زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عاخرش کی ضایع شد!!!

ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ، توسط Elena_71.)
عاخرش کی ضایع شد!!!
ترم ۶ بودیم و ۱سری هم کلاسیه باحال داشتیم
تو کلاس همیشه بین دخترا و پسرا درگیری وجود داشت ؛ ما میگفتیم خانوما بهترن ؛آقایون میگفتن نخیر ما بهتریم D:
خلاصه ۱بار یکی از پسرا که قبلا منو پشت فرمون دیده بود وقتی داشت رد میشد تیکه انداخت که ضعیفه رو چه به رانندگی!! D:
قاعدتا منم غیرتی شدم گفتم سعی کن پیش ما نمونی گرد و خاکه چرخای ماشینم خفت نکنه Big Grin اون گفتش که هه با سرعت ۲۰کیلومتر در ساعت گرد و خاکم میکنی؟ مردشی بیا کورس بذاریم!
گفتم برو بابا تو که بیشتر از ۲۰کیلومتر در ساعت إرور میدی رو چه ب کورس!!
خلاصه بعد از کلی کل کل قرار شد که بعد از کلاس معادلات با هم کورس ببندیم!
بعد از کلاس تو مسیر تا پارکینک شروع کرده بود به کری خوندن که نقطت میکنم تو آیینه؛لوله ای و این حرفا Big GrinBig Grin
دیدم همش بچه های کلاس میان؛ من ب دخترا گفتم که خطرناکه کسی با من نیاد
اون ب پسرا گفته بود که آقا سوژه خندس اون دیوونه ها هم ۷نفری ریختن تو ماشینش که مثلا ب من بخندن DBig Grin:
اون زودتر از من از پارکینگ زد بیرونو من وقتی از پارکینگ زدم بیرون پامو گذاشتم رو گازو جا گذاشتمش...
کلی رفتم دیدم خبری نیس! اصن تو آیینه نمی دیدمشون Big GrinBig Grin
بعد گفتم شاید چیزیشون شده زدم بغله اتوبان پیاده شدم یکم منتظر شدم دیدم یواش یواش داره از دور میاد Big GrinBig Grin

بعد که رسیدن ب من دیدم کف ماشینش رو زمین بود از بس سنگین بود هر چی میگازیید ماشینه سرعت نمیگرفت Big GrinBig GrinBig Grin
منو جا گذاشتن ب مسیرشون ادامه دادن خیلی هم خودشونو طبیعی گرفته بودن که مثلا هیچی نشده Big GrinBig Grin
منو بگو زمینو گاز میزدم از خندهBig GrinBig GrinBig Grin
خلاصه اونا کلی رفتن بعد من بازم نشستمو گاااازشوو گرفتم و ویییژژ از کنارشون رد شدم ۱بار دیگه سرعتو کم کردم که برسن یهو دیدم رسیدن ۷تاشون شیشه هارو داده بودن پایین هاار هاار میخندیدن Big GrinBig GrinBig Grin
من فک کردم ب خودشون میخندن!
بعد دیگه من جدا شدم پیچیدم که بیام خونه ۱ماشینه اومد گفت آبجی اون چادرت لای در مونده درستش کن |:
تازه فهمیدم به چی میخندیدن Big GrinBig GrinBig Grin
آخ که چقد ضایع بود
۲۱
۸
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , sinaaaaa , کنکوری , mm123456789 , SHayAN_567 , mojhde , sonia1990 , mahbub isp , olom tahghighat , shamim_70 , Pegasus , jparisa , ali.329 , friends , Behzad TP , hosshah , Parisa-SH , kimiya_ab , fa_shinobi , zahra_ce87 , yasaman2014 , m@hboobe , RASPINA
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۵۸ ق.ظ
ضعیفه رو چه به رانندگی!
باید با اون ۷ تا صحبت کنیم تا پی به حقیقت ببریم Big Grin
اکثرا پسرا جوری ضعیفه هارو سرکار می ذارن که طرف هنوز کله اش گرم می مونه فکر می کنه برده یا گازشو گرفته در حالی که سوژه کرکر خنده شده Smile))شاید بعد چند روز دوزاریت بیوفته که چه ضایعی شدی و پشیمون میشی که سند مکتوبش هم کردی Big Grin

