه فوق العاده میشه...

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , software94
ارسال: #۴۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۳ ق.ظ
آخه کجای جزوه زیباستBig Grin
من خودم واقعا نه وقت این کارو دارم نه امکانشو.
کسی که قرار بود ویس هارو اپلود کنه الان خودشون درگیر ثبت نام ارشد هست ومن واقعا نمیتونم الان این زحمتو بهشون بدم اگه امکانش باشه من در اولین فرصت سعی میکنم ویس ها اپلود شه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , shayesteb , bahman2000 , pezhman.m-AI , pooyaa , m@hboobe , Parisa-SH
ارسال: #۴۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۵۱ ب.ظ
بچه ها این مبحث درهم سازی ک فصل ۴ کتاب پوران هست. تو جزوه غیر از آخر جلسه ۷ راجع بهش صحبت نشده؟
بنظر مبحث مهمی میاد
ارسال: #۴۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  بچه ها این مبحث درهم سازی ک فصل ۴ کتاب پوران هست. تو جزوه غیر از آخر جلسه ۷ راجع بهش صحبت نشده؟
بنظر مبحث مهمی میاد
ادامه ش جلسه ی ۸ گفته شده

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin2020
ارسال: #۴۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ ق.ظ، توسط software94.)
سلام
جلسه نهم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تستهای فصل دوم وسوم الگوریتم رو میتونید بزنید به همراه درهم سازی از داده
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , احسان مومنی , saeidkhan , bahman2000 , shahin_cr7 , nazanin2020
ارسال: #۴۴
۲۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۳۰ ب.ظ
با سلام یکی این بدست آوردن پیچیدگی زمانی رو از طریق تغییر متغیر رو برای ما توضیح بده!باتشکر.
ارسال: #۴۵
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ ق.ظ
یه مثالی چیزی بزنید واضح تر شه

لحظه ها را دریاب
چشم فردا کور است
نه چراغیست در آن پایان
هر چه از دور نمایانست
شاید آن نقطه نورانی
چشم گرگان بیابانست

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۸ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۶,۴۹۳ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۶۸۷ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۴ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۴۲ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۲۹۴ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close