زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)

ارسال: #۶۷۶
۰۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۵۱ ق.ظ
RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
(۰۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  یادش بخیر وقتی این تاپیکو زدم
همینجا همراهان کنکورمو شناختم
امیدوارم ۳ ماه دیگه که این تاپیک بسته میشه، همه خوشحالو راضی باشیم و به اندازه زحماتمون نتیجه بگیریم...

دستت درد نکنه دیگه آواجان حالا ما که اون موقع نبودیم یعنی الانم همراهت نیستیم؟ قهرم باهات Dodgy

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۷۷
۰۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۱۵ ب.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۳۶ ب.ظ)sadegian نوشته شده توسط:  ممنون دوست عزیز از راهنماییتون
یه سوال دیگه داشتم
هنوز بین انتخاب گرایش نرم یا هوش نتونستم درست تصمیم بگیرم به خاطر همین فعلا از دروس مشترک شروع کردم. شما در این رابطه تجربه ای دارین؟

کتابای ماهان تنها چیزی که ازش بدرد میخوره تستاشه (اونم با فرض اینکه تست های اصلی کتابای کامل تست رو داشته باشی به درد نمیخوره) در کل بگم اگه بخوای رتبه خوب بیاری با تنها مطالعه کتابای ماهان نمی تونی به این نتیجه برسی(حداقل کتابای آی تیش که من تا اینجا دیدم) ولی خوب واسه مرور آخر یکی دو هفته مونده به کنکور میشه روش حساب کرد. در مورد منابع هم جونم برات بگه من بعد یک سال خوندن تازه تازه متوجه میشم که کدوم درسو باید با چه منبعی خوند و حواست باید خیلی جمع باشه و به قول دوستمون نمیشه همیشه گفت که فلان انتشارات همه ی کتاباش خوبه. ولی خوب اگه یه انتشارات استاندارد و کتابای اکثراً مناسب و خوب میخوای به نظرم پوران پژوهش و حتی کتابای استاد مقسمی بهترین انتخابات میتونه باشه

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadegian
ارسال: #۶۷۸
۰۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۱۷ ب.ظ
کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
کسی اینجا میتونه به این سوال جواب بده لطفا ؟ :-(

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۱
ارسال: #۶۷۹
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۲۵ ب.ظ
سلام بچه ها
جریان امنیت و شبکه چیه ک میگن سنجش برده جز گرایش های کامپیوترش کرده؟!!!
تو سایتش ک چیزی نزده
۰
۰
ارسال: #۶۸۰
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۴۵ ب.ظ
(۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۲۵ ب.ظ)hmdh نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
جریان امنیت و شبکه چیه ک میگن سنجش برده جز گرایش های کامپیوترش کرده؟!!!
تو سایتش ک چیزی نزده

دفترچه رو از سایت سنجش دانلود و مطالعه بفرمایید

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۷۲۳ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۸۷۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۳۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۲۳ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۳۳۱ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۰۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۲۸۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
Rainbow فروش کامل ترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر maneshti_sharifi ۶ ۴,۶۶۰ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۷۳۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close