زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳

ارسال: #۳۳۱
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۹ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳
(۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۴ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  مدار منطقی کلا از فصل های مهم که همش حل کردنیه مثل مدارهای ترکیبی و شمارنده ها هیچ سوالی نیومده بود!خدا میدونه چه وقتی صرف این فصل ها کردم
بله. منم همه وقتم رو گذاشتم رو مدارات ترتیبی سنکرون، تقسیم فرکانس شمارنده، ثبات و کاهش حالات. آمدن از تعریف فلیپ فلاپ های D و SR سوال طرح کردن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۳۲
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ب.ظ، توسط mk69online.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ)amir-m89 نوشته شده توسط:  1)تفاوت زبان SQL و زبان شیءگرا (مطمئن نیستم) که در گزینه ها آمده بود بالفرض پرس و جو ها یکسان هستند اما در SQL با جداول کار داریم ولی در شیء گرا با اشیاء ؟
۲)سوال دیگه پایگاه برای جداول پراکنده بیشترین کاربرد رو کدام عملگر داره؟ من انتخاب کردم نیم پیوند.
۳) سوال دیگری از پایگاه در مورد کلید خارجی بود من انتخاب کردم جامعیت ارجاع (صورتش رو یادم نیست). آیا درسته؟

سوال ۱ من هم همین گزینه رو زدم

سوال شماره ۲ برای جداول پراکنده نبود ! برای بانک های نامتمرکز بود و جوابش هم نیم پیوند درسته

سوال ۳ هم آره جامعیت ارجاعی درسته
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir-m89
ارسال: #۳۳۳
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۴ ق.ظ
پاسخ سوال مدیریت ترمیم برعهده کیست میشه
Durability
A transaction is also a unit of recovery. If a transaction succeeds, the system guarantees that its updates will persist, even if the computer crashes immediately after the commit. Specialized logging allows the system's restart procedure to complete unfinished operations, making the transaction durable.
ارسال: #۳۳۴
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۰ ق.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳
(۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  پاسخ سوال مدیریت ترمیم برعهده کیست میشه
Durability
A transaction is also a unit of recovery. If a transaction succeeds, the system guarantees that its updates will persist, even if the computer crashes immediately after the commit. Specialized logging allows the system's restart procedure to complete unfinished operations, making the transaction durable.

از کجا پیدا کردین؟
خدا رو شکر که من این سوال رو جواب ندادم می خواستم سازگاری رو بزنم

Sent from my ME172V using Tapatalk

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
ارسال: #۳۳۵
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ق.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  پاسخ سوال مدیریت ترمیم برعهده کیست میشه
Durability

از کجا پیدا کردین؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: negar.v , amir-m89
ارسال: #۳۳۶
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۶ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ق.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  پاسخ سوال مدیریت ترمیم برعهده کیست میشه
Durability

از کجا پیدا کردین؟

چه دقیق!!!!!!!!! ایول بابا همیکارارو میکنید دیگه میرید شریف ایول

خوشبختی داشتن دوست داشتنی ها نیست

بلکه دوست داشتن داشتنی هاست
ارسال: #۳۳۷
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ، توسط mk69online.)
(۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  پاسخ سوال مدیریت ترمیم برعهده کیست میشه
Durability

البته در کتاب پایگاه داده ماهان اینطور نوشته :

کنترل های ACID در DBMS انجام شده و در DBMS واحدی به نام RECOVERY MANAGEMENT موجود است که دو کنترل ATOMICITY و DURABILITY در آن انجام می شود که هر دو گزینه هم در جواب بود......

این هم واسه ATOMICITY
ATOMICITY:
crash recovery simply ignores incomplete entries. Although implementations vary depending on factors such as concurrency issues, the principle of atomicity — i.e. complete success or complete failure — remain.

کلا سوال استانداردی نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir-m89 , mm123456789
ارسال: #۳۳۸
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ب.ظ، توسط JEYBUY.)
از دوستانی که it امتحان دادن هر کدوم از جواب هایی که یادشون هستا بگن که ببینیم چی درست بوده چی درست نبوده
ممنون
؟؟؟؟؟
ارسال: #۳۳۹
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ب.ظ)JEYBUY نوشته شده توسط:  از دوستانی که it امتحان دادن هر کدوم از جواب هایی که یادشون هستا بگن که ببینیم چی درست بوده چی درست نبوده
ممنون
؟؟؟؟؟

شما بگین چی یادتونه؟
ارسال: #۳۴۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۱۴ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ق.ظ)majidit نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ب.ظ)JEYBUY نوشته شده توسط:  از دوستانی که it امتحان دادن هر کدوم از جواب هایی که یادشون هستا بگن که ببینیم چی درست بوده چی درست نبوده
ممنون
؟؟؟؟؟

شما بگین چی یادتونه؟

باور کن من هیچی یادم نیست گفتیم بقیه شروع کنن بگن بلکمم ما هم یادم بیاد
؟؟؟
ارسال: #۳۴۱
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ق.ظ
سلام به همگی امسال سوالا نسبتا آسون تر بود حالا تا جایی که من یادم سوالا و جوابارو واستون می زارم.
ریاضی:
• اگر x=16 و خطای اندازه گیری آن ۰۱/۰ باشد خطای اندازه گیری y=2x^2+x+4چیست؟جوابش ۶۵/۰
• (A delta B) U (A' U 'B) جوابش M مجموعه مرجع
• یه سوالم فکر کنم در مورد همگرایی روش نیوتن بود که من اشتباهی زدم صفر ولی یک جواب بود
مشترک:
• تبدیل maxhaep به minheap O(nlogn)
• جدول کارنو برابر ۱ میشد
• lru برابر ۶
• سوال در مورد اتصالات میشد n(k-1)+1
• ارتفاع درخت avlt(n-1)+t(n-2)+1
• تعداد درخت های پوشا گراف کامل. n^n-2
• کدام مستقل از متن نیست اونی که سه متغیر بتوان n داشت

