زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتیجه نهایی پیگیری اصلاحیه IT شریف

ارسال: #۱۰۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ ب.ظ
RE: نتیجه نهایی پیگیری اصلاحیه IT شریف
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۶ ب.ظ)sherlock holmes نوشته شده توسط:  ای بابا دیگه اینهمه هم لازم نیست اصلن خودشون اون ساعت میان؟!!! دیگه من که بودم این ۲روز میدونم حیاتیه...!!

Big Grin
میدونم صبح زود پا شدن سخته. ولی مجبوریم. آخرین روزه، شوخی که نیست! اول وقت بریم بهتره. حرف گوش کنید!! Big Grin

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۹
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sherlock holmes , chaka , tayebe68
ارسال: #۱۰۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۳۶ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ)sherlock holmes نوشته شده توسط:  بچه ها کاش که قرار ساعت ۹ بذارین اینجا تهران اخه ساعت ۸ چه طوری همه میرسن بیا انجااا..!!
یعنی یکی نیست اینجااا پاسخ گو باشه..!!!!!!!!!!!!!!! چرااا واقعن اصلن من نمیام خوبه؟؟!! خوبه؟؟!! خوبــــــــــــــــــــــــه؟؟؟!! Smile)

asemaneabi: فک کنم یه چند تا هستن کلن خیلی معلمشون تو مدرسه بهشون منفی داده عقده منفی دارن زرت زرت میان منفی میدن اینااا کارشون از کار گذشته دیگه کاریش نمیشه کرد..!!Smile (البته منظورم فقط عده معدودیه که یکی سلام هم کنه منفی میدن دورهمیSmile )

زود بیدار شدن و اومدن سخته ولی قضیه حیاتیه!
یک ملت چشم امیدشون به ماست! Big Grin

ولی نصف این ملت چشم امیدشون به دستان انلاین شماست.. Smile
۵
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , chaka , hosseinriasati
ارسال: #۱۰۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط happy07.)
می گم اینجا هم باید مثل شبکه های اجتماعی دیگه مشخص بشه چه کسی به چه کسی داره امتیاز مثبت و منفی میده!! مدیران لطفا به اضافه شدن این امکان رسیدگی کنند. دوستان یه نگاهی به امتیازات اگه بکنن متوجه می شن که باز شروع یه مثبت لازمهWink

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: chaka
ارسال: #۱۰۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۷ ب.ظ، توسط afa90.)
[quote
بچه ها کاش که قرار ساعت ۹ بذارین اینجا تهران اخه ساعت ۸ چه طوری همه میرسن بیا انجااا..!!
یعنی یکی نیست اینجااا پاسخ گو باشه..!!!!!!!!!!!!!!! چرااا واقعن اصلن من نمیام خوبه؟؟!! خوبه؟؟!! خوبــــــــــــــــــــــــه؟؟؟!! Smile

آقای هولمز امروز روی پل هوایی قول دادین که فردازود بیاین دیگه Smile ما ساعت ٨ منتظرتون هستیم
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , chaka
ارسال: #۱۱۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۰ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  بچه ها.. من هم متن رو ایمیل کردم....

امیدوارم این آقایی که همه حرفای منو منفی میزنه این یکیو مثبت بزنه!!!!!!!!!!!

یاد درس عربی دبیرستان می افتم...

اون داستان ها بود... آخر داستان یادتونه؟؟ فوقع ما وقع؟؟؟؟؟ (پس شد آنچه شد..)

اصولا من هر سال کنکور دارم همین بساطه... سال ۸۸ که اون وضعیت.... یک ماه مانده به کنکور...........

اینم از الان که چنین اتفاقی در ۴۴۳۳ سال اخیر ایران نیفتاده بوده... خدا رحم کنه کنکور دکترا رو

پس ازین به بعد هر وقت خواستید کنکور بدید ی ندا بدید که ما کنکور ندیمTongue
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , sadafak7 , chaka , neda.h
ارسال: #۱۱۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ب.ظ)afa90 نوشته شده توسط:  [quote
بچه ها کاش که قرار ساعت ۹ بذارین اینجا تهران اخه ساعت ۸ چه طوری همه میرسن بیا انجااا..!!
یعنی یکی نیست اینجااا پاسخ گو باشه..!!!!!!!!!!!!!!! چرااا واقعن اصلن من نمیام خوبه؟؟!! خوبه؟؟!! خوبــــــــــــــــــــــــه؟؟؟!! Smile

آقای هولمز امروز روی پل هوایی قول دادین که فردازود بیاین دیگه Smile ما ساعت ٨ منتظرتون هستیم

واقعن سعی میکنم بیام دیگه اگه قول دادم یعنی باید بیام دیگه رااا نداره!!! Smile اقای هولمز Smile)
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ka arman , behnaz110
ارسال: #۱۱۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ب.ظ، توسط ka arman.)
منم متنی که آماده کرده بودید رو به news@yjc.ir ارسال کردم...
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , reza777gh
ارسال: #۱۱۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۶ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  بچه ها دوباره یه نفر حالش بد شد داره به همه منفی میدهSmile
بیاین مثبت بدین طرف کم بیارهSmileWink

واقعا بعضیا رو من نمیتونم درک کنم Idea

وقتی دیدم برای بچه ها مهمه، به همه مثبت دادم، اما یه سری از افراد غیرقابل باورن!
یادمه یکی از دوستان قابلیت + دادن براش غیرفعال شده بود، مدیران عزیز میشه این کسی که به همه منفی میده رو غیرفعال کنید؟!
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , reza777gh , chaka , Zahra.70 , neda.h
ارسال: #۱۱۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۰۶ ب.ظ
ساحل افتاده گفت :" گر چه بسی زیستم هیچ نه معلوم شد آه که من کیستم."

