زمان کنونی: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رفع مشکل یخ بستن لوله ها در زمستان

ارسال:
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۵۱ ب.ظ
سلام. این سرما و به تاخیر افتادن کنکور امیدوارم کار دستمون نده. الان آب خونه نا یخ زده منشا یخ زدگیش هم مشخص نیست.
دوستانی که توی این زمینه تجربه دارن، چه راهی رو برای رفع این مشکل پیشنهاد میکنند؟!

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , sahar121
ارسال:
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۱۷ ب.ظ
RE: رفع مشکل یخ بستن لوله ها در زمستان
(۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۱ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  سلام. این سرما و به تاخیر افتادن کنکور امیدوارم کار دستمون نده. الان آب خونه نا یخ زده منشا یخ زدگیش هم مشخص نیست.
دوستانی که توی این زمینه تجربه دارن، چه راهی رو برای رفع این مشکل پیشنهاد میکنند؟!

یکی از دوستان بود که میگفت یه کوچولو آبا باز بزارید یه ظرفم بزارید زیرش تا آب ذخیره بشه هم تو لوله جریان داشته باشه و یخ نزنه من امتحان نکردم Smileفک کنم یکم لوله هارا گرم کنید راه بیفته بعد این روش که دوستمون گفته بود شاید جواب بدهBlushببخشید چیز دیگه ای بلد نیستمShy
ارسال:
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۳۱ ب.ظ
سلام.
بهترین روش استفاده از زود پز است.با اینکه خطرناکه اما چاره دیگری نداره.اینجا همه اینجوری میکنن.
ارسال:
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۰۰ ب.ظ
ممنون دوستان. مشکل اینجاست که آب کلا یخ زده و آب گرم هم ریختم روی لوله ها ولی انگار نقطه یخ زدگی نیست. قسمت کنتور آب میاد.
یعنی باید صبر کنم تا هوا خوب شه؟!

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
ارسال:
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ق.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط:  رهکار پیشنهادی برای یخ زدگی لوله ها :
یه لوله کش ببرید با دستگاه جوشش یه شوک بده به لولتون آب باز میشه (فقط طرف کار بلد باشه که لوله رو نترکونه یا دستگاه رو نسوزونه) و یا اینکه کنتورتون رو گرم نگه دارید و اگر هم هنوز یخ نزده هر نیم ساعت آب رو باز کنید که جریان داشته باشه تا یخ نزنه .. برای شب هم که همه خوابن یه کوچیک آب رو باز بزارید توی منبعی ذخیرش کنید تا یخ نزنه شیرآب
ارسال:
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ ب.ظ
باید محل یخ زدگی رو پیدا کنی معمولا جایی که رو لوله باز هست (یعنی پوششی نداره ) یخ میزنه حالا اونجا یه تک شعله ای چیزی روشن کنید تا یخش باز شه بعداا اون لوله رو قشنگ با نمد بپوشونین

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال:
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ ب.ظ
نگاه مشکلات مناطق سردسیرBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinSmile

به مصلحتم نبود

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۴۷۳ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۷۰۶ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۲,۰۱۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۶۰۴ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۵۳۳ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
  رفع خطای Prevent saving changes that require ... در sql server deldar ۰ ۱,۷۶۴ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: deldar
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۱,۰۰۳ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۶۲۵ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  ۱۱th Winter School on Computational Geometry مدرسه زمستانه امیرکبیر anyone ۱ ۳,۸۸۷ ۳۰ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
Question مشکل با درک توابع دنباله دار و مولد ؟؟؟؟ radar ۰ ۲,۵۴۷ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: radar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close