زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عاخرش کی ضایع شد!!!

ارسال: #۱۶
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۵۱ ب.ظ
RE: عاخرش کی ضایع شد!!!
(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۵ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  ۶/ البته سلیقه ها در برقراری ارتباطات و نوع گفتمان متفاوت است، اما حرمت و شرافت انسانی مسئله ای نیست که به سادگی از آن گذر کرد. برخی واژه ها فقط "واژه" نیستند. برخی "واژه" ها شخصیت و منش و جهانبینی "فرد" را نمایان می سازند. Shy

من کلا این واژه ای غیر انسانی رو که گفتی رو پیدا نکردم
ادبیات افراد متفاوته ممکنه چیزی که برای تو بهترین جمله ای است که از کسی می تونی بشنوی برای کسی بدترین باشه و یا بالاعکس
در عالم شوخی الفاظی به کار می رود که ربطی به درک اون فرد نسبت به جهان نداره و در واقع این درک رو از افراد به قولی نامتمدن قرض می گیره و چیز هایی رو میگه که در واقع اعتقادی بهشون نداره
به غیر از این خوب و یا بد بودن چیزی باز یه مسئله ی شخصیه که بستگی داره به محیط اطراف
و حرمت و شرافت انسانی زیر مجموعه ی خوب هست و ناقضش بد
مثلا تو که روانشناسی مطالعه داشتی حتما دیدی افرادی رو که از اینکه بفهمند مشکل روانی دارند بسیار شاد میشن و یا حالت برعکسش
الان به یکی بگی مشکل روانی داری حرمت و شرافت اون رو زیر سوال بردی یا اونو تایید کردی؟(یک نمونه ی واضح دیگه اش سیگار کشیدنه)
و باز این برمی گرده به محیط که مشخص می کنه چی خوبه و چی بده و به قول تبلیغات تلویزیون ما نباید با مقایسه ظاهر افراد با باطن خودمون در موردشون نظر بدیم(فکر کنم همچین چیزی بود )

Ayyy ya ya ya
۱۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Mohammad-A , masoud67 , neda.h , zoltrix_66 , Pegasus , Behzad TP , tabassomesayna
ارسال: #۱۷
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۰۵ ب.ظ
عاخرش کی ضایع شد!!!
در مورد ۱ و ۲ و۳ کاملا توضیح من گویاس
در مورد ۴ شما توهین کردید که اونو ب بزرگواریم میبخشم
در مورد ۵ فرمودید هدفتون تغییر جامعه نیست!میشه بفرمایید دقیقا هدفتون چیست!
درد آور تر از هر چیزی تو جامعه اینه که هر شخصی بخود این حق رو میده که وارد هر مسأله ای بشه و بزور حرف خود رو ب کرسی بنشونه؛ولی آیا با این اوقات تلخی که ب خودتون اجازه میدید بوجود میارید چیزی عوض میشه؛و اگر نمیشه چه لزومی به این کارا هست¿اگر موضوع شخصی و دلخوری از قبل دارید بهتر نیست تو پیام خصوصی صحبت کنیم?
ایا اینکه امتیاز منفی دادید رو کافی نمدونید برای نظر شخصیتون!
واقعا چطور بعضی ها میتونن اوقات تلخی بوجود بیارن!
۳
۱
ارسال: #۱۸
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۱۲ ب.ظ، توسط Amoojan.)
از همون اوایل تاپیک یه چیزی میدونستم که گفتم!
(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  با هم دوست باشین ، دعوا نکنین!Big Grin
بعــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــله!Big GrinTongue
با هم دوســــــــــــــت باشـــــــــــــــــــین!Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71 , Mohammad-A , neda.h
ارسال: #۱۹
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۱۱ ب.ظ
عاخرش کی ضایع شد!!!
چرا نگفتی کامنت گذاشتن تو تاپیکات تبعات منفی داره اونم ۶ تا Sad
فکر کنم دخترای دانشگاهت هستن دارن ضایعگی رو تلافی می کنن Smile)

ShyCool
۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71
ارسال: #۲۰
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۱۶ ب.ظ، توسط Amoojan.)
(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۱۱ ب.ظ)sinaaaaa نوشته شده توسط:  چرا نگفتی کامنت گذاشتن تو تاپیکات تبعات منفی داره اونم ۶ تا Sad

آقا حالا منفی بدن مگه چیزی میشه؟!Huh
حالا مگه ما یه خروار مثبت گرفتیم بهمون جایزه دادن که منفی بگیریم حالمون رو بگیرن آیا؟!Big Grin
حالا من یه مثبت بهت دادم از درد و آلامت کم بشه حالشو ببری!Big GrinTongue برای بچه محلات هم تعریف کن!Big Grin

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sinaaaaa
ارسال: #۲۱
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ ب.ظ، توسط Elena_71.)
(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۱۱ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  از همون اوایل تاپیک یه چیزی میدونستم که گفتم!
(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  با هم دوست باشین ، دعوا نکنین!Big Grin
بعــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــله!Big GrinTongue
با هم دوســــــــــــــت باشـــــــــــــــــــین!Big Grin

عمــــــــو جون خوب من سعی میکنم بخاطر جمع مسالمت آمیز رفتار کنم وگرنه همیشه از طریق زور مخالفامو راضی میکنم AngelBig Grin
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan
ارسال: #۲۲
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۲۶ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۲۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  شما از وقتی فهمیدی ۱ ایتی میشی یه پست هایی میزنیا!Big Grin زدی تو فاز جمله های فلسفی و اینا... مواظب خودت باش!Big GrinTongue
نه دوستم، فرقی نکردنBig Grin

