زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تغییر از آی تی به معماری به خاطر ظرفیتا!!!!

ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۳ ق.ظ
سلام.
من امسال واسه آی تی خوندم.رتبه ام شد ۱۰۲/ Sad
به شبکه خیلی علاقه دارم.
گرایش کارشناسیم سخت افزاره.
واسه معماری نخوندم، ولی رتبم شد ۲۰۰/
با توجه به ظرفیت خیلییییی کم آی تی، دارم وسوسه میشم سال دیگه واسه معماری بخونم.
نمی دونم چقد این کار منطقیه.
لطفاً راهنمایی کنید.
مرسی.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۶ ق.ظ
بشدت کار اشتباهی هست!
برید اون چیزی رو بخونید که بهش علاقه دارید. شما که امسال ۱۰۰ شدید ، اگر زحمت بکشید سال بعد میتونید خودتون رو یک رقمی کنید.
البته با همین رتبه هم فکر کنم شهرستان بیارید.

[تصویر:  balloons.gif]
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ ق.ظ
RE: تغییر از آی تی به معماری به خاطر ظرفیتا!!!!
من امسال هم تقریباً کل زندگیمو تعطیل کردم واسه کنکور.
ولی ی سری اشتباه داشتم که الان با بررسی نظر بچه ها به خصوص رتبه های برتر دارم بهشون پی میبرم. Shy
مشکل اینجاس که سال دیگه حتماً باید نتیجه بگیرم.
نگرانم با این وضعیت سنجش.... :-؟؟
(البته از معماری هم بدم نمیاد، ولی اولویت اولم شبکه اس)
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ ب.ظ
به نظر من نمیشه گفت کار اشتباهی هست، میشناسم کسانی که کارشناسی نرم‌افزار بودند و ارشد اومدن معماری و موفق هم بودند و خوششون هم اومده.
شما چون میخواید شبکه کار کنید، به نظرم دانشگاه هایی رو بزنید که استادای معماریش شبکه کار میکنند. خواجه نصیر اگه اشتباه نکنم اینطوریه (از یکی از بچه های اینجا شنیدم)، منتهی یکی از اصفهان یا صنعتی اصفهان (نمیدونم کدوم بود) دقیقاً استادای معماریش فقط شبکه کار میکنند! به نظرم اینجا میتونید موفق باشید و فشار زیادی هم بهتون وارد نشه. ولی خود پیش نیاز باید پاس کنید و به احتمال زیاد کارتون به ترم ۵ میکشه، یعنی ۳ سال. معادل با این هست که ۱ سال بمونید و برای کنکور بخونید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , Pure Liveliness
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۲ ب.ظ
من گرایش کارشناسیم سخت افزاره، تا حدودی آشنا هم هستم با معماری. پیش بهم نمی خوره حداقل Smile
و اینکه فقط میخوام تهران قبول شم.
اینکه چنین دانشگاهی تهران باشه، خیلی خوبه Smile
من یه سری خلاصه از همه دروس آی تی دارم( به خاطر کنکور پارسال)، نظرتون چیه واسه جفتش بخونم؟؟؟؟
ارزش وقتی که میذارم رو داره به نظرتون؟
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۶ ب.ظ
هلپ می لطفاً Sad
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۰ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  بشدت کار اشتباهی هست!
برید اون چیزی رو بخونید که بهش علاقه دارید. شما که امسال ۱۰۰ شدید ، اگر زحمت بکشید سال بعد میتونید خودتون رو یک رقمی کنید.
البته با همین رتبه هم فکر کنم شهرستان بیارید.

نه خیر، اصلا تا سال بعد معلوم نیست چه اتفاقی بیفته!!!به نظر من مهمترین چیز زمان هست نه رتبه(چون رتبه شما خوبه)
بهتره انتخاب رشته کنی و نذاری برای سال بعدTongue

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۹ ب.ظ
انتخاب رشته کردم، ولی احتمال قبولیم فک میکنم زیر ۱۰% باشه Sad
ی جورایی مجبورم واسه سال بعد بخونم، خودمم نمیخوام.
نظر شما اینکه سال دیگه جفتشو بخونم؟؟؟؟
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ ب.ظ
نمیدونم چرا این همه به شبکه علاقه دارند!!!
چون کارشناسی سخت افزار خوندی بهتره همون معاری بخونی. درضمن شبکه زیاد برای خانم ها خوب نیست
بیشتر حرفه اقایون هست تا خانمها

ارسال: #۱۰
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۵ ب.ظ
اگه امسال نری ی عمر پشیمون میشی
ارسال: #۱۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  اگه امسال نری ی عمر پشیمون میشی

درک نمی‌کنم چرا اینطور با قطعیت در مورد چیزی که نمی‌دونید نظر میدید و بقیه رو دلسرد می‌کنید. ایشون خودش میگه خوب خونده بوده و بر اثر بی‌تجربگی نتونسته خوب کنکور بده که بعداً ایرادش رو متوجه شده. یعنی شاید همین الان کنکور بده رتبه‌ش بسیار بهتر از ۱۰۰ و ۲۰۰ باشی که آورده.
از این گذشته، اصلاً گیریم که ایشون هیچی نخونده بوده، صدها نفر هستند که سال اول بد کنکور می‌دند و سال بعد ۱ رقمی می‌شند. نفر اول هوش پارسال، سال اول کنکور رو خراب کرده بود ولی سال دومش ۱ شد! اگه ایشون اون موقع میومد به شما میگفت که من رتبه‌م ۲۰۰ شده و میخوام یه سال دیگه بمونم، شما میگفتی یه عمر پشیمون میشی و چون مشهدی هستی همون فردوسی مشهد قبول میشی، اون بزن؟

