زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴

ارسال: #۱۵۱
۲۳ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ب.ظ، توسط pooyaa.)
RE: تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴
(۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۷ ب.ظ)neda_software نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون اگه ریاضی مهندسی و مدار الکتریکی رو حذف کنم دیگه امکان قبولی ندارم ؟
واقعا نمیدونم باید با این دو تا درس چیکار کنم Sad

سلام
ریاضی مهندسی بخاطر ضریبش و وقتگیر بودنش اکثرا حذف میکنن شماام حذف کنید اگر مایلید ولی مدار چون ضریبش شده ۴ دیگه نباید براحتی حذفش کرد حداقل نصفشو خوب بخونید

(۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۴۷ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  سلام
به نظرتون امسال دوباره بخوام بخونم درس جدید اضافه کنم؟! پارسال ریاضی مهندسی، محاسبات، و مدار الکتریکی رو حذف کرده بودم (هوش مصنوعی) و الان هم وقتم محدوده خیلی !! ۳ روز آخر هفته میتونم بخونم! نمیدونم چی کار کنم؟!
سلام
ریاضی مهندسی بخاطر ضریبش و وقتگیر بودنش اکثرا حذف میکنن شماام حذف کنید اگر مایلید ولی مدار چون ضریبش شده ۴ دیگه نباید براحتی حذفش کرد حداقل نصفشو خوب بخونید
درمورد محاسبات:درس خیلی خیلی آسونیه زیاد وقت نمیگیره سریع میره جلو و جمع میشهBig Grin پس بخونیدش
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۵۲
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۲ ق.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۷ ب.ظ)neda_software نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون اگه ریاضی مهندسی و مدار الکتریکی رو حذف کنم دیگه امکان قبولی ندارم ؟
واقعا نمیدونم باید با این دو تا درس چیکار کنم Sad

صدرصد امکان قبولی داری حتی با رتبه تک رقمی بستگی به باقی درسات داره

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۱۵۳
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۰ ب.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  
به نظرتون امسال دوباره بخوام بخونم درس جدید اضافه کنم؟! پارسال ریاضی مهندسی، محاسبات، و مدار الکتریکی رو حذف کرده بودم (هوش مصنوعی) و الان هم وقتم محدوده خیلی !! ۳ روز آخر هفته میتونم بخونم! نمیدونم چی کار کنم؟!

سلام
درمورد محاسبات:درس خیلی خیلی آسونیه زیاد وقت نمیگیره سریع میره جلو و جمع میشهBig Grin پس بخونیدش

ما اصلا تو دانشگاه مدار پاس نکردیم. میشه گفت الان صفر صفرم...سوالای پارسال هم که خیلی سخت بوده یعنی بدون تسلط کافی نمیشد زد! برا همین حس می‌کنم وقتمو نذارم روش

خنک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر ...
۰
۰
ارسال: #۱۵۴
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۰ ب.ظ
از دوستان ارشد نرم افزار اگر کسی تمایل داره با هم بخونیم من هستم البته از اول تابستون شروع کردم.
۱
۰
ارسال: #۱۵۵
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۹ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ب.ظ)shahin_cr7 نوشته شده توسط:  از دوستان ارشد نرم افزار اگر کسی تمایل داره با هم بخونیم من هستم البته از اول تابستون شروع کردم.

منم واسه نرم دارم میخونم. نظریه رو خوندم، الان هم منطقی و داده دارم میخونم.
اینکه قرار بذاریم هر هفته چقدر بخونیم خیلی خوبه، حتی اگه یه کتاب رو نخونیم!!
۱
۰
ارسال: #۱۵۶
۲۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۶ ق.ظ، توسط fereshte_b.)
سلام بچه ها من عضو جدیدم
میشه کمکم کنید
ببینید من میخام از فردا پسفردا شروع کنم هم برا آزاد هم دولتی و غیر انتفاعی
خب حالا کتابایی رو که میگم بهترین منابعش که روانه و کامل واسه هردو دانشگاه بگید لطفا
محاسبات عددی
مدار منطقی
طراحی الگوریتم(می گن پارسه خوبه گویا)
سیستم عامل
هوش(فک کنم راهیان و مقسمی با هم خوب باشه)
نظریه
زبان انگلیسی(خیلی مهمه برام چون عاشق زبانم). به نظرتون کتاب آکسفورد به درد ارشد میخوره که بخونم؟؟
آمار
ساختمان داده (به نظرتون پارسه خوبه براش!)

