زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)

ارسال: #۶۱۶
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۵ ب.ظ
فوری::

من برای پایگاه داده کتاب پارسه رو گرفتم و می خونم و یه دوری هم خوندمش.
یه جا خوندم این کتاب ناقصه ؟!؟! آیا مطلب صحت داره؟؟؟ در صورت درست بودن به منبع خوب معرفی کنید.
با تشکر.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۱۷
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۸ ق.ظ، توسط fereshte_b.)
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۴۵ ب.ظ)srahimi نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ق.ظ)fereshte_b نوشته شده توسط:  سلام دوست جونا
میخوام یه برنامه ریزی توپ واسه من ردیف کنین.ببینم چیکار میکنید ها
خب حالا شرایط و کتابایی رو که میخوام بخونمو براتون بگم
من صبح ساعت شش بیدار میشم و تا ساعت سه سرکارم. کارمم برنامه نویسی هستش.البته بیشتر در حال یادگیریم تا کد زدن
بعد که میام تا شب بیکارم تقریبا.
دوس دارم نصفیرو عصر و نصفی از درسارو نصفه شب ساعت سه بیدار شم تا شیش بخونم
تازه میخام شروع کنم هم برای رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار و هوش هم برای رشته آی تی
اینم درسایی که میخام بخونم. لطفا بگین کدومارو اول شروع کنم به خوندن و کدومارو نصفه شب و کدومارو عصر بخونم
سیستم عامل
ساختمان داده
پایگاه
نظریه
مدارمنطقی
معماری(یکم. چون نخوندمش زیاد)
کامپایلر(تا حالا اصلا نخوندمش)
زبان های برنامه نویسی(تا حالا نخوندمش)
طراحی الگوریتم
پایگاه
هوش
زبان عمومی و تخصصی
محاسبات عددی و آمار (اگه وقت کنم میخونم)

و یه چیز دیگه . ازین درای زیر کدوماش آسونه که بخونم و منابعش کدوما بهتره
اصول و مبانی مدیریت
ساختمان گسسته
شبکه
مهندسی نرم افزار

دوست عزیز مگه میخوای روزنامه بخونی که برای سه تا گرایش هم برنامه داری. انگیزتون قابل تحصینه ولی سعی کنید یه مقدار واقع بینانش کنید. درسا رو که بخونید میبینید همش فقط حفظی نیست که بگید چند دور میکنم و یادم میمونه و میتونم خوب بزنم. خیلیاش نیاز به تحلیل داره. نیاز هست تست کار کنید و برای یه سریا خیلی بیشتر از بقیه تست بزنید. اگر میتونید برای همه خودتونو به مرور و تست برسونید خیلی خوبه، آفرین ... چه استعدادی. ولی میتونید آیا ؟ Rolleyes

منظورم اینه که هرگرایشی قبول شم برام مهم نیست! هرکدوم آسونتر باشه. امنیت خیلییی دوس دارم ولی میدونم خیلی هم سخت تر از بقیس
من به دلیل مشغله کاری نمیتونم همه کتابارو بخونم.فقط همونایی رو که بالا زدمو میتونم بخونم.
راحت ترین گرایش آی تی کدومه؟؟ ک رو همون تمرکز کنم؟؟ و آیا تو دانشگاه های تهران(آزاد غیرانتفاعی دولتی) پذیرش داره!! در کل میخام هم راحت تر باشه هم پذیرشش بالا که بتونم تهران یا حومه قبول شم
ممنون

(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۲ ب.ظ)olom tahghighat نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ق.ظ)fereshte_b نوشته شده توسط:  دوس دارم نصفیرو عصر و نصفی از درسارو نصفه شب ساعت سه بیدار شم تا شیش بخونم
ینی کلا سه ساعت میخوابی؟
حالا سه ساعت بیخیال اون نصفه شب وقته ی کار دیگست خوب تو چجوری درس میخونی من که خودمو میزنم به خواب عمیق که اذیت نشما........