تخصصی:
• عملگر اضافی اشتراک جوابش
• پیچیدگی ضرب ماتریس ها ؟ فرمول کاتالان
• سئوال پایگاه داده کلید خارجی که گرینه ها ارجاع و دامنه ای داشت
• الگوریتم کوتاهترین مسیر در گراف بدون وزن جوابش bfs بود
• گزینه غلط پریم بود که داده بود n^3
• استقلال داده فیزیکی دارای کدام یک از مزایای زیر است؟
۱-سهولت بیان پرس وجو ها
۲-سرعت پاسخ به پرس و جو ها
۳-کاهش حجم بانک اطلاعاتی
۴-سهولت تغییر مدل دیسک ها بانک اطلاعاتی جوابش گزینه آخر
ارسال: #۳۴۲
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ ب.ظ
به نطر کسی از IT مثل خودم هیچی یادش نیست D:
ارسال: #۳۴۳
۱۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۱۴ ق.ظ)JEYBUY نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ق.ظ)majidit نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ب.ظ)JEYBUY نوشته شده توسط:  از دوستانی که it امتحان دادن هر کدوم از جواب هایی که یادشون هستا بگن که ببینیم چی درست بوده چی درست نبوده
ممنون
؟؟؟؟؟

شما بگین چی یادتونه؟

؟؟؟
سیستم عامل :
۱-از آماده به اجرا dispach بود ۲-حالتهای رفتن suspend block به جرا میشه ۲-۱- suspend ready بعدش به آماده اجرا بعدش دیسپچ بعدش اتمام.دقیق یادم نیست فکر کنم گزینه ۴ بود
پایگاه داده : یکیش که برای کنترل همزمانی بود cocurrency بود طراح سوال مسخره ای بود به نظرم فقط از فصل ۱و ۲ داده بود
گسسته : دور میز گرد میشد n-1 فاکتوریل که اینو اشتباه کردم میدونستم نزدم اعصابم بهم ریخت اینو نزدم دور دوم نرسیدم نگاش کنم یکیشم داده بود m چی میشه که اینو من برگشت تو راه حل کردم سر امتحان مخم کار نکرد میشد ۳ .شبکه قرارداد ها و لایه ها میشد جوابش معماری که بازم من اشتباه زدم زدم پروتکل .چون اشتباه کردم یادم بود .یکیشم همزمانی میشد لایه جلسه
 سپاس‌گزاری شده توسط: JEYBUY
ارسال: #۳۴۴
۱۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۱ ب.ظ، توسط JEYBUY.)
(۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ق.ظ)majidit نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۱۴ ق.ظ)JEYBUY نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ق.ظ)majidit نوشته شده توسط:  
ممنون
؟؟؟؟؟

شما بگین چی یادتونه؟

؟؟؟
سیستم عامل :
۱-از آماده به اجرا dispach بود ۲-حالتهای رفتن suspend block به جرا میشه ۲-۱- suspend ready بعدش به آماده اجرا بعدش دیسپچ بعدش اتمام.دقیق یادم نیست فکر کنم گزینه ۴ بود
پایگاه داده : یکیش که برای کنترل همزمانی بود cocurrency بود طراح سوال مسخره ای بود به نظرم فقط از فصل ۱و ۲ داده بود
گسسته : دور میز گرد میشد n-1 فاکتوریل که اینو اشتباه کردم میدونستم نزدم اعصابم بهم ریخت اینو نزدم دور دوم نرسیدم نگاش کنم یکیشم داده بود m چی میشه که اینو من برگشت تو راه حل کردم سر امتحان مخم کار نکرد میشد ۳ .شبکه قرارداد ها و لایه ها میشد جوابش معماری که بازم من اشتباه زدم زدم پروتکل .چون اشتباه کردم یادم بود .یکیشم همزمانی میشد لایه جلسه

سئوال قرارداد ها و لایه ها تو گزینه هاش به چز معماری گزینه شبکه هم داشت ؟ من یادم نیست نمیدونم معماری زدم یا شبکه(که اگه تو گزینه ها نبوده پس معماری زدم) ؟
از زبان و مدیریت و مهندسی نرم افزار چیزی یادتون نیست ؟

از دوستان کسی میدونه حداقل تراز باید چند باشه برا قبولی (تو کل این ۱۵ جا که برا IT بود)؟
ارسال: #۳۴۵
۱۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۲۰ ب.ظ، توسط amir-m89.)
با سلام.
؟) من رشته نرم افزار هستم و این اولین کنکور آزاد هست که شرکت کردم. جایی خواندم آخرین فرد قبول شده در علوم تحقیقات فارس پارسال بعد از حتی تکمیل ظرفیت اول تراز ۶۱۷۵ و رتبه ۷۷ داشته. با رتبه ۷۷ که بهترین دانشگاه سراسری انتخاب میشن. آیا گزینش دانشگاه آزاد از سراسری سخت تره؟!!!!
(ویرایش: خانم negar.v لطف کردن پاسخ دادن.)

؟) آیا اطلاعی از ظرفیت دانشگاه آزاد شیراز و علوم تحقیقات فارس گرایش نرم افزار دارین؟
با تشکر.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۴۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۹۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۳۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close