زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شبانه شهرستان یا غیر انتفاعی تهران

ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ ب.ظ، توسط Good!.)
سلام دوستان.چند روزه کلی تاپیک خوندم اما به پاسخی برای سوالم نرسیدم.سوالم اینه:

شبانه شهرستان مثل باهنر کرمان بهتره یا غیر انتفاعی علم و فرهنگ تهران یا مثلا شیخ بهایی و سجاد؟علم و فرهنگ فقط نرم افزار داره.باهنر هوش داره ولی نمیدونم بقیه گرایشها رو هم داره یا نه
ساکن : تهران .
هدف:اپلای برای دکترا ترجیحا آمریکا و کانادا.
میخوام فعلا بهترین انتخاب رو داشته باشم.

بنظر شما کدوم بهتره؟مثلا اگر من غیرانتفاعی تهران باشم میتونم از اساتید دانشگاههای معتبر تهران مشاوره بگیرم و بخوام استاد راهنمام باشن؟چقد احتمالش هست؟چون کرمان هم خیلی دوره دو به شک شدم نمیدونم می ارزه دانشگاهش که اینهمه راه برم؟چون ارشد هم بیشتر مقاله و.... هست.
کدومشون اساتیدشون در دادن ریکام معتبرتر هستن؟

پ.ن:از یکی از اساتید که اینطور که در applyabroad نوشته بودن فوق رو در آلمان و الان هم پست داک در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی رو دارن میگذرونن ، گفتن که در رنک ۷۰ به بعد از سجادو شیخ بهایی دانشجو دیدن که رفتن.

با سپاس
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۴۲ ب.ظ
ببینید طبق اون چیزی که من میدونم برای اپلای چند چیز مهمه.
۱-معدل
۲-مقاله
۳-نمره زبان
۴-ریکام و دانشگاه
۳تای اول مهم تر هستند.
حقیقت اینه که به جز چندتا دانشگاه پایتخت مثل شریف و تهران بقیه دانشگاه های ما رو نمیشناسند. بنابراین برای قضاوت درباره شما اون ۳ مورد اولی که گفتم رو بررسی میکنند.
حالا اگر تهران بمونید ، هم مخارجتون کمتر هست ، هم اگر کلاس زبان بخواید برید بهتر هست و هم اینکه ممکن هست بتونید برای پایان نامتون یکی از اساتید معروف کمک بگیرید و شاید به احتمال خیلی پایین به شما ریکام بدن.
اما اگر کرمان برید (مثلا) من نمیدونم اونجا استاد بنامی هست یا نه... مخارجی داره اونجا که کمتر از غیرانتفاعی براتون نیست به علاوه دوری از خانواده. در ضمن گمان میکنم به دلیل دولتی بودن سخت گیر تر باشند و معدلتون کمتر بشه.
البته این رو هم در نظر داشته باشید که اگر به هر دلیلی خارج نرید ، مدرک غیر انتفاعی ارزش کمتری نسبت به اون دولتی داره.

[تصویر:  balloons.gif]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , Morris , tayebe68 , hosshah
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۰۵ ب.ظ
بسیار ممنون از Amoojan Smile
راستی کسی میدونه وضعیت خوابگاه شبانه باهنر یا بقیه شهرستانها چطوره؟خوابگاه ندن میشه خونه گرفت؟شهرش چطوره؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۱۶ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  سلام دوستان.چند روزه کلی تاپیک خوندم اما به پاسخی برای سوالم نرسیدم.سوالم اینه:

شبانه شهرستان مثل باهنر کرمان بهتره یا غیر انتفاعی علم و فرهنگ تهران یا مثلا شیخ بهایی و سجاد؟علم و فرهنگ فقط نرم افزار داره.باهنر هوش داره ولی نمیدونم بقیه گرایشها رو هم داره یا نه
ساکن : تهران .
هدف:اپلای برای دکترا ترجیحا آمریکا و کانادا.
میخوام فعلا بهترین انتخاب رو داشته باشم.