ShyCool
۲
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71 , hosshah , leo.abol
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ ق.ظ
RE: ضعیفه رو چه به رانندگی!
(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۵۸ ق.ظ)sinaaaaa نوشته شده توسط:  باید با اون ۷ تا صحبت کنیم تا پی به حقیقت ببریم Big Grin
اکثرا پسرا جوری ضعیفه هارو سرکار می ذارن که طرف هنوز کله اش گرم می مونه فکر می کنه برده یا گازشو گرفته در حالی که سوژه کرکر خنده شده Smile))شاید بعد چند روز دوزاریت بیوفته که چه ضایعی شدی و پشیمون میشی که سند مکتوبش هم کردی Big Grin

حالا شوما نمخواد آبروی بر باد رفتشونو بخری؛ به نقل از یکی ازون ۷تا راننده حسابی تو سری میخوره ((:Big Grin
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: کنکوری , sinaaaaa
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ ق.ظ
ضعیفه رو چه به رانندگی!
خوبه، از منفی اومدید بیرونBig Grin
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71 , ali.329
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ ب.ظ، توسط ali.329.)
ضعیفه رو چه به رانندگی!
[quote='Riemann' pid='259946' dateline='1393826635']
خوبه، از منفی اومدید بیرون
الان نوبت توئه بری منفی Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Elena_71
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۳۳ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  خوبه، از منفی اومدید بیرونBig Grin

حالا باز ۱چیزی بگو که بعد من ۱چیزی بگم این دف بن شم Big Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , sinaaaaa
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۳۳ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  خوبه، از منفی اومدید بیرونBig Grin

با هم دوست باشین ، دعوا نکنین!Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
۲
۰
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ب.ظ
ضعیفه رو چه به رانندگی!
خیلی جالب بود Elena خانوم منکه تصور کردم چه صحنه ایی بوده کلی خندیدم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71 , Eh3SAN
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ب.ظ
ضعیفه رو چه به رانندگی!
(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  بعد دیگه من جدا شدم پیچیدم که بیام خونه ۱ماشینه اومد گفت آبجی اون چادرت لای در مونده درستش کن |:
آخ که چقد ضایع بود
ولی من هنوز نفهمیدم که چی شد!!!!!!!!!
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71 , zoltrix_66
ارسال: #۱۰
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ ب.ظ
ضعیفه رو چه به رانندگی!
نخیرم دلم واسه الباقی ضعیفه های دانشگاهتون می سوزه با این ضایعگی که براشون به بار اوردی حتما روشون نمیشه از جلو پسرا رد بشن همه ی اعتماد به نفسشونو بر باد دادی Sad

ShyCool
۷
۱۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: leo.abol
ارسال: #۱۱
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۳۳ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  خوبه، از منفی اومدید بیرونBig Grin

با هم دوست باشین ، دعوا نکنین!Big Grin

این سربازیه یا جنگ ستارگان؟!!!!!!!!!!!!
اگه سربازی اینقدر هیجانی و باحاله منم دوست دارم برم سربازی
الان شما دقیقا داری کیا رو میکشی و واسه چی اینقدر اون بدبختا رو میکشی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۴ ب.ظ)ec_a_j نوشته شده توسط:  این سربازیه یا جنگ ستارگان؟!!!!!!!!!!!!
اگه سربازی اینقدر هیجانی و باحاله منم دوست دارم برم سربازی
الان شما دقیقا داری کیا رو میکشی و واسه چی اینقدر اون بدبختا رو میکشی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اولا که من نمیدونم چرا خانوما اینو میبینن به سربازی علاقه مند میشن! شما نفر اول نیستی!Big Grin
دوما الان لب مرزه داره مرزبانی میکنه!Big Grin
سوما نکته اصلیش اون سیگار برگشه!Big GrinTongueCool

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , hosshah , mehdi.m2
ارسال: #۱۳
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ب.ظ، توسط Elena_71.)
(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  بعد دیگه من جدا شدم پیچیدم که بیام خونه ۱ماشینه اومد گفت آبجی اون چادرت لای در مونده درستش کن |:
آخ که چقد ضایع بود
ولی من هنوز نفهمیدم که چی شد!!!!!!!!!

