زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)

ارسال: #۶۰۱
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۲۸ ب.ظ، توسط golsa20.)
RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
سلام دوستان
لطفا بهترین منابعی که برای ارشد نرم افزار هست رو میشه بزارید .من خودم یه سری از کتابای پارسه رو دارم ،یه سری مرجع و.....
حالا گیج و ویج موندم چه درسی رو از چه کتابی بخونم ،یه سری مصاحبه تو سایت بود روی بعضی درسها به هم اختلاف نظر داشت ، حالا اگه کسی بهترین منبع رو برای هر درس می دونه لطفا بزاره .می خوام با خیال راحت فقط همونا رو بخونم .
چند تا سوال دیگه هم دارم :
-توی درس نظریه تمرینات اثباتی پایان هر فصل کتاب لینز رو بخونم ؟؟؟ اثباتی هم توی کنکور میاد؟؟؟
-برای درس ساختمان داده و الگوریتم همون کتاب clrs (البته ترجمه شدش خوبه ) یا از کتاب کنکوری ها بخونم ؟؟؟
-برای زبان میشه یه مرجع کنوری خوب بهم معرفی کنید ؟؟؟یه نفر بهم گفت کتاب تست ها و واژگان طلایی کنکور کارشناسی ارشد رو بخون (تالیف سیف ا... حاج علی ) البته اگر اسم مولف رو درست یادم مونده باشه ، ولی من هر کتاب فروشی رفتم همچین کتابی رو نداشت .(میگن تمام واژه های ۵۰۴ و ۱۱۰۰ واژگام ضروری رو داره )
-بعضی سوالات محاسبات عددی نیاز به ماشین حساب داشت چون همش تقریبی بود ، چه جوری باید تستایی روکه نیاز به ماشین حساب داره رو زد؟؟؟
-برای درس سیستم عامل کتاب پارسه بهتر یا مقسمی ؟؟ هر دوش دارم مقسمی حجم اش کمتره ولی خیلی میگن پارسه بهتره ، حالا موندم کدومش بخونم ؟؟؟ همه فصل های کتاب پارسه خوبه ، یا بهتره فقط بعضی از فصل هارو از کتاب پارسه بخونم ؟؟؟؟میشه دقیق راهنمایی ام کنید؟؟

من یه مشکل دیگه هم دارم ، من برنامه ریزی خاصی ندارم ،از روزی که شروع کردم همین جوری دارم بعضی از درس هارو می خونم ، اگر از روی برنامه های آزمونهای آزمایشی بخونم خوبه ؟؟؟ یا باید یه برنامه شخصی ام داشته باشم ؟؟؟ به نظرتون برم پیش مشاور برام برنامه ریزی کنه ؟؟؟؟ میشه یه نفر من توی برنامه ریزی کمک کنه ؟؟؟؟؟؟ اصلا اگه ممکن یه نفر برنامه اش بزاره ببینم چه جوری تا منم استفاده کنم . اگر کسی برنامه آزمون های آزمایش جایی رو داره هم بزاره ممنون میشم .
کمکم کنید.
ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۰۲
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۰۸ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۱۸ ب.ظ)golsa20 نوشته شده توسط:  اگه کسی بهترین منبع رو برای هر درس می دونه لطفا بزاره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۱۸ ب.ظ)golsa20 نوشته شده توسط:  به نظرتون برم پیش مشاور برام برنامه ریزی کنه
مگه کنکور کارشناسی می خواین بدین ؟ :| یه کنکور به این راحتی دیگه مشاور و اینا نداره :|الان مردم ۴تا زندگی اداره می کنن تو سن ما
همون لینک بالا جوابگو هست .. یه نگاه بندازین
واسه برنامه فک کنم برنامه ای که هر فردی بیشترین بازدهی داشته باشه با بقیه فرق داره..بازم مطالعه مصاحبه ها خیلی کمک می کنه

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۶۰۳
۲۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ، توسط mrg_vb.)
سلام.
منم یه دور کتاب ها رو یه نگاه سرسری انداختم و امروز شروع به مطالعه جدی کردم.