بنظر شما کدوم بهتره؟مثلا اگر من غیرانتفاعی تهران باشم میتونم از اساتید دانشگاههای معتبر تهران مشاوره بگیرم و بخوام استاد راهنمام باشن؟چقد احتمالش هست؟چون کرمان هم خیلی دوره دو به شک شدم نمیدونم می ارزه دانشگاهش که اینهمه راه برم؟چون ارشد هم بیشتر مقاله و.... هست.
کدومشون اساتیدشون در دادن ریکام معتبرتر هستن؟

پ.ن:از یکی از اساتید که اینطور که در applyabroad نوشته بودن فوق رو در آلمان و الان هم پست داک در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی رو دارن میگذرونن ، گفتن که در رنک ۷۰ به بعد از سجادو شیخ بهایی دانشجو دیدن که رفتن.

با سپاس
فکر می کنی استاد راهنما برات چیکار می کنه که می خوای شبانه دولتی رو ول کنی بری جایی که به عنوان یه قلک بهت نگاه می کنن!!؟؟ استاد راهنما اجازه می ده که اسمش رو پای مقالت بزنی، همین و همین و بس، هیچ کاره دیگه ای برات نمی کنه، نه open problem بهت می ده نه solution بهت می ده، نه همفکری می کنه، هیچی !!!!

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , neda_Network
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۲۳ ب.ظ
RE: شبانه شهرستان یا غیر انتفاعی تهران
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۶ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  فکر می کنی استاد راهنما برات چیکار می کنه که می خوای شبانه دولتی رو ول کنی بری جایی که به عنوان یه قلک بهت نگاه می کنن!!؟؟ استاد راهنما اجازه می ده که اسمش رو پای مقالت بزنی، همین و همین و بس، هیچ کاره دیگه ای برات نمی کنه، نه open problem بهت می ده نه solution بهت می ده، نه همفکری می کنه، هیچی !!!!

خیلی ممنون از شما
بله از این جهت درسته ولی من منظورم بییشتر اشنایی با اساتید خوب و حداقل مشاوره گرفتن ازشون در همه مقاله هاس
۱مشکل دیگه هم اینه که نمیدونم تو کرمان راحت خونه اینا گیر میاد یا نه اگه خوابگاه ندنHuhUndecidedConfused
بازم ممنون میشم نظراتتون رو بدونمSmile
۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۲۴ ب.ظ
سلام.
گفته های آقای Amoojan را تایید می کنم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در لینک بالا می توانید اطلاعات apply افراد مختلفی را مشاهده کنید. تقریبا فارغ التحصیل از هر دانشگاهی که فکرش را بکنید موفق به گرفتن پذیرش شده اند.

شما ساکن تهران هستید بنابراین مشکل مسکن ندارید. همینطور در تهران امکان پیشرفت و کار و حتی تفریح بیشتر است. تهران اقیانوس است و شهرستان آکواریوم !

شهر کرمان با روحیات خیلی از افراد سازگار نیست.

پیشنهاد می کنم گزینه های تهران را در اولویت قرار بدید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , Amoojan , neda_Network
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۲ ب.ظ، توسط omid.n1990.)
به نظرم بهتره اتفاقات پیش بینی نشده و تصمیمات زیادی رو پیش روتون بذارید
اگر بخواهید برید خارج باید بیشتر تحقیق کنید که آیا جاهایی هستن که مدرک دانشگاه دولتی ایران بیشتر سایر دانشگاه ایران براشون تو الویت باشه؟ (دولتی های به جز تهران و شیراز و اصفهان(
اگر اینطور نیست که دیگه از لحاظ اپلای کرمان تفاوت و ارزش نداره

ولی شاید به هردلیل چندسال دیگه نشد یا نخواستید برید خارج، اون وقت کدوم مدرک بهتره؟
اون وقت اگر بخواهید ادامه تحصیل تو ایران بدید شاید باهنر بهتر باشه

اگر باهنر باشید دو سال از بهترین سال‌های زندگی‌تون رو فقط صرف دانشگاه کردید و اونم دانشگاهی نه چندان مطرح، که اگر تهران میبودید خیلی بهتر پیشرفت میکردید
از لحاظ کارکردن رفتید کرمان احتمالا کاری که نمیتونید انجام بدید اما تهران حین تحصیل کار میتونید بکنید
زبان بخونید یا هر چیز دیگه

