زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی سوالات مهندسی نرم افزار IT سال ۹۳

ارسال: #۹۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ق.ظ)salamsalam100 نوشته شده توسط:  من گمان می کنم گزینه ۳ جواب باشه ، چون از هر روشی که استفاده می کنیم برای نیاز ها باید با مشتری در ارتباط باشیم ولی توی این گزینه کاملا خلاف این رو میگه (بهترین طراحی ها ،معماری ها و نیاز ها از تیم های خود سازنده منتج می شود ) بقیه گزینه ها تا حدی درست هستند

گزینه سه جواب نیست، چون دقیقا داره اصل ۱۱ توسعه سریع رو عنوان می‌کنه، ضمن اینکه این موردی که شما دارین عرض می‌کنید اصلا ناقض ارتباط با مشتری در فاز نیازمندی‌ها نیست و مربوط به موضوع دیگه‌ای هست. بحث خودسازماندهی داره به نوع کارکرد تیم در اون موضوعات اشاره می‌کنه نه نوع ارتباطش با مشتری. جواب این سوال خیلی واضحه، ما ۱۲ اصل در توسعه سریع داریم که گزینه‌های ۲ و ۳ و ۴ جزء این اصول هستند ولی گزینه یک نیست.

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ق.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط:  اما تو پرسمن در مورد سربار تست مولفه هم حرف زده
اما چیزی از تست پایین به بالا نگفتهExclamation

منظور آقای mohammad.ardeshiri این بود که گزینه دوم صحیح هست، همون که میگه در تست واحدها سربار Driver و Stub داریم.
چرا! پرسمن گفته. مبحث تست مجتمع سازی رو نگاه کنید. قبل از تست رگرسیون و دود.

درست میشه!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri
ارسال: #۹۲
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ ق.ظ
RE: بررسی سوالات مهندسی نرم افزار IT سال ۹۳
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ق.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط:  بله درسته
اما تو پرسمن در مورد سربار تست مولفه هم حرف زده

چرا پایین به بالا هم سر بار به سیستم تحمیل میکنه
کلا تو بالا به پایین stubs جز سربار هست و پایین به بالا driver چون بعدا دور ریخته میشن فقط برای یه تست تولید میشن پس هزینه و زمان سربارش هست

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۹۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ ق.ظ
تنها "سنجش" است که میداند : ))
همدیگه رو راضی کردید سنجش رو چی؟ میتونید مجاب کنید ؟:دی

لطفا لبخند بزنید !
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedehs
ارسال: #۹۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ق.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط:  بله درسته

کلا تو بالا به پایین stubs جز سربار هست و پایین به بالا driver چون بعدا دور ریخته میشن فقط برای یه تست تولید میشن پس هزینه و زمان سربارش هست

جواب این تست ۲ میشه دیگه؟

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
ارسال: #۹۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ب.ظ)fffarhad نوشته شده توسط:  بچه ها جوابها اینا اند
INCRIMENTAL
STAMP
تست مولفه
DEPLOYMENT-FLOW..
ادغام طراحی و پیاده سازی

اصن حرفشو نزن که ناراحت میشما!!!
وقتی در مورد تکنولوژی جدیدی میخوایم حرف بزنیم که ازش اطلاعاتی نداریم باید نمونه سازی رو استفاده کنیم نه افزایشی!!
اون سوال ابهامات هم به نظر من مدل فرمال میشه!
بقیش حله

====================
تمام سوالات مهندسی نرم افزارامسال از کتاب پوران مطرح شد جوابها هم
۱= افزایشی
۲= بقران فرمال
۳-نمیدانم
۴- طبق گفته چند تا از اساتید مثل مقسمی دکتر یوسفی... رکورد ساختار داده هست = برچسبی
۵- و ۶ اون ۲تا ر وهنوز بررسی نکردم چون نزدم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۹ ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ق.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط:  بله درسته

جواب این تست ۲ میشه دیگه؟

گزینش یادم نیست شماره چند بود ولی جوابش این بود که تست بالا به پایین هزینه بر هست و جز سربار هست

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۷ ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  تنها "سنجش" است که میداند : ))
همدیگه رو راضی کردید سنجش رو چی؟ میتونید مجاب کنید ؟:دی

