زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتیجه نهایی پیگیری اصلاحیه IT شریف

ارسال: #۲۱۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۵۰ ب.ظ
RE: نتیجه نهایی پیگیری اصلاحیه IT شریف
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۴ ب.ظ)rahil-moshiri نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  من خودم کامپیوترم،ولی خدایی بچه های فناوری اطلاعات مظلوما....SadSad

از یه طرف کنکورش آسونه و بچه های کامپیوترم راحت میان شرکت می کنن و رتبه های خوبیم میارنTongue....از طرفه دیگه ظرفیتاش کمهSad...اینم از داشنگاه شریف...

واقعا وقتی ناراحتی دوستانی که برایه رفتن به شریف خیلی زحمت کشیده بودن رو دیدم، ناراحت شدم....SadSad

از ته دل دعا می کنم که ان شاالله مشکل حل بشه...Smile
آیا وسط این جار و جنجال اینکه شما بگی کنکور آی تی آسونه حرف خوبیست؟ من از شما می پرسم. ملت رو با خاک یکسان کردی رفت!!!
ضمنا خیلی از اونایی که آی تی شرکت می کنن دانشگاه نرم افزار خونده بودن، اونایی که رشته امتحانی اصلی شون کامپیوتره در صورتی رتبه خوب تو آی تی میارن که تو رشته خودشون هم رتبه خوب گرفته باشن

من عذرخواهی می کنم...Big Grin

خدایی قصد مسخره کردن نداشتم....Smile

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۱۲
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۵۱ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  من همین که رسیدم خونه، نهارمم نخوردم که اول بیام اینجا خبر بدم، از بی خبری دربیاید که دیدم دوستان خبرو دادن خوشبختانه.
راستی به بچه هایی که تو وزارتخونه مونده بودن گفته شده یا اصلاحیه میدیم یا به اونایی که این رشته بهشون مربوط میشه اس ام اس میزنیم که شریف شبکه اضافه شده برید اصلاح کنید. حالا نمیدونم دست به سرمون کردن یا واقعا اینطور میشه. ولی خداییش هرکاری از دستمون برمیومد بچه ها انجام دادن. مدیر گروه آی تی هم همچنان میگه وقت امروزم تموم شه ما نمیذاریم اینطوری بمونه درستش میکنیم.
من هنوز انتخاب رشته نکردم، برم انتخاب رشتمو بکنم! Big Grin
ولی هنوز امیدوارم.

مرسی از زحمتاتون!!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7
ارسال: #۲۱۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۵۸ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۴ ب.ظ)rahil-moshiri نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  من خودم کامپیوترم،ولی خدایی بچه های فناوری اطلاعات مظلوما....SadSad

از یه طرف کنکورش آسونه و بچه های کامپیوترم راحت میان شرکت می کنن و رتبه های خوبیم میارنTongue....از طرفه دیگه ظرفیتاش کمهSad...اینم از داشنگاه شریف...

واقعا وقتی ناراحتی دوستانی که برایه رفتن به شریف خیلی زحمت کشیده بودن رو دیدم، ناراحت شدم....SadSad

از ته دل دعا می کنم که ان شاالله مشکل حل بشه...Smile
آیا وسط این جار و جنجال اینکه شما بگی کنکور آی تی آسونه حرف خوبیست؟ من از شما می پرسم. ملت رو با خاک یکسان کردی رفت!!!
ضمنا خیلی از اونایی که آی تی شرکت می کنن دانشگاه نرم افزار خونده بودن، اونایی که رشته امتحانی اصلی شون کامپیوتره در صورتی رتبه خوب تو آی تی میارن که تو رشته خودشون هم رتبه خوب گرفته باشن

فک نکنم که آی تی آسون باشه. منم نرم خوندم دولتی تهران... رتبه نرم افزارم حدودا یک سوم رتبه آی تی م شده. اتفاقا آی تی امسال سخت بود (تخصصی هاش مخصوصا)
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Golden68 , Good! , neda_Network
ارسال: #۲۱۴
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ب.ظ، توسط saeed313.)
ما یه متنی جهته همدردی با دوستان نوشتیم،مبنی بر اینکه کنکوره فناوری آسونه،نمی دونستم خیلی ها بهشون بر می خوره و منفی میدن...

من قصد مسخره کردن نداشتم و عذر خواهیم کردم...ولی هرکسی که هم کنکوره فناوری داده هم مهندسی می دونه که فناوری آسون تره...

همین دوستانی که الان منفی دادن...بی خیال

در خانه اگر کس هست ...یک حرف بس است

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
۱۱
۱۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , zoltrix_66 , Zahra.70 , neda.h
ارسال: #۲۱۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۸ ب.ظ، توسط Good!.)
من هردو رتبه نرم و هوشم از تجارت و شبکه بهتر شده!!هردوش!!رشته اصلیم هم آی تی بوده!چطور سوالات الگوریتم کام رو با ای تی یکی میکنید آخه؟؟!!
دست همگیتون درد نکنه جدا خسته نباشید
دیدید آقای بای هم اومدن؟؟Big Grin
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosseina4 , neda_Network
ارسال: #۲۱۶
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۱۲ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۷ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  من هردو رتبه نرم و هوشم از تجارت و شبکه بهتر شده!!هردوش!!رشته اصلیم هم آی تی بوده!چطور سوالات الگوریتم کام رو با ای تی یکی میکنید آخه؟؟!!