دو سال تو تهران واسه آشنایی با شغل و ... هم میتونه خیلی کمک کننده باشه

به هرحال به نظرم بستگی به شرایط خودتون داره که چقدر مطمئن هستید حتما تا چندسال دیگه خارج میرید
وگرنه به نظرم سه حالت خارج رفتن، دکتری گرفتن داخل، شاغل شدن در ایران مد نظرتون باشه

کسی که رتبه یک نرم افزار شد یک جمله جالب گفت دیروز: "احتمالا انتخاب اولم رو بزنم شیراز! چون اینجا وضعیتم مشخصه" این که وضعیت آدم مشخص باشه خیلی تاثیر داره

موفق باشید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , Morris , neda_Network , آرمانا
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ ب.ظ، توسط Good!.)
بسیار سپاسگزارم از همه Smile
در مورد شبانه های بقیه شهرستانها چطور؟مث تبریز و زنجان و کرمانشاه و...؟

در مورد تدریس در دانشگاهها چطور؟آخه هدفم در اصل اپلای هست نه کار هنگام تحصیل و فک نمیکنم اگر حتی پس از دوسال برم در شرکتی کار کنم فرصت برای دادن مقاله بمونه اما با تدریس چرا.
ممنون میشم در این زمینه هم راهنماییم کنید
۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۴۵ ب.ظ
سلام به نظر من به اون دانشگاه دولتی هم بستگی داره
مثلا دانشگاه یزد که دوست من میخونه خب از محیطش و استاداش تعریف زیاد می کنه و اینکه دارن روی یه پروژه بزرگ به نام پارسی جو کار می کنن و خب مسلما شرایط زیادی برای تحقیق و مقاله هست. درسته که فعالیت خود دانشجو مهمه اما از اون مهمتر هدف داشتن دانشگاه و دلسوز بودن اساتید هست. دانشگاه های دولتی شهرستان که در سطح دو هستن و غیر انتفاعی ها به نظرم بد و بدترن و شما شاید بهتر باشه بد رو انتخاب کنید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , neda_Network
ارسال: #۱۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۷ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۵ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  سلام به نظر من به اون دانشگاه دولتی هم بستگی داره
مثلا دانشگاه یزد که دوست من میخونه خب از محیطش و استاداش تعریف زیاد می کنه و اینکه دارن روی یه پروژه بزرگ به نام پارسی جو کار می کنن و خب مسلما شرایط زیادی برای تحقیق و مقاله هست. درسته که فعالیت خود دانشجو مهمه اما از اون مهمتر هدف داشتن دانشگاه و دلسوز بودن اساتید هست. دانشگاه های دولتی شهرستان که در سطح دو هستن و غیر انتفاعی ها به نظرم بد و بدترن و شما شاید بهتر باشه بد رو انتخاب کنید

بسیار ممنون از شما و همه
ببخشید دیگه نمیتونم امروز p.m. بدم.الان حامی مالی شدم از حسابم کم شد ولی نمیدونم چرا اینجا نشون نمیده تو پروفایلمHuh
دانشگاه علم و فرهنگ که تو سایتش نوشته بود با کلی پژوهشکده همکاری میکنن.حالا اینکه کدوم مربوط به کامپیوتره و فایده ش چیه نمیدونم.شاید فردا یه سر بزنم به دانشگاهش.تا کرمان که نمیتونم برم برای تحقیقBig GrinUndecided
هرکدوم به نکته خوبی اشاره میکنید نمیدونم چیکار کنم.باید بازم تحقیق کنم انگار
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۲۳ ب.ظ
آره یکی از مواردی هم که جای تاسف خوردن زیاد داره این وب سایت دانشگاه هاست. دریغ از یه مقدار اطلاعات مفید. دیگه آدم تو محدودیتا ستاره میشه Wink (اینو نگیم چی بگیم)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال: #۱۲
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۱۱ ق.ظ
اینکه میخواهید تدریس بکنید، اگر منظور حین تحصیل برای ارشد هست که خیلی خیلی سخته و تقریبا تا سال آینده خیلی کم پیش بیاد که بخوان به یک دانشجوی ارشد کلاس حتی آزمایشگاه بدن، مگر تو شهرهای خیلی خیلی کوچیک و دانشگاه های کم اعتبار که فکر نکنم تجربه اش فایده ی خاصی برای مقاله دادن داشته باشه