امیدوارم که دیر شروع نکرده باشم.

میگم کتاب طراحی پیاده ستازی پوران فصل دومش نیاز به خوندن داره؟(این کتاب واقعا حجیمه)
۰
۰
ارسال: #۶۰۴
۲۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۵۲ ب.ظ
سلام دوستان اگر کسی برنامه آزمون های آزمایشی هر موسسه ای رو داره میشه لطفا بزاره تا ما هم استفاده کنیم ؟؟ ممنون
۰
۰
ارسال: #۶۰۵
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۴ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لطفا به این تاپیکم سر بزنید. ممنون

آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است
۰
۰
ارسال: #۶۰۶
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ ب.ظ
سلام
من یه کمک فوری می خوام
من درسای لیسانس مو بیشترشو با تقلب میگذروندم
الان می خوام ارشد آی تی شرکت کنم
کمک می خوام شدیدا
اگه می تونید یا خودتون یا یه گروه خوب و درس خونو به من معرفی کنید که کمکم کنن
نمی دونم میشه تو لاین یا وایبر یا یاهو گروه تشکیل بدیم که راحت تر در ارتباط باشیم یا نه.....
اینجا همش باید مدام بین لینک ها سوییچ بشم یا اینکه باید بگردم ببینم کی چه چیز جدیدی گفته
همین جوریش من عقبم!!!!
اگر تو لاین یا هر چی بصورت آنلاین با هم دیگه گروهی کار کنیم و در لحظه باهم مشورت کنیم یا سوالات درسیمونو بپرسیم بهتره
اصلا امکانش هست؟!Huh
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: olom tahghighat
ارسال: #۶۰۷
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۸ ب.ظ
الان هم با تقلب درس بخون!!!!!!!!!!!!!!!!
خخخخخخخخخخ

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri
ارسال: #۶۰۸
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۹ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ب.ظ)bahar-90 نوشته شده توسط:  اگر تو لاین یا هر چی بصورت آنلاین با هم دیگه گروهی کار کنیم و در لحظه باهم مشورت کنیم یا سوالات درسیمونو بپرسیم بهتره
اصلا امکانش هست؟!Huh
چیزی که مشخصه این سبک درس خوندن که شما میگی ( وایبر و لاین و اینا) کلان کسی درس نمی خونه :دی ...همون تنها خوندن مفیدتره
همین سایت هم خوبه..یکم تنوع میشه.. وقت هدر دادن نیس..نگران دیر شدن هم نباشید..هنوز وقت زیاده اگه شروع کنین
صداقت شما هم در مورد اول قابل تحسین بود

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsa * , ashena1 , bahar-90 , sand
ارسال: #۶۰۹
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۴۳ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  
(18 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۱ ب.ظ)golsa20 نوشته شده توسط:  پس اگر بخوام چند تا درس حذف کنم کدوماش عاقلانه است ، تو تخصصی ها از طراحی زبان های برنامه سازی و کامپایلر زیاد خوشم نمیاد که مثل این که زیاد سخت نیستند و توی مشترک از معماری و تو ریاضی ام که از همش!!!!!
میشه بگید معمولا چه درسی سخته توی کنکور؟؟؟؟