موج ز خود رفته ای تیز خرامید و گفت :" هستم اگر میروم گر نروم نیستم "

پیش به سوی پیروزی ......
۶
۱
ارسال: #۱۱۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  Big Grin
میدونم صبح زود پا شدن سخته. ولی مجبوریم. آخرین روزه، شوخی که نیست! اول وقت بریم بهتره. حرف گوش کنید!! Big Grin

یه خواهش و پیشنهاد میشه حالا که دارید میرید غلط بودن کلید سوالات رو هم پیگیری کنید با توجه به کلید پارسه ۱۲ تا سوال غلطه توی کلیدSmile من خودم فردا می خواستم بیام ولی یه مشکل پیش اومد ... به نظرم حداقل حق ما اینه که بعد از این همه تلاش با یه کلید صحیح نتیجه تلاشمون سنجیده بشه..... من تو این لینک به صورت تشریحی همه سوالات غلط رو از روی کلید پارسه نوشتم ....Shy

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هر روز صبح که بیدار میشیم دو انتخاب داریم بخوابیم و دوباره رویا ببینیم
یا بیدار شیم رویاهامون رو به واقعیت تبدیل کنیم......Smile
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh
ارسال: #۱۱۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ب.ظ
سلام
آقا دسته تک تک دوستانی که رفتن و پیگیری کردن می بوسم
یه چیزی بگم بخندین
من امروز سنجش بودم واسه اعتراض به سوال
والان خونه هستم(همدان)
باور کنید برام سخته دوباره بیام تهران
امروز هی به خودم میگفتم برم شریف ولی پیش خودم میگفتم یک نفری فایده نداره من نمیدونستم که امروز تعدادی از بچه ها رفتند شریف
کسی نیست از همدان که فردا بره؟ منم ببره؟
ماشین داره؟
به خدا حس اتوبوس رو ندارم و...
من برم یک ساعت دیگه میام تاپیکارو چک میکنم
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , neda.h , chaka , leoba
ارسال: #۱۱۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ب.ظ
من هم ایمیل رو ارسال کردم. متاسفانه کار دیگه ای از دستم بر نمی آد. امیدوارم که به نتیجه برسید.
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ka arman , reza777gh , hosseina4 , sadafak7
ارسال: #۱۱۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ب.ظ، توسط shivap69.)
خدا خیرتون بده . من نمیتونم بیام چون تهران نیستم. اما صبح بلندمیشم واستون دعا میکنم که تلاش هاتون نتیچه بده. ایشالا خدا کمک کنه و این مشکلمون حل بشه.

من مقبولیتم شده صفر!! چرا آخه ؟!!!
۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sherlock holmes , reza777gh , Zahra.70 , neda.h , leoba , sadafak7
ارسال: #۱۱۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ب.ظ، توسط sherlock holmes.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۲ ب.ظ)shivap69 نوشته شده توسط:  خدا خیرتون بده . من نمیتونم بیام چون تهران نیستم. اما صبح بلندمیشم واستون دعا میکنم که تلاش هاتون نتیچه بده. ایشالا خدا کمک کنه و این مشکلمون حل بشه.

حالا چه کاریه شما صیح ۸ پا نشی برای ما دعا کنی خدایی ما راضی نیستم اول صبح پاشی.. همون ۱۱ ۱۲ پاشدی دعا کنی ما ممنونتیم Smile (تایم عادی بیدار شدن خودمو گفتم البته اصلش بین ۱۲ و۱ :دی ) من مقبولیتم نزدیک ۵۰ بود یهو شد ۲۳ ..!!! فک کنم از اثرات این منفی های این دوست سادیسمی که کلن دووشواری داره..!!! Smile)
۹
۰
ارسال: #۱۲۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۲ ب.ظ)shivap69 نوشته شده توسط:  خدا خیرتون بده . من نمیتونم بیام چون تهران نیستم. اما صبح بلندمیشم واستون دعا میکنم که تلاش هاتون نتیچه بده. ایشالا خدا کمک کنه و این مشکلمون حل بشه.

به علت وجود عنصر معلوم الحالی که نمیدونم از چی دچار سوختگی شدید شده !Sad
داره به همه منفی میده حتی به همین مطلب من!!

بذارید خوش باشه Big Grin
۱۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۹۰۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۹۸ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۹۹۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۶۸۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۲۰۴ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۴۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۲۰۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۱۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۹۸ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۸۱ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close