زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ۶۰ معماری

ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ب.ظ، توسط سودابه م.)
رتبه ۶۰ معماری
از صبح که دفترچه آمده همش دارم تعداد پذیرش روزانه شهر تهرانو میشمرم ببینم به من میرسه:دی
حدس میزنم شهید بهشتی یا علم و صنعت قبول میشم.بازم توکلم به خداست........با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

فایل‌(های) پیوست شده

رسول خدا (صلی الله علیه و آله) : هر مومنی بمیرد و یک ورق کاغذ از او بماند که دانشی بر آن باشد آن ورقه روز قیامت میان او و دوزخ حائل و مانع شود و خدای تبارک و تعالی به هرحرفی که در آن کاغذ نوشته شهری در بهشت به او دهد که هفت برابر دنیا باشد. امالی صدوق صفحه ۳۷
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Samy , M4$0UD , Morris , Hamooo90 , ana9940 , مهرانگیز , SaMiRa.e , nazanin2020 , lotus , Good! , azarakhsh1986
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۱۵ ب.ظ
رتبه ۶۰ معماری
ایشالا که قبولی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سودابه م
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۴۴ ب.ظ
رتبه ۶۰ معماری
سلام
منم هم دقیقا رتبه ام با شما یکی شده! Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته من خیلی امیدوارترم. فکر کنم امیرکبیر روزانه قبول بشید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۲۷ ب.ظ
رتبه ۶۰ معماری
تبریک عرض می کنم و برای شما آرزوی موفقیت دارم Smile .
۰
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ
رتبه ۶۰ معماری
تبریک به هر دو عزیز، ولی چطوری دو نفر رتبه هاشون یکی شده ؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M4$0UD , سودابه م
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ
رتبه ۶۰ معماری
تبریک میگم
من پارسال با رتبه ۱۶۳ معماری علم و صنعت قبول شدم
شما با این رتبه تهران و شریف هم قبول میشید
البته معماری دانشگاه تهران زود تر از شریف پر میشه
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: M4$0UD , سودابه م
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ، توسط سودابه م.)
RE: رتبه ۶۰ معماری
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۴ ب.ظ)M4$0UD نوشته شده توسط:  سلام
منم هم دقیقا رتبه ام با شما یکی شده! Smile

البته من خیلی امیدوارترم. فکر کنم امیرکبیر روزانه قبول بشید.

چطو همچین چیزی ممکنه؟

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ ب.ظ)bezyjoon نوشته شده توسط:  تبریک میگم
من پارسال با رتبه ۱۶۳ معماری علم و صنعت قبول شدم
شما با این رتبه تهران و شریف هم قبول میشید
البته معماری دانشگاه تهران زود تر از شریف پر میشه

ان شاالله تا اینجاشم لطف خدا بوده ببینم ازینجا به بعد خدا چی میخواد

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ ب.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  تبریک به هر دو عزیز، ولی چطوری دو نفر رتبه هاشون یکی شده ؟

اگه اینجوری باشه که خیلی اوضاع بدتر میشه؟یعنی سنجش اول کارنامه کدوممون رو بررسی میکنه؟من رتبم رو بیشتر مدیون تخصصی هام هستن تا مشترکا.چقد بده اینجوریSad

رسول خدا (صلی الله علیه و آله) : هر مومنی بمیرد و یک ورق کاغذ از او بماند که دانشی بر آن باشد آن ورقه روز قیامت میان او و دوزخ حائل و مانع شود و خدای تبارک و تعالی به هرحرفی که در آن کاغذ نوشته شهری در بهشت به او دهد که هفت برابر دنیا باشد. امالی صدوق صفحه ۳۷
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۲ ب.ظ
رتبه ۶۰ معماری
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ق.ظ)سودابه م نوشته شده توسط:  چطو همچین چیزی ممکنه؟
من هم نمی دونم، الان سوالی که دارم اینه که تاثیر معدل حساب شده توی این رتبه یا نه؟ اگه نشده باشه شما معدلتون بهتره

۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۱۳ ب.ظ
Rainbow RE: رتبه ۶۰ معماری
Big Grin
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)سودابه م نوشته شده توسط:  از صبح که دفترچه آمده همش دارم تعداد پذیرش روزانه شهر تهرانو میشمرم ببینم به من میرسه:دی
حدس میزنم شهید بهشتی یا علم و صنعت قبول میشم.بازم توکلم به خداست........با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

سلام سودابه خانوم
من رتبه ۶۲ ام :دی همه درصدام حدود ۲ درصد از شما بیشتره جز ریاضی که من ۱۹ درصد زدم ^_^ احتمالا هم کلاسی میشیم. ساکن کدوم شهر هستین؟من قزوین
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۳۵ ب.ظ
رتبه ۶۰ معماری
ایشالله که یکی از سه دانشگاه اول قبولید. اون دوستی هم که گفتن تهران زودتر پر میشه، اینطوری نیست و شریف زودتر پر میشه (با سند و مدرک) Smile
مبارکه
۰
۱
ارسال: #۱۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۱۹ ب.ظ، توسط سودابه م.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۳۵ ب.ظ)omidranjbar نوشته شده توسط:  ایشالله که یکی از سه دانشگاه اول قبولید. اون دوستی هم که گفتن تهران زودتر پر میشه، اینطوری نیست و شریف زودتر پر میشه (با سند و مدرک) Smile
مبارکه