اگر هم تدریس بعد از ارشد بخواهیدانجام بدید باز شاید گرفتن مدرک از یک دانشگاه دولتی بهتر باشه تا غیرانتفاعی

هزینه هاتون رو هم شاید باید مد نظر داشته باشید، تقریبا شبانه ارشد از غیر انتفاعی هزینه ی بیشتری داره، تقریبا یک تا یک و نیم میلیون ترمی براتون هزینه میشه بستگی داره ترم بین هشت تا دوازده واحد ممکنه بدن بهتون+ هزینه رفت و آمد + هزینه محل سکونت + هزینه های جاری مثل خورد و خوراک و...

به هرحال شرایط دو دلی براتون پیش امده، همیشه باید سبک سنگین کرد خوب و بد کنار هم هست

یک پیشنهاد دارم شاید فانتزی و بی ارزش باشه ولی تست کنید شاید بد نباشه
دو کاغذ بگیرید دستتون و شروع کنید نوشتن (حتما کتبی بنویسید چون تمرکز رو خیلی بیشتر میکنه)
تو یک کاغذ از خوبی ها و بدی های تحصیل کرمان بنویسید
تو کاغذ دیگه از خوبی ها و بدی های تحصیل تو غیرانتفاعی تهران
برای هر خوبی یا بدی ای که مینوسید کاملا دقت کنید اگر خواستید وزن و امتیاز مثبت و منفی و ارزش هرکدوم رو بذارید و به جمع بندی برسید
یک دید مناسبی میده بهتون
و در نهایت همیشه به خوبی مطلق یا بدی مطلق نمیرسید
موفق باشید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , hosshah
ارسال: #۱۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ق.ظ، توسط CATIGA.)
واقعا انتخاب سختیه
البته من به احتمال بیشتر در وطن موندگارم
من بین غیر انتفاعی امام رضا و کرمان و تبریز مونده بودم که در نهایت گفتم اونا خیلی دورن بی خیال (و از نظر علمی خوبن اما نه اونقدر که ارزش داشته باشه) و مشهد امکانات بیشتری دارم (واقعا هم آدم تو شهر خودش امکانات خیلی بیشتری داره)
اما حالا موندم باز بین امام رضا و روزانه بیرجند؟؟؟؟

زندگی بافتن یک قالی یست
و تو نقش ات را روی آن می بافی
خوش به حال ات آنگه ، قالی ات را معبود ، نظری بندازد
Smile
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ب.ظ، توسط Good!.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۱ ق.ظ)omid.n1990 نوشته شده توسط:  اینکه میخواهید تدریس بکنید، اگر منظور حین تحصیل برای ارشد هست که خیلی خیلی سخته و تقریبا تا سال آینده خیلی کم پیش بیاد که بخوان به یک دانشجوی ارشد کلاس حتی آزمایشگاه بدن، مگر تو شهرهای خیلی خیلی کوچیک و دانشگاه های کم اعتبار که فکر نکنم تجربه اش فایده ی خاصی برای مقاله دادن داشته باشه

اگر هم تدریس بعد از ارشد بخواهیدانجام بدید باز شاید گرفتن مدرک از یک دانشگاه دولتی بهتر باشه تا غیرانتفاعی

هزینه هاتون رو هم شاید باید مد نظر داشته باشید، تقریبا شبانه ارشد از غیر انتفاعی هزینه ی بیشتری داره، تقریبا یک تا یک و نیم میلیون ترمی براتون هزینه میشه بستگی داره ترم بین هشت تا دوازده واحد ممکنه بدن بهتون+ هزینه رفت و آمد + هزینه محل سکونت + هزینه های جاری مثل خورد و خوراک و...