دوست عزیز سنجش که random جواب تست انتخاب نمیکنه اساتید سنجش از بزرگترین استادان که تو هیچ موسسه کنکوری درس نمیدن و هیچ کتاب کنکوری ننوشتن واینکه فکر نکنم اساتید سنجش تستهایی رو انتخاب کنن که خلاف گفته پرسمن باشه اگه تستها مثل سال ۹۱ تحلیلی و نظری بود درسته ممکن بود حرف سنجش وبچه ها متفاوت باشه ولی وقی دقیقا عین جملات تو پرسمن هست فکر نکنم تفاوتی بین سنجش و پرسمن باشه

ارسال: #۹۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ ب.ظ
[/quote]

دوست عزیز سنجش که random جواب تست انتخاب نمیکنه اساتید سنجش از بزرگترین استادان که تو هیچ موسسه کنکوری درس نمیدن و هیچ کتاب کنکوری ننوشتن واینکه فکر نکنم اساتید سنجش تستهایی رو انتخاب کنن که خلاف گفته پرسمن باشه اگه تستها مثل سال ۹۱ تحلیلی و نظری بود درسته ممکن بود حرف سنجش وبچه ها متفاوت باشه ولی وقی دقیقا عین جملات تو پرسمن هست فکر نکنم تفاوتی بین سنجش و پرسمن باشه
[/quote]

آره واقعا، اصلا کاملا واضح هست که اساتید سنجش از بزرگترین اساتید هستند،مگه نمیبینید هر سال تو هیچ سوالی، هیچ غلطی نبوده و همه درست بودند!
خدایی تا حالا تست زدید؟ خواهشا قبل از صحبت یه کوچولو تحقیق کنید! فقط یه کوچولو
احمقانه ترین اشتباهات تو کنکور بوده. اینقدر احمقانه که هر مبتدی میتونه اونرو بفهمه، البته شایدم شما راست میگی اساتید سنجش سواد کافی دارند فقط واسه اینکه استرس کنکوری ها کم بشه یه ۷ ، ۸ تا تست اشتباه بین تستها جاساز میکنن که روحیه داوطلب ها خراب نشهBig Grin
(صرفا جهت اطلاع: تو همین سایت دوستان گرامی لطف کردند بعضی از اشتبهاهات کنکور ۹۲ آیتی رو گذاشتند. میتونید مراجعه کنید و به همه چیز پی ببرید، فکر کنم ۱۰ تا بوده)

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
ارسال: #۹۸
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۶ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  آره واقعا، اصلا کاملا واضح هست که اساتید سنجش از بزرگترین اساتید هستند،مگه نمیبینید هر سال تو هیچ سوالی، هیچ غلطی نبوده و همه درست بودند!
احمقانه ترین اشتباهات تو کنکور بوده. اینقدر احمقانه که هر مبتدی میتونه اونرو بفهمه، البته شایدم شما راست میگی اساتید سنجش سواد کافی دارند فقط واسه اینکه استرس کنکوری ها کم بشه یه ۷ ، ۸ تا تست اشتباه بین تستها جاساز میکنن که روحیه داوطلب ها خراب نشهBig Grin
(صرفا جهت اطلاع: تو همین سایت دوستان گرامی لطف کردند بعضی از اشتبهاهات کنکور ۹۲ آیتی رو گذاشتند. میتونید مراجعه کنید و به همه چیز پی ببرید، فکر کنم ۱۰ تا بوده)

بله از بزرگترین استاد ها هستن مثلا دکتر قدسی (ساحتمان طراحی)دکتر کارگهی ( قبلا سیستم طرح میکرد و نظریه) دکتر ملکیان(شبکه طرح میکردن قبل) و................ شما تو علمشون شک داری؟ امسال من تو تستهای که زدم جز یه تست پایگاه اشتباهی ندیدم تو it و برای من تنها حرف رفرنس مهمه و اگه اشتباهی باهش از اون کشف میشه نه اینکه هرکسی نتونه تستشو بزنه بگه اشتباهه بخاطز همین دوست ندارم تو همچین page ای برم چون مطمئنم فقط یه تست حذف میشه نهایتا

