زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون ارشد یک هفته به تعویق افتاد

ارسال: #۳۱
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۳۷ ب.ظ
RE: آزمون ارشد یک هفته به تعویق افتاد
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۳ ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط:  ببخشید دوستان کسی میدونه امکانش هست که حوزه ی امتحان رو تغییر بدیم؟ تو ویرایش کارت که هیچی،سنجش هم قسمت پاسخگویی ش باز نمیشه...

به هیچ وجه امکان تغییر این یه قلم نیس!(.در خصوص بندھای ۹ و ۱۸ ھیچگونه تقاضائی پذیرفته نخواھد شد)
البته سنجش داره ثابت میکنه همه چی شدنیه!
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila2012
ارسال: #۳۲
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۳۷ ب.ظ
چیش....... Sleepy
الان تازه می گن یه هفته عقب افتاده... Huh

می گم شاید اصناف پایانه های بین شهری و کافی نت ها و ... گفتن یه هفته بندازید عقب که ما هم برسیم! Big Grin

از شوخی گذشته، هر چی خیره... )
اما باید سنجش هم یه تدبیری می کرد آخه... اون که چند روز پیش می دونست که...

بگذریم...

باز هم خدا را سپاس! Angel

[تصویر:  MySign.jpg]
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۳۸ ب.ظ
خییییییییییییییییییییییلی خوشحالم، عالی شد
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedehs , newsoftware11
ارسال: #۳۴
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۴۱ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۶ ب.ظ)elirahman نوشته شده توسط:  الان اون بدبختی که از شنبه دیگه بهش آف نمیدن و باید بره سرکار چی ! Sad
و با ی شک هر چی خونده بوده از مخش میپره Sad
کنکور یعنی برنامه ریزی قطعا خیلی ها که با برنامه پیش میرفتن ضد حال میخورن Sad
حالا تو این ۵ ماه زمستون اصلا برف نمیومدا همین باید صاف روز کنکور کولاک بیاد Sad
Sad
Sad
Sad

ینی دارم زار میزنم از گریه .. خیلی ناراحتم.. چقد بد شانسم .. این الان حکمت و تقدیره اسمش ؟ Sad(

اوهوم Sad
اینجاست که باید در کنار گریه به زور لبخند زد و تمثیل که آفتاب هم بعد از باران رنگین کمان مینگارد.... !
امید آنکه مشکلات همه هموار شه
Huh
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۳۵
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۴۸ ب.ظ
اصلا چرا کنکور وسط زمستونه؟!!!!!
آره به خدا
من پارسال سر جلسه هم سردم بود هم با پالتو نمی تونستم راحت حل کنم Big Grin اخرش پالتو رو در اوردم
بچه های طرفای سردسیر واقعا در عذاب بودن واسه کنکور
خواهر خودم سر جلسه ی دکترا!!!! وسط جلسه اومده بود بیرون می گفت نتونستم بیش از اون سرما رو تحمل کنم!!!
یعنی اینجا یه کولاکیه من فقط از صبح از خودم می پرسیدم سر جلسه باید چی کار کنم ؟
نمی شه کنکور اسفند باشه ؟ یا بهار؟ خدا خیرشون بده اخه واقعا بچه های سردسیر هر سال این موقع باید عذا داری کنن واسه سرما

CoolBig Grin
۲
۰
ارسال: #۳۶
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۵۰ ب.ظ
تورو خدا بعضیا اینطوری بد نگید. اینجا خیلی اوضاع بد بود چند تا از دوستام خونه هاشون تو برف گیر کرده بود دو روز بود آب و برق نداشتن...میخواستن بخونن فکرشون مشغوله رفت و آمد روز امتحان بود.
درسته خیلیام برنامه ریزی داشتن ولی خب خیلیام گناه داشتن:-(
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000 , Ametrine , farnaz.sad , minami
ارسال: #۳۷
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۵ ب.ظ، توسط elirahman.)
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۶ ب.ظ)elirahman نوشته شده توسط:  الان اون بدبختی که از شنبه دیگه بهش آف نمیدن و باید بره سرکار چی ! Sad
حالا تو این ۵ ماه زمستون اصلا برف نمیومدا همین باید صاف روز کنکور کولاک بیاد Sad
Sad
Sad
Sad