مزاح بود جبنه که دارین دیگه یکم روحیم بهتر شده پی اماتونو خوندم.........
هه ما مجردا نصفه شب نداریم
خداروشکر دل یکیو شاد کردم

(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ق.ظ)fereshte_b نوشته شده توسط:  دوس دارم نصفیرو عصر و نصفی از درسارو نصفه شب ساعت سه بیدار شم تا شیش بخونم
ینی کلا سه ساعت میخوابی؟

قراره بعد از ظهر ها سه و نیم بخابم تا پنج و نیم اینا
و ده و نیم تا سه و نیم نصفه شب
میشه چند ساعت؟؟؟Dodgy

(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ق.ظ)fereshte_b نوشته شده توسط:  سلام دوست جونا
میخوام یه برنامه ریزی توپ واسه من ردیف کنین.ببینم چیکار میکنید ها
خب حالا شرایط و کتابایی رو که میخوام بخونمو براتون بگم
من صبح ساعت شش بیدار میشم و تا ساعت سه سرکارم. کارمم برنامه نویسی هستش.البته بیشتر در حال یادگیریم تا کد زدن
بعد که میام تا شب بیکارم تقریبا.
دوس دارم نصفیرو عصر و نصفی از درسارو نصفه شب ساعت سه بیدار شم تا شیش بخونم
تازه میخام شروع کنم هم برای رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار و هوش هم برای رشته آی تی
اینم درسایی که میخام بخونم. لطفا بگین کدومارو اول شروع کنم به خوندن و کدومارو نصفه شب و کدومارو عصر بخونم
سیستم عامل
ساختمان داده
نظریه
مدارمنطقی
معماری(یکم. چون نخوندمش زیاد)
کامپایلر(تا حالا اصلا نخوندمش)
زبان های برنامه نویسی(تا حالا نخوندمش)
طراحی الگوریتم
پایگاه
هوش
زبان عمومی و تخصصی
محاسبات عددی و آمار (اگه وقت کنم میخونم)

و یه چیز دیگه . ازین درای زیر کدوماش آسونه که بخونم و منابعش کدوما بهتره
اصول و مبانی مدیریت
ساختمان گسسته
شبکه
مهندسی نرم افزار

سلام هر کسی خودش خودشو بهتر میشسناسه و توانو و قدرت یادگیری و ....... بهترین کسی که برای آدم میتونه برنامه بریزه خودشه
من فقط چندتا پیشنهاد میدم
اول اینکه با شرایط ی که شما داری اصلا روی دوتا رشته که هیچ رو دوتا گرایش هم وقت نزار فقط یکی رو انتخاب کن و رو اون وقت بزار
دوم اینکه شما تقریبا اون جوری که خودتون گفتی ۷و۸ ساعت در روز حین آموزش برنامه نویسی هستین یه مقدار برنامتو سبک تر کن فکر کنم فقط روز اول جواب بده که ساعت ۳ بیدار شی درس بخونی بعد بری سر کار بعد عصر هم درس بخونی مغز انسان دروز یه حجمی رو میتونه برای یاد گیری ساپورت کنه
و میون اون ۳ تا درس آیتی بستگی به علاقتون داره ولی معمولا اضول مبانی مدیریت راحتره

ممنون
نگفتین کدومارو اول بخونم

خب پس میگین چیکار کنم؟
آخه میگم وقتی دروس مشترکه حیفه نخونم تو دو تا رشته. حداقل نرم افزار قبول نشم آی تی قبول شم که
منابع خوب رو برای دروس زیر میگین بهم؟کتاب تست و اموزش

ساختمان داده
طراحی الگوریتم
هوش
سیستم عامل

بچه ها؟؟؟؟ گرایش سیستم های چند رسانه ای تو آی تی چیه؟؟؟ درباره چیه؟؟ چرا ضریب دروس مشترکش کمه؟؟ کدوم دانشگاه ها داره!!
من تو کارشناسی درسشو داشتم خیلیم دوست داشتم و علاقه دارم هنوزم که هنوزه مطالبشو دونه به دونه و خط به خط یادمه!!!
ولی اگه ظرفیت و دانشگاهاش کم باشه نمتونم برم
۰
۰
ارسال: #۶۱۸
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۳۶ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
(۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۴ ق.ظ)fereshte_b نوشته شده توسط:  آخه میگم وقتی دروس مشترکه حیفه نخونم تو دو تا رشته. حداقل نرم افزار قبول نشم آی تی قبول شم که
پیشنهاد می‌کنم تمرکزتان را روی یک رشته بگذارید. شرایط الآن با شرایط آذر و دی کمی متفاوت هست و شما باید بتونید به دروس مسلط بشید و جمع‌بندی کنید. در نهایت پیشنهاد می‌کنم اگر قصد دارید دو تا رشته محک بخورید، روی یکی تمرکز کنید و در هر دو ثبت نام کنید.
البته صرفاً پیشنهاد بود Smile