و اینکه راجب علم اساتیدی که طرح میکنن سوالات رو بگم سوال علاو بر او اساتید از دست یه استاد دیکه هم میکذره که ایشون selector اسمشونه پس اگه بازم خطای باشه ایشون متوجه میشن نمیگم خطای تا به حال نبوده اگه بود اهداف چیزه دیگه بوده نه نقص غلم طراح
این دید سیاه که هرکی نمیتونه تست رو بزنه میگه اشتباهه از این کتابهای کنکوری که تو خیابان انقلاب ریخته ناشی میشه
من خودم اومدم از یکیشوم تست بزنم (فقط برا تست) یکی درمیون این تست اشتباه است طراح باید ابتدا میکفت سلام علیکم بچه ها صبحتون بخیر و شادی درحالی که من همون گزینه سنجش رو پیدا کردم
من کلا ۳تا کتاب رفرنس خوندم هر ۳تاش رو عالی زدم و اشکالی ندیدم clrs وپرسمن , سیلبرشاتس
البته clrs احساس میکنم به نسبت بد نزدم

سپاس‌گزاری شده توسط: هانی الرضا
ارسال: #۹۹
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ ب.ظ
[

[/quote]
============
واقع ابرات متاسف مکه از اساتید سنجش بت ساختی همی نقدسی تو سوال داده که اسم نویز اورده نگفته کدوم نو ادرسشو اشار هنکرده داری میا نداری مهمه بای دشانسی از بین n و logn بزنن یا همی ننرم افزار مشخص نکرده رکورد برچسب یا نام داره یا ندار هاگر رکور مشخصات داشت هباش همیشه برچسبی اگر نداشت هباشه میشه داده ایی کلی طبق گفت هدکتر یوسفی مهندس هاشمی و مقسمی میشه برچسبی متاسفم برای تو وهم هطراح های بی سواد و از خدا بی خب که با زنندگی و ابروی ۱ساله من وامثال من با ای نسوالاتشون بازی میکنن یا سوال درخت پوشای الگوریتم گه بحث احتمال جایز باشه یالها حتما متمایز رد میشه اگه احتمال توش نباش هجواب میشه حتما یالها متمایز هستن الهی طراح ساختمان داده الگوریت منرم افزار خوشی نکنه من ۳روززندگیم به مریخته همش بای ددعا کنم شبکه که احمق اصلا از مسیریابی یا ای پی سوال نداد بجز گسسته هر ۴درس مشترک افتضاح و طراح بیسوادی داشت البت همن اس مطراح هم براشون نمیذار مواگذارشون بخدا
ارسال: #۱۰۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۴ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  واقع ابرات متاسف مکه از اساتید سنجش بت ساختی همی نقدسی تو سوال داده که اسم نویز اورده نگفته کدوم نو ادرسشو اشار هنکرده داری میا نداری مهمه بای دشانسی از بین n و logn بزنن یا همی ننرم افزار مشخص نکرده رکورد برچسب یا نام داره یا ندار هاگر رکور مشخصات داشت هباش همیشه برچسبی اگر نداشت هباشه میشه داده ایی کلی طبق گفت هدکتر یوسفی مهندس هاشمی و مقسمی میشه برچسبی متاسفم برای تو وهم هطراح های بی سواد و از خدا بی خب که با زنندگی و ابروی ۱ساله من وامثال من با ای نسوالاتشون بازی میکنن یا سوال درخت پوشای الگوریتم گه بحث احتمال جایز باشه یالها حتما متمایز رد میشه اگه احتمال توش نباش هجواب میشه حتما یالها متمایز هستن الهی طراح ساختمان داده الگوریت منرم افزار خوشی نکنه من ۳روززندگیم به مریخته همش بای ددعا کنم شبکه که احمق اصلا از مسیریابی یا ای پی سوال نداد بجز گسسته هر ۴درس مشترک افتضاح و طراح بیسوادی داشت البت همن اس مطراح هم براشون نمیذار مواگذارشون بخدا

