زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۲ هوش

ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۳ ق.ظ، توسط aliderakhshan.)
۲۲ هوش
سلام دوستان، با این درصد ها رتبه ۲۲ هوش شدم.

زبان: ۳۱/۱۱
ریاضیات: ۴۷/۹۲
مشترک: ۲۹/۴۹
تخصصی هوش: ۳۹/۵۸

معدل موثر: ۱۷/۱۴

به امید موفقیت همگی. علی درخشان

این هم کارنامم:
۱۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed_435 , mahyamk , pooyaa , mashaheer , Ms. Saba , parande27 , Sakura , elirahman , reza6966 , Pure Liveliness , pouran , nazanin2020 , mrsh1372
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۳۳ ب.ظ
۲۲ هوش
شما آیا همه ریاضیات رو خوندید یا درسی بود کنار بگذارید؟
مدار الکتریکی چطور؟از روی چه منبعی خوندید؟
با تشکر
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aliderakhshan , tiradan
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۴۴ ب.ظ
۲۲ هوش
موفق و همیشه درخشان باشین ایشالا

امضا
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aliderakhshan
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ ب.ظ
RE: 22 هوش
(۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  شما آیا همه ریاضیات رو خوندید یا درسی بود کنار بگذارید؟
با تشکر

ممنون از همه دوستان ، خیلی لطف داشتید.
من درس ریاضی مهندسی رو کنار گذاشتم و سر کنکور اصلا به تست هاشم نگاه نکردم، چون که ریاضی مهندسی درسی هست که باید درس های ریاضیات پایه رو خوب بلد باشین، ثانیا سر کنکور وقت نمیشه که بخواهید انتگرال بگیرید و تبدیل فوریه حل کنید، مگر اینکه سوال، نکته تستی داشته باشه و سریع حل بشه!
بقیه درس های ریاضی رو تقریبا کامل خوندم ، و البته کمک خدا هم بود که من تونستم این درصد خوب رو در ریاضی بزنم، سر کنکور ۳ تا تست ریاضی رو بعد از خوندشون یا غلط زده بودم یا اینکه ایده ای برای حل کردنشون نداشتم ، ولی یدفعه ایده ی حلشون به ذهنم رسید و از دوباره به اون سوال برگشتم و گزینه ی درست رو زدم!
در درس های تخصصی هوش وقت خیلی زیادی روی خوندن مدار نگذاشتم، ولی تا حدی که خونده بودم و تست های سال های قبل رو می زدم معمولا می تونستم حدود ۳ تا از ۱۰ تا سوال مدار رو حل کنم، ولی سر کنکور نتونستم هیچ سوال مداری رو حل کنم، استرسم رفت بالا و ۲ تا سوال مدار رو زدم که جفتشم غلط بود! توصیه من اینه که اولا استرس خودتون رو کنترل کنید Big Grin ، ثانیا اگه در مدار به جواب نرسیدین، تست رو نزنید.
منابع درس هام:
آمار و احتمالات مهندسی- پارسه - کتاب بسیار عالی
گسسه- پوران پژوهش - کتاب خوب
محاسبات عددی- پوران پژوهش - زیاد خوب نیست (متوسط)

ساختمان داده- مقسمی - و کتاب پارسه
نظریه زبان- کتاب نظریه زبان ها و ماشین های پیتر لینز (مرجع) به همراه کتاب حل سوالاتش - بهترین کتاب موجود برای این درس
مدار منطقی و معماری- پوران پژوهش - کتاب های خوبین
سیستم هامل - کتاب پارسه - کتاب بسیار عالی هست - همه تست های کنکور رو تو این درس درست زدم

مدار- کتاب پوران پژوهش و پارسه رو تلاش کردم بخونم ولی در نهایت سوال های کنکور برام عجیب به نظر میان!
طراحی الگورتیم - پوران پژوهش - البته تست حل کردن تو این درس خیلی مفیدتره تا کتاب خوندن
هوش مصنوعی- کتاب پوران پژوهش کتاب خوبی هست اما مشکلاتش اینه که فونتش خیلی بده برای همین زیاد از خوندنش خوشم نمی آمد و هم اینکه مباحثش کامل نبود. کتاب پارسه هم داشتم که خیلی کتاب کامل تری بود و فوتش هم خیلی خوب بود، اما تعداد اشتباهات تایپیش بیش از حد زیاد بود! تو هر صفحه چند تا اشتباه داشت ، حتی تو جواب تست هاش!
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , iwes , e2000 , reyman , maniye , hubble , juyaye danesh , pouran
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۸ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ب.ظ)aliderakhshan نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  شما آیا همه ریاضیات رو خوندید یا درسی بود کنار بگذارید؟
با تشکر