۱درصد کم احتمال بده این مشکلات (قطعی گاز آب برق وحتی تلفن) و موج منفی سرما برای شهر شما ایجاد میشد؛

بحث شهر به شهر نیس خودمم کلی دوست شمالی دارم خبر دارم اوضاع اونجا وحشتناکه
بحث اینکه شاید واسه ی سری خیلی بدتر از برف و کولاک مشکلات گریبان گیرشون شه با این عقب افتادگی و رتبشون پرش کنه
در هر حال اونایی که خوشحال اند و دوستان شمال کشورمون آرزوی رتبه های خوب رو داریم . از ما که گذشت...
Sad

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۸ ب.ظ)ایزدی نوشته شده توسط:  اصلا چرا کنکور وسط زمستونه؟!!!!!
آره به خدا
من پارسال سر جلسه هم سردم بود هم با پالتو نمی تونستم راحت حل کنم Big Grin اخرش پالتو رو در اوردم
بچه های طرفای سردسیر واقعا در عذاب بودن واسه کنکور
خواهر خودم سر جلسه ی دکترا!!!! وسط جلسه اومده بود بیرون می گفت نتونستم بیش از اون سرما رو تحمل کنم!!!
یعنی اینجا یه کولاکیه من فقط از صبح از خودم می پرسیدم سر جلسه باید چی کار کنم ؟
نمی شه کنکور اسفند باشه ؟ یا بهار؟ خدا خیرشون بده اخه واقعا بچه های سردسیر هر سال این موقع باید عذا داری کنن واسه سرما

اینجا ایران است
Big Grin Wink
جالبش اینجاست که سازمان سنجش میتونستن قبلا از طریق هواشناسی به این برف پی ببرندا !
Undecided
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000 , ایزدی , mahsalove , virtual girl
ارسال: #۳۸
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۵۸ ب.ظ
دوست گرامی که به این خبر امتیاز منفی دادن فکر کنم دستشون خورده و امتیاز منفی شده وگرنه دیگه چرا سپاس زدن !

ممنون میشم به اخبار، کسی امتیاز منفی نده ! قبلا هم گفته شده
اصلا این کار معنی نداره
دوست گرامیمون به هر میزان زمان گذاشتن و مسئله ای که ساعتها فکر سایر دوستان رو درگیر کرده بوده رو در اولین فرصت اطلاع رسانی کردن
من خودم هم تاپیک این خبر رو زدم اما متوجه شدم ایشون به اختلاف ۴ دقیقه زودتر این خبر رو ثبت کردن خبر خودم رو حذف کردم و به ایشون امتیاز مثبت و سپاس هم دادم که خبرشون بالا بیاد

اگر با اصل ماجرا مشکل دارید لطفا برید اعتراضتون رو به مراجع ذیصلاح بکنید اما منفی دادن در شرایطی که سپاس میزنید زیر خبر معنی نداره واقعا

امیدوارم اشتباها دستتون خورده باشه و سریعا اصلاحش کنید (اگر الان روی مثبت همون ارسال کلیک کنید رایتون تغییر میکنه)
وگرنه دوستانی که به اطلاع رسانی های درستی که در مانشت میشه منفی میدن امکان رای دادن ازشون برداشته میشه
چون این کارشون قابل توجیه نیست
۱۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: masume_ml , farzad.arshad , elirahman , ایزدی , aamitis , ayubes , killerphp , zx24 , hosshah , minami
ارسال: #۳۹
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۲۷ ب.ظ
خداروشکر خدابهمون برف داد...