من بت نساختم گفتم سوادشون در این حد هست که منو شما نتونیم ازشون ایراد بگریم یعنی حداقل سواداز منو شما خیلی بیشتره راجب سوال اول اینکه هرکی یبار سرسری کرمن خوند میفهمه که bst رو یبار پیمایش کنه اعداد با n مرتب میشه و یبار رو اعداد مرتب مرتب سازی حبابی بزنه با n (یک دور) اگه عددی جابجا شد یعنی نویز افتاده
راجب سوال دوم دقیقا پرسمن تاکید کرده رکور , آرایه .. جز ساختمان داده هست واتصال برچسبی اصلانیاز به اونم نیست کسی که یبار ساختمان داد بخونه میدونه آرایه ساختمان داده هست(شما قبول دارین درخت ساختمان داده هست؟ درخت تو چی ذخیره میشه؟ یا آرایه یا لیست درخت رو که با شاخه و میوه هاش تو حافظه ذخیره نمیکنن اگه اینجوری بود بوته ذخیره میکردن کم حجم تر شه)

اشتباه بعضی از بچه های کنکوری(از جمله خودم) اینه که فکر میکنن اساتید سنجش باید از کتاب کنکوری تست طراحی کنن مثلا من خودم یه کتاب حجیم و سخت فهم برای شبکه خوندم که کنکوری بود و کلش رو جویده بودم (سختی هاش بماند و وقتی که گرفت) ولی یه تست زدم اونم از دانش خودم یعنی اگه اون کتابم نمیخوندم همونو میزدم
ولی گلیه ای به طراح ندارم و نه به نویسنده کتاب
نویسنده کتاب که کف دست بو نکرده از کجا میاد تست ها اون فقط نکات مهمه یه کتاب ۸۰۰ صفحهای را با ۳۰۰ صفحه برجسته کرده
طراحم دوست نداره اصلا از اون کتاب سوال بده
اگه نزدم تست هارو از تنبلی خودم بوده اگه راس و کراس که یکی از کتاب های معرفی شده سازمان سنجش هست رو میخوندم همشو میزدم چون دوستام میگفتن با راس میشد حداقل ۵۰ زد (صحتش پا خودشون) ولی منم مطمئن کسی راس رو درست میخوند ۱۰۰ میزد چون فرم سوالا معلوم بود راسی بود مثل پیاگاه که مشخص بود سیلبری بود

راجب اونیکی جملاتت نفهمیدم دقیقا منظورت چیه ولی مشخصه عصبی هستی ولی یه پیغام خصوصی مینویسم با خیال راحت ادامه بدب خ تو چک کن

سپاس‌گزاری شده توسط: abji22
ارسال: #۱۰۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۳۹ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  آره واقعا، اصلا کاملا واضح هست که اساتید سنجش از بزرگترین اساتید هستند،مگه نمیبینید هر سال تو هیچ سوالی، هیچ غلطی نبوده و همه درست بودند!

بله از بزرگترین استاد ها هستن مثلا دکتر قدسی (ساحتمان طراحی)دکتر کارگهی ( قبلا سیستم طرح میکرد و نظریه) دکتر ملکیان(شبکه طرح میکردن قبل) و................ شما تو علمشون شک داری؟ امسال من تو تستهای که زدم جز یه تست پایگاه اشتباهی ندیدم تو it و برای من تنها حرف رفرنس مهمه و اگه اشتباهی باهش از اون کشف میشه نه اینکه هرکسی نتونه تستشو بزنه بگه اشتباهه بخاطز همین دوست ندارم تو همچین page ای برم چون مطمئنم فقط یه تست حذف میشه نهایتا

و اینکه راجب علم اساتیدی که طرح میکنن سوالات رو بگم سوال علاو بر او اساتید از دست یه استاد دیکه هم میکذره که ایشون selector اسمشونه پس اگه بازم خطای باشه ایشون متوجه میشن نمیگم خطای تا به حال نبوده اگه بود اهداف چیزه دیگه بوده نه نقص غلم طراح
این دید سیاه که هرکی نمیتونه تست رو بزنه میگه اشتباهه از این کتابهای کنکوری که تو خیابان انقلاب ریخته ناشی میشه
من خودم اومدم از یکیشوم تست بزنم (فقط برا تست) یکی درمیون این تست اشتباه است طراح باید ابتدا میکفت سلام علیکم بچه ها صبحتون بخیر و شادی درحالی که من همون گزینه سنجش رو پیدا کردم
من کلا ۳تا کتاب رفرنس خوندم هر ۳تاش رو عالی زدم و اشکالی ندیدم clrs وپرسمن , سیلبرشاتس