خواهش میکنیم وظیفه بود.
آره دیدیم ولی منو دعوا کرد آخرش! Big Grin

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , parniyan913 , keywan78 , sorlin , Good!
ارسال: #۲۱۷
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۶ ب.ظ، توسط parniyan913.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۷ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  من هردو رتبه نرم و هوشم از تجارت و شبکه بهتر شده!!هردوش!!رشته اصلیم هم آی تی بوده!چطور سوالات الگوریتم کام رو با ای تی یکی میکنید آخه؟؟!!

با نظر شما کاملا موافقمBig Grin
آی تی امسال حسابی ناامیدم کردAngry...نمی خوام دوباره کامپیوتر بخونم خب Undecided

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۲ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۷ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  من هردو رتبه نرم و هوشم از تجارت و شبکه بهتر شده!!هردوش!!رشته اصلیم هم آی تی بوده!چطور سوالات الگوریتم کام رو با ای تی یکی میکنید آخه؟؟!!

خواهش میکنیم وظیفه بود.
آره دیدیم ولی منو دعوا کرد آخرش! Big Grin

چرا ؟
۰
۰
ارسال: #۲۱۸
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۴۵ ب.ظ
با سلام
به همه دوستانی که امروز رفتن سنجش و زحمت کشیدند خسته نباشید میگم
امیدوارم مشکلمون حل بشه
صد فرشته بوسه بر آن زنند کز کار خلق یک گره بسته باز کنند(ببخشید اگر شعر رو یه جاشو اشتباه نوشتم)
متاسفانه اینها اومدن گره رو خودشون بستند و توپ می اندازند توی زمین همدیگه
و در مورد اقای حسینی بای بگم که امیدوارم گزارش بچه ها پخش بشه اگه نشه یه روز حسینی بای رو میبینم و دلیل پخش نشدن مصاحبه می پرسم و خدا نکنه قانع نشم بدجور پشیمون میشه!!!
به هر حال فاز منفی زیاد ندم امیدوارم که زحمت بچه ها جواب بده حق گرفتنیه و باید صبر کنیم که آیا ظرفیت شبکه رو برمی گردونند!!!
بچه ها که رفتند می تونند احتمال اینکه ترتیب اثر بدن چقده؟؟
واقعا جالبه تو ایتالیا تماشگران فینال جام حذفی نمیذاشتند بازی برگزار بشه (به دلیل دستگیری ۳ تا از تماشاچیان توسط پلیس)میخوام بگم اونجا به تماشاچیا احترام میذارن و از اونا خواهش میکردند که بذارن بازی برگزار بشه(بازی فک کنم با نیم ساعت تاخیر شروع شد)!!!
اما اینجا ما باید بریم دنبال اونا و بگیم خواهش میکنیم که ظرفیت شزیف رو برگردونید!!!

آقای خدایی،خدا وکیلی درد بچه های آی تی رو درک کن
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , sand
ارسال: #۲۱۹
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۵۰ ب.ظ، توسط khaste2.)
وای خدا!
من از صبح خواب بودم (البته نه تا الان!) دیشب اصلا خوابم نبرد از فکر و خیال! همین الان اومدم دیدم. خیلی خوشحال شدم. همگی خسته نباشید. از همه ممنونم. حیف من تهران نبودم خیلی دوست داشتم بیام. ولی واقعا دلم روشن بود مطمئن بودم درست میشه! دقیقا مثل زمان کنکور به دلم افتاده بود عقب میفته! هر چی فکر میکردم آخه چه دلیلی ممکنه وجود داشته باشه که عقب بیفته چیزی به ذهنم نمیرسید. آخه تو مملکت ما برفم نیومده بود. خلاصه ولی ته دلم روشن بود و عقب افتاد. اون موقع خیلی بیشتر خوشحال شدم. آخه مثه معجزه میموند، مگه میشه سازمان سنجش کنکورو عقب بندازه؟ ولی این دفعه مطمئن بودم که درست میشه!
بازم از همه ممنونم. کارتون عالی بود.
ببینم حالا واقعا درست شده؟ یا من هنوز خوابم!
۰
۰
ارسال: #۲۲۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۴۷ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۳ ب.ظ)parniyan913 نوشته شده توسط:  چرا ؟

