زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۲۳۷۱
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ ق.ظ، توسط fulgent.)
RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  من یه آمار دادم که دوستان شاید بخوان برنامه ریزی کنن کمتر بیان این تاپیک چیز بنویسن و به درسشون برسن دیگه تا لیگ برتر رفتیدا !!! Smile

خخخخ خانوم good-wishes عزیز با این آمار تازه رقابت بیشتر میشه و حضور همه پررنگ تر!!!

وعده دیدار ما همه پای صندوق های ارسال پاسخ تایپیک گروه درسیBig Grin

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , mehdi.m2 , hosshah
ارسال: #۲۳۷۲
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۰ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۱ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  کسی که این کتاب رو می خونه به این هدف می خونه که ۶ تا رو راحت بزنه در صورت نخوندن این کتاب باز میشه ۶ تا رو زد و یا ۴ تاشو راحت زد
باز هم تضمینی نسیت!

یه نگاه به این بندازین به نظرم یه جای کار میلنگه!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , izadan11 , hosshah
ارسال: #۲۳۷۳
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ ق.ظ
سلام
عید میلاد امام حسن عسکری بر شما مبارک : )

در کارت جدید برخی حوزه های آزمون هم عوض میشه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66 , unicornux , samieh , neda_Network , soheila2012 , minami , mehdi.m2 , hosshah , fulgent , Pegasus , tayebe68 , هانی الرضا
ارسال: #۲۳۷۴
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ ق.ظ
به سلامتیه همه ی برو بچ ۱۲۷۶ی و ۱۲۷۷ی (به خصوص ۱۲۷۶ی ها) آرزو موفقیت واسه همتون دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , mehdi.m2 , sand , neda_Network , hosshah , tayebe68 , nazanin92 , tarane1992
ارسال: #۲۳۷۵
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ ق.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۱ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  کسی که این کتاب رو می خونه به این هدف می خونه که ۶ تا رو راحت بزنه در صورت نخوندن این کتاب باز میشه ۶ تا رو زد و یا ۴ تاشو راحت زد
باز هم تضمینی نسیت!

یه نگاه به این بندازین به نظرم یه جای کار میلنگه!

برا کسی که بفهمش و حفظ نکنه تضمینیه(البته شرایط سر جلسه هم مهمه)

Ayyy ya ya ya
 سپاس‌گزاری شده توسط: minami , neda_Network , hosshah
ارسال: #۲۳۷۶
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ ق.ظ
اگه تاریخ کنکور عوض نشده بود الان داشتیم راجع به آزمون حرف میزدیم..
الان نوع نگرانیمون عوض شده بود ..
شاید برنامه سفر ریخته بودیم
شاید ...

من نوعی نگرانی توام با آرامش دارم..
طوری که وقتی میام مانشت فقط همین تاپیک رو باز میکنم و از تاپیک سوالات درسی فراریم.. اینکه شاید سوالی رو ببینم و بلد نباشم و اعتماد به نفسم رو بیاره پایین

وضعیت درس خوندنم هم که معلوم نیست.. نه وقتی دارم که بخوام کامل ضعفامو پوشش بدم نه دلی که بخوام بدمش پای درس

قطره چکونی یه چیزایی رو به خورد مغزم میدم فقط گاهی

خدا خودش آخر و عاقبت هممون رو به خیر کنه

پیروز باشید

لطفا لبخند بزنید !
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , sand , neda_Network , hosshah , msalehi1991 , helena , virtual girl , هانی الرضا , tarane1992
ارسال: #۲۳۷۷
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۶ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  شرمندهexplorerحان داداش رقابت رفاقت نمیشناسه و بابه ثمر رسوندن این پست من شدم نفر دهم و از شما تو پنالتی برم Big Grinمعلومه کیا درس خون ترن ما رتبه کنکورمون شبیه امتیازمون نشه صلواتBlushصب تا شب اینجا پلاسیم الکی خداییش مانشت نبود دق میکردیم Heart

نکن این کاروووو
من عاشق ۱۰
نگییییر از من این عددوووBig Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , hosshah , tarane1992
ارسال: #۲۳۷۸
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ ب.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  اگه تاریخ کنکور عوض نشده بود الان داشتیم راجع به آزمون حرف میزدیم..
شاید ...