حرف بدون سند را اصطلاحا کرسی شعر میگویند.
همین دکتر کارگهی که میگید کافی لای کتاب سیستم عامل پارسه رو باز کنید تا ببینید دکتر حقیقت با ایشون چطور صحبت کرده و چجوری ایشون رو به تمسخر گرفته تا جایی که ایشون فرق بین کیلوبایت و مگابایت رو هم نمیدونه.
همین ساختمان دکتر قدسی لای پوران رو باز کنید تا ببینید چه اشتباهاتی از ایشون توسط یوسفی گرفته شده.
در مورد بقیه صحبت نمیکنم چون همین دو مثال کافیه
این تا اینجا
دوم در مورد selector، این آقا یا خانم کسی هست که فقط سوالاتو انتخاب میکنه و توانایی تصحیح نداره
سوم در مورد کتابهایی که خوندید، من اینا رو دوره دانشجویی خوندم و این پایه ای هستند، برا کنکور وقت خوندن مرجع رو نداشتم.فقط تمرینهای پایان فصل CLRS رو خوندم (البته + کتب موسسه دیگر که نباید اینجا چیزی بگم).
چهارم در مورد کنکور امسال:
فقط یک سوال سوالات ساختمان رو بررسی میکنم تا ابهام (و البته نه اشکال) رو ببینید:
سوال ۴۲ منظور قسمت سوم منظور سوال از حذف عنصر کمینه، فقط حذف عنصر کمینه هست یـــــا یافتن عنصر کمینه و حذف آن(مطمئنا قبول دارید که با هم فرق میکنند)
پنجم من اونقدری جواب دادم که تهران(نه شریف) قبول بشم(البته خدا روشکر). کارنامم رو حتما روی مانشت میذارم.
ششم مشکل من این است که سوالا نباید ابهام داشته باشه یا نادرست باشه. کی گفته سوالی که من نتونم حل کنم غلطه. لطفا لقمه جویده شده رو تو دهن بقیه نذارید
و در آخر، من با سند حرف زدم. مثال زدم. شما هم بیخودی روی کسی تعصب نداشته باشید. بهتره بدونید که کمال و تمام تنها فقط خداست

ارسال: #۱۰۲
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۵۴ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۹ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  آره واقعا، اصلا کاملا واضح هست که اساتید سنجش از بزرگترین اساتید هستند،مگه نمیبینید هر سال تو هیچ سوالی، هیچ غلطی نبوده و همه درست بودند!

همین دکتر کارگهی که میگید کافی لای کتاب سیستم عامل پارسه رو باز کنید تا ببینید دکتر حقیقت با ایشون چطور صحبت کرده و چجوری ایشون رو به تمسخر گرفته تا جایی که ایشون فرق بین کیلوبایت و مگابایت رو هم نمیدونه.
همین ساختمان دکتر قدسی لای پوران رو باز کنید تا ببینید چه اشتباهاتی از ایشون توسط یوسفی گرفته شده.
این تا اینجا
دوم در مورد selector، این آقا یا خانم کسی هست که فقط سوالاتو انتخاب میکنه و توانایی تصحیح نداره
سوم در مورد کتابهایی که خوندید، من اینا رو دوره دانشجویی خوندم و این پایه ای هستند، برا کنکور وقت خوندن مرجع رو نداشتم.فقط تمرینهای پایان فصل CLRS رو خوندم (البته + کتب موسسه دیگر که نباید اینجا چیزی بگم).
فقط یک سوال سوالات ساختمان رو بررسی میکنم تا ابهام (و البته نه اشکال) رو ببینید:
سوال ۴۲ منظور قسمت سوم منظور سوال از حذف عنصر کمینه، فقط حذف عنصر کمینه هست یـــــا یافتن عنصر کمینه و حذف آن(مطمئنا قبول دارید که با هم فرق میکنند)
پنجم من اونقدری جواب دادم که تهران(نه شریف) قبول بشم(البته خدا روشکر). کارنامم رو حتما روی مانشت میذارم.
ششم مشکل من این است که سوالا نباید ابهام داشته باشه یا نادرست باشه. کی گفته سوالی که من نتونم حل کنم غلطه. لطفا لقمه جویده شده رو تو دهن بقیه نذارید
و در آخر، من با سند حرف زدم. مثال زدم. شما هم بیخودی روی کسی تعصب نداشته باشید. بهتره بدونید که کمال و تمام تنها فقط خداست
چون نوع حرف زدنتون در شان من نبود من وقت نذاشتم کامنتتنو تا آخر بخونم