من درس ریاضی مهندسی رو کنار گذاشتم و سر کنکور اصلا به تست هاشم نگاه نکردم، چون که ریاضی مهندسی درسی هست که باید درس های ریاضیات پایه رو خوب بلد باشین، ثانیا سر کنکور وقت نمیشه که بخواهید انتگرال بگیرید و تبدیل فوریه حل کنید، مگر اینکه سوال، نکته تستی داشته باشه و سریع حل بشه!
بقیه درس های ریاضی رو تقریبا کامل خوندم ، و البته کمک خدا هم بود که من تونستم این درصد خوب رو در ریاضی بزنم، سر کنکور ۳ تا تست ریاضی رو بعد از خوندشون یا غلط زده بودم یا اینکه ایده ای برای حل کردنشون نداشتم ، ولی یدفعه ایده ی حلشون به ذهنم رسید و از دوباره به اون سوال برگشتم و گزینه ی درست رو زدم!
در درس های تخصصی هوش وقت خیلی زیادی روی خوندن مدار نگذاشتم، ولی تا حدی که خونده بودم و تست های سال های قبل رو می زدم معمولا می تونستم حدود ۳ تا از ۱۰ تا سوال مدار رو حل کنم، ولی سر کنکور نتونستم هیچ سوال مداری رو حل کنم، استرسم رفت بالا و ۲ تا سوال مدار رو زدم که جفتشم غلط بود! توصیه من اینه که اولا استرس خودتون رو کنترل کنید Big Grin ، ثانیا اگه در مدار به جواب نرسیدین، تست رو نزنید.
منابع درس هام:

نظریه زبان- کتاب نظریه زبان ها و ماشین های پیتر لینز (مرجع) به همراه کتاب حل سوالاتش - بهترین کتاب موجود برای این درس
سیستم هامل - کتاب پارسه - کتاب بسیار عالی هست - همه تست های کنکور رو تو این درس درست زدم

مدار- کتاب پوران پژوهش و پارسه رو تلاش کردم بخونم ولی در نهایت سوال های کنکور برام عجیب به نظر میان!
طراحی الگورتیم - پوران پژوهش - البته تست حل کردن تو این درس خیلی مفیدتره تا کتاب خوندن
هوش مصنوعی- کتاب پوران پژوهش کتاب خوبی هست اما مشکلاتش اینه که فونتش خیلی بده برای همین زیاد از خوندنش خوشم نمی آمد و هم اینکه مباحثش کامل نبود. کتاب پارسه هم داشتم که خیلی کتاب کامل تری بود و فوتش هم خیلی خوب بود، اما تعداد اشتباهات تایپیش بیش از حد زیاد بود! تو هر صفحه چند تا اشتباه داشت ، حتی تو جواب تست هاش!
سلام
ببخشید کدوم کتاب هوش پارسه منظورتونه؟ رهنمون یا طارمیان؟

ممنون
۰
۰
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۸ ق.ظ
۲۲ هوش
با تشکر
۰
۰
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۶ ب.ظ
۲۲ هوش
(۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ب.ظ)aliderakhshan نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  شما آیا همه ریاضیات رو خوندید یا درسی بود کنار بگذارید؟
با تشکر

منابع درس هام:

سلام
ببخشید کدوم کتاب هوش پارسه منظورتونه؟ رهنمون یا طارمیان؟

ممنون
سلام، منظورم کتاب طارمیان هست، البته یه برگه A4 غلط نامش رو تو اینترنت دیده بودم، شاید تو چاپ جدید کتاب غلط هاشو درست کنن یا اینکه غلط نامش رو ضمیمه کتاب کنن.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۷ ق.ظ
تبریک میگم ایشالا همیشه موفق باشید

بهترین راه پیش بینی آینده خلق کردن آن است!!!
۰
۰
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۳ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ)aliderakhshan نوشته شده توسط:  سلام دوستان، با این درصد ها رتبه ۲۲ هوش شدم.