ضریب های تخصصی از پارسال ۴ شده و خیلی خیلی در رتبه مهمه! تا اونجایی که میتونید از تخصصی ها هیچ درسی رو حذف نکنید. ولی دقت کنید کامپایلر خوندنش وقت زیادی می بره، میخواید فقط کامپایلر رو کنار بگذارید اونم اگه مجبورید و وقت ندارید.
البته اگه از الان روزی ۵-۶ ساعت بخونید وقت می کنید ۴ درس تخصصی نرم رو بخونید ، زبان ها که حفظیه، پایگاه داده هم بسیار آسونه، الگوریتم هم در ادامه ساختمان داده است که اگه اینو نخونید داده رو هم خوب نمی خونید ولی اگر داده رو عالی یاد بگیرید الگوریتم رو هم به راحتی میشه خوند، کامپایلر رو هم لااقل می تونید یه دور بخونید که سوالای آسونش رو بزنید.
ریاضی رو ۲ درس رو خوب بخونید عالیه، چون اهمیتش به اندازه تخصصی و مشترک نیست. مثلا محاسبات درس آسونیه که بخونید ضرر نداره.
معماری رو به هیچ عنوان حذف نکنید. بخونید فوقش یک یا دو فصل رو که به نظرتون سخت اومد زیاد روش وقت نگذارید.
منم با نظر ana9940 موافقم
ولی درمورد کامپایلر من خودم پارسال صفر صفر بودم در حد اینکه فقط فالو و فرست چی هست میدونستم اونم نه خیلی کامل ولی با خوندن کتاب های کنکوری تونستم اطلاعاتمو بالا ببرم و از سوالات پارسال ۲ تا سوال گرامری کامپایلر رو درست زدم
اگه از همین الان شروع کنید و تمرکز اصلیتون سر کنکور باشه میتونید از ۱۴ درس برای ارشد نرم افزار حداقل با حذف ریاضی مهندسی و قوی خوندن یه درس ریاضی و از مشترکها قوی خوندن ۳ تا و از تخصصی ها که حداقل قوی خوندن ۲ تا درس نتیجه خوبی از کنکور بگیرید.
موفق باشید

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۳
۰
ارسال: #۶۱۰
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ق.ظ، توسط bahar-90.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  الان هم با تقلب درس بخون!!!!!!!!!!!!!!!!

خخخخخخخخخخ

نظر شما لحاظ می شه
نفر بعد

(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ب.ظ)bahar-90 نوشته شده توسط:  اگر تو لاین یا هر چی بصورت آنلاین با هم دیگه گروهی کار کنیم و در لحظه باهم مشورت کنیم یا سوالات درسیمونو بپرسیم بهتره
اصلا امکانش هست؟!Huh
چیزی که مشخصه این سبک درس خوندن که شما میگی ( وایبر و لاین و اینا) کلان کسی درس نمی خونه :دی ...همون تنها خوندن مفیدتره
همین سایت هم خوبه..یکم تنوع میشه.. وقت هدر دادن نیس..نگران دیر شدن هم نباشید..هنوز وقت زیاده اگه شروع کنین
صداقت شما هم در مورد اول قابل تحسین بود

ممنون دوست عزیز
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti , saeidkhan
ارسال: #۶۱۱
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۴ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۲ ب.ظ)golsa20 نوشته شده توسط:  سلام دوستان اگر کسی برنامه آزمون های آزمایشی هر موسسه ای رو داره میشه لطفا بزاره تا ما هم استفاده کنیم ؟؟ ممنون
تو سایتشون برای دانلود میزارن

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

۰
۰
ارسال: #۶۱۲
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۴ ق.ظ
سلام دوست جونا
میخوام یه برنامه ریزی توپ واسه من ردیف کنین.ببینم چیکار میکنید ها
خب حالا شرایط و کتابایی رو که میخوام بخونمو براتون بگم
من صبح ساعت شش بیدار میشم و تا ساعت سه سرکارم. کارمم برنامه نویسی هستش.البته بیشتر در حال یادگیریم تا کد زدن
بعد که میام تا شب بیکارم تقریبا.
دوس دارم نصفیرو عصر و نصفی از درسارو نصفه شب ساعت سه بیدار شم تا شیش بخونم
تازه میخام شروع کنم هم برای رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار و هوش هم برای رشته آی تی
اینم درسایی که میخام بخونم. لطفا بگین کدومارو اول شروع کنم به خوندن و کدومارو نصفه شب و کدومارو عصر بخونم
سیستم عامل
ساختمان داده
نظریه
مدارمنطقی
معماری(یکم. چون نخوندمش زیاد)
کامپایلر(تا حالا اصلا نخوندمش)
زبان های برنامه نویسی(تا حالا نخوندمش)
طراحی الگوریتم
پایگاه
هوش
زبان عمومی و تخصصی
محاسبات عددی و آمار (اگه وقت کنم میخونم)