ممنون ان شاالله............من خودم البته تهرانو ترجیح میدم(ریا نباشه):دی

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ ب.ظ)Mahsa Rahmani نوشته شده توسط:  Big Grin
(22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)سودابه م نوشته شده توسط:  از صبح که دفترچه آمده همش دارم تعداد پذیرش روزانه شهر تهرانو میشمرم ببینم به من میرسه:دی

سلام سودابه خانوم
من رتبه ۶۲ ام :دی همه درصدام حدود ۲ درصد از شما بیشتره جز ریاضی که من ۱۹ درصد زدم ^_^ احتمالا هم کلاسی میشیم. ساکن کدوم شهر هستین؟من قزوین

من خراسان جنوبی زندگی میکنم.تاثیر معدل موثر چطور بوده؟ای کاش کارنامتو میذاشتی

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ)M4$0UD نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ق.ظ)سودابه م نوشته شده توسط:  چطو همچین چیزی ممکنه؟
من هم نمی دونم، الان سوالی که دارم اینه که تاثیر معدل حساب شده توی این رتبه یا نه؟ اگه نشده باشه شما معدلتون بهتره

آره دیگه مسلما حساب شده حالا سوالی که برای من مطرحه اینه که جفتمون بیایم و مثلا معماری امیرکبیرو بزنیم و فقط یه دونه جا داشته باشه کدوممون قبول میشیم؟:دی

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MShariati
ارسال: #۱۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۳۳ ب.ظ
رتبه ۶۰ معماری
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۱۶ ب.ظ)سودابه م نوشته شده توسط:  آره دیگه مسلما حساب شده حالا سوالی که برای من مطرحه اینه که جفتمون بیایم و مثلا معماری امیرکبیرو بزنیم و فقط یه دونه جا داشته باشه کدوممون قبول میشیم؟:دی
خوب، امیدوارم کار به اونجاها نکشه Smile

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سودابه م , Good!
ارسال: #۱۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ ب.ظ، توسط omidranjbar.)
منم در حالت شما قبل نهایی کردن انتخاب رشته قرار داشتم ولی تهش شریف رو بالاتر زدم :دی
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ق.ظ، توسط سودابه م.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ب.ظ)M4$0UD نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۱۶ ب.ظ)سودابه م نوشته شده توسط:  آره دیگه مسلما حساب شده حالا سوالی که برای من مطرحه اینه که جفتمون بیایم و مثلا معماری امیرکبیرو بزنیم و فقط یه دونه جا داشته باشه کدوممون قبول میشیم؟:دی
خوب، امیدوارم کار به اونجاها نکشه Smile

میتونیم با هم انتخاب رشته کنیم و اولویت ها رو مثل هم بزنیم ببینیم سازمان سنجش چیکار میکنه؟:دی

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M4$0UD , Good!
ارسال: #۱۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ق.ظ
رتبه ۶۰ معماری
be nazaram bar hasb alaghatun bezanid,bebinid kodum uni ru che mozuyi kar mikonan ,
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۳۸ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  معماری با رتبه... tondar.sal ۸ ۵,۲۰۷ ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: tondar.sal
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۳۱۳ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  آزمون ارشد ۹۲: مصاحبه با رتبه ۱ معماری، ۲ هوش، ۱ نرم افزار و ۱ الگوریتم mirmahdi ۴۶ ۶۶,۲۶۴ ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: milad_ronaldo
  سرفصل های VLSI و معماری کامپیوتر پیشرفته در کنکور دکتری معماری hardware ۰ ۲,۲۰۳ ۰۹ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hardware
  دانشگه های مجاز با رتبه ۸۳۸۴ هوش و رتبه ۸۷۳۲ ای تی(شبکه) roshi65 ۲ ۲,۷۳۷ ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: roshi65
  رتبه ۳۰۷۷ نرم افزار- ۴۰۸۳ هوش - ۳۱۳۱ معماری- ۴۱۳۵ الگوریتم - قبولی : هوش غیرانتفاعی Kh_khalily ۱ ۳,۳۴۳ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: delete4all
  با رتبه ۲۳۶ معماری کامپیوتر کجا قبول میشم؟ MLMSecurity ۸ ۵,۶۰۰ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: delete4all
  با رتبه ۳۱۸ معماری کجا میشه قبول شد؟ prn ۰ ۱,۳۰۱ ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: prn
  با رتبه ۳۱۸ معماری کجا میشه قبول شد؟ prn ۰ ۱,۲۴۷ ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: prn

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close