زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برقراری مجدد pm

ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۲۹ ب.ظ
برقراری مجدد pm
سلام
pm مجددا فعال شد. اما خواهشا توی ۲۴ ساعت آینده زیاد pm نفرستید. فعلا روزی یه دونه pm می‌تونید بفرستید!! ان شا الله به زودی محدودیت‌های سایت کمتر می‌شه.
یه نفر متخصص VPS به من pm بده بد نیست.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , marjan2001 , fatima1537 , **sara** , Jabar-Asadi , najme60 , sina_n , ایرسا , هاتف , Maryam-X , hanif , fateme66 , polarisia , mosavat , marygoli
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۰۹ ب.ظ
برقراری مجدد pm
واااااای نمی دونین چقدر خوشحال شدم که تونستم پیام نخوندمو بخوونم!!مرسییییییییییی!
کاش می شد بیشتر از یه تشکر گذاشت!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۵۲ ب.ظ
برقراری مجدد pm
چشم ما روشن!

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۶ ق.ظ
RE: برقراری مجدد pm
(۲۷ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  سلام
pm مجددا فعال شد. اما خواهشا توی ۲۴ ساعت آینده زیاد pm نفرستید. فعلا روزی یه دونه pm می‌تونید بفرستید!! ان شا الله به زودی محدودیت‌های سایت کمتر می‌شه.

سلام ‌:

متخصص VPS کارش چی هست ؟
۱
۰
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۶ ق.ظ)daneshju-arshad-manesht نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  سلام

سلام ‌:

متخصص VPS کارش چی هست ؟
VPS همون Virtual Private Server هست و می تونید تعریفش رو تو ویکی پدیا ببینید.متخصصش هم که طبعا یعنی کسی که VPS اجاره میده یا شایدم VPS کانفیگ می کنه و از این جور کارا

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۹:۴۸ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۴ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  
(08 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۶ ق.ظ)daneshju-arshad-manesht نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  سلام

سلام ‌:

متخصص VPS کارش چی هست ؟
VPS همون Virtual Private Server هست و می تونید تعریفش رو تو ویکی پدیا ببینید.متخصصش هم که طبعا یعنی کسی که VPS اجاره میده یا شایدم VPS کانفیگ می کنه و از این جور کارا

ممنون ‌، بله ‌، متوجه شدم ‌، گویا تب VPS یه مدتیه خیلی بالا گرفته ‌، خیلی طرفدار پیدا کرده ‌،

ولی منظور دکتر فکر کنم برای config کردن بود و نه برای اجاره کردن
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۷۳ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  بررسی مجدد نمره siiib70 ۵ ۴,۸۴۷ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۸۷۰ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۷۳۲ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian
  ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد (در رشته متفاوت) برای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد amateurobot ۰ ۲,۰۰۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amateurobot
  قبولی در دوره غیر روزانه ارشد ۹۶ (شبانه . پردیس . مجازی و ...) و کنکور مجدد در ارشد۹۷ Happiness.72 ۱ ۲,۵۱۴ ۳۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: so@
  شرکت مجدد در کنکور سراسری fatemeh135 ۰ ۱,۹۴۸ ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemeh135
Sad تحصیل در غیرانتفاعی یا کنکور مجدد! αɾια ۳۶ ۱۹,۸۳۱ ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: RASPINA
  قطع ارتباط کاربران با کریو کنترل و اتصال مجدد (فوری فوری ) mhd3 ۰ ۲,۰۴۲ ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mhd3
Exclamation سلام بعد از سالها دوری برگشتم تا بهم مشاوره بدید در مورد قبولی مجدد خیلی حیاتی کمک کن aatwo ۲ ۲,۵۵۸ ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Amir V

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close