نظر شخصی بنده اینه که ایشون چون ظاهراً اهل اصفهان هم هستند، برن اصفهان معماری بخونند که تووش شبکه کار میکنند و اینطوری به هر دو خواسته‌شون هم می‌رسند ولی اگه دلشون راضی نیست، هیچ کاری نمیشه کرد و باید بمونه کنکور بده.
وقتی دارید در مورد آینده‌ و زندگی‌ یک نفر نظر می‌دید لطفاً همه‌ی جوانب رو بسنجید، هر چند که نیت‌تون خیر بوده باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , احسان مومنی , tayebe68 , Pure Liveliness
ارسال: #۱۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۰ ق.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا این همه به شبکه علاقه دارند!!!
چون کارشناسی سخت افزار خوندی بهتره همون معاری بخونی. درضمن شبکه زیاد برای خانم ها خوب نیست
بیشتر حرفه اقایون هست تا خانمها

چرا حرفه ی آقایونه؟؟؟
ارسال: #۱۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ق.ظ
من صلاح شمارو میخوام. شبکه زیاد اش دهن سوزی نیست!!!!

ارسال: #۱۴
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ق.ظ، توسط زینب۶۶.)
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  اگه امسال نری ی عمر پشیمون میشی

من واقعاً میخوام که امسال برم ولی قبول نمی شم Sad
و نمیخوام وقتمو تا شهریور تلف کنم واسه احتمال کمه قبولی.
منم به خاطر شرایط سنجش و ظرفیتا نگران موندن سال دیگه ام که اوضاع بدتر بشه :-؟؟

(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  اگه امسال نری ی عمر پشیمون میشی

درک نمی‌کنم چرا اینطور با قطعیت در مورد چیزی که نمی‌دونید نظر میدید و بقیه رو دلسرد می‌کنید. ایشون خودش میگه خوب خونده بوده و بر اثر بی‌تجربگی نتونسته خوب کنکور بده که بعداً ایرادش رو متوجه شده. یعنی شاید همین الان کنکور بده رتبه‌ش بسیار بهتر از ۱۰۰ و ۲۰۰ باشی که آورده.
از این گذشته، اصلاً گیریم که ایشون هیچی نخونده بوده، صدها نفر هستند که سال اول بد کنکور می‌دند و سال بعد ۱ رقمی می‌شند. نفر اول هوش پارسال، سال اول کنکور رو خراب کرده بود ولی سال دومش ۱ شد! اگه ایشون اون موقع میومد به شما میگفت که من رتبه‌م ۲۰۰ شده و میخوام یه سال دیگه بمونم، شما میگفتی یه عمر پشیمون میشی و چون مشهدی هستی همون فردوسی مشهد قبول میشی، اون بزن؟

نظر شخصی بنده اینه که ایشون چون ظاهراً اهل اصفهان هم هستند، برن اصفهان معماری بخونند که تووش شبکه کار میکنند و اینطوری به هر دو خواسته‌شون هم می‌رسند ولی اگه دلشون راضی نیست، هیچ کاری نمیشه کرد و باید بمونه کنکور بده.
وقتی دارید در مورد آینده‌ و زندگی‌ یک نفر نظر می‌دید لطفاً همه‌ی جوانب رو بسنجید، هر چند که نیت‌تون خیر بوده باشه.

مرسی که انقد دقیق بررسی میکنید Smile
ولی من سمنانی هستم و فقط تمایل دارم نزدیک سمنان برم دانشگاه که متاسفانه فقط تهران داره !!!
پس شما فک میکنید ارزش یک سال دیگه خوندن رو برای معماری داره؟؟

(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  من صلاح شمارو میخوام. شبکه زیاد اش دهن سوزی نیست!!!!

مرسی، شما لطف داری Smile
ظاهراً بر اساس اطلاعات من، تو زمینه سخت افزار و معماری کار کمتر هست :-؟؟
نمی دونم، شاید اشتباه میکنم.
ارسال: #۱۵
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ب.ظ
ببینید شرایط برای کنکور دادن هم قطعاً بی‌تأثیر نبوده. این احتمال کم نیست موقعی که کنکور IT بوده، نگرانی سر جلسه نگذاشته تا به سوالات خوب پاسخ بدید، از طرفی برای کنکور معماری، شما دیگه نگرانی خاصی احتمالاً نداشتید چون برای آی‌تی خوانده بودید و امتحانش رو هم داده بودید.

در کل میخوام بگم که اولاً همه جوانب رو در نظر بگیرید؛ بعد هم این خودتون هستید که در نهایت باید از تصمیمی که گرفتید، راضی باشید؛ خواه اینکه یک سال پشت کنکور بمونید یا اینکه همین امسال دانشجوی ارشد باشید. مهم‌ترین چیز راضی کردن خود هست.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink دکتری فقط به خاطر مدرک!! pouya47 ۲ ۳,۵۸۷ ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۵۰ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۹۳۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۶۹۶ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۵۲۲ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۳۵ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  تغییر عملیات لب تاپ هنگام باز کردن درب آن انرژی مثبت ۴ ۱۱,۸۶۹ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: manafzadeh_a@yahoo.com
  مشاوره برای تغییر رشته به مدیریت nima20-20 ۱۰ ۱۴,۲۴۸ ۰۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abdollah75
  تغییر از پژوهش محور به آموزش محور همیشه بهار ۰ ۱,۵۲۱ ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: همیشه بهار
  تغییر مباحث امتحانی کنکور ارشد ۹۸ طبق مصوبه ی جدید وزارت علوم m.abbaszadeh1995 ۱ ۲,۲۰۶ ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close