شوما یه دوری تو آخرین ارسال های این برادر بنداز ، بعد خودت میای میری باهاش یه صحبتی میکنی!TongueBig Grin
ولی هنوز اون عادت پاک کردن ارسال هاشو داره ها!Dodgy
یه همتی بکنن دوستان ایشون رو قبل از رفتن به شریف توجیه کنیم!Big GrinTongue

۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2
ارسال: #۲۳
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۴۰ ب.ظ، توسط neda.h.)
(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۲۶ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۲۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  شما از وقتی فهمیدی ۱ ایتی میشی یه پست هایی میزنیا!Big Grin زدی تو فاز جمله های فلسفی و اینا... مواظب خودت باش!Big GrinTongue
نه دوستم، فرقی نکردنBig Grin

شوما یه دوری تو آخرین ارسال های این برادر بنداز ، بعد خودت میای میری باهاش یه صحبتی میکنی!TongueBig Grin
ولی هنوز اون عادت پاک کردن ارسال هاشو داره ها!Dodgy
یه همتی بکنن دوستان ایشون رو قبل از رفتن به شریف توجیه کنیم!Big GrinTongue

Smile))
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۵۰ ب.ظ
من خیلی وقته مثبت و منفی ندارم! آخه چرا ازم گرفتن؟! به کدوم مدیر منفی دادم! من به این خوبی! Exclamation Big Grin

آرامشه ماقبل طوفانم...
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71 , Riemann
ارسال: #۲۵
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۰ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  من خیلی وقته مثبت و منفی ندارم! آخه چرا ازم گرفتن؟! به کدوم مدیر منفی دادم! من به این خوبی! Exclamation Big Grin
یعنی الان این مثبت منفیای این بغل رو نمیبینی؟Big Grin

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71
ارسال: #۲۶
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۵۸ ب.ظ
عاخرش کی ضایع شد!!!
(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۱۱ ب.ظ)sinaaaaa نوشته شده توسط:  چرا نگفتی کامنت گذاشتن تو تاپیکات تبعات منفی داره اونم ۶ تا Sad

خوب کاری کردن Big Grin
ایشالا ۱۰۰۰تا شن Big Grin
Big Grin
ایشالا تو بیابون گیر کنی؛فقط خانوما راننده باشن هیشکی هم بلندت نکنه Smile
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sinaaaaa
ارسال: #۲۷
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ، توسط neda.h.)
(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  در شگفتم از "جامعه ای" که نیمی از شهروندان آن "به لغتی غیر انسانی" نامیده می شوند
و برخی از اینان نه در مقام مقابله، که در مقام انتساب همان لغت بر خویش، همت می گمارند! Shy

بنظرم شما اشتباه متوجه شدی
اصل حرفتون درسته، اما اینجا درست نیست.
کلمات و جملاتی که توسط هرکسی به کار گرفته میشن رو نباید همیشه با فرهنگ لغت خودمون معنی کنیم. گاهی لازمه صرفا با فرهنگ لغت طرف مقابل معنی کنیم.
بقول دوستمون "Amoojan" دوست باشیم باهمShy
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71 , Amoojan
ارسال: #۲۸
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۱۹ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۰ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  من خیلی وقته مثبت و منفی ندارم! آخه چرا ازم گرفتن؟! به کدوم مدیر منفی دادم! من به این خوبی! Exclamation Big Grin
یعنی الان این مثبت منفیای این بغل رو نمیبینی؟Big Grin

یعنی حقشو ازم گرفتن!! برام فعال نیس نمیتونم به کسی مثبت یا منفی بدم! Big Grin

آرامشه ماقبل طوفانم...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , Riemann
ارسال: #۲۹
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۰۶ ب.ظ
عاخرش کی ضایع شد!!!
بحث ازین مهمتر نبود ؟
آدم شک میکنه خیلی ازین یوزرهای دختر ، پسر باشن .
۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Mohammad-A , aamitis , f2000 , Amoojan
ارسال: #۳۰
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ ب.ظ
عاخرش کی ضایع شد!!!
مرد ضعیف بود که زن شد،ضعیـــــــــفه

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
۷
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۱۴ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۷۶۶ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  سرعت روش سیم بندی شده نسبت ریز برنامه ریزی شده mostafaheydar1370 ۰ ۱,۸۳۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  درخواست فایل ضبط شده جلسات برگزار شده آموزش c# استاد ایوبی sara_omd ۱۵ ۶,۰۴۸ ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  آیا امکان تغییر اولویت های دعوت به مصاحبه شده در دکتری ۹۴ فراهم شده است؟ rahim06 ۰ ۲,۰۳۹ ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: rahim06
  عدم حذف ایمیل های ارسال شده توسط یک جی میل حذف شده somayebeiranvand ۱ ۲,۱۴۳ ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bargozideh
  قوانین مانشت :موارد بسته شدن نام کاربری(بن شدن ) در مانشت Fardad-A ۱ ۳,۶۳۷ ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Fardad-A
  آموزش روشن شدن کامپیوتر سر ساعت معین ، اتصال به اینترنت ، دانلود کردن و سپس خاموش شدن saeid1389 ۰ ۲۶,۰۵۱ ۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saeid1389
  پیدا کردن آی دی add شده وحالا پاک شده یاهو مسنجر mammad_asir ۲ ۷,۶۷۶ ۰۷ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close