زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)

ارسال: #۱۰۶
۱۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ ب.ظ
RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
(۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  من پارسال خیلی خوندم و واقعا آماده بودم و روز کنکور هم برای یک رفتم ولی چی شد؟
چهار صدو پنجاه و خورده ای
درصدها ۹۲:
زبان :۰
ریاضی:۱۵
مشترک:۳۷
تخصصی:۳۰
سر کنکور خیلی سوال حل کردم و تعداد غلطام خیلی شد

برای امسال از پاییز شروع کردم(سال قبل از تابستون) روزی ۱ تا ۲ ساعت درس خوندم یه کنکور آزمایشیم ندادم و از ریاضیا هم تقریبا فقط سه فصل آمار خوندم(با اینکه پارسال ریاضی ها رو ترکونده بودم) تازه گرایشمم از هوش به نرم افزار تغییر دادم ولی نتیجه خیلی بهتر شد

نتیجه:نتیجه این که الان برای شروع خیلی زوده، به هیچ وجه شرکت در کنکور های آزمایش رو توصیه نمی کنم،برای زماندی وقت مثل الگریتم کوله پوشتی غیر صفر ویک عمل کنیذ، به هیچ وجه منبع نخونید چون مطمئنم بعد از کنکور پشیمون می شید،به هیچ وجه بسته نخرید چون بازم مطمئنم پشیمون می شید، لم یادگیری هر درس بادرس دیگه فرق داره (درسها رو یکجور و یکنواخت نخونید)، دروس ریاضی رو در ماه آخر بخونید و ...
البته اینها فقط نطرات من است
شما مدار الکتریکی هم خونده بودین ؟
من مصاحبه ها رو نگاه کردم که منبع پیدا کنم ولی همه بیخیال مدار شده بودن Big Grin
و با رتبه سال پیش جایی قبول نشدین ؟ من دیدم یکی زده بود با ۵۱۲ سراسری تبریز قبول شده
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۰۷
۱۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ ب.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ)omidkk نوشته شده توسط:  
(16 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  من پارسال خیلی خوندم و واقعا آماده بودم و روز کنکور هم برای یک رفتم ولی چی شد؟
درصدها ۹۲:

برای امسال از پاییز شروع کردم(سال قبل از تابستون) روزی ۱ تا ۲ ساعت درس خوندم یه کنکور آزمایشیم ندادم و از ریاضیا هم تقریبا فقط سه فصل آمار خوندم(با اینکه پارسال ریاضی ها رو ترکونده بودم) تازه گرایشمم از هوش به نرم افزار تغییر دادم ولی نتیجه خیلی بهتر شد

نتیجه:نتیجه این که الان برای شروع خیلی زوده، به هیچ وجه شرکت در کنکور های آزمایش رو توصیه نمی کنم،برای زماندی وقت مثل الگریتم کوله پوشتی غیر صفر ویک عمل کنیذ، به هیچ وجه منبع نخونید چون مطمئنم بعد از کنکور پشیمون می شید،به هیچ وجه بسته نخرید چون بازم مطمئنم پشیمون می شید، لم یادگیری هر درس بادرس دیگه فرق داره (درسها رو یکجور و یکنواخت نخونید)، دروس ریاضی رو در ماه آخر بخونید و ...
من مصاحبه ها رو نگاه کردم که منبع پیدا کنم ولی همه بیخیال مدار شده بودن Big Grin
و با رتبه سال پیش جایی قبول نشدین ؟ من دیدم یکی زده بود با ۵۱۲ سراسری تبریز قبول شده
من فقط می خواستم تهران قبول شم(به خاطر شرایط کاریم)
مدار الکتریکیم خونده بودم و از ۴ تا سه تا درست و یه غلط زدم(منبعشم پوران ویژه ی بچه های کامپیوتر بود)

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: omidkk
ارسال: #۱۰۸
۱۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ ب.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  
(16 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ)omidkk نوشته شده توسط:  
(16 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  من پارسال خیلی خوندم و واقعا آماده بودم و روز کنکور هم برای یک رفتم ولی چی شد؟
درصدها ۹۲:

مدار الکتریکیم خونده بودم و از ۴ تا سه تا درست و یه غلط زدم(منبعشم پوران ویژه ی بچه های کامپیوتر بود)
کتاب پوران واسه کسی که آماتوره هم مناسبه ؟ سطحش زیاد بالا نیس ؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۹
۱۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ ب.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ)omidkk نوشته شده توسط:  
(16 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  
(16 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ)omidkk نوشته شده توسط:  
درصدها ۹۲:

کتاب پوران واسه کسی که آماتوره هم مناسبه ؟ سطحش زیاد بالا نیس ؟
چی بگم...
ولی فکر نمی کنم اونقدرا سخت باشه ...باید واسش وقت بذاری، مخصوصا تو سالهای اخیر که طراحی سخت شده مدار خیلی تراز بیاره
(حیف که حذف بشه)
فقط اگه خواستی پوران و بخری مراقب باش که کتاب مخصوص بچه های کامپیوتر و بخری

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: omidkk
ارسال: #۱۱۰
۱۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۳۵ ب.ظ
هرسال که جلو میریم بچه ها میگن دیگه خووندن کتاب کنکور به تنهایی کافی نیست، اونوقت شما میگین منبع نخونیم؟Smile
فکر نکنم ایده ی خوبی باشه

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , زهرا سادات
ارسال: #۱۱۱
۱۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ب.ظ، توسط saeed313.)
(۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۳۵ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  هرسال که جلو میریم بچه ها میگن دیگه خووندن کتاب کنکور به تنهایی کافی نیست، اونوقت شما میگین منبع نخونیم؟Smile

اولا که من فقط نظرم و گفتم

دوما مثلا چه درسی و باید از روی منبع خوند؟؟؟؟
زبان منبعش چیه؟؟؟؟
گسسته ۴ جلد گریمالدی
مابقی ریاضیات منبع مشخصی نداره
مدار منطقی حتما می خوای مانو رو بخونی!!!Big Grin
معماریم که من هم مانو رو خوندم هم پترسون که با اینا یه تستم نمی شه زد(مگه حفظی بدن)
سیستم عامل(سیلبرشاتس، تنن بام، استالینگز) که من سیلبر و تنن خوندم ولی موقع دوره توش موندم، هیچ کتابی حقیقت نمی شه
نظریه فقط لینز
ساختمان و طراحی که بزار خیالتو راحت کنم اگه clrsو حفظم کنی نمی تونی زیاد تست بزنی ، چون سوالاتش اصلا استاندار نیست(تو زمان کنکور قابل حل نیستن)
سوما ،صلاح مملکت خویش خسروان دانند(یعنی هر جور راحتی داداش، ولی بعدا نگی کسی بم نگفت)

۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۱۱۲
۱۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ ق.ظ، توسط mcse2010.)
(۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۲ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  
(16 اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۳۵ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  هرسال که جلو میریم بچه ها میگن دیگه خووندن کتاب کنکور به تنهایی کافی نیست، اونوقت شما میگین منبع نخونیم؟Smile

اولا که من فقط نظرم و گفتم

دوما مثلا چه درسی و باید از روی منبع خوند؟؟؟؟
زبان منبعش چیه؟؟؟؟
گسسته ۴ جلد گریمالدی
مابقی ریاضیات منبع مشخصی نداره
مدار منطقی حتما می خوای مانو رو بخونی!!!Big Grin
معماریم که من هم مانو رو خوندم هم پترسون که با اینا یه تستم نمی شه زد(مگه حفظی بدن)
سیستم عامل(سیلبرشاتس، تنن بام، استالینگز) که من سیلبر و تنن خوندم ولی موقع دوره توش موندم، هیچ کتابی حقیقت نمی شه
نظریه فقط لینز
ساختمان و طراحی که بزار خیالتو راحت کنم اگه clrsو حفظم کنی نمی تونی زیاد تست بزنی ، چون سوالاتش اصلا استاندار نیست(تو زمان کنکور قابل حل نیستن)
سوما ،صلاح مملکت خویش خسروان دانند(یعنی هر جور راحتی داداش، ولی بعدا نگی کسی بم نگفت)
کاملا با نظر دوستم موافقم. کتابهای مرجع اصلا خوب ترجمه نشدند و نمیشه چیزی متوجه شد.بودند بچه هایی که فقط کتاب کنکوری خوندند بدون استفاده از مرجع که تک رقمی هم شدند.شما حسابشو بکن به جای اینکه یک دور مهندسی نرم افزار پرسمن بخونی، به جای ان کتاب مقسمی یا مدرسان یا پوران را ۴ دور بخون،چه اتفاقی می افته؟؟؟؟مطمئن باش هر سئوالی از هر مبحثی بیاد میزنی ولی اگر مرجع بخونی نه. مرجع وقت گیر هست حتی اگر از الان بخونی.گریمالدی هم به نظر من فقط یک یا ۲ جلدشو بخونیم بهتره نه اینکه۴ جلدش،که فکر کنم تا ۲ سال هم تموم نمیشه؟؟!!!
خواندن کتوب کنکوری شاید صد درصد مطالب را پوشش نده ولی حداقل ۷۰ تا۸۰ دصد را پوشش میده.دیگه قضاوت با خودت.
بهترین کتاب کنکوری مدرسان هست عین قلم چی. ولی حیف که خیلی خلاصه میگه. ظاهرا فقط از مدرسان بچه ها مهندسی نرم افزار را توصیه کردند

