زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتیجه نهایی پیگیری اصلاحیه IT شریف

ارسال: #۲۲۶
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۰۱ ب.ظ
عه
مصاحبه تون پخش شد؟؟؟
منم میخواستم ببینم : (
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۲۷
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۵ ب.ظ، توسط sadafak7.)
RE: نتیجه نهایی پیگیری اصلاحیه IT شریف
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۰ ب.ظ)akilis نوشته شده توسط:  ببخشید منم وضعیت شما رو دارم الان باید کد رشته های شریف هم وارد کنیم یا دیگه کلا بیخیالش شیم؟ میدونم اینجا جای این بحث نیس اما الان بهترین جا واسه جواب گرفتن اینجاست...سپاسگذارم

من همین الان شریفو زدم، پیفام خطا داد که اصلا کد ۲۱۲۰۵ وجود نداره، برو درستش کن اون. در نتیجه بخوای هم نمیتونی شریفو وارد کنی.
امیدوارم اون مصاحبه پخش شه، شاید نتیجه داد.

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال: #۲۲۸
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۰۸ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۰ ب.ظ)akilis نوشته شده توسط:  ببخشید منم وضعیت شما رو دارم الان باید کد رشته های شریف هم وارد کنیم یا دیگه کلا بیخیالش شیم؟ میدونم اینجا جای این بحث نیس اما الان بهترین جا واسه جواب گرفتن اینجاست...سپاسگذارم

من همین الان شریفو زدم، پیفام خطا داد که اصلا کد ۲۱۲۰۵ وجود نداره، برو درستش کن اون. در نتیجه بخوای هم نمیتونی شریفو وارد کنی.
امیدوارم اون مصاحبه پخش شه، شاید نتیجه داد.

خدا خیرتون بده ممنون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7
ارسال: #۲۲۹
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۱۰ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۱ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  عه
مصاحبه تون پخش شد؟؟؟
منم میخواستم ببینم : (

من ندیدم. کسی دیده مگه؟
نمیدونم بده کی میده اصن.

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۲۳۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۱۱ ب.ظ
راستشو بخواید من دیگه کلا ناامید شدم!
الان فقط استرسو نگرانی اینو دارم که تهران میارم یا نه!!؟؟؟ Sad(
۰
۰
ارسال: #۲۳۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۱۳ ب.ظ
من از طرف خودم و بقیه دوستان که امکانش رو نداشتن،از بچه هایی که امروز و روزای قبل برای پیگیری کارا رفتن تشکر میکنم
بخصوص اونایی که از شهرستان رفته بودن
واقعا تو این اوضاع اطلاع رسانی و پیگیری های شما نبود من یکی که دستمم به جایی بند نیس دق میکردم صد در صد
ایشالا زحمتاتون نتیجه میده و جوابش رو شهریور می بینید
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , hosseina4 , س.غ , karname , tayebe68 , reza777gh , leoba , Brueder , tabassom93 , baby. , Engineer , rahil-moshiri
ارسال: #۲۳۲
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۱۴ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ب.ظ)س.غ نوشته شده توسط:  راستشو بخواید من دیگه کلا ناامید شدم!

منم خیلی ناراحتم. انصافا حقمون نبود اینجوری شیم.

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: س.غ , tayebe68
ارسال: #۲۳۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۱۷ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  ما یه متنی جهته همدردی با دوستان نوشتیم،مبنی بر اینکه کنکوره فناوری آسونه،نمی دونستم خیلی ها بهشون بر می خوره و منفی میدن...

من قصد مسخره کردن نداشتم و عذر خواهیم کردم...ولی هرکسی که هم کنکوره فناوری داده هم مهندسی می دونه که فناوری آسون تره...

همین دوستانی که الان منفی دادن...بی خیال

در خانه اگر کس هست ...یک حرف بس است

بزرگوار ... شما رو حساب تعصبی که به رشتتون دارید و رو حساب اینکه خیلی از کامپیوتری ها رتبه آی تی شون خوب شده میگید کنکور آی تی راحت تر بوده!!!! در صورتی که اولا کنکور آی تی به مراتب سخت تر و البته ناعادلانه تر از کامپیوتر بود.بعد هم اگه کامپیوتری ها رتبشون در کنکور آی تی هم خوب باشه به خاطر آسونیه آی تی نبوده به خاطر این بوده که امسال نرم افزار و شبکه خیلی خیلی سخت بودن بچه های آی تی نتونستن اونجور که باید از پس سوالاش بربیان و در این صورت فرقی با بچه های کامپیوتر نمیکردن(چون میدونین که کامپیوتری ها همه ی درس های ما رو دارن به جز نرم و شبکه - که باید اینا رو خودشون بخونن).اینطوری خیلی از کامپیوتری ها رتبشون در آی تی هم خوب شد مثل رتبه کامپیوترشون.
بچه های اینجا به اندازه ی کافی ناراحت هستن پس من از همه خواهش میکنم این بحث رو خاتمه بدیم. شما هم ناراحت نباشید. شاید شما بدگفتین و بقیه هم برداشت بد کردن. پس دیگه بی خیال Smile
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , س.غ , kadoos , rahil-moshiri
ارسال: #۲۳۴
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۱۷ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۴ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ب.ظ)س.غ نوشته شده توسط:  راستشو بخواید من دیگه کلا ناامید شدم!

