زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معماری با رتبه...

ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۸ ب.ظ، توسط tondar.sal.)
معماری با رتبه...
سلام دوستان من امسال سرباز بودم و کنکور دادم خواستم بدونم شما ها ک خیلی بیشتر از من پیگیر هستین کارنامه یا تایپک یا ...دیدین که با رتبه۹۸۶بشه معماری شبانه قبول شد؟؟/
درصدهام اینا هستن
زبان۲/۲۲
ریاضی ۲۵درصد
درس مشترک۱۹درصد
درس تخصصی نرم افزار ۱۲/۸۲
و تخصصی معماری ۱۹درصد
معدل موثر هم ۱۵/۸۹
البته نا گفته نماند نرم افزار هم رتبه۱۱۰۹ را آوردم که اینا رتبه نیس و شماره تلفن هستن ولی برای آیندگان گفتم بماند
۱۱/۳/۹۷
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۱۳ ق.ظ
RE: معماری با رتبه...
(۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۷ ب.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  سلام دوستان من امسال سرباز بودم و کنکور دادم خواستم بدونم شما ها ک خیلی بیشتر از من پیگیر هستین کارنامه یا تایپک یا ...دیدین که با رتبه۹۸۶بشه معماری شبانه قبول شد؟؟/
درصدهام اینا هستن
زبان۲/۲۲
ریاضی ۲۵درصد
درس مشترک۱۹درصد
و تخصصی معماری ۱۹درصد
معدل موثر هم ۱۵/۸۹
البته نا گفته نماند نرم افزار هم رتبه۱۱۰۹ را آوردم که اینا رتبه نیس و شماره تلفن هستن ولی برای آیندگان گفتم بماند
۱۱/۳/۹۷
با رتبه ۹۷۵ روزانه شاهد تهران قبول شدن سالایه پیش؛ حالا امسال با این ظرفیتا و سهمیه ۵ درصدی معلوم نیس چی بشه
۱
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۵۹ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۳ ق.ظ)ftmbghrn نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۷ ب.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  سلام دوستان من امسال سرباز بودم و کنکور دادم خواستم بدونم شما ها ک خیلی بیشتر از من پیگیر هستین کارنامه یا تایپک یا ...دیدین که با رتبه۹۸۶بشه معماری شبانه قبول شد؟؟/
درصدهام اینا هستن
زبان۲/۲۲
ریاضی ۲۵درصد
درس مشترک۱۹درصد
و تخصصی معماری ۱۹درصد
معدل موثر هم ۱۵/۸۹
۱۱/۳/۹۷
با رتبه ۹۷۵ روزانه شاهد تهران قبول شدن سالایه پیش؛ حالا امسال با این ظرفیتا و سهمیه ۵ درصدی معلوم نیس چی بشه

ممنون از اینکه پاسخ دادین
۰
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۲۴ ب.ظ
معماری با رتبه...
یعنی کسی نبود بیاد بیشتر توضیح بده پس کجایید یا مانشتیان پیگیر
۰
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۱۷ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۷ ب.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  سلام دوستان من امسال سرباز بودم و کنکور دادم خواستم بدونم شما ها ک خیلی بیشتر از من پیگیر هستین کارنامه یا تایپک یا ...دیدین که با رتبه۹۸۶بشه معماری شبانه قبول شد؟؟/
درصدهام اینا هستن
زبان۲/۲۲
ریاضی ۲۵درصد
درس مشترک۱۹درصد
و تخصصی معماری ۱۹درصد
معدل موثر هم ۱۵/۸۹
۱۱/۳/۹۷