ارسال: #۱۰۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۳۳ ب.ظ
قرار بود سوالات بررسی بشن نه اساتید و روال کار سنجش و فرایند ها
وقتی اساتید خودشون تشریف ندارند از خودشون دفاع کنند بهتره شما هم به خودتون اجازه ندید در این محیط ایشان را به چالش بکشید
ما از اول در مانشت چنین بنایی نداشته ایم و نداریم

دوستان زحمت بکشن ادب و احترام و شان خودشون و مجموعه رو حفظ بفرمایند . اعتراضی هم اگر دارید با ادب و متانت با هم صحبت کنید
این واقعا چیزی نیست که ما بخواهیم مستقیم تذکر بدیم اما برخی دوستان ما رو مجبور میکنند

موارد خارج از موضوع به زودی حذف خواهند شد

بعد از اومدن کلید هم تاپیکهای پیدا کردن سوالات اشتباه ایجاد خواهند شد تا دوستان بهتر بتونن با همفکری هم اعتراضشون رو به سنجش ارائه بدن تا بررسی بشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad.K , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۰۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۳۲ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۴ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۹ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  

این تا اینجا
چون نوع حرف زدنتون در شان من نبود من وقت نذاشتم کامنتتنو تا آخر بخونم

motmaenam ta tahesho khundi, bikhial

ارسال: #۱۰۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۰۹ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۷ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  واقع ابرات متاسف مکه از اساتید سنجش بت ساختی همی نقدسی تو سوال داده که اسم نویز اورده نگفته کدوم نو ادرسشو اشار هنکرده داری میا نداری مهمه بای دشانسی از بین n و logn بزنن یا همی ننرم افزار مشخص نکرده رکورد برچسب یا نام داره یا ندار هاگر رکور مشخصات داشت هباش همیشه برچسبی اگر نداشت هباشه میشه داده ایی کلی طبق گفت هدکتر یوسفی مهندس هاشمی و مقسمی میشه برچسبی متاسفم برای تو وهم هطراح های بی سواد و از خدا بی خب که با زنندگی و ابروی ۱ساله من وامثال من با ای نسوالاتشون بازی میکنن یا سوال درخت پوشای الگوریتم گه بحث احتمال جایز باشه یالها حتما متمایز رد میشه اگه احتمال توش نباش هجواب میشه حتما یالها متمایز هستن الهی طراح ساختمان داده الگوریت منرم افزار خوشی نکنه من ۳روززندگیم به مریخته همش بای ددعا کنم شبکه که احمق اصلا از مسیریابی یا ای پی سوال نداد بجز گسسته هر ۴درس مشترک افتضاح و طراح بیسوادی داشت البت همن اس مطراح هم براشون نمیذار مواگذارشون بخدا

من بت نساختم گفتم سوادشون در این حد هست که منو شما نتونیم ازشون ایراد بگریم یعنی حداقل سواداز منو شما خیلی بیشتره راجب سوال اول اینکه هرکی یبار سرسری کرمن خوند میفهمه که bst رو یبار پیمایش کنه اعداد با n مرتب میشه و یبار رو اعداد مرتب مرتب سازی حبابی بزنه با n (یک دور) اگه عددی جابجا شد یعنی نویز افتاده
راجب سوال دوم دقیقا پرسمن تاکید کرده رکور , آرایه .. جز ساختمان داده هست واتصال برچسبی اصلانیاز به اونم نیست کسی که یبار ساختمان داد بخونه میدونه آرایه ساختمان داده هست(شما قبول دارین درخت ساختمان داده هست؟ درخت تو چی ذخیره میشه؟ یا آرایه یا لیست درخت رو که با شاخه و میوه هاش تو حافظه ذخیره نمیکنن اگه اینجوری بود بوته ذخیره میکردن کم حجم تر شه)