طوری که وقتی میام مانشت فقط همین تاپیک رو باز میکنم و از تاپیک سوالات درسی فراریم.. اینکه شاید سوالی رو ببینم و بلد نباشم و اعتماد به نفسم رو بیاره پایین

وضعیت درس خوندنم هم که معلوم نیست.. نه وقتی دارم که بخوام کامل ضعفامو پوشش بدم نه دلی که بخوام بدمش پای درس

پیروز باشید

اگه کنکور عقب نیفتاده بود من دیشب رفته بودم مشهد!بلیت قطار گرفته بودیم پس دادیم ۹ تومن جریمه دادیم هتل رزرو کرده بودیم کنسل کردیم اصلا اوضاعی داریم که نگو ولی خداروشکر من بازم دارم درسمو میخونم.راستی مشهد هم دیگه نمیتونیم بریمSad

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , H3NGAM3H
ارسال: #۲۳۷۹
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ ب.ظ
بعد از ۵ روز استراحت مطلق Smile از امروز شروع به مرور کردم تا ببینم با خودم چند چندم
خدایا به امید تو Smile Smile

خدا جونم شکرت ...

به کسانی که پشت سرتان حرف می زنند بی اعتنا باشین آنها به همان جا تعلق دارند دقیقا
پشت سرتان
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H
ارسال: #۲۳۸۰
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  شرمندهexplorerحان داداش رقابت رفاقت نمیشناسه و بابه ثمر رسوندن این پست من شدم نفر دهم و از شما تو پنالتی برم Big Grinمعلومه کیا درس خون ترن ما رتبه کنکورمون شبیه امتیازمون نشه صلواتBlushصب تا شب اینجا پلاسیم الکی خداییش مانشت نبود دق میکردیم Heart

نکن این کاروووو
من عاشق ۱۰
نگییییر از من این عددوووBig Grin
اگرکسی از مقامات بالا رتبشا به من بده اکی ۱۰مال شماBig Grin ندادم اشکال نداره مشترکا ده میشیم دیگهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer , H3NGAM3H
ارسال: #۲۳۸۱
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۳۳ ب.ظ
یه سفر مفدی به قم جور شده بود روزای ۱۶ و ۱۷ و ۱۸ انقدر ناراحتم Sad اگه می دونستم کنکور عقب می افته ثبت نام می کردم دیگه نشد حتما حتما این جابجایی یه حکمتی داشته Smile

خدا جونم شکرت ...

به کسانی که پشت سرتان حرف می زنند بی اعتنا باشین آنها به همان جا تعلق دارند دقیقا
پشت سرتان
ارسال: #۲۳۸۲
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ ب.ظ
دوستان در جریان باشید که من دارم به شدت درس می خونم به فکر خودتون باشید
اینم از مدرکش

سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , hosshah , unicornux , virtual girl , zoltrix_66 , هانی الرضا , neda_Network , sand , azarakhsh1986
ارسال: #۲۳۸۳
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۱ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  کسی که این کتاب رو می خونه به این هدف می خونه که ۶ تا رو راحت بزنه در صورت نخوندن این کتاب باز میشه ۶ تا رو زد و یا ۴ تاشو راحت زد

خوبیه ساختمان داده و طراحی الگوریتم اینه که اگه سخت بدن حتی خود قدسی هم در جا نمیتونه حلش کنه

(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  اگه تاریخ کنکور عوض نشده بود الان داشتیم راجع به آزمون حرف میزدیم..
شاید ...

پیروز باشید

یه دفه پایینشم مینوشتی صادق هدایت دیگه Undecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , H3NGAM3H , virtual girl , zoltrix_66 , neda_Network
ارسال: #۲۳۸۴
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ب.ظ، توسط H3NGAM3H.)
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  یه دفه پایینشم مینوشتی صادق هدایت دیگه Undecided

من هنگامه شونم ، از نوع گمراهش : ))

(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۹ ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط:  اگه کنکور عقب نیفتاده بود من دیشب رفته بودم مشهد!بلیت قطار گرفته بودیم پس دادیم ۹ تومن جریمه دادیم هتل رزرو کرده بودیم کنسل کردیم اصلا اوضاعی داریم که نگو ولی خداروشکر من بازم دارم درسمو میخونم.راستی مشهد هم دیگه نمیتونیم بریم
انشاله خدا قسمت کنه فرصتش باز براتون پیش بیاد

منم خیلی دلم مشهد میخواد.....

لطفا لبخند بزنید !
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , hosshah , virtual girl , zoltrix_66
ارسال: #۲۳۸۵
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ ب.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  دوستان در جریان باشید که من دارم به شدت درس می خونم به فکر خودتون باشید
اینم از مدرکش

گویا شما کودک درونت زنده شدهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , virtual girl , AEM4949 , zoltrix_66 , e.shrm , maryam.raz

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۵۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۸۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۱۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۲۶۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۲,۲۷۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۵۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close