چون نگهبانای اونجا از دور به ما اشاره میکردن که اگه رفتید مصاحبه کنید دیگه اینجا نیاید، منم برگشتم به سمت نگهبانا ببینم چی میگن، صداشون نمیومد. اینم فک کرد از ترسم برگشتم و دیر اومدم. بعد از مصاحبه گفت من مریض بودم منو کشوندید اینجا بعد میترسید خودتون، از این حرفا. منم حوصله‌ی دعوا نداشتم، هرچی میگف میگفتم بله درست میگید! Big Grin

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , ka arman , Zahra.70 , reza777gh
ارسال: #۲۲۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۵۰ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۴۵ ب.ظ)khaste2 نوشته شده توسط:  وای خدا!
من از صبح خواب بودم (البته نه تا الان!) دیشب اصلا خوابم نبرد از فکر و خیال! همین الان اومدم دیدم. خیلی خوشحال شدم. همگی خسته نباشید. از همه ممنونم. حیف من تهران نبودم خیلی دوست داشتم بیام. ولی واقعا دلم روشن بود مطمئن بودم درست میشه! دقیقا مثل زمان کنکور به دلم افتاده بود عقب میفته! هر چی فکر میکردم آخه چه دلیلی ممکنه وجود داشته باشه که عقب بیفته چیزی به ذهنم نمیرسید. آخه تو مملکت ما برفم نیومده بود. خلاصه ولی ته دلم روشن بود و عقب افتاد. اون موقع خیلی بیشتر خوشحال شدم. آخه مثه معجزه میموند، مگه میشه سازمان سنجش کنکورو عقب بندازه؟ ولی این دفعه مطمئن بودم که درست میشه!

من آخرش نفهمیدم دقیقا" چی شده؟تمدید شد؟یا چی؟
۰
۰
ارسال: #۲۲۲
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۵۱ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۴۵ ب.ظ)khaste2 نوشته شده توسط:  وای خدا!

خواهش میکنیم وظیفه یود.
ببخشید اینو میگما، ناامید نشید ولی هنوز معلوم نیست درست بشه.
من الان با کوله باری از اندوه دارم انتخاب رشته میکنم!! آخه به خاطر اضافه ظرفیت انتخاب رشته نکرده بودم. الان همونم حذف شده، دیگه اصن نمیتونم انتخاب کنم.

۰
۰
ارسال: #۲۲۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۵۳ ب.ظ
ظاهرا اون قضیه تکمیل ظرفیت و اس ام اس زدن به آی تی ها سرکاری باشه.
چون ما تا آخر وقت سازمان سنجش بودیم و صحبت نهایی اون ها هم این بود که همچنین چیزی امکان نداره!
ظاهرا سازمان سنجش و شریف و وزارت خونه ما رو سر کار گذاشتن .
از اول نمی خواستن کاری بکنن و دنبال این بودن که مارو فقط پاسکاری کنن و جوابگو هم نباشن!
هیچ کدوم هم قبول نداشتن مشکل از طرف اون هاست!
تازه یک جوری برخورد داشتند که ما بهشون بدهکار هم میشیم.
ان شاالله این مصاحبه ای که ما ۳ نفر کردیم در آینده برامون مشکل ساز نشه!
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarah_azd , sadafak7 , mrdkmrdk , tayebe68 , reza777gh , Brueder , Samaneh1991
ارسال: #۲۲۴
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۵۳ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۴۷ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۳ ب.ظ)parniyan913 نوشته شده توسط:  چرا ؟

چون نگهبانای اونجا از دور به ما اشاره میکردن که اگه رفتید مصاحبه کنید دیگه اینجا نیاید، منم برگشتم به سمت نگهبانا ببینم چی میگن، صداشون نمیومد. اینم فک کرد از ترسم برگشتم و دیر اومدم. بعد از مصاحبه گفت من مریض بودم منو کشوندید اینجا بعد میترسید خودتون، از این حرفا. منم حوصله‌ی دعوا نداشتم، هرچی میگف میگفتم بله درست میگید! Big Grin

ایول دمت گرم Heart
خسته نباشید... ایشالا که نتیجه بده... اونوقت همه اینا می شن ی خاطر استرس زا ولی خوشحال کننده
۰
۰
ارسال: #۲۲۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۰۰ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۵۱ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۴۵ ب.ظ)khaste2 نوشته شده توسط:  وای خدا!

خواهش میکنیم وظیفه یود.
ببخشید اینو میگما، ناامید نشید ولی هنوز معلوم نیست درست بشه.
من الان با کوله باری از اندوه دارم انتخاب رشته میکنم!! آخه به خاطر اضافه ظرفیت انتخاب رشته نکرده بودم. الان همونم حذف شده، دیگه اصن نمیتونم انتخاب کنم.

ببخشید منم وضعیت شما رو دارم الان باید کد رشته های شریف هم وارد کنیم یا دیگه کلا بیخیالش شیم؟ میدونم اینجا جای این بحث نیس اما الان بهترین جا واسه جواب گرفتن اینجاست...سپاسگذارم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۶۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۴۳ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۹۵۰ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۲۸۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۶۳ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۰۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۸۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۸۴ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۷۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close