من همین چن تا رو میخام بخونم چون وقتم کمه. منبع معرفی نکنید.کتابیرو بگید که هم توضیح باشه هم تست چون وقتم کمه. تاکید میکنم هم آزاد هم دولتی اما کتابا میخام مشترک باشه ها
خیلی حرف زدم. مرسی
۱
۰
ارسال: #۱۵۷
۲۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ب.ظ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ق.ظ)fereshte_b نوشته شده توسط:  سلام بچه ها من عضو جدیدم
میشه کمکم کنید
خب حالا کتابایی رو که میگم بهترین منابعش که روانه و کامل واسه هردو دانشگاه بگید لطفا
محاسبات عددی
مدار منطقی
سیستم عامل
نظریه
زبان انگلیسی(خیلی مهمه برام چون عاشق زبانم). به نظرتون کتاب آکسفورد به درد ارشد میخوره که بخونم؟؟
آمار

من همین چن تا رو میخام بخونم چون وقتم کمه. منبع معرفی نکنید.کتابیرو بگید که هم توضیح باشه هم تست چون وقتم کمه. تاکید میکنم هم آزاد هم دولتی اما کتابا میخام مشترک باشه ها
خیلی حرف زدم. مرسی

محاسبات عددی =پوران
مدار منطقی= هادی یوسفی پوران یا جمعدار گسترش
طراحی الگوریتم(می گن پارسه خوبه گویا)=پوران یا مدرسان
سیستم عامل=حقیقت پارسه یا پوران
هوش(فک کنم راهیان و مقسمی با هم خوب باشه)=راهیان
نظریه=لینز ترجمه صراف زاده خوبه
زبان انگلیسی(خیلی مهمه برام چون عاشق زبانم). به نظرتون کتاب آکسفورد به درد ارشد میخوره که بخونم؟؟ = کتاب زیاده ولی فکر نکنم آکسفورد بخواد
آمار=پارسه طورانی یا مدرسان
ساختمان داده (به نظرتون پارسه خوبه براش!) =آره خوبه براش

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti , fereshte_b
ارسال: #۱۵۸
۲۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۳۵ ق.ظ
ممنون دوست عزیز
دوستان دیگه نظری ندارن؟؟ همینا خوبه که تهیه کنم هم برا کنکور آزاد هم دولتی؟؟
زبان رو هم که گفتم مهمه نگفتین منبعشو !!؟؟!!
۰
۰
ارسال: #۱۵۹
۲۶ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۰ ق.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  

سلام

ما اصلا تو دانشگاه مدار پاس نکردیم. میشه گفت الان صفر صفرم...سوالای پارسال هم که خیلی سخت بوده یعنی بدون تسلط کافی نمیشد زد! برا همین حس می‌کنم وقتمو نذارم روش

به هیچ وجه مدارو حذف نکن بخونی میفهمی خیلی درس خوبیه ازش ۶تا هم سوال میدن که خیلی زیاده واکثر بچه ها میخوننش واگه شما نتونی بزنی خیلی عقب میفتی.
اکثر اساتید میگن واسه روزانه قبول شدن حتما مدارو ۶تا بزنید چون درسی که اگه خیلی تست بزنی واقعا به اون مرحله میرسی با کتاب پوران بخون انشالله که میزنی
کتاب نلسون ومانو هم مرجعش اگه جایی رو نفهمیدی از اونا کمک بگیر
۱
۰
ارسال: #۱۶۰
۲۶ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ ق.ظ
بچه ها این پی دی اف توزیع موضوعی سوالات کنکور، برای سال ٩٣ اضافه نشده بهش هنوز؟Smile

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال: #۱۶۱
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۲ ق.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  