حدود ۳۰سانت از چادرم لای در ماشین مونده بود منم درو بسته بودم؛حالا تصور کن من میگازیدم باد میخورده بهش عین پرچم یزید DBig GrinBig Grin

(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ب.ظ)sinaaaaa نوشته شده توسط:  نخیرم دلم واسه الباقی ضعیفه های دانشگاهتون می سوزه با این ضایعگی که براشون به بار اوردی حتما روشون نمیشه از جلو پسرا رد بشن همه ی اعتماد به نفسشونو بر باد دادی Sad

شوما ۱سر بیا دزفول من کارت دارم Cool
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , sinaaaaa , Eh3SAN
ارسال: #۱۴
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  در شگفتم از "جامعه ای" که نیمی از شهروندان آن "به لغتی غیر انسانی" نامیده می شوند
و برخی از اینان نه در مقام مقابله، که در مقام انتساب همان لغت بر خویش، همت می گمارند! Shy

دوست من این چیزیه که تو جامعه هست؛و " واسه ما خانوما اصن مهم نیس " چون به خودمون و قابلییتامون "ایمان" داریم؛و "شایستگی خانوما بر هیچکی پوشیده نیس " ؛و اصولا این واژه ها برا کسی اهمیت پیدا میکنه که از فقدانش رنج میبره!
وقتی مسأله ای برای همه روشنه دلیلی وجود نداره که بیاید و واژه آرایی کنید؛چون با حرف شوما ۱جامعه عوض نمیشه! این فقط عین ۱ خاطره بود و بر تأکید هیچ کلمه ای همت نگماشتم!!!
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: shovaliehsiah , jparisa , کنکوری , aamitis , ka arman
ارسال: #۱۵
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ، توسط Amoojan.)
(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  در شگفتم از "جامعه ای" که نیمی از شهروندان آن "به لغتی غیر انسانی" نامیده می شوند
و برخی از اینان نه در مقام مقابله، که در مقام انتساب همان لغت بر خویش، همت می گمارند! Shy

شما از وقتی فهمیدی ۱ ایتی میشی یه پست هایی میزنیا!Big Grin زدی تو فاز جمله های فلسفی و اینا... مواظب خودت باش!Big GrinTongue

۸
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: b.kiani , Elena_71 , nlp@2015 , olom tahghighat , sahar_rostami2 , zoltrix_66 , aamitis , maneshty

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۷۸ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۶۷۷ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  سرعت روش سیم بندی شده نسبت ریز برنامه ریزی شده mostafaheydar1370 ۰ ۱,۸۱۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  درخواست فایل ضبط شده جلسات برگزار شده آموزش c# استاد ایوبی sara_omd ۱۵ ۵,۹۸۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  آیا امکان تغییر اولویت های دعوت به مصاحبه شده در دکتری ۹۴ فراهم شده است؟ rahim06 ۰ ۲,۰۳۰ ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: rahim06
  عدم حذف ایمیل های ارسال شده توسط یک جی میل حذف شده somayebeiranvand ۱ ۲,۱۳۸ ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bargozideh
  قوانین مانشت :موارد بسته شدن نام کاربری(بن شدن ) در مانشت Fardad-A ۱ ۳,۶۱۸ ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Fardad-A
  آموزش روشن شدن کامپیوتر سر ساعت معین ، اتصال به اینترنت ، دانلود کردن و سپس خاموش شدن saeid1389 ۰ ۲۶,۰۴۷ ۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saeid1389
  پیدا کردن آی دی add شده وحالا پاک شده یاهو مسنجر mammad_asir ۲ ۷,۶۶۹ ۰۷ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close