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
ارسال: #۶۱۹
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۴۴ ب.ظ
RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۸ ب.ظ)srahimi نوشته شده توسط:  یکی به دادم برسهههههههههههههه
من نمیدونم چرا همش خوابم. خیلی وقت هم نیست که شروع کردم که بگم خسته شدم. از بعد ماه رمضون شروع کردم و در روز فوقش چهار یا پنج ساعت. یعنی از این تقریبا چهار هفته ای که شروع به خوندن کردم دو هفته اولش برای شروع به نظرم خوب بود و از خودم راضی بودم و میگفتم کم کم میتونم ساعتا رو بیشتر کنم. اما فکر کنم خودمو چش زدم. دو هفته بعدی همش خوابم. یعنی تا کتاب باز میشه چش من بسته میشه Sleepy Smile
یکی از دوستان میگفت شاید ویتامین بدنت کم شده یا کم خونی که این نیست
خودم گفتم شاید به خاطر باد کولر باشه ولی دور از کولر هم نشستم و تاثیر و تغییری ندیدم
گفتم شاید به خاطر این باشه که محیط خوندنم رو از کتابخونه x به کتابخونه y تغییر دادم ولی با اینکه به کتابخانه x برگشتم ولی همچنان مشکلم همرامه
تنها چیزی که فعلا به ذهنم میرسه اینه که شاید کتابایی که شروع به خوندنشون کردم سنگینه و همین باعث شده یکم خستم کنه و حس خوندن رو ازم بگیره با اینکه اصلا به خودم برای خوندن فشار نیاوردم و همه کتابهایی هم که برای شروع انتخاب کردم هم سنگین نیستن. پنج تا کتابی که یا سال گذشته نرسیدم بخونم و یا تو یه سری مفاهیمش مشکل داشتم رو گذاشتم برای شروع. معماری که سال گذشته خوندم غیر از یه فصلش ولی کتابی که امسال میخونم یه مقدار مشکلتره. سیستم عامل که فقط تو یکی دو فصل مفاهیم رو درست متوجه نشده بودم و الان با جزوه جدید فقط مرور کردم یعنی چیز سختی نداشت. نظریه که سخت نیست برام و فقط برای دست گرمیه. آمار درسیه که سال گذشته نخوندم. و طراحی که سال گذشته خوندم ولی همچنان جای کار داره. همین ...
نمیدونم الان من خسته شدم یا مشکل دیگه ای دارم Huh Undecided
خیلی غمگینم Wink
نگرانم Smile
دپرس شدم Big Grin
تصمیم گرفتم دو سه روز به خودم استراحت بدم با اینکه این دو هفته عملا درس نخوندم و کلا چرت میزدم
دوستان خواهشمندم اگه کسی نظری داره منو از این دلواپسی در بیاره. من قرار نیست امسال رتبه با تعداد ارقام بالا بیارم Rolleyes چنین سابقه خواب آلودگی ندارم Blush
ممنون میشم نظرات تست شده خودتون رو به من حقیر اعلام بفرمایید. Smile
پیشاپیش سپاسگذارم
نظره من اینه که شما نباید با درسای ساده شروع کنی و این کار اشتباهه تابستون وقت از بین بردنه نقطه ضغف هاست یعنی درسایی که ضعیفی رو باید بخونی وقتی درسای رو انتخاب میکنی که بلدی و آسونه یه سیگنال نا خودگاه میره تو مغزت که این رو یا بلدم یا این آسونه (که اینو بلدم خطرناک ترینش هست چون بعد اون هیچی یاد نمیگیری) وقتی ذهنت میگه یا بلدم یا آسونه خود به خود میره رو حالت screensaver کم کم خوابتون میگیره به نظرم حتی اگه نمیخوای بهتون تو تابستون فشار بیاد ترکیبی از درسایی که وقعا بلد نیستین و آسونارو بخونین اگه بخواین فشار بیاد که فقط درسای خیلی سخت یا اونای که بلد نیستین رو بخونینWink