و یه چیز دیگه . ازین درای زیر کدوماش آسونه که بخونم و منابعش کدوما بهتره
اصول و مبانی مدیریت
ساختمان گسسته
شبکه
مهندسی نرم افزار
۰
۰
ارسال: #۶۱۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۳ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ق.ظ)fereshte_b نوشته شده توسط:  سلام دوست جونا
میخوام یه برنامه ریزی توپ واسه من ردیف کنین.ببینم چیکار میکنید ها
خب حالا شرایط و کتابایی رو که میخوام بخونمو براتون بگم
من صبح ساعت شش بیدار میشم و تا ساعت سه سرکارم. کارمم برنامه نویسی هستش.البته بیشتر در حال یادگیریم تا کد زدن
بعد که میام تا شب بیکارم تقریبا.
دوس دارم نصفیرو عصر و نصفی از درسارو نصفه شب ساعت سه بیدار شم تا شیش بخونم
تازه میخام شروع کنم هم برای رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار و هوش هم برای رشته آی تی
اینم درسایی که میخام بخونم. لطفا بگین کدومارو اول شروع کنم به خوندن و کدومارو نصفه شب و کدومارو عصر بخونم
سیستم عامل
ساختمان داده
نظریه
مدارمنطقی
معماری(یکم. چون نخوندمش زیاد)
کامپایلر(تا حالا اصلا نخوندمش)
زبان های برنامه نویسی(تا حالا نخوندمش)
طراحی الگوریتم
پایگاه
هوش
زبان عمومی و تخصصی
محاسبات عددی و آمار (اگه وقت کنم میخونم)

و یه چیز دیگه . ازین درای زیر کدوماش آسونه که بخونم و منابعش کدوما بهتره
اصول و مبانی مدیریت
ساختمان گسسته
شبکه
مهندسی نرم افزار

سلام هر کسی خودش خودشو بهتر میشسناسه و توانو و قدرت یادگیری و ....... بهترین کسی که برای آدم میتونه برنامه بریزه خودشه
من فقط چندتا پیشنهاد میدم
اول اینکه با شرایط ی که شما داری اصلا روی دوتا رشته که هیچ رو دوتا گرایش هم وقت نزار فقط یکی رو انتخاب کن و رو اون وقت بزار
دوم اینکه شما تقریبا اون جوری که خودتون گفتی ۷و۸ ساعت در روز حین آموزش برنامه نویسی هستین یه مقدار برنامتو سبک تر کن فکر کنم فقط روز اول جواب بده که ساعت ۳ بیدار شی درس بخونی بعد بری سر کار بعد عصر هم درس بخونی مغز انسان دروز یه حجمی رو میتونه برای یاد گیری ساپورت کنه
و میون اون ۳ تا درس آیتی بستگی به علاقتون داره ولی معمولا اضول مبانی مدیریت راحتره

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fereshte_b
ارسال: #۶۱۴
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۰۸ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ق.ظ)fereshte_b نوشته شده توسط:  دوس دارم نصفیرو عصر و نصفی از درسارو نصفه شب ساعت سه بیدار شم تا شیش بخونم
ینی کلا سه ساعت میخوابی؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fereshte_b
ارسال: #۶۱۵
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۳ ب.ظ، توسط olom tahghighat.)
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ق.ظ)fereshte_b نوشته شده توسط:  دوس دارم نصفیرو عصر و نصفی از درسارو نصفه شب ساعت سه بیدار شم تا شیش بخونم
ینی کلا سه ساعت میخوابی؟
حالا سه ساعت بیخیال اون نصفه شب وقته ی کار دیگست خوب تو چجوری درس میخونی من که خودمو میزنم به خواب عمیق که اذیت نشما........

مزاح بود جبنه که دارین دیگه یکم روحیم بهتر شده پی اماتونو خوندم.........

خوشبختی داشتن دوست داشتنی ها نیست

بلکه دوست داشتن داشتنی هاست
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti , fereshte_b

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۷۷۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۳۶۲ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۶۸ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۲۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۹۶ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۸۶ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۷۲ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۷۱ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
Rainbow فروش کامل ترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر maneshti_sharifi ۶ ۴,۷۷۹ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۲۲۰ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close