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farnaz.sad , saeedehs
ارسال: #۴۰
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۴۳ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۸ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  امیدوارم اشتباها دستتون خورده باشه و سریعا اصلاحش کنید (اگر الان روی مثبت همون ارسال کلیک کنید رایتون تغییر میکنه)
وگرنه دوستانی که به اطلاع رسانی های درستی که در مانشت میشه منفی میدن امکان رای دادن ازشون برداشته میشه
چون این کارشون قابل توجیه نیست

ایول خانوم، بزن تیت و پرشون کن Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin حالا که فرداد نیست یکی باید جاشو بگیره ، کی بهتر از شما Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ولی برید به فرداد بگید سازمان سنجش با این ضایعیش یه حال اساسی به بچه ها داد، تو هم یه حال اسای بده و برگرد ، مانشت بی فرداد نمیچسبد، اصلا کلی هیجان داشت ، هر پستی که میفرستادیم احتمال برخورد بود و کلی تپش قلب داشتیم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
good-wishes، در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۹ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

از قدیم الایام گفتن ، آنکه ندانسته مرتکب اشتباهی شود را گناهی نیست اما آنکه دانسته خطا کند جرمش سنگین تر است

شما اگر خیلی به دنبال هیجانات هستید من به شما سرزمین موج های آبی رو پیشنهاد میکنم به جای مانشت
چون اینجا دیدی یهو خیلی شما هیجان زده شدید اونوقت مام از دستمون کاری برا شما برنمیاد اما اونجا یه غریق نجاتی هست لااقل
خلاصه از ما گفتن بود Big Grin

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , hosshah
ارسال: #۴۱
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۴۹ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۹ ب.ظ)hap777 نوشته شده توسط:  الان سوال که مطرحه اینه که امنیت سوالا چطور تامین میشه؟

واقعا ممکنه سوالها لو بره!Angry
اهههههههههههههه.......
والله از این سازمان سنجش هر چی بگی بر میاد یه امتحانهای آزمایشی از بچه ها می گیرفت در حد تیم ملی همه جوابها غلط می ده دستشون همون ج ها رو!Dodgy
آخه یه سازمان درستتر از این نبود بذارن واسه کنکورها!گند زدم به برنامه ریزیشون خودشون و.......
فقط اگه سوالها لو رفته باشه که دیگه هیچی چون سری اولی فردا امتحان داشتن شاید نمی دانم...
کی میشه خفشون کنمConfused
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elirahman
ارسال: #۴۲
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۱۲ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  
Sad Sad Sad

۱درصد کم احتمال بده این مشکلات (قطعی گاز آب برق وحتی تلفن) و موج منفی سرما برای شهر شما ایجاد میشد؛

شما و سازمان سنجش هم این احتمال رو میدی که ممکنه هفته دیگه واسه خیلی داوطلبا اتفاقای دیگه ای بیفته ؟؟؟؟؟

یکی سرما بخوری یکی یه مریضی بگیری یکی میاد بره سره جلسه تصادف کنه و .....

اتفاقائی که این هفته ممکن بود واسش نیفته و بتونه راحت امتحانش رو بده !!!!
۱
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: elirahman
ارسال: #۴۳
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۱۲ ب.ظ
اگه سوالا لو بره که نور علی نوره

کنکور یه ماه دیگه به تعویق می افته [تصویر:  246436_2i8d4ao.gif]

۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: killerphp

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۹۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۸ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۸ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۱۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۱۲ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
Exclamation زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۸ به تعویق افتاد elect ۲ ۲,۷۰۸ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۷۶۶ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual
  آزمون ارشد ۹۷ aflak ۲ ۳,۰۲۶ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: aflak
  سوال هایی در مورد آزمون ارشد vanasis ۲ ۲,۲۸۴ ۰۲ فروردین ۱۳۹۷ ۰۳:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: vanasis

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close