ساعت خوابتونو درست کنین اگه احتمالا ویس گوش میدین خیلی خواب آوره یه ساعتی گوش کنین که خوابتون نمیاد به محض اینکه خوابتون گرفت یه دوری بزنین یا یه نخ بهمن فیلتر پلاس Big Grin بکشین خوابتون بپره

هر وقت که خوابتون گرفت یه نوشیدنی کافئین دار بخورین درست میشه (چای قهوه نسکافه ....... )

گفتین کتاب خونه درس میخونین اما اگه خونه میخونین اتاقی که توش میخوابین و اتاقی که درس میخونین رو عوض کنین( خیلی تاثیر داره)
ممکنه اگه خوابتون میگره چشتون ضعیف باشه وخسته شه سریع و خوابتون بگیره
....

به نظرم کارتون درسته یه دو سه روز استراحت کنین بعد درست با برنامه ریزی درست شروع کنین

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI
ارسال: #۶۲۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۰۶ ب.ظ
سلام به همگی ، دوستان من دوباره به دور رقابت برگشتم تو یه چند مدت درگیر کلاس ccna بودم که امروز تموم شد با اینکه هنوز پروژه کارشناسییم مونده و باید تا یک ماه دیگه تحویلش بدم ولی تقریبا بی خیالش شدم و برای کنکور می جنگم اونم فقط برای شبکه هر کی پایه هست پیام بده یه روشی خودم ابداع کردم به نام force fast دیگه هیچی نمی تونه جلوی این روش باشه خردش می کنه در اصل !!!!!!!!!!!!!!
یکی از صندلی های دانشگاه تهران رشته ی شبکه برای منه من چیزی رو بگم بهش عمل می کنم

۱۲۳ شروع .........
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۶۲۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۷ ب.ظ)srahimi نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۸ ب.ظ)srahimi نوشته شده توسط:  یکی به دادم برسهههههههههههههه
من نمیدونم چرا همش خوابم. خیلی وقت هم نیست که شروع کردم که بگم خسته شدم. از بعد ماه رمضون شروع کردم و در روز فوقش چهار یا پنج ساعت. یعنی از این تقریبا چهار هفته ای که شروع به خوندن کردم دو هفته اولش برای شروع به نظرم خوب بود و از خودم راضی بودم و میگفتم کم کم میتونم ساعتا رو بیشتر کنم. اما فکر کنم خودمو چش زدم. دو هفته بعدی همش خوابم. یعنی تا کتاب باز میشه چش من بسته میشه Sleepy Smile
یکی از دوستان میگفت شاید ویتامین بدنت کم شده یا کم خونی که این نیست
خودم گفتم شاید به خاطر باد کولر باشه ولی دور از کولر هم نشستم و تاثیر و تغییری ندیدم
گفتم شاید به خاطر این باشه که محیط خوندنم رو از کتابخونه x به کتابخونه y تغییر دادم ولی با اینکه به کتابخانه x برگشتم ولی همچنان مشکلم همرامه
تنها چیزی که فعلا به ذهنم میرسه اینه که شاید کتابایی که شروع به خوندنشون کردم سنگینه و همین باعث شده یکم خستم کنه و حس خوندن رو ازم بگیره با اینکه اصلا به خودم برای خوندن فشار نیاوردم و همه کتابهایی هم که برای شروع انتخاب کردم هم سنگین نیستن. پنج تا کتابی که یا سال گذشته نرسیدم بخونم و یا تو یه سری مفاهیمش مشکل داشتم رو گذاشتم برای شروع. معماری که سال گذشته خوندم غیر از یه فصلش ولی کتابی که امسال میخونم یه مقدار مشکلتره. سیستم عامل که فقط تو یکی دو فصل مفاهیم رو درست متوجه نشده بودم و الان با جزوه جدید فقط مرور کردم یعنی چیز سختی نداشت. نظریه که سخت نیست برام و فقط برای دست گرمیه. آمار درسیه که سال گذشته نخوندم. و طراحی که سال گذشته خوندم ولی همچنان جای کار داره. همین ...
نمیدونم الان من خسته شدم یا مشکل دیگه ای دارم Huh Undecided
خیلی غمگینم Wink
نگرانم Smile
دپرس شدم Big Grin
تصمیم گرفتم دو سه روز به خودم استراحت بدم با اینکه این دو هفته عملا درس نخوندم و کلا چرت میزدم
دوستان خواهشمندم اگه کسی نظری داره منو از این دلواپسی در بیاره. من قرار نیست امسال رتبه با تعداد ارقام بالا بیارم Rolleyes چنین سابقه خواب آلودگی ندارم Blush
ممنون میشم نظرات تست شده خودتون رو به من حقیر اعلام بفرمایید. Smile
پیشاپیش سپاسگذارم
نظره من اینه که شما نباید با درسای ساده شروع کنی و این کار اشتباهه تابستون وقت از بین بردنه نقطه ضغف هاست یعنی درسایی که ضعیفی رو باید بخونی وقتی درسای رو انتخاب میکنی که بلدی و آسونه یه سیگنال نا خودگاه میره تو مغزت که این رو یا بلدم یا این آسونه (که اینو بلدم خطرناک ترینش هست چون بعد اون هیچی یاد نمیگیری) وقتی ذهنت میگه یا بلدم یا آسونه خود به خود میره رو حالت screensaver کم کم خوابتون میگیره به نظرم حتی اگه نمیخوای بهتون تو تابستون فشار بیاد ترکیبی از درسایی که وقعا بلد نیستین و آسونارو بخونین اگه بخواین فشار بیاد که فقط درسای خیلی سخت یا اونای که بلد نیستین رو بخونینWink

