زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فضای مجازی تا فضای مجازی!!!

ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۱ ق.ظ
Exclamation فضای مجازی تا فضای مجازی!!!
ﯾﻪ ﺭﻭﺯ ﺗﻮ ﭘﺎﺭﮎ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﺗﻮ ﮔﻮﺷﯽ
ﻓﯿﺲ ﺑﻮﮐﻤﻮ ﭼﮏ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ
ﯾﻪ ﭘﺴﺮ ۵ ۶ ﺳﺎﻟﻪ ﺍﻣﺪ ﮔﻔﺖ ﻋﻤﻮ ﯾﻪ ﺍﺩﺍﻣﺲ
ﻣﯿﺨﺮﯼ
ﮔﻔﺘﻢ ﻫﻤﺮﺍﻡ ﭘﻮﻝ ﮐﻤﻪ ﻭﻟﯽ ﻣﯿﺨﺎﯼ ﺑﺸﯿﻦ ﮐﻨﺎﺭﻡ ﺍﻻﻥ
ﺩﻭﺳﺘﻢ ﻣﯿﺎﺩ ﻣﯿﺨﺮﻡ
ﮔﻔﺖ ﺑﺎﺷﻪ ﻧﺸﺴﺖ
ﺑﻌﺪ ﻣﺪﺗﯽ ﮔﻔﺖ :ﻋﻤﻮ ﺩﺍﺭﯼ ﭼﯿﮑﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﯽ
ﮔﻔﺘﻢ ﺗﻮ ﻓﻀﺎﯼ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﻣﯿﮕﺮﺩﻡ
ﮔﻔﺖ ﺍﻭﻥ ﺩﯾﮕﻪ ﭼﯿﻪ ﻋﻤﻮ
ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺟﻮﺍﺑﯽ ﺑﺪﻡ ﮐﻪ ﻗﺎﺑﻞ ﺩﺭﮎ ﯾﻪ ﺑﭽﻪ ﯼ ۵ ۶
ﺳﺎﻟﻪ ﺷﻪ
ﮔﻔﺘﻢ ﻋﻤﻮ ﻓﻀﺎﯼ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﺟﺎﯾﻪ ﮐﻪ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﯽ ﭼﯿﺰﯼ
ﻟﻤﺲ ﮐﻨﯽ ﻭﻟﯽ ﺗﻤﺎﻡ ﺭﻭﯾﺎﻫﺎﺗﻮ ﺍﻭﻧﺠﺎ ﻣﯿﺴﺎﺯﯼ
ﮔﻔﺖ ﻋﻤﻮ ﻓﻀﺎﯼ ﻣﺠﺎﺯﯾﻮ ﺩﻭﺱ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﻨﻢ ﺯﯾﺎﺩ
ﻣﯿﺮﻡ
ﮔﻔﺘﻢ ﻣﮕﻪ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﺩﺍﺭﯼ
ﮔﻔﺖ ﻧﻪ ﻋﻤﻮ
ﺑﺎﺑﺎﻡ ﺯﻧﺪﺍﻧﻪ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﻢ ﻟﻤﺴﺶ ﮐﻨﻢ ﻭﻟﯽ ﺩﻭﺳﺶ ﺩﺍﺭﻡ
ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺻﺒﺢ ﺳﺎﻋﺖ ۶ ﻣﯿﺮﻩ ﺳﺮﻩ ﮐﺎﺭ ﺷﺐ ﺳﺎﻋﺖ
۱۰ ﻣﯿﺎﺩ ﮐﻪ ﻣﻦ ﻣﯿﺨﺎﺑﻢ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﻢ ﺑﺒﯿﻨﻤﺶ ﻭﻟﯽ
ﺩﻭﺳﺶ ﺩﺍﺭﻡ
ﻭﻗﺘﯽ ﺩﺍﺩﺍﺷﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻧﻮﻥ ﻣﯿﺮﯾﺰﯾﻢ ﺗﻮ ﺍﺏ
ﻓﮏ ﻣﯿﮑﻨﯿﻢ ﺳﻮﭘﻪ
ﺗﺎﺣﺎﻻ ﺳﻮﭖ ﻧﺨﻮﺭﺩﻡ ﻭﻟﯽ ﺩﻭﺳﺶ ﺩﺍﺭﻡ
ﺻﺐ ﺧﺎﻫﺮﻡ ﻣﯿﺮﻩ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﭼﻮﻥ ﭘﻮﻝ ﻧﺪﺍﺭﯾﻢ ﻣﯿﮕﻦ
ﺗﻦ ﻓﺮﻭﺷﯽ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻭﻟﯽ ﻧﻤﯿﻔﻬﻤﻢ ﻭﻗﺘﯽ ﻣﯿﺎﺩ ﺧﻮﻧﻪ
ﺗﻨﺶ ﺳﺮ ﺟﺎﺷﻪ
ﻣﻦ ﺩﻭﺱ ﺩﺍﺭﻡ ﺩﺭﺱ ﺑﺨﻮﻧﻢ ﺩﮐﺘﺮ ﺑﺸﻢ ﻭﻟﯽ
ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﻢ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﺑﺮﻡ ﺑﺎﯾﺪ ﮐﺎﺭ ﮐﻨﻢ
ﻣﮕﻪ ﺍﯾﻦ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﻧﯿﺴﺖ ﻋﻤﻮ
ﺍﺷﮑﺎﻣﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﺮﺩﻡ
ﻧﺘﻮﻧﺴﺘﻢ ﭼﯿﺰﯼ ﺑﮕﻢ
ﻓﻘﻂ ﮔﻔﺘﻢ ﺍﺭﻩ ﻋﻤﻮ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﺗﺮ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯼ
ﻣﻨﻪ!!!