سال ۹۶ من با رتبه ۱۴۰۰ شبانه اردبیل معماری قبول شدم. امسال هیچی معلوم نیست. ظرفیت ها کم شده.
۰
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۵۹ ب.ظ
درصدهام اینا هستن
زبان۲/۲۲
ریاضی ۲۵درصد
درس مشترک۱۹درصد
و تخصصی معماری ۱۹درصد
معدل موثر هم ۱۵/۸۹
۱۱/۳/۹۷
ا
با توجه به رتبه های گذشته شما ممکنه روزانه محقق اردبیلی یا رازی کرمانشاه قبول بشید و شبانم باهنر کرمان.البته امسال ممکنه تغییر بکنه.منم معماری بودم و امیدوارم یه جا خوب قبول بشم
۰
۰
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۶ ب.ظ، توسط tondar.sal.)
(۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۱۷ ب.ظ)SASSAN.S نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۷ ب.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  سلام دوستان من امسال سرباز بودم و کنکور دادم خواستم بدونم شما ها ک خیلی بیشتر از من پیگیر هستین کارنامه یا تایپک یا ...دیدین که با رتبه۹۸۶بشه معماری شبانه قبول شد؟؟/
درصدهام اینا هستن
زبان۲/۲۲
ریاضی ۲۵درصد
درس مشترک۱۹درصد
و تخصصی معماری ۱۹درصد
معدل موثر هم ۱۵/۸۹
۱۱/۳/۹۷

سال ۹۶ من با رتبه ۱۴۰۰ شبانه اردبیل معماری قبول شدم. امسال هیچی معلوم نیست. ظرفیت ها کم شده.

سپاس

در اصلاحیه جدید سنجش ظرفیت دانشگاه تربیت مدرس درگرایش معماری از ۶به۴ تغییر کرد
۰
۰
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۰۷ ب.ظ
معماری با رتبه...
لطفا برای یک سوال چندین تاپیک باز نکنید
۰
۰
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۴۸ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۹ ب.ظ)شیرین۱۹۹۳ نوشته شده توسط:  
درصدهام اینا هستن
زبان۲/۲۲
ریاضی ۲۵درصد
درس مشترک۱۹درصد
و تخصصی معماری ۱۹درصد
معدل موثر هم ۱۵/۸۹
۱۱/۳/۹۷
ا
با توجه به رتبه های گذشته شما ممکنه روزانه محقق اردبیلی یا رازی کرمانشاه قبول بشید و شبانم باهنر کرمان.البته امسال ممکنه تغییر بکنه.منم معماری بودم و امیدوارم یه جا خوب قبول بشم
مهندس معماری درس هاش چجورن محاسباتین مثل مدار الکتریکی یا الگوریتمی و فکری هستن عین نظریه زبان و کامپایلر.
بعد به دردمیخوره برای ادامه تحصیل؟از نظر هیئت علمی شدن؟
آینده شغلی هم که نداره فکر کنم؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۶۵ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۲۲ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  آزمون ارشد ۹۲: مصاحبه با رتبه ۱ معماری، ۲ هوش، ۱ نرم افزار و ۱ الگوریتم mirmahdi ۴۶ ۶۵,۸۰۱ ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: milad_ronaldo
  سرفصل های VLSI و معماری کامپیوتر پیشرفته در کنکور دکتری معماری hardware ۰ ۲,۱۷۷ ۰۹ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hardware
  دانشگه های مجاز با رتبه ۸۳۸۴ هوش و رتبه ۸۷۳۲ ای تی(شبکه) roshi65 ۲ ۲,۶۸۵ ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: roshi65
  رتبه ۳۰۷۷ نرم افزار- ۴۰۸۳ هوش - ۳۱۳۱ معماری- ۴۱۳۵ الگوریتم - قبولی : هوش غیرانتفاعی Kh_khalily ۱ ۳,۳۱۴ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: delete4all
  با رتبه ۲۳۶ معماری کامپیوتر کجا قبول میشم؟ MLMSecurity ۸ ۵,۵۰۳ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: delete4all
  با رتبه ۳۱۸ معماری کجا میشه قبول شد؟ prn ۰ ۱,۲۷۷ ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: prn
  با رتبه ۳۱۸ معماری کجا میشه قبول شد؟ prn ۰ ۱,۲۲۵ ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: prn
  رتبه ۱۱۷ معماری arash3553 ۵ ۳,۳۶۵ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: archer22

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close