ساعت خوابتونو درست کنین اگه احتمالا ویس گوش میدین خیلی خواب آوره یه ساعتی گوش کنین که خوابتون نمیاد به محض اینکه خوابتون گرفت یه دوری بزنین یا یه نخ بهمن فیلتر پلاس Big Grin بکشین خوابتون بپره

هر وقت که خوابتون گرفت یه نوشیدنی کافئین دار بخورین درست میشه (چای قهوه نسکافه ....... )

گفتین کتاب خونه درس میخونین اما اگه خونه میخونین اتاقی که توش میخوابین و اتاقی که درس میخونین رو عوض کنین( خیلی تاثیر داره)
ممکنه اگه خوابتون میگره چشتون ضعیف باشه وخسته شه سریع و خوابتون بگیره
....

به نظرم کارتون درسته یه دو سه روز استراحت کنین بعد درست با برنامه ریزی درست شروع کنین
ممنون از پاسخ سریعتون
من برنامم برای تابستون وقت گذاشتن برای دروسی بود که میدونم توشون مشکل دارم. یعنی تنها درسی که باهاش مشکلی ندارم و تو برنامم هست همین نظریه است. سیستم هم فقط تو یه سری بخشا مفاهیم رو میدونستم درست متوجه نشدم و از روی جزوه جدید خوندم تا بفهمم آیا مطلب اضافه تری هست بعلاوه اینکه اون بخش هایی که حس میکردم مفاهیمو درست متوجه نشدم رو خوندم و الان که همون چند بخشو خوندم و متوجه موضوع شدم دیگه نمیخوندمش و گذاشتمش کنار. ولی دروس دیگه دروسیه که یا نخوندم کلا یا اینکه نیاز به کار بیشتری داره مثل همین طراحی الگوریتم و معماری. بقیه رو هم نمیخونم فعلا.
ساعت خوابمو هم که هر کی میشنوه اندک مدتی به فکر فرو میره (نهایتا یازده - یازده و نیم تا شیش و نیم - هفت - نهایتا هشت (که دو سه روز بیشتر اینجوری نبوده تو این مدت، یعنی بیشتر از هفت و نیم نشده) به نظر خودم هم خوبه)
برای ویس برنامه ای ندارم. دو درسی که ویسشونو دارم رو هم یادم میره که دارمشون و اتفاقا زمانی میگفتم اگه توی دوران مطالعه احیانا خوابم میومد و نمیتونستم روی کتاب تمرکز کنم برم سراغشون ولی نرفتم سراغشون Idea
به محض اینکه خوابتون گرفت یه دوری بزنین یا یه نخ بهمن فیلتر پلاس بکشین خوابتون بپره --> یعنیییی امتحان کنم؟ Rolleyes Big Grin
نوشیدنی کافئین دار فعلا چایی تست شده. چهار تا در یک ساعت جواب نداده باید برم سراغ دوز بالا
برنامه داشتم امسال تو خونه درس بخونم و براش اتاقی کاملا دور از اتاق خواب آماده کردم. ولی همون یک روزی که اونجا خوندم دیدم کتابخونه خوندن سال گذشته کار خودشو کرده و دیگه خونه جای خوندن نیست
چشممو درست میگید. بهش فکر نکرده بودم. ولی آیا چشم ضعیفی در لحظه کار خودشو میکنه؟ آخه من کتاب خوندنم به پنج دقیقه نمیرسه که سریعا میرم تو حالت screensaver Exclamation
خیلی ممنون. فرمایشات شما میره تو صف إعمال
پس احتمال شدید همون ضعف چشمتونه که باعث شده چون یکی از دوستای کتابخونم چشش ضعیف بود ۱۰ دقیقه کتاب میخوند سرش سنگین میشد و خوابش میگرفت یکم هم چشش درد میگرفت از وقتی عینکی شد حالش خوب شد Wink