به هرحال شرایط دو دلی براتون پیش امده، همیشه باید سبک سنگین کرد خوب و بد کنار هم هست

یک پیشنهاد دارم شاید فانتزی و بی ارزش باشه ولی تست کنید شاید بد نباشه
دو کاغذ بگیرید دستتون و شروع کنید نوشتن (حتما کتبی بنویسید چون تمرکز رو خیلی بیشتر میکنه)
تو یک کاغذ از خوبی ها و بدی های تحصیل کرمان بنویسید
تو کاغذ دیگه از خوبی ها و بدی های تحصیل تو غیرانتفاعی تهران
برای هر خوبی یا بدی ای که مینوسید کاملا دقت کنید اگر خواستید وزن و امتیاز مثبت و منفی و ارزش هرکدوم رو بذارید و به جمع بندی برسید
یک دید مناسبی میده بهتون
و در نهایت همیشه به خوبی مطلق یا بدی مطلق نمیرسید
موفق باشید

نه در حین تحصیل که نمیشه تدریس خاصی کردومنظورم بعدش بود
آخه مساله همینه که من نمیدونم به مدرک هرکدوم چقد امتیاز بدم Undecided مساله اینجاس من نمیتونم امتیاز بدم چون نمیدونم!Huhکسانی که تجربه و کاربلد اپلای کردن هستن میتونن بیشتر کمک کنن.
هرکس داره بمن ۱چیزی میگه.از کسی تو اپلای ابرود که الان استرالیاس و باهنر خونده پرسیدم گفتن:
"استرالیا مقاله حرف اول رومیزنه... ولی شنیدم امریکا دانشگاهها رو خوب میشناسه و باهنر کرمان از غیر انتفاعی بهتره"
از استادم که دانشجوی نرم افزار شریف هستن پرسیدم ایشون گفتن رزومه مهمتره تو ارشد
تو نتایج پذیرش از باهنر دیدم پذیرش گرفتن ولی از علم و فرهنگ زیاد چیز خاصی ندیدم
به لحاظ هزینه هم من حتی اگه روزانه هم بخونم بازم باید مدرکمو آزاد کنم.کلا در هر صورت باید پولشو بدمSmileUndecided
باز اگه بحث سر فردوسی بود میدونستم خیلی خوبه ولی نه از دانشگاه و نه از شهر کرمان شناخت خاصی ندارم.

غیر انتفاعی اصفهان رو بنظرتون بالاتر از شبانه کرمان بزنم یا پایینتر؟

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۴ ق.ظ)CATIGA نوشته شده توسط:  واقعا انتخاب سختیه
البته من به احتمال بیشتر در وطن موندگارم
من بین غیر انتفاعی امام رضا و کرمان و تبریز مونده بودم که در نهایت گفتم اونا خیلی دورن بی خیال (و از نظر علمی خوبن اما نه اونقدر که ارزش داشته باشه) و مشهد امکانات بیشتری دارم (واقعا هم آدم تو شهر خودش امکانات خیلی بیشتری داره)
اما حالا موندم باز بین امام رضا و روزانه بیرجند؟؟؟؟

شما به اندازه کافی از غیرانتفاعی شهرتون تعریف میکنن آخهSmile Smile
و اینکه من موندم بین شبانه و غیرانتفاعیHuh
بیرجند که نزدیکه به شما.من همه چی بهم دورهSad
از دانشگاه بیرجند هم هیچ شناختی ندارم نمیدونم بزنم یا نه!Huh
۵تا دانشگاهه تو گوشه های کشور پخش شدهAngry.هرچی هم تهرانه اول از همه پر میشهDodgyUndecided
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: CATIGA
ارسال: #۱۵
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۲ ب.ظ، توسط CATIGA.)
اره تعریف می کنن اما بعدش می گن قبولی دکتری خیلی سخت میشهUndecided
دقیقا ۵تا دانشگاه اطراف کشور باز برای شما که تهرانید خوبه من اگه بخوام برم تبریز یک روز تمام تو راهم
من سایت بیرجند رفتم خیلی داغون بود سطح علمی اساتیدشون معلوم نبود حتی هر کدوم تو چه حوزه ای کار می کنند یا تدریس دارندExclamation
مثل اینکه سال ۹۱ ارشد گرفتن حالا باز دوباره برای ۹۳ می خوان بگیرند
امیدوارم یکی از بیرجند پیدا کنم ببینم چجوریه

زندگی بافتن یک قالی یست
و تو نقش ات را روی آن می بافی
خوش به حال ات آنگه ، قالی ات را معبود ، نظری بندازد
Smile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۳ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۱۲ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۶۸ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۳۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۳۳ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۰۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ asmagh ۹ ۶,۵۰۳ ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close