منم خیلی ناراحتم. انصافا حقمون نبود اینجوری شیم.

واقعأ
۱
۰
ارسال: #۲۳۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۲۰ ب.ظ، توسط khaste2.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۵۱ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۴۵ ب.ظ)khaste2 نوشته شده توسط:  وای خدا!
من از صبح خواب بودم (البته نه تا الان!) دیشب اصلا خوابم نبرد از فکر و خیال! همین الان اومدم دیدم. خیلی خوشحال شدم. همگی خسته نباشید. از همه ممنونم. حیف من تهران نبودم خیلی دوست داشتم بیام. ولی واقعا دلم روشن بود مطمئن بودم درست میشه! دقیقا مثل زمان کنکور به دلم افتاده بود عقب میفته! هر چی فکر میکردم آخه چه دلیلی ممکنه وجود داشته باشه که عقب بیفته چیزی به ذهنم نمیرسید. آخه تو مملکت ما برفم نیومده بود. خلاصه ولی ته دلم روشن بود و عقب افتاد. اون موقع خیلی بیشتر خوشحال شدم. آخه مثه معجزه میموند، مگه میشه سازمان سنجش کنکورو عقب بندازه؟ ولی این دفعه مطمئن بودم که درست میشه!
بازم از همه ممنونم. کارتون عالی بود.

خواهش میکنیم وظیفه یود.
ببخشید اینو میگما، ناامید نشید ولی هنوز معلوم نیست درست بشه.
من الان با کوله باری از اندوه دارم انتخاب رشته میکنم!! آخه به خاطر اضافه ظرفیت انتخاب رشته نکرده بودم. الان همونم حذف شده، دیگه اصن نمیتونم انتخاب کنم.
وای نه! چرا؟ خیلی بد شد که! گفتن درست شده که!
مثه اینکه هر وقت دلم روشن بود نباید انتظار معجزه داشته باشم!
در هر صورت تبریکمو پس میگیرم به همه تسلیت میگم. ولی همچنان خسته نباشید، کارتون عالی بود، خیلی زحمت کشیدید و ممنون!
۰
۰
ارسال: #۲۳۶
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۲۵ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۸ ب.ظ)khaste2 نوشته شده توسط:  وای نه! چرا؟ خیلی بد شد که! گفتن درست شده که!
مثه اینکه هر وقت دلم روشن بود نباید انتظار معجزه داشته باشم!
در هر صورت تبریکمو پس میگیرم به همه تسلیت میگم. ولی همچنان خسته نباشید، کارتون عالی بود، خیلی زحمت کشیدید و ممنون!

تسلیت هم نگید شاید درست شد! Big Grin

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khaste2
ارسال: #۲۳۷
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۲۹ ب.ظ
منم از همتون ممنونم بچه ها.خیلی خیلی زحمت کشیدید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , pouya47
ارسال: #۲۳۸
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۳۴ ب.ظ
بچه ها منم تازه رسیدم خونه بازم اخرش با دکتر ربیعی حرف زدم (برای بار ۱۰هم). و ایشون خیلی مسر بودن که به هیچ وجه زیر بار این قضیه نمیرن و حتمن فردا باز پیگیری میکنن و شده بکشن به روزنامه این قضیه رو نمیپذیرن.. اما در اخرین ساعت یه کوور سوی امیدی هم یافت شده که داره پیگیری میشه اما هیچ تضمینی نیست و قابل شرح هم فعلن نیست اما بازم باید منتظر موند ببینیم چی میشه ..( حالا من امروز از بس جلو دکتر رژه رفتم دیگه کم مونده بود از دانشکده پرتم کنن بیرون) ولی همه بچه ها رفتین وزات علوم من تنهاا ۶ ساعت تو یونی ایا این انصاف است ؟؟ ایااا؟؟ Smile
بچه ها از همه اونایی که امدن خیلی ممنونم که تلاش کردن که این قضیه درست بشه ..Smile
۲۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , mrdkmrdk , س.غ , it866 , khaste2 , afa90 , hosseina4 , Zahra.70 , happy07 , ka arman , Good! , reza777gh , Brueder , tabassom93 , reza19 , karname , leoba , mohaddeseh70 , hosseinriasati , Arash-psi , chaka , Mojde# , zoltrix_66 , sara-it , Narges_rainbow , Engineer , virtual girl , rahil-moshiri , Samaneh1991 , pouya47
ارسال: #۲۳۹
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۳۸ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ب.ظ)sherlock holmes نوشته شده توسط:  بچه ها منم تازه رسیدم خونه بازم اخرش با دکتر ربیعی حرف زدم (برای بار ۱۰هم). و ایشون خیلی مسر بودن که به هیچ وجه زیر بار این قضیه نمیرن و حتمن فردا باز پیگیری میکنن و شده بکشن به روزنامه این قضیه رو نمیپذیرن.. اما در اخرین ساعت یه کوور سوی امیدی هم یافت شده که داره پیگیری میشه اما هیچ تضمینی نیست و قابل شرح هم فعلن نیست اما بازم باید منتظر موند ببینیم چی میشه ..( حالا من امروز از بس جلو دکتر رژه رفتم دیگه کم مونده بود از دانشکده پرتم کنن بیرون) ولی همه بچه ها رفتین وزات علوم من تنهاا ۶ ساعت تو یونی ایا این انصاف است ؟؟ ایااا؟؟ Smile
بچه ها از همه اونایی که امدن خیلی ممنونم که تلاش کردن که این قضیه درست بشه ..Smile

