زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

rahim06
(قله مانشت رو فتح کرده)
قله مانشت رو فتح کرده

تاریخ ثبت نام: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲
تاریخ تولد: مخفی
زمان محلی: ۲۰ April 2024 , 06:57 PM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۱۴+
۴۳
۳۲

اطلاعات انجمن rahim06
آخرین بازدید: ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۳۲ ب.ظ
کل ارسال‌ها: ۶۹ (۰/۰۲ ارسال در روز | ۰/۰۲ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۲۰ ساعت, ۴۲ دقیقه, ۵۲ ثانیه
اعتبار: ۰ [جزییات]

اطلاعات تماسِ rahim06
وب‌ سایت:
ایمیل: ارسال یک ایمیل به rahim06.
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به rahim06.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی rahim06
مکان زندگی شما:
رتبه کنکور ارشد؟:
دانشگاه کارشناسی:
وضعیت: دانشجوی کاردانی
دانشگاه کارشناسی ارشد:
دانشگاه دکتری:
گرایش: سایر
لینک مصاحبه با مانشت:

نظرهای کاربران
 negarbaz (31 اردیبهشت ۱۳۹۳ در ۰۲:۴۱ ق.ظ)
سلام امیدوارم حالتون خوب باشه...
من درگیر انتخاب رشته ارشد هستم و فقط یک روز دیگه وقت دارم...نمیتونم تصمیم بگیرم بین دانشگاه های اصفهان و مشهد و شیراز کدومو انتخاب کنم.من فک کنم کل مانشتو خوندم اما اینقد حرفای ضد و نقیض دیدم که واقعا گیجم...
یکی میگه بدترینه و یکی میگه حرف نداره ....
از شما که دانشجوشون هستید خاهش میکنم کمکم کنید...
من کرمانی هستم برام دکترا گرفتن خیلی مهمه خیلی هم مهمه که دانشگاه خوبی درس بخونم استادای خوبی داشته باشم بتونم زیرنظر یه استاد خوب پایان نامه کار کنم بتونم یه مدرک معتبر بگیرم میشه درمورد سطح علمی گرایشهای it تو این دانشگاه بمن توضیح بدید..استادا چجورین...دانشجوها راضین؟ممنون میشم اگه کمکم کنی...خاااهش میکنم
بخصوص در این مورد که من شنیدم امکانات دانشگاه شیراز خوب نیست و اینکه سطح گرایشهای it اونجااا...امنیت و it اگه درمورد شبکه صنعتی شیراز و دانشگاهش هم اطلاعاتی دارید خاهش میکنم کمکم کنید...
 fo-eng (23 شهریور ۱۳۹۲ در ۰۱:۰۲ ق.ظ)
سلام .. خوبید .. به نظرتون واسه لیسانسه یا فوق .. من ۴ یا ۵ شنبه اومدم گرفتمش .. دیگه گفتم بذارم تا شنبه به یونی اش زنگ بزنم ببینم چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی شما شماره مستقیم آموزش ندارید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من زنگ زدم اون دفعه میگه آموزش مرکزی . نمی دونم آموزش چی؟؟؟؟؟////
تشکر از اطلاع رسانیتون .. اگه بازم خبری شنیدید ممنون میشم به منم اطلاع بددی...
 fo-eng (16 شهریور ۱۳۹۲ در ۰۲:۱۰ ق.ظ)
بله خودم هم همین نظر رو دارم .. برای همین از نرم افزار میخام تغییر گرایش بدم .. تشکر.
 fo-eng (15 شهریور ۱۳۹۲ در ۰۱:۰۱ ب.ظ)
بله من منظورم همون هست که تو دانشگاه برگزار میشه .. دقیقا از هزینه اش اطلاع ندارید ... من سایتش رو دیدم فکر کنم اردیبهشت مدارک ها رو خوست بودن ..
منم دقیق نمی دونم کارش چطوریه ..
اونوقت به نظر شما داشنگاه صنعتی شیراز بهتره یا اون دانشگاه دولتی شیراز که واقع در قصردشته .. اون دانشگاه الان رشته مدیریت اطلاعات داره؟؟ نظرتوتن چیه؟
 fo-eng (15 شهریور ۱۳۹۲ در ۱۲:۱۴ ق.ظ)
ببینید به هر دانشگاه دولتی نظیر همین صنعتی که شما تشریف دارید و دولتی دیگه شیراز واقع در قصردشت و حتی دانشگاههای تراز اول کشور ..
یک درصدیش رو می زارن که دانشجو با مصاحبه و یه امتحان دیگه از سنجش و دانش توسط دانشگاه برای متقاضیان برگزار شه و حدودا ۱۰ نفری رو قبول می کنند ولی
خب هزینه اش بسیار بالاست . تقریبا ۲ برابر آزاد .. خواستم ببینم شما خبر ندارید؟
این صنعتی شیراز توی بولوار مدرس هست درسته؟
راستی یک مشاوره کنکوری می فرمایید:چقدر خوندید که تونستید دولتی پذیرفته بشید .. احتمالا منم باید بشینم و بخونم ..
منابع تون چی بود؟
 fo-eng (14 شهریور ۱۳۹۲ در ۱۱:۰۴ ب.ظ)
آهان فکر کردم الان سوال پرسیدید آزاد منظورتون بوده .. آخه این صنعتی شیراز بدون کنکور و بصورت پولی هم می پذیره !!!
شما خبر ندارید کی هست؟ این طور که از سایتش برداشت کردم احتمالا واسه بهمن هستش ....
شما شبکه صنعتی شیراز هستید؟
 fo-eng (14 شهریور ۱۳۹۲ در ۰۷:۱۶ ب.ظ)
سلام .. خوبید . چطور شما دانشگاه صنعتی شیراز قبول شدید؟
منظورتون کنکور آزادش بود؟ چون صنعتی شیراز دانشگاه دولتی هست؟

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close