سلام

به هیچ وجه مدارو حذف نکن بخونی میفهمی خیلی درس خوبیه ازش ۶تا هم سوال میدن که خیلی زیاده واکثر بچه ها میخوننش واگه شما نتونی بزنی خیلی عقب میفتی.
اکثر اساتید میگن واسه روزانه قبول شدن حتما مدارو ۶تا بزنید چون درسی که اگه خیلی تست بزنی واقعا به اون مرحله میرسی با کتاب پوران بخون انشالله که میزنی
کتاب نلسون ومانو هم مرجعش اگه جایی رو نفهمیدی از اونا کمک بگیر

ایشون منظورش مدار الکتریکیه نه منطقیShy

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94
ارسال: #۱۶۲
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۴ ق.ظ

لطفا به اینجا هم یه نگاهی بندازین. مرسی

آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است
۰
۰
ارسال: #۱۶۳
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۱۲ ق.ظ، توسط fereshte_b.)
(۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(25 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ق.ظ)fereshte_b نوشته شده توسط:  سلام بچه ها من عضو جدیدم
میشه کمکم کنید
محاسبات عددی
مدار منطقی
سیستم عامل
نظریه
آمار

خیلی حرف زدم. مرسی

محاسبات عددی =پوران
مدار منطقی= هادی یوسفی پوران یا جمعدار گسترش
طراحی الگوریتم(می گن پارسه خوبه گویا)=پوران یا مدرسان
سیستم عامل=حقیقت پارسه یا پوران
هوش(فک کنم راهیان و مقسمی با هم خوب باشه)=راهیان
نظریه=لینز ترجمه صراف زاده خوبه
زبان انگلیسی(خیلی مهمه برام چون عاشق زبانم). به نظرتون کتاب آکسفورد به درد ارشد میخوره که بخونم؟؟ = کتاب زیاده ولی فکر نکنم آکسفورد بخواد
آمار=پارسه طورانی یا مدرسان
ساختمان داده (به نظرتون پارسه خوبه براش!) =آره خوبه براش

دوستان دیگه کسی نظری چیزی نداشت کمکم کنه؟؟
همین منابع خوبه دیگه آیا
تاکید میکنم هم برا آزاد هم دولتی
منبع خوب زبان هم میخام
یه منبع خوب برای پایگاه داده
کمپایلر
زبان های برنامه نویسی هم میخام
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۶۴
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ق.ظ، توسط software94.)
سلام
واسه پایگاه حمید مقسمی کتاب خوبی داره.من شنیدم بچه ها خیلی ازش تعریف کردن.کتاب پارسه نوشته کیوانپور هم حرف نداره.
من جزوه های دکتر خلیلی فرو میخونم اونام عالیه.باید از خودشون بگیری گیر اوردن جزوه هاش چون هر جلسه میده سخته.
کامپایلر من کتاب فردین شاپوری رو خوندم انتشارات کانون نشر علوم.مطمئن باش بهترین کتاب واسه کامپایلر با درسنامه عالی وجامع وتست وتمرین.
واسه زبان برنامه نویسی هم کتاب خیلی توپی وجود نداره.من خودم مدرسان وحمید مقسمی خوندم.به نظرم کتابهای خوبی هستن.
واسه نظریه اقای فردین شاپوری کتاب جدیدی با انتشارات کانون نشر علوم داده که تست هارو خیلی قشنگ حل کرده درسنامه اش هم خوبه به نظر من بهترین کتاب تست نظریه است البته تازه منتشر شده.اما پیتر لینز ترجمه صراف زاده حتما همراه تمرین هاش باید خونده شه.
مدار منطقی هم فقط هادی یوسفی(پوران)
محاسبات هم هادی یوسفی(پوران)
معماری هم هادی یوسفی(پوران)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fereshte_b
ارسال: #۱۶۵
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۹ ق.ظ
ممنون عزیزم
زبان عمومی و تخصصی رو شما چی استفاده میکنید؟؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۵۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۲۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۲۹ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۱۱ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۳۸ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۵ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۲,۰۰۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۳۷ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۲,۰۱۰ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۳۰۸ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close