این هم کارنامم:

سلام
میشه بگین چقدر وقت گذاشتین برای خوندن؟
و برنامه تون چطور بود؟
مرسی
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۳ ب.ظ)_۱۳۶۸صبا نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ)aliderakhshan نوشته شده توسط:  سلام دوستان، با این درصد ها رتبه ۲۲ هوش شدم.

این هم کارنامم:

سلام
میشه بگین چقدر وقت گذاشتین برای خوندن؟
و برنامه تون چطور بود؟
مرسی
سلام، من از تابستون شروع کردم به خوندن و به طور متوسط روزی ۴ تا ۵ ساعت درس می خوندم، البته چون برای درس خوندن می رفتم کتابخونه، بازدهی مطالعم بالا بود. در تابستون تمرکزم روی دروس مشترک و ریاضی بود ، و از مهر بقیه درس ها رو هم اضافه کردم و ساعت مطالعه ام رو هم افزایش دادم، برای درس خوندن با برنامه امحان های پارسه جلو می رفتم، هر دو هفته یکبار آزمون پارسه برگذار می شد و توی اون دوهفته فقط درس هایی رو که در آموزن می آمدند را می خوندم و نگران قسمت های دیگه ی درس ها نبودم ، چون آزمون پارسه همه ی قسمت ها رو پوشش می دهد، در هفته های آخر هم سعی کردم تمام درس ها رو یه مرور سریع بکنم ، چون حجم مطالب بالاست ، مرور قبل امتحان خیلی مهمه .
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pouran , abolfazl pepco
ارسال: #۱۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ ب.ظ
۲۲ هوش
سلام
تبریک میگم , ان شالله سال بعد ما بیایم اینجا تاپیک بزنیم ۲ هوش Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aliderakhshan , abolfazl pepco
ارسال: #۱۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  سلام
تبریک میگم , ان شالله سال بعد ما بیایم اینجا تاپیک بزنیم ۲ هوش Big Grin

ان شالله Wink
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ ب.ظ، توسط aliderakhshan.)
Photo RE: 22 هوش
سلام دوستان، در نهایت تونستم هوش شریف روزانه قبول بشم
این هم عکسش:

فایل‌(های) پیوست شده

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , pouran , happy07 , Victoria , mrsh1372
ارسال: #۱۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۵۴ ب.ظ
تبریک بسیار، ان شاالله مقدمه باشه برای خوشحالی های بزرگتر و رسیدن به جاهای مهم تر ‎Smile

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۰ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ب.ظ)aliderakhshan نوشته شده توسط:  سلام دوستان، در نهایت تونستم هوش شریف روزانه قبول بشم
این هم عکسش:

واقعن خوشحالی داره همین یه تیکه خط. تبریک

آدمها ۱۰ دسته اند
۰۱ - آن دسته که باینری نمی فهمند...
۱۰ - آن دسته که باینری می فهمند...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۷۶۶ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  ۲۴ هوش-هوش مصنوعی دانشگاه شریف iwes ۱۸ ۱۲,۰۵۰ ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: alilogic
  هوش راهیان ارشد یا هوش نصیر ؟ edward71 ۸ ۱۰,۳۱۱ ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mmm1374
  رتبه ۳۰۷۷ نرم افزار- ۴۰۸۳ هوش - ۳۱۳۱ معماری- ۴۱۳۵ الگوریتم - قبولی : هوش غیرانتفاعی Kh_khalily ۱ ۳,۳۳۶ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: delete4all
  رتبه ۱۱ هوش- هوش شریف puria ۸ ۴,۸۶۷ ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: iwes
  هوش تهران یا هوش امیر کبیر Mehrzad4 ۰ ۱,۹۲۶ ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Mehrzad4
  هوش امیر کبیر یا هوش دانشگاه تهران amirirma ۱ ۱,۵۰۳ ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amirirma
  با ۱۵۰۰ هوش شبانه هوش کرمان یا روزانه هرمزگان یا شبانه هرمزگان رو می شه آورد؟ نازین ۱ ۱,۸۰۷ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: نازین
  دوستان خواهشا دریغ نفرمایین. هوش صنعتی اصفهان یا هوش شیراز یا علوم شهید بهشتی؟؟ r-many ۳ ۲,۴۳۹ ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close