بنده با تمام قدرت شروع خواهم کرد.کاری به کاری دیگران ندارم!!!هدفم دکترا است.........
تمام کتابها را اماده کردم و اماده برای زدن استارت هستم.اخرش بعد از تعطیلات عید شروع میکنم .با روزی ۸ ساعت مطالعه شروع میکنم.تابستون ۱۰ ساعت،پائیز۱۲ ساعت. دی و بهمن ۱۷ ساعت
بیاد کنکور سال۸۲
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed313 , ریحان
ارسال: #۱۱۳
۱۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ب.ظ، توسط A V A.)
(۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۲ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  
(16 اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۳۵ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  

کاملا موافقمSmile
موفق باشین

(۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  
(17 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۲ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  [quote='sh.arshad71' pid='260769' dateline='1394193909']

بنده با تمام قدرت شروع خواهم کرد.کاری به کاری دیگران ندارم!!!هدفم دکترا است.........
تمام کتابها را اماده کردم و اماده برای زدن استارت هستم.اخرش بعد از تعطیلات عید شروع میکنم .با روزی ۸ ساعت مطالعه شروع میکنم.تابستون ۱۰ ساعت،پائیز۱۲ ساعت. دی و بهمن ۱۷ ساعت
بیاد کنکور سال۸۲

شما هم بسیار موفق باشین

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال: #۱۱۴
۱۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ ب.ظ
سلام. با صحبت دوستان درمورد قبولی با خوندن کتابهای کنکوری موافقم ولی به نفعتونه اگه هدفتون فقط قبولی نباشه و قصد ادامه تحصیل دارید کتابهای مرجع چند تا درس پایه ای رو بخونید. تضمین نمیکنم که با کتابهای مرجع بتونید تستا رو بزنید ولی مرجع پایه رو قوی میکنه. حتی اگه شده بعد از کنکور هم چندتاشون رو بخونید. وقتی رفتید دانشگاه استادا فرض میکنن تمام پیش نیازهای درس رو کامل بلدید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parisa-zm , زهرا سادات , mahyamk , هانی الرضا
ارسال: #۱۱۵
۱۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۵۸ ب.ظ
Re: RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
(۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  بنده با تمام قدرت شروع خواهم کرد.کاری به کاری دیگران ندارم!!!هدفم دکترا است.........
بیاد کنکور سال۸۲

اقا دمت گرم اگه واقعا بتانسیل اینطوری خوندن رو داری. البته با صرف نصف این وقت میتونستید از طریق معدل و بدون کنکور وارد هر دانشگاهی بشید...!

Sent from my GT-I9192 using Tapatalk
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , alagh , هانی الرضا , ashena1
ارسال: #۱۱۶
۱۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ب.ظ)ErPupone نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  بنده با تمام قدرت شروع خواهم کرد.کاری به کاری دیگران ندارم!!!هدفم دکترا است.........
بیاد کنکور سال۸۲

اقا دمت گرم اگه واقعا بتانسیل اینطوری خوندن رو داری. البته با صرف نصف این وقت میتونستید از طریق معدل و بدون کنکور وارد هر دانشگاهی بشید...!

یکسال بخونی بهتر از اینه که چند سال تو دانشگاه سخت بخونی تا به صورت معدلی وارد مقاطع بالاتر بشی.انهم با این اساتیدی که ما داشتیم.
خیلی راحت به دخترها بیشتر نمره میدادند.یکبار سر همین موضوع با یکی از اساتید تو کلاس بحثم شد و کار به اموزش کشید.اخرش چی شد؟؟یک درس ۳ واحدی که بالای۱۵ میشدم را به من۶ داد و ............
کنکور خیلی بهتره.هر چند سخته
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۱۱۷
۱۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ ب.ظ
Re: RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
(۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ب.ظ)ErPupone نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  بنده با تمام قدرت شروع خواهم کرد.کاری به کاری دیگران ندارم!!!هدفم دکترا است.........
بیاد کنکور سال۸۲