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , npour
ارسال: #۶۲۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۰۴ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  سلام به همگی ، دوستان من دوباره به دور رقابت برگشتم تو یه چند مدت درگیر کلاس ccna بودم که امروز تموم شد با اینکه هنوز پروژه کارشناسییم مونده و باید تا یک ماه دیگه تحویلش بدم ولی تقریبا بی خیالش شدم و برای کنکور می جنگم اونم فقط برای شبکه هر کی پایه هست پیام بده یه روشی خودم ابداع کردم به نام force fast دیگه هیچی نمی تونه جلوی این روش باشه خردش می کنه در اصل !!!!!!!!!!!!!!
یکی از صندلی های دانشگاه تهران رشته ی شبکه برای منه من چیزی رو بگم بهش عمل می کنم

۱۲۳ شروع .........
کمی در مورد روشتون توضیح میدین؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۶۲۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۰۸ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  سلام به همگی ، دوستان من دوباره به دور رقابت برگشتم تو یه چند مدت درگیر کلاس ccna بودم که امروز تموم شد با اینکه هنوز پروژه کارشناسییم مونده و باید تا یک ماه دیگه تحویلش بدم ولی تقریبا بی خیالش شدم و برای کنکور می جنگم اونم فقط برای شبکه هر کی پایه هست پیام بده یه روشی خودم ابداع کردم به نام force fast دیگه هیچی نمی تونه جلوی این روش باشه خردش می کنه در اصل !!!!!!!!!!!!!!

۱۲۳ شروع .........

اخهccna کلاس میرن؟؟حیفه پولHuh

یکی از صندلی های امیرکبیر-شبکه و امنیت را قبلا رزو کردمTongue

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۰
۰
ارسال: #۶۲۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۳۳ ب.ظ
JHJJJ
۰
۰
ارسال: #۶۲۵
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ب.ظ
سلام برا محاسبات چه کتابی پیشنهاد میدید مدرسان که خیلی بد توضیح داده بدتر گیجم میکنه یکی لطف کنه یه جزوه ای چیزی از دروس بذاره.کسی جزوه های نفرات برتر رو نداره؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: olom tahghighat
ارسال: #۶۲۶
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ب.ظ، توسط Mahsash.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ)raeika نوشته شده توسط:  سلام برا محاسبات چه کتابی پیشنهاد میدید مدرسان که خیلی بد توضیح داده بدتر گیجم میکنه یکی لطف کنه یه جزوه ای چیزی از دروس بذاره.کسی جزوه های نفرات برتر رو نداره؟