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , fatemeh69 , mammad_asir , elynn66 , نارین , tabassomesayna , بنده ی خدا , fa_shinobi , mehdi.m2 , **sara** , Menrva
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ق.ظ، توسط mammad_asir.)
فضای مجازی تا فضای مجازی!!!
بسیار متن زیبایی بود متن دردناک ولی نمیدونم بشه گفت زیبا یا چیز دیه....
کافی یکم به اطرافمون توجه کنیم توی همین تهرون ادمایی هستم که همش خونهاشون چند کیلوتری با هم فاصله داره ولی وقتی هر دو محله و نوع زندگی رو نگاه میکنید انگاری مال دو جهان متفاوتن کاش ادما تو زندگیش به این آدما بر بخوره دردشونو بشنوه حتی باهاشون زندگی کنه مثلا آیا سعی کردید تا حالا به خونه های سالمندان سر بزنید یا بهزیستی که کودکان بر سرپرست توشن ؟؟ سعی کردید یه کادو کوچیک واسه این بچه ها بخرید ؟؟ سعی کردید به مرکز نگهداری جانبازان شیمیایی و قطع نخایی سر بزنید؟؟ سعی کردید با همین پول اندکی که دارید خرج یه بچه بی سرپرست که میخواد بره مدرسه رو بدید؟؟؟

حالا که فکر میکنم خودم که دارم این حرفا رو میزنم چقد سعی کردم بهشون عمل کنم!!!! هیچ هیچ

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
 سپاس‌گزاری شده توسط: aamitis , alime , نارین , fa_shinobi , mehdi.m2
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ ب.ظ، توسط نارین.)
RE: فضای مجازی تا فضای مجازی!!!
(۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  بسیار متن زیبایی بود متن دردناک ولی نمیدونم بشه گفت زیبا یا چیز دیه....
کافی یکم به اطرافمون توجه کنیم توی همین تهرون ادمایی هستم که همش خونهاشون چند کیلوتری با هم فاصله داره ولی وقتی هر دو محله و نوع زندگی رو نگاه میکنید انگاری مال دو جهان متفاوتن کاش ادما تو زندگیش به این آدما بر بخوره دردشونو بشنوه حتی باهاشون زندگی کنه مثلا آیا سعی کردید تا حالا به خونه های سالمندان سر بزنید یا بهزیستی که کودکان بر سرپرست توشن ؟؟ سعی کردید یه کادو کوچیک واسه این بچه ها بخرید ؟؟ سعی کردید به مرکز نگهداری جانبازان شیمیایی و قطع نخایی سر بزنید؟؟ سعی کردید با همین پول اندکی که دارید خرج یه بچه بی سرپرست که میخواد بره مدرسه رو بدید؟؟؟

حالا که فکر میکنم خودم که دارم این حرفا رو میزنم چقد سعی کردم بهشون عمل کنم!!!! هیچ هیچ

اشکام بی اختیار ریختند بعد از خوندن این گفته ها ، بعله شما درست میگید یکی از نذرهای من همینه دارم براش تلاش میکنم خدا هم خودش کمک کنه بتونم نذرم را ادا کنم . خعیلی درناکه نمیدونم چطور این حس را باید گفت فقط میتونم بگم خدایا تو میبینی همه چیزو پس خدای بزرگم خودت .......

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: mammad_asir , aamitis , fa_shinobi , mehdi.m2

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تفاوت مجازی و غیرانتفاعی مجازی?? Mehrsana606693 ۲ ۳,۱۳۶ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SASSAN.S
  امنیت در فضای مجازی وجود ندارد ! itzeroone ۱ ۲,۱۰۱ ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تفاوت مجازی با مجازی ویژه شاغلین saber1366 ۱ ۷,۸۱۲ ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: gaslakh
  فضای ابری به حافظه‌های سازمانی EMC اضافه شد sargonco ۰ ۱,۵۶۳ ۰۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: sargonco
  مجازی امام رضا یا مجازی فردوسی+ تصمیم در دقیقه ۹۰ کامبیز ۰ ۱,۴۷۵ ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: کامبیز
  سوال در مورد فضای برداری k1.technology ۰ ۱,۶۱۴ ۰۲ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: k1.technology
  مفهوم فضای آدرس فیزیکی و منطقی zeinab ۵ ۹,۳۴۱ ۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: maryam.iii
  سفر مجازی (تور مجازی ) به محیط داخلی صنعتی شریف mrboss ۷ ۴,۹۰۲ ۰۵ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چهارمین دوره رقابتهای نفوذ و دفاع در فضای مجازی آپا شریف (su-ctf) sharif-CTF ۰ ۱,۶۹۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sharif-CTF
  اگه کسی مجازی قبول شده باشه و پردیس رو بعدش زده باشه می شه به جای مجازی پردیس بره ؟ zfmo ۷ ۳,۶۱۴ ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: farahnaz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close