زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تغییر از آی تی به معماری به خاطر ظرفیتا!!!!

ارسال: #۱۶
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  اگه امسال نری ی عمر پشیمون میشی

درک نمی‌کنم چرا اینطور با قطعیت در مورد چیزی که نمی‌دونید نظر میدید و بقیه رو دلسرد می‌کنید. ایشون خودش میگه خوب خونده بوده و بر اثر بی‌تجربگی نتونسته خوب کنکور بده که بعداً ایرادش رو متوجه شده. یعنی شاید همین الان کنکور بده رتبه‌ش بسیار بهتر از ۱۰۰ و ۲۰۰ باشی که آورده.
از این گذشته، اصلاً گیریم که ایشون هیچی نخونده بوده، صدها نفر هستند که سال اول بد کنکور می‌دند و سال بعد ۱ رقمی می‌شند. نفر اول هوش پارسال، سال اول کنکور رو خراب کرده بود ولی سال دومش ۱ شد! اگه ایشو نظر ن اون موقع میومد به شما میگفت که من رتبه‌م ۲۰۰ شده و میخوام یه سال دیگه بمونم، شما میگفتی یه عمر پشیمون میشی و چون مشهدی هستی همون فردوسی مشهد قبول میشی، اون بزن؟

نظر شخصی بنده اینه که ایشون چون ظاهراً اهل اصفهان هم هستند، برن اصفهان معماری بخونند که تووش شبکه کار میکنند و اینطوری به هر دو خواسته‌شون هم می‌رسند ولی اگه دلشون راضی نیست، هیچ کاری نمیشه کرد و باید بمونه کنکور بده.
وقتی دارید در مورد آینده‌ و زندگی‌ یک نفر نظر می‌دید لطفاً همه‌ی جوانب رو بسنجید، هر چند که نیت‌تون خیر بوده باشه.
بنده فردی هستم وقتی می خواهم نظر بدم و فکر کنم تابع باتر فلی افکت میشم ..
ایشون اگر مهندسی کامپیوتر می خواست شرکت کنه منم هم نظر می شدم باهاتون!
ولی وقتی قصذش ای تی کنکوری ک سوالاتش ی طرف از جزوات وامتحانی پایان ترم پلی تکنیک شبکه میاد
طرف دیگشم اون سوالای المپیادی داده و الگوریتم...
عملا هرچقدر بخونن میشه کشک باید اخر سر برن شانسی امتحان بدن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A
ارسال: #۱۷
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۰ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  ولی وقتی قصذش ای تی کنکوری ک سوالاتش ی طرف از جزوات وامتحانی پایان ترم پلی تکنیک شبکه میاد
حرف دل منو یه نفر گفت اینجا Smile

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
ارسال: #۱۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۴۵ ب.ظ، توسط زینب۶۶.)
RE: تغییر از آی تی به معماری به خاطر ظرفیتا!!!!
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  ببینید شرایط برای کنکور دادن هم قطعاً بی‌تأثیر نبوده. این احتمال کم نیست موقعی که کنکور IT بوده، نگرانی سر جلسه نگذاشته تا به سوالات خوب پاسخ بدید، از طرفی برای کنکور معماری، شما دیگه نگرانی خاصی احتمالاً نداشتید چون برای آی‌تی خوانده بودید و امتحانش رو هم داده بودید.

در کل میخوام بگم که اولاً همه جوانب رو در نظر بگیرید؛ بعد هم این خودتون هستید که در نهایت باید از تصمیمی که گرفتید، راضی باشید؛ خواه اینکه یک سال پشت کنکور بمونید یا اینکه همین امسال دانشجوی ارشد باشید. مهم‌ترین چیز راضی کردن خود هست.

این حرفتون کاملاً درسته، من سر کنکور کامپیوتر هیچ نگرانی نداشتم.
من امسال اصلاً نمی تونم دانشجوی ارشد بشم، چون ۱۰۰% مطمئنم قبول نمی شم. (فقط تهران زدم)
چیزی که الان ذهنمو مشغول کرده اینه که سال دیگه هم واسه آی تی بخونم (با توجه به ظرفیت ها و بی برنامگی سنجش) یا معماری؟؟
بعد علاقه واسم بین این دو مورد خیلی اهمیت نداره.

بنده فردی هستم وقتی می خواهم نظر بدم و فکر کنم تابع باتر فلی افکت میشم ..
ایشون اگر مهندسی کامپیوتر می خواست شرکت کنه منم هم نظر می شدم باهاتون!
ولی وقتی قصذش ای تی کنکوری ک سوالاتش ی طرف از جزوات وامتحانی پایان ترم پلی تکنیک شبکه میاد
عملا هرچقدر بخونن میشه کشک باید اخر سر برن شانسی امتحان بدن.
[/quote]

نظر من هم همینه، ولی امسال که قبول نمیشم قطعاً Sad
واسه سال دیگه که می خوام برنامه ریزی کنم، نمیدونم رو آی تی با این وضعیت حسابی باز کنم یا نه؟
واسه جفتش بخونم؟؟؟؟؟ (با توجه به این که خوندن درسای آی تی خیلی ازن وقتی نمی گیره و همه درسا رو خلاصه کردم. :-؟؟)

(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  ولی وقتی قصذش ای تی کنکوری ک سوالاتش ی طرف از جزوات وامتحانی پایان ترم پلی تکنیک شبکه میاد
حرف دل منو یه نفر گفت اینجا Smile

سوالای شبکه واسه پلی تکنیک نبوووود Sad
ارسال: #۱۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ ب.ظ
برا پلی تکنیک بود دکتر صبایی طراح بود
ارسال: #۲۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۴ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۴۱ ب.ظ)زینب۶۶ نوشته شده توسط:  سوالای شبکه واسه پلی تکنیک نبوووود Sad
شما میدونید برای کجا بود؟

نه، آخه من شبکه۲ رو با دکتر صبایی پاس کردم، جزومو هم خونده بودم.
ولی نسیت به سوالا حس آشنایی نداشتم :-؟؟
ارسال: #۲۱
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ ب.ظ
باید جزوه اخزین ترمشون رو تهیه می کردی..
منبع خبری من TA همین درس و استاده
ارسال: #۲۲
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۸ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  باید جزوه اخزین ترمشون رو تهیه می کردی..

ای بابا Sad
ارسال: #۲۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۲۲ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ ب.ظ)زینب۶۶ نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  باید جزوه اخزین ترمشون رو تهیه می کردی..

ای بابا Sad
نشون ب این نشون تعداد رتبه های تک رقمی ای تی پلی تکنیکی ها چند برابر پارسال سال های قبله
می تونید از سایت دانشگاه واقعیت رو ببینین. دوست ندارن بچه های خودشونو از دست بدن.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink دکتری فقط به خاطر مدرک!! pouya47 ۲ ۳,۵۳۳ ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۲۵ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۸۷۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۶۳۹ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۴۶۸ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۹۵ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  تغییر عملیات لب تاپ هنگام باز کردن درب آن انرژی مثبت ۴ ۱۱,۸۲۵ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: manafzadeh_a@yahoo.com
  مشاوره برای تغییر رشته به مدیریت nima20-20 ۱۰ ۱۴,۱۷۹ ۰۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abdollah75
  تغییر از پژوهش محور به آموزش محور همیشه بهار ۰ ۱,۴۹۹ ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: همیشه بهار
  تغییر مباحث امتحانی کنکور ارشد ۹۸ طبق مصوبه ی جدید وزارت علوم m.abbaszadeh1995 ۱ ۲,۱۷۳ ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close