سلام. به نقل از آقای پنده، رتبه‌ی ۲ هوش:
نقل قول: محاسبات رو پوران خوندم خیلی مختصر و مفید بود ولی سوال کم داشت احتمالا کتاب بهترم باشه مثل همین پارسه که ریاضیاش معمولا خوبه. محاسبات یه سری فرموله که باید حفظ باشین و سر جلسه ازشون استفاده کنین، زیاد سوالایی که از این درس میاد چالشی نیستن. میشه با یه برنامه ریزی درست هر سه تا سوالشو زد.
من پرس و جو کردم گفتن محاسبات پارسه خوبه...خودم ندیدمش ولی.
۰
۰
ارسال: #۶۲۷
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۷ ب.ظ
سلام بچه ها یکی بیاد اینجا یکم به من روحیه بده ........
من ۸ روزه کاملا درس تعطیلم ،الان حدودا ۱۰ روزی هست که سرما خوردم ،لعنتی بد ویروسی مگه خوب میشم !!!!
راستش تو هفته پیش جشن عقد دادشم بود جاتون خالی خیلی خیلی خوش گذشتا.....
ولی خونه ما شلوغ و پر مهمون بود ، منم که سرما خورده لای کتابام باز نکردما ، حالا استرس افتاده به جونم نمی دونم چی کار کنم ...............
همش فکر می کنم تو این ۸ روز خیلی عقب افتادم

میشه یکم به روحیه بدید.Sad دلم می خواد گریه کنم .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۶۲۸
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۳۲ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ ب.ظ)golsa20 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها یکی بیاد اینجا یکم به من روحیه بده ........
من ۸ روزه کاملا درس تعطیلم ،الان حدودا ۱۰ روزی هست که سرما خوردم ،لعنتی بد ویروسی مگه خوب میشم !!!!
راستش تو هفته پیش جشن عقد دادشم بود جاتون خالی خیلی خیلی خوش گذشتا.....
ولی خونه ما شلوغ و پر مهمون بود ، منم که سرما خورده لای کتابام باز نکردما ، حالا استرس افتاده به جونم نمی دونم چی کار کنم ...............
همش فکر می کنم تو این ۸ روز خیلی عقب افتادم

میشه یکم به روحیه بدید.Sad دلم می خواد گریه کنم .

روحیه میخوای؟

ببین من هیچی برا کنکور نخوندم. یعنی فکر میکردم لازم نیست بخونم ..اما شرایط جوری شد که لازم شد.
تا همین امروزش هیچ کاری نکردم
تازه تا آخر شهریور هم درگیرم
کارآموزیم دیروز تموم شد. (احتمالا البته)
پروژه پایانیم هنو یکی دو هفته مونده
که البته چون موضوع کارآموزی و پروژه پایانیم یه کوچولو متفاوته و سخته تقریبا هر روز ده ساعتی واسشون وقت گذاشتم و باید هم وقت بذارم.
بعدش یه معرفی به استاد هم دارم
ورزشی هم هستم و سه روز در هفته باید برم تمرین و بازی و اینا.
خلاصه شانس بیارم تا آخر شهریور تموم بشه درسم کمی آزاد بشم وقتم بشینم برا ارشد بخونم.
تازه بخوام بخونم هیچ پایه تحصیلی هم ندارم چون سه سال اول که اکثر درسای مهم ارائه شده من خوب نخوندم

خب
عمق فاجعه تحصیلی من رو درک کردی؟:دی
با این وضع اما.. به آینده امیدوارم. خیلی هم امیدوارم.
تو که تا ده روز پیش خوندی
و چون خوندی پایه تحصیلیت اگر خوب هم نبود، حالا دیگه خوبه
پروژه و اینا هم نداری
پس ناامیدیت واسه چیه؟
برو بشین درست رو بخون که از خیلی ها جلوتری و به تلاشت ادامه بده که بهتر از بهترین ها هم بشی.
آدم اراده کنه از پس هر کاری برمیاد. پس بی خیال ناامیدیAngel
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , olom tahghighat
ارسال: #۶۲۹
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۰۲ ب.ظ
ومن....چی بگم که با خیلی فشارهای روحی دارم دست و بنجه نرم میکنم....منم از ماه رمضون تاحالا تنبلی کردم....اما راهی جز قبولی ندارم...

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۶۳۰
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۰۷ ب.ظ
مرسی پونه جون
منم خیلی زود شروع نکردم ، تازه از اواسط مرداد شروع کرده بودم .که هشت روزم به کل نخوندم .
ولی نمی دونم چرا زود نا امید میشم ؟!!!!!
بازم ممنون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۰۸ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۱۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۴۴ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۹۷ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۷۹ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۴۸ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۵۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۶ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
Rainbow فروش کامل ترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر maneshti_sharifi ۶ ۴,۷۴۷ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close