نه انصافا انصاف نبود! Big Grin
راست میگه منم خیلی ممنون بودم ولی یادم رفت بگم! Big Grin

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afa90 , Good! , karname , Arash-psi , virtual girl
ارسال: #۲۴۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۴۴ ب.ظ، توسط saeed313.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۷ ب.ظ)Zahra.70 نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  ما یه متنی جهته همدردی با دوستان نوشتیم،مبنی بر اینکه کنکوره فناوری آسونه،نمی دونستم خیلی ها بهشون بر می خوره و منفی میدن...

من قصد مسخره کردن نداشتم و عذر خواهیم کردم...ولی هرکسی که هم کنکوره فناوری داده هم مهندسی می دونه که فناوری آسون تره...

همین دوستانی که الان منفی دادن...بی خیال

در خانه اگر کس هست ...یک حرف بس است

بزرگوار ... شما رو حساب تعصبی که به رشتتون دارید و رو حساب اینکه خیلی از کامپیوتری ها رتبه آی تی شون خوب شده میگید کنکور آی تی راحت تر بوده!!!! در صورتی که اولا کنکور آی تی به مراتب سخت تر و البته ناعادلانه تر از کامپیوتر بود.بعد هم اگه کامپیوتری ها رتبشون در کنکور آی تی هم خوب باشه به خاطر آسونیه آی تی نبوده به خاطر این بوده که امسال نرم افزار و شبکه خیلی خیلی سخت بودن بچه های آی تی نتونستن اونجور که باید از پس سوالاش بربیان و در این صورت فرقی با بچه های کامپیوتر نمیکردن(چون میدونین که کامپیوتری ها همه ی درس های ما رو دارن به جز نرم و شبکه - که باید اینا رو خودشون بخونن).اینطوری خیلی از کامپیوتری ها رتبشون در آی تی هم خوب شد مثل رتبه کامپیوترشون.
بچه های اینجا به اندازه ی کافی ناراحت هستن پس من از همه خواهش میکنم این بحث رو خاتمه بدیم. شما هم ناراحت نباشید. شاید شما بدگفتین و بقیه هم برداشت بد کردن. پس دیگه بی خیال Smile

من کلا آدمیم که خیلی ناراحت نمی شم...Big Grin اینو گفتم که بدونبد اصن ناراحت نشدمSmile

فقط خواستم بگم اتفاقا من اصلا روی کامپیوتر تعصب ندارم،و رشته ی مورده علاقم برقه....ولی اینجا برخی دوستان متاسفانه خیلی رویه رشتشون تعصب دارن....

منفی رو هم از اون جهت گفتم که خیلی تعجب کرده بودم...وگرنه منفی یا مثبت برای من ارزش نداره....

باز هم اگه سوء برداشتی شد از باب مسخره کردن، فقط می تونم اینو بگم که واقعا چنین قصدی نداشتم...Huh

و باز هم دعا می کنم که مشکل برطرف بشه...

ولی همچنان رویه حرفه خودم هستم....می تونم اثباتش کنم،ولی برای کش ندادن بحث از ادامش خودداری می کنم...

در پایان به این افرادی که زود قضاوت کردن فقط می تونم جملیه فامیله دورو تکرار کنم که می گفت:

آقایه مجری اینا چرا اینطورین...

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
۷
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Zahra.70 , mrdkmrdk , reza777gh , tayebe68 , kh.jafarzade , zoltrix_66

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۶۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۴۳ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۹۴۵ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۲۸۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۶۳ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۰۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۸۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۸۴ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۷۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close