اشتباه بعضی از بچه های کنکوری(از جمله خودم) اینه که فکر میکنن اساتید سنجش باید از کتاب کنکوری تست طراحی کنن مثلا من خودم یه کتاب حجیم و سخت فهم برای شبکه خوندم که کنکوری بود و کلش رو جویده بودم (سختی هاش بماند و وقتی که گرفت) ولی یه تست زدم اونم از دانش خودم یعنی اگه اون کتابم نمیخوندم همونو میزدم
ولی گلیه ای به طراح ندارم و نه به نویسنده کتاب
نویسنده کتاب که کف دست بو نکرده از کجا میاد تست ها اون فقط نکات مهمه یه کتاب ۸۰۰ صفحهای را با ۳۰۰ صفحه برجسته کرده
طراحم دوست نداره اصلا از اون کتاب سوال بده
اگه نزدم تست هارو از تنبلی خودم بوده اگه راس و کراس که یکی از کتاب های معرفی شده سازمان سنجش هست رو میخوندم همشو میزدم چون دوستام میگفتن با راس میشد حداقل ۵۰ زد (صحتش پا خودشون) ولی منم مطمئن کسی راس رو درست میخوند ۱۰۰ میزد چون فرم سوالا معلوم بود راسی بود مثل پیاگاه که مشخص بود سیلبری بود

راجب اونیکی جملاتت نفهمیدم دقیقا منظورت چیه ولی مشخصه عصبی هستی ولی یه پیغام خصوصی مینویسم با خیال راحت ادامه بدب خ تو چک کن
================
اولین سوال مورد دار
مسلما عصبیام من از ۱۲سوال داده الگوریتم من بیسواد ۳تا ایراد میگیرم اولا گسسته ۷تا بود داده ۵تا این یه اشتباه اقای مهندس وقتی حرف شما درسته راجب سوال نویز یا ۳۸ ایتی که جواب حتما n بشه به راحتی گزین ه۳ و ۴ رد میشن شکی نیست اما ۱ و ۲ گفته یکی از نودها اصلا توضیح مناسب و کامل نداده در ضمن اینم بدون با مرتبه n‌اگر اعدا مرتب باشن میشه bstمتوازن ساخت اصلا هم لازم به خوندن مرجع نیست از فهم میاد این نتایج در ضمن به هیچ عنوان موافق شما نیستم الان یوسفی نظرش logn‌ نصف ادمهای سایت میگم log‌یا نصفشون میگن n l‌سوالها مورد نداشت ههرکسی ۱سال وقت میذار هاین سوالاات فقط وفقط شانس هیچ جنبه علمی نداره امیدوارم طراح کلیدش n‌باشه اما نظر من این باید حتما حتما ادرسی یا اشاره ایی به ادرس نود میکرد یا اشاره میکرد ادرسی نداریم اصلا موافق شما نیستم

===============
۲-سوال ۴۸ شما به راحتی هر ۴گزینه ر وبا فزض احتمالات میتونیرد کنی چجوری اینجوری: یه درخت بکش با ۳یال چپ ۱باش هراست اولی یک دومی هم ۲ . پریم از ریشه شروع میکن هبا فرض احتمالی رفتن پریم به چپ و کراکال هم به چپ و مرحله دوم پریم به راست و کراسکال ه مبه راست هزینه میشه واسه هر دو ۲ و ترتیب هم یکیه تا حالا بعدشم مرحله اخر هردو یال اخر یعنی ۲ر وانتخاب میکنن این درخت بهتری نگزینه یعنی حتما یالها وزن متمایز دارند رو به راحتی نقض میکنه اینم بدون شما یه مثال نقض واسه هر قانونی بیاری اون قانون زیر سوال میره.
واسه گراف کامل هم ب ههمین صورت میشه مثال نقض اورد با ۲یال مساوی که همسایه هم نباشند این ۲تا سوال از طراح مثلا محترمت========
۳- سومی هم سوال ۴۷ اگر ی همثلث ب اسه ضلع مساوی ۱ بکشی هم گزینه ۳و ۴ میتونن درس تباشن من بیسواد ۳تاسوالات ر وزیر سوال میبرم ادعا باسواد بودن طراح ها رو نکن حداقلش ادمهای بسیار کم کار و بی مسئولیتی هستند

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۷۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۱۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۱۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۷۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۸۰ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۷۷۴ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۴۱ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۶۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۰۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close