یکسال بخونی بهتر از اینه که چند سال تو دانشگاه سخت بخونی تا به صورت معدلی وارد مقاطع بالاتر بشی.انهم با این اساتیدی که ما داشتیم.
خیلی راحت به دخترها بیشتر نمره میدادند.یکبار سر همین موضوع با یکی از اساتید تو کلاس بحثم شد و کار به اموزش کشید.اخرش چی شد؟؟یک درس ۳ واحدی که بالای۱۵ میشدم را به من۶ داد و ............
کنکور خیلی بهتره.هر چند سخته

البته اینو قبول دارم تو دانشگاه خیلی از استادا حق ادم رو می خورن. ولی مشکل اینجاست که تو کنکور هم حق ادم رو میخورن. تو کنکور هزاران شرایط وجود داره که اگه یکیش مشکل داشته باشه اعصاب ادم خورد میشه و کل زحمات ادم هیچ! همین امسال که کنکور دادم یکی از داوطلبا افتاده بود کناره پنجره افتاب مستقیم میخورد تو کلش. بنده خدا به مراقب گفت حالم داره بد میشه جامو عوض کنید. مراقب گفت نه ه ه به هیچ وجه نمیشه!!!! چند بار گفت مراقبم گفت نمیشه. بعد خودش پا شد گفت بربد بابا میگم حالم داره بد میشه بعد صندلیشو خودش کشوند اونور و کلی هم قاطی کرد مراقبا دیگه جرات نکردن چیزی بگن. خوب حالشونو گرفت Big Grin اما خب چه فایده هم اعصاب خودش خورد شد هم حواس کلی از بچه ها پرت شد. این تازه یکی از هزار مورد. خلاصه اینجا زیاد حق ادما رو پایمال می کنن. چیز غریبی نیست!

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alagh , ashena1
ارسال: #۱۱۸
۱۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ ب.ظ
اره درسته. چند ماه بشینیم و بخونیم انوقت دقیقا چند روز مانده به کنکور برامون یه اتفاقی بیفته که نتونیم امتحان بدیم!!!!
ایشالله همه چیز به خوبی پیش بره برای همه اعضای مانشت
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ajabgol
ارسال: #۱۱۹
۱۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۲۲ ق.ظ
امسال امتحان دادم خیلیم خوب دادم با توجه به اینکه نخونده بودم چون فارق التحصیل نمی شدم انگیزه نداشتم حالا خیلی انگیزه دارم تازه شروع کردم میخوام بترکونم پارسال الکی ۶۰۰ اوردم امسال احتمالا زیر ۲۰۰ شایدم کم تر به گفته بچه ها ولی سال اینده تک میارم به امید خدا

امسال از رو کلید این درصدا رو زدم:
زبان ۵۷ ریاضی ۶ مشترک ۳۴ تخصصی معماری ۳۳ تخصصی نرم ۱۲ تخصصی هوش ۴۲

اگه بخونم میتونم همه رو بالای ۵۰ بزنم ولی یه استرس مرموزی دارم که هی میگه نکنه ....

حالا امیدوارم باهم همه به هم کمک کنیم که این نکنه واسه هیچکی اتفاق نیفته
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss , ashena1
ارسال: #۱۲۰
۱۹ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ ق.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  اره درسته. چند ماه بشینیم و بخونیم انوقت دقیقا چند روز مانده به کنکور برامون یه اتفاقی بیفته که نتونیم امتحان بدیم!!!!
ایشالله همه چیز به خوبی پیش بره برای همه اعضای مانشت

اتفاقی که برای من افتاد! البته تونستم امتحان بدم، ولی... کل تمرکزمو بهم ریخت...اگر سازمان سنجش کنکور رو عقب ننداخته بود مشکلی نداشتم. ولی ی هفته... خیلی چیزهارو عوض می کنه...الان فقط امیدم به خداست که نتیجه تلاشمو بگیرم.
بچه ها التماس دعای زیاد Shy

صد سال ره مسجد و میخانه بگیری/ عمرت به هدر رفته اگر دست نگیری
بشنو از پیر خرابات تو این پند/ هر دست که دادی به همان دست بگیری
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۷۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۹۴۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۱۷ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۶۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۵۵ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۳۹۷ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۳۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۱۶ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
Rainbow فروش کامل ترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر maneshti_sharifi ۶ ۴,۷۰۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۹۳۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close